درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مردم آذربایجان تسلیت :(
خیلی سعی کردم متن خاصی بنویسم ولی هیچی نتونستم بنویسم Sad

فقط به نمایندگی از طرف تمامی اعضاء سایت می نویسم: کاش میتونستم تاسفم رو در قالب کلمات بیان کنم....Sad Sad Sad

واقعاً دلم گرفت.

180 نفر کشته شدند در صدا و سیمای کشور انگار هیچ خبری نشده شبکه خبرش داره دعای جوشن کبیر پخش می کنه...
شبکه دو بازیهای تکراری المپیک که مدال آوردیم....
شبکه سه: بازی المپیک
شبکه یک: این شبها - در مورد آخرت
شبکه پنج: اخبار تکراری روز
شبکه تبریز-آذربایجان-اردبیل: مراسم شب قدر.......

ای وای ای وای ای وای

این درد با که گویم و این غم کجا برم ؟زبان کار نمی کنه فقط اشک است و آه ... تسلیت ...

[img][تصویر:  ?di=4134471623314][/img]
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، هاشمی ، علی رنود ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، سجاد مقدس پور ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
اخبار ساعت 11 شبکه سهند تبریز قسمتیش مصاحبه با کودکانی بود که روی تخت بیمارستان با صدای لرزان و نا مفهوم جواب گزارشگر صدا و سیما رو میدن

کودکانی که باورشون نمیشد سقف خونه گرم از محبت جمع خانوادشون تحمل زلزله 6.3 ریشتری رو نخواهد داشت
استاندار محترم به تلویزیون اومدن و گزارش دادن 4 روستا 100 درصد تخریب و 60 روستا 80 درصد !

جناب شفقی عزیز جهان سوم اینجاست ! جایی که شهر هاش روی گسل ساخته میشن و با کوچکترین فعال شدن دهها روستا با خاک یکسان میشن
و خوشیم با 2 تا مدال برنز ! که به به و چه چهمون رو اونقدری بلند کنیم که نشنویم صدای پیر زنی رو که امشب ( از خدا میخوام که فقط امشب باشه ) کنار خرابه خونش طی کرد

[تصویر:  837881_orig.jpg]

جهان سوم اینجاست وقتی فقط به جمله ژورنالیستی "کشورمون روی کمربندی زلزلست " چند ثانیه متمرکز میشیم و ساده میگذریم و نمی گیم که برسیم به روزی که بگیم : کشورمون امن ترین جای جهان در مقابله با زلزلست !

درد وقتی بیشتر میشه که یک ساعت و نیم بعد از زلزله مراسمی رو از راز و نیاز سیل جمعیت تو مساجد تبریز و اردبیل بصورت زنده نشون میداد ! و من جلوی تلویزیون خشکم زده که اگر زلزله شدیدتر بواسطه پس لرزه ها بوقوع بپیونده این جمعیت چیکار خواهند کرد و در خوشبینانه ترین حالت اگر سقف مسجد پایین نیاد دهها پیرمرد و بچه زیر دست و پا له میشن

کاش روزی برسه که توسعه کشور اسلامی مان به سمتی بره که بفهمیم ساختن سقفی محکم برای کودکانمان که فرق گچ و سیمان را نمی دانند و فقط دوست دارند سقف خانه شان آنقدر محکم باشد که پدر و مادر و خواهر و برادر شان را برای یک عمر زندگی زیبا حفظ کند کمتر از عبادت نیست
و اگر توان بیشتری داریم سقف خانه همسایه را محکم تر نماییم
و اگر سوادش را داریم و بانی نظارت و توسعه بر استحکام مسکن هموطنان هستیم وظیفه مان سنگین تر است .
امشب زیر نویس خبر شبکه سهند مبنی بر تخریب 80 -100 درصدی دهها روستا از روستاهای آذربايجان شرقي افتضاحیست که می خواهیم با افتخار 2 مدال برنز بپوشانیم
غافل از اینکه امشب برادری در کنار تن بی جان عزیزش نشسته
و غافل از اینکه لولای در خانه هموطنی به ایستایی شب های گذشته نیست

کاش این شب ها که دعا می کنیم بدانیم در بهشت کنار علی بودن و شیعه علی بودن زندگی و وجدان علی وار میخواد
و فکر نمی کنیم شاید درصدی ما هم در وقوع چنین حوادثی و سکوت پس از آن مقصریم و ممکن است در جهنم با صدام حسین و شارون و حمید رضا نظری هم اتاق باشیم .

هموطن تسلیت ................

[تصویر:  837867_orig.jpg]

[تصویر:  837877_orig.jpg]
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، علی رنود ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سجاد مقدس پور ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
سلام
منکه اصلا چیزی نشنیده بودم.الان متوجه شدم.
چقد خوش خیال بودم که موقع مراسم قرآن بسر،پیش خودم فکر میکردم کل ایران رو وقتی از بالا بهش نگا کنیم که تمام مردمش دستشون رو به آسمونه چقد قشنگه.نمیدونستم مردم آذربایجان بجای اینکه دستشون رو به آسمون باشه،روی سرشونه و ماتن از مرگ عزیزانشون.واقعا زهی خیال باطل....
خدا بهشون صبر بده.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، علی رنود ، رضا اله ورن ، احسان نظری ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سجاد مقدس پور ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
بسم الله الرّحمن الرّحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون

بدینوسیله در این وقت مقدس سحر ماه مبارک رمضان در مشهد مقدس، این مصیبت دلخراش را به تمامی عزیزان در استان های اردبیل آذربایجان شرقی آذربایجان غربی و زنجان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند عزّوجلّ برای از دست رفتگان مغفرت و برای بازماندگان صبر عظیم خواستارم
ما را در غم خود شریک بدارید.

بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمدلله ربّ العالمین
الرّحمن الرّحیم
مالک یوم الدّین
ایّاک نعبد و ایّاک نستعین
اهدنا الصّراط المستقیم
صراط الّذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم و لا الضّالّین
اللهم صل علی محمد و آل محمد
HeartSadHeart
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حمید رضا نظری ، رضا اله ورن ، احسان نظری ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سجاد مقدس پور ، سعید قاسم پور
گینه اغلاتی منی بیر آنانین اغلاماسی/هریسین ورزقانین تپراقا بل باقلاماسی/
آیریب آیری سالیب بولبولو گولدن بو گجه/بیر گویو درده سالیب بیر بالانین آغلاماسی/
بیر ایگیت ایری دوشوب سوگولوسوندن بو گجه/ داغ داشا لرزه سالیب او جوانین آغلاماسی/
آنام یوردو تسلیت.............
کاش جوابی واسه کاراشون پیدا کنن......
هموطنم هم زبانم هم....
من من من شرمندمممممممممممممممممم
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
یاری کن ای هموطن. المپیک اینجاست و قهرمان اش تویی هستی که می ایستی و دست هموطن خود را می گیری.

جایزه هم نه سکه است و نه مدال. تنها اشک های کودکی است که سر بر سینه ات یک دل سیر از جدایی می گرید......
ازه ترین اخبار رسیده از مناطق زلزله زده حاکی از ترک برداشتن سد ستارخان در استان آذربایجان شرقی است که هر لحظه احتمال دارد بشکند و خسارات جبران ناپذیری را به بار بیاورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین، سد ستارخان که بر روی رودخانه اهر در میان شهرستانهای ورزقان و اهر قرار دارد، پس از وقوع زلزله عصر روز شنبه ترک برداشته و هر لحظه ممکن است بشکند. در صورت بروز این اتفاق با توجه به اینکه 20 روستا در مسیر سد ستارخان قرار دارند ممکن است خسارات و آسیبهای زیادی به بار آورد. بنا براین لازم است مسئولان تمهیدات لازم را بیندیشند تا از بروز خسارات بیشتر جلوگیری شود.

هل من ناصر ینصرنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزت از خداست و اوست که به ما عزت می دهد ،اگر بخواهد ابروی کسی رابریزد به دست خودش می ریزد و اگر بخواهد به کسی عزت دهد توسط دشمنان او را عزیز می کند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سجاد مقدس پور ، حامد احمدپور
با سلام خدمت دوستان عزیزم

تسلیت میگم خدمت مردم آذربایجان امیدواریم ماروهم در غم خودشون سهیم بدونن.

مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی ، رضا اله ورن ، بهروز کریمی ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
آتامدیر کور اوغلو آنامدیرنگار
ایگیتلریوردونا افتیخاریم وار

[تصویر:  ?di=1513455417945]

[تصویر:  ?di=5134554179413]

[تصویر:  ?di=413455417948]

گنه آغلاتدی منی بیر آنانین آغلاماسی
اهرین ورزقانین تپراقا بل باغلاماسی
آیریب آیری سالیب بولبولو گولدن بوگجه
یر گویو درده سالیب بیر بالانین آغلاماسی
بیر ایگیت آیری دوشوب سوگولوسوندن بوگجه
داغ داشا لرزه سالیب او جوانین آغلاماسی
رحمی گلمور فلگین کیمسیه بوردا بو گجه
آوار آلتیندا گلور بیرقوجانین آغلاماسی
ال اله بیز کومگ اولوخ باجی قارداش بو گجه
منی مین درده سالیر آذرینین آغلاماسی
کتلری تپراقا تاپشیردی فلک گور بوگجه
املیگین دای سسی گلمیر سوت ایچین آغلاماسی
درد کدر یاندیریب آغلاتدی بیزی چوخ بوگجه
شمع یانیب شاعیری آغلاتدی سازین آغلاماسی
آنایوردوم گینیب قاره عزادار بوگجه
(الشنی)درده سالیر تورک ائلنین آغلاماسی

بهروز کریمی(الشن)
بير اوچايديم بو چيرپينان يئلينن
باغلاشايديم داغدان آشان سئلينن

آغلاشايديم اوزاق دوشن ائلينن

بير گؤرئيديم آيريليغي كيم سالدي

اؤلكه ميزده كيم قيريلدي كيم قالدي !؟

پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، رسول عليزاده ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور
حاييف، حاييف، يوزلر حاييف

سوپ سولو، شيپ شيرين يئميشينه،

گوللري‌نين اوره‌ك آچان قوخوسونا بو، باغين،

هئي...

آرتيق قالميش خاطيره‌لر دولابي‌نين بوجاغيندا

سيزلايارا ق سوروشور يئل:

هاني اوجسوز، بوجاغسيز بو باغين آل گوللري،

دورلو‌ـ دورلو يئميش‌لري؟

... من كي، قيشين قووولموشو، آتيلميشي، سولموشويام

كؤكوم توپراق شيره‌سيني بكله‌مكده،

سوساميشلار بوداقلاريم ياشيل يازين گونشينه...

نه ايسه هئچ اينانميرام، آما بونو دئمه‌لييم:

...« ;بكله‌مك گره‌ك،

گله‌جكدي بير گون اودوق آلايي او ياشاييش،

باغيشلايان سئوگيلي‌نين كي، آل الوان گول، چيچكلر،

يئميش‌لر هئپ، يالنيز اوندان بارلانميشلار

آه... بكله‌مك زوروندايام!

ايشبو آنجاق رنگ اؤرپه‌ييندن آسيلميش موشتولوقدور

حاييفلاركي، دؤنور ايللر،

آنجاق، آرتيق بو گنيش باغ،

منيم يانميش اوره‌ييم تك ياپراقسيزدير،

منيم يانميش اوره‌ييم تك گول چيچك سيز و بارسيزدير
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، بهروز کریمی ، حامد احمدپور
اينجا ايران است، همانجا كه مرغ همسايه اش هميشه برايمان غاز است!
به ياد دارم زماني كه آن سونامي تاريخي و فاجعه بار در ژاپن روي داد، مدام اينباكس ايميل هايم پر مي شد از تعريف و تمجيد مردم و مسئولين ژاپن،
در اين مجال بحثي روي مسئولين ندارم، هر چند گزارش هایی كه بدست مي رسد حاكي از اين است كه نهايت تلاش در راستاي كمك رساني صورت پذيرفته و مي پذيرد،
ولي اصل بحث من روي مردم است، رويكرد فرهنگي اين ماجرا...

چطور است كه در زلزله ژاپن مدام عكس هاي مختلف در تعريف و تمجيد فرهنگ بالاي مردمان اين كشور به دست مي رسيد،
براي نمونه ايميلي بود كه در آن روزها دست به دست چرخيد و شد يكي از داغ ترين خبرهاي روز! كه آي مردم جهان، بدانيد كه زلزله در ژاپن آمد و مردم آواره شدند ولي در اين ميان هيچ كس به فروشگاه هاي آسيب ديده دستبرد نزد، و مدام عكس فروشگاه تخريب شده ولي غارت نشده، دست به دست بين مردم جهان چرخيد!
http://uplod.ir/bsddk7cvclxz/download111.jpeg.htm

فروشگاهي تخريب شده در روستاي تخريب شده
اين فروشگاه بعد از گذشت چند روز كاملا دست نخورده باقي مانده است، ژاپن نيست!!
روستاي ورزقان از توابع آذربايجان، با مردمي ساده دل و با صفا كه با بيرون آوردن هر جنازه اي از زير آوار ،اشك تمامي مردم آن در داغ همسايه روان شد!
اينجا ايران است، همانجا كه فعالان اجتماعي اش ، آلت دست رسانه اند، نه آنكه خود يك رسانه باشند!
اينجا ايران است، همانجا كه مرغ همسايه اش هميشه برايمان غاز است!
اينجا ايران است، زلزله آمده، فروشگاهي تخريب شده، مردماني آواره گشته اند ولي هيچ كس تعدي به اموال ديگري نميكند،

اينجا ايران است، براي همين اين عكس ايميلي نمي شود كه دست به دست بچرخد و به سمع و بصر تمام جهان برسد و همه بدانند اگر در ژاپن، استغناي اقتصادي دولت مانع از چپاول شد، اينجا اعتقاد و ايمان مردمي مانع چپاول شد ...
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، بهروز کریمی ، سعید قاسم پور ، حامد احمدپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان