درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک عید قربان
با سلام و احترام خدمت تمام کاربران عزیز انجمن
عید سعید قربان؛ روز ذبح نفس با تيغ تقوا را خدمت تمام شما عزیزان و سروران گرامی تبریک عرض میکنم.

[تصویر:  ?di=413511891717]

صداي پاي عيد مي آيد. عيد قربان عيد پاك ترين عيدها است عيد سر سپردگي و بندگي است. عيد بر آمدن انساني نو از خاكسترهاي خويشتن خويش است. عيد قربان عيد نزديك شدن دل هايي است كه به قرب الهي رسيده اند. عيد قربان عيد برآمدن روزي نو و انساني نو است.

اسماعيل تو كيست؟
پاسخ این سئوال همان چیزی است که قربانی کردن آن ما را به کمال می رساند!

اين را تو خود مي داني، تو خود آن را، او را - هر چه هست و هر كه هست - بايد به منا آوري و براي قرباني، انتخاب كني، من فقط مي توانم " نشاني ها "يش را به تو بدهم:
آنچه تو را، در راه ايمان ضعيف مي كند، آنچه تو را در "رفتن"، به "ماندن" مي خواند، آنچه تو را، در راه "مسئوليت" به ترديد مي افكند، آنچه تو را به خود بسته است و نگه داشته است، آنچه دلبستگي اش نمي گذارد تا "پيام" را بشنوي، تا حقيقت را اعتراف كني، آنچه ترا به "فرار" مي خواند، آنچه ترا به توجيه و تاويل هاي مصلحت جويانه مي كشاند، و عشق به او، كور و كرت مي كند، ابراهيمي و "ضعف اسماعيلي" ات، ترا بازيچه ابليس مي سازد.

... و اكنون در منايي، ابراهيمي، و اسماعيلت را به قربانگاه آورده اي.

اسماعيل تو كيست؟ چيست؟ مقامت؟ آبرويت؟ موقعيتت، شغلت؟ پولت؟ خانه ات؟ املاكت؟ یا غرورت ... ؟ یا ...؟

از تمام دوستان گرامی در این شب عزیز التماس دعا دارم.

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مسعود شفقی ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، رضا اله ورن ، حامد احمدپور ، k.hoSseinzadeh ، یاسر خادمی ، محمد خدایی
حاجيان جمعند دورهم همه/پس كجا رفته حسين فاطمه/حاجيان رفتند يكسردرمنا/پس چرااو رفته سوى كربلا/او بجاى موى سر،سرميدهد/قاسم وعباس واكبرميدهد/سعى حج اوصفاباخنجراست/مروه اش قبرعلى اصغراست
. عيد قربان مبارك

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، رضا اله ورن ، حامد احمدپور ، k.hoSseinzadeh ، یاسر خادمی ، محمد خدایی
سلام

[تصویر:  ?di=3138190117014]

اهل باراني ها بگوش:

تا دلي قرباني كنم، اسماعيل من بي سر شده !!

از ميان توده هاي ابرهاي مهرباني، يك دل و صد دل و هر چه داري دل، سويم فرست!

شايد اين قربانيت، ضامن عرشت شود!

" عید قربان رو خدمت همه کاربران گرامی تبریک عرض میکنم و از همه التماس دعا دارم. "

یا علی
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، k.hoSseinzadeh ، hasan panahi ، یاسر خادمی ، محمد خدایی
با سلام

نشانم ده صراط روشنم را / خودم را، باورم را، بودنم را
خداوندا من از نسل خلیلم / به قربانگاه می آرم «منم» را
قربان، عید سر سپردگی و بندگی مبارک

شیطان به خدا گفت:چگونه است که بندگانت تو را دوست دارند و تو را نافرمانی می کننددر حالی که با من دشمنندو از من اطاعت می کنند
خطاب رسیدکه ای ابلیس!به واسطه همان دوستی که با من دارند و دشمنی که با تو دارند،از نافرمانی آنان خواهم گذشت.

RolleyesShy

پاسخ
 سپاس شده توسط hasan panahi ، یاسر خادمی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، محمد خدایی
Had a good read of this forum :) if anyone is curious about CBD oils, I suggest looking at this here- good cbd oils tips at this page, it's great! also try top cbd oils advice at this site and important cbd oils advice at this site and even useful cbd oils tips at this site together with good cbd oils advice at this website. Another site to check out includes important cbd oils advice at this website and top cbd oils advice at this website and even good cbd oils advice at this site together with useful cbd oils information at this site and why not check out include good cbd oils advice at this forum too!
On a different note, you can find cheap long kitchen mat set information at this profile and top kitchen runner rugs tips at this page or even thick long bathroom rug set tips at this forum for good measure. There's also good info at top long kitchen rug set advice at this website and best washable kitchen runners advice at this profile. Also try great bathroom mat set tips at this website it's great!
پاسخ
Had a good read of this blog :) BTW, if anyone wants to know the best painters and decorators in London, may I recommend looking at this according to this painter london tips profile here. While you're decorating, why not try this top floor mats for the bathroom info forum along with this top floor mats for the bathroom info forum and this highly rated bathroom floor rug set advice site. Don't forget this great foam kitchen floor mats info page together with this great value floor mat for the kitchen info forum. Others to check out include this good floor rugs for the kitchen advice profile as well as this great kitchen runner mat set information forum as well as this highly rated runner rugs for the kitchen advice website for good measure.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان