درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ پیرامون اصول مهندسی باد و زلزله
بنام خدا
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز
با توجه به نیاز کاربران سایت جهت رفع شبهات و سئوالات مربوط به اصول مهندسی زلزله و باد در جهت تقویت و تعمیق بخشیدن به اطلاعات عمرانی کاربران، تصمیم گرفتیم تا تاپیکی در این مورد ایجاد نموده و از جناب دکتر نادر فنائی (یکی از اساتید برجسته کشور و عضو شورای راهبردی سایت) جهت پاسخگویی به سئوالات دعوت بعمل آید تا در زمان های معین و بطور مرتب به سئوالات تاپیک پاسخ نمایند.

ضمن تشکر از حضور دکتر فنائی در این تاپیک و قبول دعوت اینجانب، از تمام دانشجویان و محققان و کاربران عزیز سایت در خواست می شود تا سئوالات خود را در موضوعات مذکور (اصول مهندسی زلزله و باد) به بنده از طریق پست خصوصی ارسال نمایند تا من سئوالات را بعد از طبقه بندی به دکتر فنائی ارسال نمایم و ایشون هم حداقل هر دو هفته یک بار به سئوالات پاسخ دهند.
سئوالات بصورت 5 تا 5 تا مطرح خواهد شد و پاسخ آنها بطور کامل و جامع از طرف جناب دکتر فنائی در تاپیک داده خواهد شد.

همه کاربران می توانند هر موقع که خواستند سئوالات خود رو به بنده ارسال نمایند و پاسخگویی به سئوالات در اول، وسط و آخر هر ماه خواهد بود.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، حمید رضا نظری ، مرضیه شریعتی ، احسان نظری
با سلام
ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در اين ماه عزيز

مدتي است كه خبري از سئوالات كاربران فعال انجمن نيست!؟ منتظر سئولات شما هستيم!
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان