درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
با سلام
این پست آخرین پاسخی است که در این تاپیک می نویسم، و اگر جناب علیزاده که شروع کننده این تاپیک بودند و جناب شفقی که در مقام پاسخگویی بودند، دوست ندارند دیگه در این تاپیک مطلبی بزارند، تا ساعت 24 امشب این تاپیک بسته خواهد شد.

جناب جاودانیان
ما در این سایت به واسطه داشتن کاربران بسیار فعال، خدمات بسیار ارزشمندی ارائه داده ایم و به کسانی که ماه به ماه یا چند ماه به چند ماه که فقط جهت ایجاد تفرقه و دامن زدن به حواشی به سایت سر می زند، کاری نداریم.

شما فرمودید که از مقام آوران در این سایت حضور ندارن. میتونید اسم این اشخاص رو بگید؟ اون موقعی که ما داشتیم کار می کردیم، این اشخاص کجا بودن؟ و آیا به غیر از این است که زمانی که ما کار می کردیم، این آقایون مشغول عکس گرفتن از طرح این و آن بودن؟ (بچه های شهرکردی به خودشون نگیرن) من یادمه در همین مسابقات سراسری زنجان، جناب بووووووووووق که یه زمانی شماها ازش بعنوان رکورددار سنگین یاد می کردید، از مسافت 200 متری(برای اینکه تابلو نشه) عکس های بسیار دقیقی از سازه ما انداخته بودن و یک روز بعد از مسابقات سراسری زنجان، پلات طرح ما رو آوردن و بهم نشون دادن!!!!!!!!!!!!!

خیلی واضح عرض کنم: شاید برخی اشخاص برای شما خیلی مهم باشند، ولی برای من اعتباری ندارند (اگه شما مسائل و اطلاعاتی که من در مورد این شخص یا اشخاص میدونم رو میدونستید، زمین و زمان رو قبول نداشتید!!)

من مطالب یک ماه اخیر انجمن رو نگاه کردم، اتفاقا خیلی پرمحتوا بودن. نمیدونم چرا برای شما نیستن؟؟!!!

ببینید، ارزش و اعتبار یک مسابقه، به 5 آیتم بستگی داره :

1- آیین نامه بسیار دقیق
2- داوران و حامیان بزرگ
3- تعداد تیم های شرکت کننده
4- استفاده از دستگاه بارگذاری مناسب و دقیق.
5- برگزاری و میهمان نوازی میزبان و کادر اجرائی قوی

اگر هر کسی ، تاکید میکنم، هر کسی به مسابقاتی که این آیتم هایی که عرض کردم رو داشته باشه، برود، من با جان و دل هم رکوردشون و هم خودشون رو قبول خواهم داشت. (حداقل اینکه 4 ایتم اولی رو داشته باشن)

یه سئوال: آیا مسابقات سیستان و بلوچستان با مسابقات تربیت معلم آذربایجان یا سراسری زنجان یکیه؟؟ آیا میشه رکورد های این دو مسابقه رو باهم مقایسه کرد؟؟ پاسخ روشنه: به هیچ وجه.

جناب جاودانیان
لطفا به من، منیت و ما بودن رو یاد ندید. فکر میکنم خودتون آنقدر بهتون انتقاد وارده که بهتره ابتدا خودتون رو اصلاح کنید. فکر نمیکنید، در مسابقات سال گذشته تون همین "منیت" شما باعث شد تا دوستان تون شما رو تنها بزارن و قبول تون نداشته باشن؟؟ پس لطفا بدونید که با کی دارید صحبت می کنید. یه زمانی هر چند روز بهم زنگ میزنید و در مورد مسائل مختلف ازم مشاوره می گرفتید ولی چی شده که بعد از مسابقات خاوران مشهد، غرور و تکبر 572 کیلوگرم خیالی، شما رو به عالم هپروت برد!!؟؟؟
همین دیروز به شما زنگ زدم که مسئله ای رو بهتون بگم. که پاسخ ندادید. آیا این رسم ادب هستش.
اگر شما عناوین بنده رو داشتید، فکر کنم دیگه جواب سلام هیچ کس رو نمیدادید!!!!!!!!!!!!

جناب جاودانیان
توصیه میکنم، نحوه نقد و انتقاد کردن رو برید یه کم مطالعه بفرمایید. هنوز شما بلد نیستید که با ادبیات درست حرف بزنید، دم از نقد و... میزنید؟؟؟؟

جناب مهندس عظیمی عزیز
من به ادب شما احترام خاصی قائل بوده و هستم.
من به شما دقیقا این جمله رو عرض کردم: درسته که تیم شهرکرد این اواخر (از زمانی که ما خودمون رو بازنشسته کردیم) داره خوب نتیجه میگیره و مقام های خوبی بدست آورده، ولی من از این مقام ها بسیار دیدم و معتقدم ارزش اشخاص به مقام نیست و به نحوه برخورد و رفتار حرفه ای این اشخاص هستش و باید به این مسائل ارزش و بها داد. به عبارتی هر کس که مقام دار هم باشه، ولی نحوه برخورد خاضعانه با دیگران رو بلد نباشه، مقام و.. اصلا ارزشی نداره. این نظر شخصی منه!

در مورد مسابقات سال گذشته شهرکرد، من چنین نظری ندارم. ولی خب انتقاداتی به این مسابقات وارد هستش که یکیش قبول سازه بیش از 400 گرمی تیم خود شهر کرد بود که بعد از اعتراض سایر تیم ها تیم داوری این سازه رو رد کرده بود. و دیگه اینکه به سازه تیم رسول علیزاده، بیخودی ایراد گرفته بودن که باید دوباره این سازه توسط مصالح شما ساخته بشه و شما مجبورشون کردید که بعد از مسابقات دوباره به شهرکرد بیان و رکوردشون رو تکرار کنن. که شکر خدا خودشون رو ثابت کردن.
در ضمن، قبل از مسابقات شما، چند دانشگاه، عین همون دستگاه بارگذاری رو ساخته بود و این اولین بار نبود که اون دستگاه داشت استفاده می شد.
به هر حال من به هیچ وجه اظهار نظری در هیچ جای رسمی علیه شما و مسابقات شما نکرده و نخواهم کرد. چرا که گذشته ها گذشته!

من از شما گله ای ندارم و این بحث ها رو هم به فال نیک میگیرم و امیدوارم در حل ابهامات مفید بوده باشه.

در مورد بزرگترین سازه هم، من نظرات شما رو گوش دادم و در جلسه شورای سیاستگذاری مطرح کردم (همه اعضای شورا شاهد هستن) ولی روند امور اجرائی در اصفهان قابل قبول و مورد رضایت اعضا بود و همه رای به ادامه کار این پروژه در اصفهان دادند.

جناب مهندس صفرپور
با تواجه به ادبیات نا مناسب شما، در مقابل تمام جملات تون فقط این رو عرض میکنم:
خود شما در مسابقات سراسری زنجان و چند مسابقه ای که بنده بعنوان شرکت کننده حضور داشتم، بودید و شما هم شرکت داشتید. اگر در دورانی که بنده کار میکردم، حرفی برای گفتن داشتید، می فرمودید. الان دیگه کوری خوندن، هیچ مشکلی رو دوا نمیکنه. میخواین کلیه رکوردهای ایران و جهان و... رو به شما اهدا کنیم؟؟؟
تیم ما (تانری) در مسابقات سراسری زنجان با افتخار تمام بدون 5 ثانیه، راندمان 541 رو زد و با احتساب 5 ثانیه، 395 شدیم. شما و هم تیمی هاتون هم در مسابقات سراسری زنجان شرکت داشتید و ساز تون 37 کیلوگرم نگه داشت و فکر نکنم جزء 10 هم اول هم بوده باشید. فکر کنم دیگه در مورد این مسئله بحث کردن بیهوده باشه! ولی به هر حال دو چند ماه اخیر پیشرفت داشتید و امیدوارم موفق باشید.

آرزو میکنم در آینده بتونید راندمان بالاتر از اینی که می فرمایید رو بزنید و نام ایران رو سرافراز کنید.

در مورد بزرگترین سازه، این پیشنهاد شما که فرموده بودید که طرح به رای گذاشته بشه، باید عرض کنم ما این مورد رو بررسی کردیم و از کاربران نظر خواستیم که اون موقع شما کم لطفی کردید و در انجمن نبودید ولی ارسال هایی که در این مورد زده شده، در سایت موجوده و میتونید برید مطالعه کنید.
نظر اکثریت این بود که با انتخابات الکترونیکی، نمیشه طرح رو معلوم کرد، چرا که ممکنه یک نفر با چند تا IP بیاد و نظر بده و طرح مورد نظر خودش رو انتخاب کنه!!

جناب مولایی
شما کی تاپیکی زدید که ما حذف کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر میکنم بهتره فرافکنی نکنید!! اگر مطلب مفید و سازنده ای دارید، بفرمایید؟

----------------------------------------------------------------

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط سعید قاسم پور - 06-20-2012، 09:21 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان