درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی شرکت کنندگان در مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان
با عرض سلام خدمت کاربران محترم

انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران جهت میزبانی مباحث تیم های شرکت کننده اقدام به ایجاد 2 تاپیک با عنوان های زیر نموده است :
تاپیک اول : گفتگو با دبیر اجرائی مسابقات ( پاسخ به سئوالات مربوط به، برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم ها)
تاپیک دوم : آیین نامه ها و پاسخ به سئوالات و شبهات پیرامون آیین نامه ها
(هر گونه بحث غیر مرتبط در این 2 تاپیک که مربوط به آیین نامه و مسائل اجرائی نباشد حذف خواهد گردید .)

* این تاپیک نیز جهت مباحث آزاد تیم ها شامل بحث های دوستانه ، کری خواندن و هر گونه مطلبی که بخاطر فضای رسمی 2 تاپیک بالا نمی تواند در آن ها قرار بگیرد در این تاپیک گذاشته خواهد شد .

این تاپیک در همین روزهای اولیه تبلیغات مسابقات ایجاد شده و از کلیه عزیزان می خواهم مباحث آزاد را در 2 تاپیک دیگر نیاورند .
توجه کنید که این کار جهت رفته حال شما صورت گرفته تا مطالب و مباحث مهم و اساسی در میان بحث های آزاد و دوستانه گم نشود

با تشکر از همکاری دوستان
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، رضا اله ورن ، ابوذر عظیمی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، احسان نظری ، حامد احمدپور ، Mansour ، بهروز کریمی ، میرباقر زمزمی ، حجت الله صفرپور ، مصطفی مهدی پور ، علی اصغری ، رامین عزیزی نیا
یک اتفاق خوب در سازه ماکارونی ایران.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رضا اله ورن ، حمید پورملک ، مهدی بیات ، احسان نظری ، رامین عزیزی نیا
این تایپیک نیاز هر مسابقاتی هستش ممنون حمید رضا.....
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، حمید رضا نظری ، مهدی بیات ، بهروز کریمی ، محمد واصف ، رامین عزیزی نیا
سلام

حميد رضا جان كار بسيار جالبي انجام دادي.حالا اولين كري را من شروع مي كنم:دوستان عزيز اگر به زنجان مياييد براي مقامهاي دوم و سوم بياييد چون شهركردي ها مي خواهن دوباره ركورد هاي دست نيافتني را ثبت كنند.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، علی رنود ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، پویا صالحی ، مهرداد کریمی 20 ، رامین عزیزی نیا
(11-22-2012، 02:26 AM)ابوذر عظیمی نوشته است:  سلام

حميد رضا جان كار بسيار جالبي انجام دادي.حالا اولين كري را من شروع مي كنم:دوستان عزيز اگر به زنجان مياييد براي مقامهاي دوم و سوم بياييد چون شهركردي ها مي خواهن دوباره ركورد هاي دست نيافتني را ثبت كنند.

اگه مسابقات تو شهر کرد بود شاید ولی اینجا زنجانه داداش...
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، میرباقر زمزمی ، مصطفی مهدی پور ، رامین عزیزی نیا
سلام خدمت دوستان
ایشالا رکورد گرایش راندمانی رو تو زنجان میزنیم
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، حسین ترکی ، بهروز کریمی
مهدی راندمان که هیچ رو سنگین برنامه بریزیم.....
پاسخ
سنگینم اگه خدا بخواد اولیم
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن
اره مهدی کلا باید تلاش کنیم ایشالا نتیجه هم میگیریم...

پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات
سلام
امیدوارم آیین نامه ها کاملا آزاد باشند و داوران باتجربه itssa با درایت کامل عمل کنند انشالله
یاحق
به نظر من یکی از بهترین مسابقات و با کیفیت ترین مسابقات میشه
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، مهدی بیات ، احسان نظری ، رضا اله ورن ، میرباقر زمزمی ، مهرداد کریمی 20 ، علی اصغری ، رامین عزیزی نیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان