درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام خدمت تمام کاربران عزیز
اولا از می خوام بگم این متن من منظورم فرد خواستی نیست و با تمام کسانی هستم که به هر دلیل اینجا عرض اندام کردند و خودشان را رکورد دار می دانند
چند وقتی هست که هیچ مطالب را نمی گزارم الان هم چون بخاطر ساحت بزرگترین سازه ماکارونی جهان مسئولین در اصفهان به سایت سر می زنند و تمام این مسئولین فقط بنده و مهندس رضایی را می شناسند و این مطالب اصلا در شان مهندسین این مملکت نیست و همچنین این مطاب فقط کار ما را سخت می کند این مطلب را می گزارم .
همه کسانی که آمدند خود را رکورد دار می دانند همه خود را بزرگ ، سازه ماکارونی می دانند همه خود را بالای دیگران می بینند اما ... . واقعا برای تمامی این افراد تاسف باید خورد دوستانی که آمدید و می گویید من فلان رکورد را در فلان مسابقه زدم من این مسابقه را مقام آوردم من ... آیا منم ها جایز است ؟ آیا دیگر کسی بالا دست شما نیست ؟ آیا ... ؟
برای تمام شدن این بحث یک پیشنهاد دارم : تمام کسانی که به هر نحو خود را بالاترین می دانند در اولین روز ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان یک سازه با آیین نامه واحد بسازند که داوران این کار سرپرستان تیم هایی باشند ( چون نفراتی که خود را رکورد دار می دانند انگشت شمار است ) که اظهار رکورد می کنند و تحت آزمایش قرار دهیم آنجا هرکسی که بیشترین راندمان را زد رکورد دار است و هم ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان و هم بالاترین رکورد جهان را داشته باشیم .
در مورد دستگاه بارگزاری روز قبل این کار به تمام افراد نشان می دهیم . بنده حاضر هستم مقدمات این کار را فراهم کنم . ولی از همه خواهش می کنم بحث کنایه ، توهین و ... را به یکدیگر تمام کنید .

سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط سعید رضا جهانگیر مقدم - 06-21-2012، 01:59 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان