درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط یک حاشیه
با سلام
با اینکه اصلا و اصلا هیچ مطلب حاشیه ای رو دوست نداشته و ندارم ولی بدلیل مطالبی که در سایت ایران خرپا در مورد بنده زده شده لذا لازم میدانم در این انجمن پاسخ این چرندیات رو بگم.
متاسفانه مدیر این سایت بجای ممانعت از انتشا این مسائل کذب و مدیریت کاربران اون مجموعه بسوی مسائل علمی و مطالبی که به دردکاربران میخوره، زیر ارسال های ارسالکننده ی مخرب و بی خرد این سایت، "سپاس" میزنه و ازش حمایت میکنه.

در طول نزدیک به یک سالی که در این سایت در خدمت عزیزان هستم. نه به خودم و نه به ناظم سایت و نه به هیچ کاربری اجازه نداده ام که بر علیه مسئولان و یا کاربران اون سایت مذکور مطلبی بنویسند و این عمل رو بدون منت عرض میکنم که از مشخصات اخلاقی بنده هستش که وقتی در مجموعه ای دیگه کار نمیکنم. حداقل اینه که باهاش هیچ کاری نداشته باشم و علیه اون کاری انجام ندم.

ولی سکوت مسئولان ایران خرپا و در راس اون مدیر این سایت، در مقابل کاربر ..... که علیه اینجانب مطالبی چرند و پرند نوشته اند، این رو میرسونه که از مطالب این کاربر حمایت میکنند و با همه مطالب این کاربر موافقند.

جالب اینجاست که کاربر مذکور، تا چند ماه پیش در اون سایت، از کاربران محروم بوده اند و بعد از اینکه این کاربر در سایت ما (بدلیل مطالب خلاف قوانین سایت و ادبیات نامناسب) محروم میشه، در سایت ایران خرپا ، محرومیتش برداشته میشه و ازش حمایت میشه که علیه مجموعه ما حرف بزنند.

برای اولین و آخرین بار عرض میکنم که اگه تا 12 ساعت دیگه تمام ارسال های کاربر مذکور که علیه بنده نوشته شده، پاک نشه، بنده در این انجمن در مقام پاسخگویی ، مطالبی رو افشا خواهم کرد که قطعا به مذاق برخی افراد خوش نخواهد اومد.

فعلا این تایپ بسته میشه و منتظر پاسخ از سایت ایران خرپا هستم/

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط بهروز کریمی ، علی رنود ، محمد جواد رضایی ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان