درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با دبیر اجرائی پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان
با سلام
بمنظور پاسخگویی به سئوالات مربوط به برگزاری، ثبت نام، اسکان و پذیرش تیم های شرکت کنندگان در پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان(که در تاریخ های 14،13 و 15 اسفند ماه 91 برگزار خواهد شد)، این تاپیک ایجاد می گردد و جناب آقای جواد نوری نژاد بعنوان دبیر اجرائی مسابقات و دبیر انجمن علمی عمران دانشگاه زنجان به سئوالات پاسخگو خواهند بود.

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، محمدرضا خوشنودی ، مسعود شفقی ، علی رنود ، رسول عليزاده ، حجت الله صفرپور ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، جواد نوری نژاد ، حامد احمدپور ، مصطفی مهدی پور
با سلام خدمت تمامی دوستان
خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها قراره که یک مسابقه خوب و البته استاندارد توی ایران برگزار بشه.
واسه همه افرادی هم که برای این برگزاری این مسابقه زحمت میکشن، آرزوی موفقیت می کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، سلمان توکل
با سلام خدمت کاربران گرامی
همانطور که جناب مهندس قاسم پور نیز فرمودند، بنده بعنوان دبیر پنجمین دوره مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه سراسری زنجان در خدمت عزیزان خواهم بود و امیدوارم با همکاری تمام مسئولین و دستاندرکاران و اساتید بتوانیم مسابقه ای متناسب با شان دانشجویان ایرانی برگزار نماییم .
مسابقات سازه های ماکارونی از سالیان گذشته بعنوان یک رسم خوب و ماندگار در دانشگاه زنجان به یادگار مانده است و همانطور که شاید مستحضر باشید چهارمین دوره این مسابقات در اسفند ماه 89 برگزار گردید که یکی از بهترین مسابقات سازه های ماکارونی در ایران بوده است. لازم است از تمام دبیران ادوار گذشته این مسابقات بخصوص آقای مهندس آتش نما (دبیر چهارمین دوره) تشکر نمایم و امیدوارم امسال با همکاری انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران و همچنین تمام همکارانم در انجمن علمی عمران دانشگاه زنجان بتوانیم پنجمین دوره این مسابقات را به بهترین شکل برگزار نماییم
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی ، علی رنود ، رسول عليزاده ، حسین ترکی ، حجت الله صفرپور ، ابوذر عظیمی ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور ، سلمان توکل ، بهروز کریمی
سلام
عالی شد خیلی عالی شد دوباره یک مسابقه تحت حمایت انجمن سازه های خرپایی ایران ایول اونم تو دانشگاه سراسری زنجاااااااااااااانننننننننن
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رسول عليزاده ، سعید قاسم پور ، حجت الله صفرپور ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، سلمان توکل
سلام
خدا رو شکر یه مسابقه هم طرفای ما برگزار شد.انشاله که به نحو احسن برگزار بشه و خاطره خوشی برای همه بشه همون طور که مسابقات قبلی که در زنجان برگزار شد این چنین شد
بی صبرانه منتظر رسیدن ایین نامه هستیم
همین ابتدای کار دوتا سوال دارم
1-اگه امکان داره 2 تا عکس واضح از دستگاه بارگزاری بزارید که کاملا بشه تمام قسمتهاشو دید
2-برای گرایش سنگین چند کیلو وزنه در نظر گرفتین و وزن هر کدومشون چقدر هست
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، ساجده نوروزی ، حجت الله صفرپور ، مهدی بیات ، رضا اله ورن ، میرباقر زمزمی ، بهروز کریمی ، سلمان توکل
سلام

از همین الان به برگزار کننده ها خسته نباشید میگم

امیوارم که مسابقه خوبی از آب در بیاد

ولی یک سوال

من الان دانشجو هستم اما تا اون موقع نمی دودنم هستم یا نه اگر امکان داره درمورد اینکه دانشجو بودن الزامی است

یا با یک معرفی نامه از دانشگاه میشه شرکت کرد توضیح بدین تا ببینم امکان اینکه من هم در این رقابت شرکت کنم هست یا نه

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، مهدی بیات ، علی رنود ، پویا صالحی
سلام
امیدوارم مسابقات به خوبی برگذار بشه .
از دوستان اگه کاری بود میتونن رو ما حساب کنن.
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، سلمان توکل
سلام .
من با اینکه گفته بودم دیگه نمیخوام شرکت کنم اما ...
مهندس صفرپور شما اگه باشی . واسه دیدن شما و دوستان که خیلیاشون زنجانین این مسابقه رو میایم .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مهدی بیات ، علی رنود ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

@علی رنود:
ان شا الله که میزبان خوبی باشیم.و انتظارات رو بر آورده کنیم بهتر از دوره های پیش.

@رسول علیزاده: به زودی مسایل فنی رو به اطلاعتون می رسونیم.

@حجت الله صفرپور: چشم حتما بررسی می شه و به اطلاعتون می رسونیم.

@مهدی بیات: ممنون از محبتتون ،حتما..

@حمید پور ملک: خیلی خوشحال میشیم که در خدمتتون باشیم.
ایمیل: noorinejad_j@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مهدی بیات ، علی رنود ، حجت الله صفرپور ، حمید پورملک ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، سلمان توکل ، جواد محمدزاده
با سلام
یکی از مهمترین مسائل مسابقه اسکان شرکت کننده ها هست.
امیدوارم برای اسکان تدابیر لازم در نظر گرفته بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود ، رضا اله ورن ، هانی هادی نیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان