درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توجه!توجه! یک سوال مهم!!!
با سلام خدمت دوستان و مهندسان گرامی
سوالی هست که برای من خیلی جالبه و احتمالا بحث خوبی بشه.اون سوال اینه
(چرا بعضی از ماها فقط ارسال ها را مشاهده میکنیم و نظر یا ارسالی به انجمن نداریم؟)
از همه ی دوستان خواهش دارم که با راحتی کامل و بدون رودرواسی جواباشون رو اینجا بگم آقا شاید یکی باشه اصلا روش نمیشه شاید یکی دیگه اطلاعاتی نداره شاید یکی هم باشه که تمایل نداره حالا دلیلشم واسه خودش باشه فقط ولی میخوام همه اعضای انجمن به خصوص اونایی که پست نمیدن جواب این سوال رو راحت بگن(البته فقط مال خودشون رو بگن و درباره کسی یا جمعی قضاوت نکنن)
منتظریم...Smile
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط امین خدایی بهاروند ، سعید قاسم پور ، معصومه حسن زاده ، احسان نظری ، محمد طیبی
سلام
من كه تا حالا هر جا كه تونستم پست دادم
دوستاني كه پست نميدن منم تعجب ميكنم كه چه طوري ميتونن بيان به انجمن سر بزنن ولي پست ندن آخه علتش چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟؟
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، امین خدایی بهاروند ، سعید قاسم پور ، معصومه حسن زاده ، محمد طیبی
لابد حوصله ندارن
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، معصومه حسن زاده
از اعضای تیم parlaghبابت توجه به تاپیک متشکریم
مهندسا بیان نظر بدن منتظریما این سنت پیام ندادن و سپاس نزدن رو بشکنید اینجا پیام بدید منتظریما!!!
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط معصومه حسن زاده
سلام به همه شاید واقعا نظری ندارن......واسه خود من هم پیش اومده تا حالا که ارسالیهارو بخونم اما نظری نداشته باشم ..........
روزگارا:
تو اگر سخت به من میگیری،
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
پاسخ
من احساس می کنم ما در روزگاری تیره و بهتر بگویم خاکستری زندگی می کنیم، در روزگاری که سخن گفتن ساده، نشان بی خردی ما می باشد و پیشانی بی چین، نشان بی تفاوتی ما انسانها .شاید بهتر باشد که بگویم آن که میخندد خبرفاجعه راهنوز دریافت نکرده است.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
سلام خدمت جناب شفقی و تشکر از پست های بسیار زیبا و جذابی که در سایت قرار میدن
بنده هدفم این بود که کسایی که تا الان پست ندادن بیان اینجا حداقل یک پست بدن ولی مثل اینکه این کارا اثر بخش نیست و با این چیزا نیروی محرکه ای برای این دوستان ایجاد نمیشه خوب ناچاریم بذاریم هر وقت دوست داشتن افتخار بدن و ارسال های خودشون رو روانه انجمن کنن ولی یک خواهش.
اگر پست نمیدهید لا اقل از پست دهنده ها سپاسگزاری کنید من نیازی به سپاس ندارما ولی عزیزانی که واقعا زحمت میکشن و تلاش میکنن برای گفتن مطالبی در سایت مستحق تشکر هستن و وظیفه من و باقی دوستان هست که لااقل یک سپاس خالی براشون بذاریم تا بدونن که ما دوستدار مطالبشون هستیم
امیدوارم کسی از من ناراحت نشده باشه
یا حق
پاسخ
سلام خدمت جناب نظری
درسته اینم میتونه یک حالت باشه!واقعا نکته ظریفی بود و تشکر میکنیم از نظرتون
یا حق
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده
سلام خدمت دوستان عزیز به ویژه علی رنود گل.....

چطوری خوبی پسر....؟؟؟

واقعا به نکته جالبی اشاره کردی درسته بعضی وقتا دوستان فقط مطالب ارسالی رو میخونن و یا علی د به رو که رفتیم.....؟؟؟
نمیدونم دلیلش چیه به قول شما حتی زحمت نمیدن یه سپاس از کسایی که تو بحثها شرکت دارن کنن...
Shyدر بدترین روزها امید وار باش زیرا زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرهاست...Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط k.hoSseinzadeh ، معصومه حسن زاده
سلام
چون خیلی ها ممکن مثل من تجربه شرکت در مسابقه سازه های ماکارنی شاید نداشته باشند
می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان