درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام به دوستان
نمیخواستم تاپیک رو دوباره بیارم بالا ولی میخوام به عنوان یک بیننده مسابقات بگم که مسابقات و رکوردها به چه شکل بوده
اول از هر چیز همه رو دعوت میکنم به آرامش و فروتنی
من هم سراسری زنجان بودم هم سمنان و هم علوم تحقیقات تهران
در مسابقات سراسری زنجان مهندس قاسمپور تونستند با اختلاف مقام های اول و دوم گرایش های راندمانی و هدفمند سراسری زنجان رو ببرند
اون موقع رکوردها طوری بود که مهندس داوری طبق آیین نامه مسابقات آزاد زنجان با رکورد حدود 458 اول بودند ولی همونطور که میدونید مسابقات آزاد زنجان بسیار بسیار شرایط قرنطینه و بارگذاریش بهتر از سراسری زنجان بود
اون موقع خود جناب داوری با همون طرح آزاد زنجانشون اگر اشتباه نکنم دو تا سازه آوردن سراسری زنجان و متاسفانه نتونستن رکورد خودشون رو تکرار کنند بنده باگذاری ها رو دیدم اگر مهندس...موقع بارگذاری مهندس داوری به میله ضربه زد خب خود مهندس قاسمپور هم تو وزنه آخری که گذاشتن ضربه وارد کردن(تموم اینا داخل فیلم بارگذاری هم معلومه حتی واسه سازه مهندس قاسمپور که وزنه ها معلوم نیست،وقتی ضربه وارد میشه اگر دقت کنید حامد غفارزاده(هم تیمی و دوست مهندس قاسمپور)یک لحظه افسوس تو چهره اش نمایان میشه).هدف از بیان این مقایسه این بوده که بدونید وضعیت قرنطینه و بارگذاری تا چه حد میتونه تاثیرگذاری باشه(تا حدی که اگر اشتباه نکنم مهندس سازه مهندس داوری تو مسابقات آزاد 111 کیلو زد و تو مسابقات سراسری 74 کیلو)
حتی این مورد دقیقا برای خود مهندس صفرپور هم ایجاد شد که همون سازه سمنان که 541 زد تو علوم تحقیقات راندمان 427 زد و سازه ای که تو سمنان 139 کیلو نگه داشت تو علوم تحقیقات 114 کیلو نگه داشت
زمانی که مهندس قاسمپور تونست رکورد 395 رو در مسابقات سراسری ثبت کنه رکورددار اون زمان نتونست رکورد ایشون رو بزنه و این خودش مزید بر توانایی ایشون هست و اینکه ایشون شان رکورددار بودن را دارند.
یک نکته دیگه که قابل بیان هست اینه که سمنان با وجود اینکه گفته بودند بار با تاخیر ثبت میشه شواهد دقیقا خلاف این رو ثابت کرد چون در بارگذاری ها شاهد این بودیم که هر دو رکورد با سرعت یکسان در حال افزایش هستن(یعنی ثبت کننده بار و دستگاه نگه دارنده رکورد با بعد از برداشته شدن بار هیچ اختلاف زمانی با یکدیگر نداشتند)
ولی در نهایت رکورد 541 رکورد با تاخیر زمانی به حساب اومد
اصلا قصد کوچک کردن و بزرگ کردن کسی رو ندارم اگر دقت کنید اول صحبت هام گفتم آرامش و فروتنی که کلمه آرامش برای یک دسته از دوستان بود و فروتنی برای دسته دیگری و همچنین گفتم بنده به عنوان بیننده حرف میزنم چون شرکت کردم و نتونستم مقام بیارم
دوست عزیزم حجت جان به نظر من هیچ وقت ما نمیتونیم بگیم فلانی ضعیفتره و فلانی قوی تر و به نظر من به عقل نزدیکتره که آدم بگه فلانی که قبل از من کار میکرده و کارش خوب بوده در این مدت که دست روی دست که نذاشته بوده و حتما پیشرفتهایی داشته.همیشه باید فکر کنیم همه دارند مثل ما تلاش میکنند تا تلاشمون روز افزون بشه
یک زمانی قبل از رضازاده رکورد سنگین وزنای وزنه برداری زیر 200 کیلو بود تا اینکه رضا زاده اومد و همه رکوردها رو عوض کرد خب ما حالا باید بگیم رضا زاده رکوردداره و بقیه چیزی نیستند؟یا زیاد چیزی بارشون نیست؟
دارم باصراحت میگم:
جناب قاسمپور اشتباه کردند که رکورد 541 رو نوشتند(هر چند که تعداد دفعاتی که وزنه میذارن تو فیلم هم معلوم هستش)
جناب صفرپور اشتباه میکنند که بحث رکورد را دامن میزنند و در پروژه بزرگترین سازه ماکارونی شرکت نمیکنند
همچنین خیلی از یکی از پستهای مهندس جاودانیان خوشم اومد که مهندس صفرپور رو به آرامش دعوت کرد و لازم به ذکره که بگم از روش انتقاد مهندس جاودانیان راضی نیستم ولی میدونم که ایشون واقعا منتقد هستند و نیتشون اصلاح هست فقط یک مقدار(یک ذره بیشتر از یک مقدار)تند هستندSmile
امیدوارم باقی دوستان اگر حرفی دارند که نیت بر پیشبرد موضوع به یک نتیجه خوب داره بدن و از هر گونه حاشیه دیگه ای بپرهیزند
اگر از جناب قاسمپور صفرپور جاودانیان و داوری اسم بردم باید بگم که جناب قاسمپور دوست بنده هستند و از بنده دلخور نمیشن و جناب صفر پور استاد بنده هستند و انشالله که دلخور نمیشن جناب جاودانیان هم که امیدوارم دلخور نشن و جناب داوری هم که در نبودشون اسمشون برده شده تاج سر ما هستند و کاملا برای بنده قابل احترام هستند
موفق و سربلند باشید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حسین ترکی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط علی رنود - 06-20-2012، 06:43 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان