درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
با سلام
جناب مهندس قاسمپور هر كسي مسؤل حرفي كه ميزند هست در مورد پست آقاي شفقي خودشان شخصآ بايد پاسخگوي كاربران باشند و از ايشون بعيد بود چنين ادعاي پوچي و حتي عجيبتر اينكه متنشون را اصلاح هم نكردند و من اين را نوعي توهين براي خودم ميدونم(90% شاگرد و نوه! را ميگم)و اميدوارم هرچه زودتر اقدام به اصلاح كنند.
و اما در مورد پست قبلي شما ببينيد مهندس اينكه شما گفتيد زنجان راندمان 541 را ثبت كرديد يعني زير سؤال بردن اون مسابقه اون مسابقه با هر چند ثانيه تآخير نتايج اش ثبت شده است كه اگر اشتباه نكنم شما با راندمان 395 اول شديد خوب بله اگر اينطور كه شما گفتيد باشد سازه ي ما در مسابقات كرمان بعد از پر شدن ميله ي بارگزاري 30 ثانيه اي زير 211 كيلو وزنه مانده بود با اين حال همون سازه با راندمان 498.7 با عبور مكعب و با اعمال 3 ثانيه تآخير الآن ركورد دار اين گرايش هست.
ضمن تآييد گفته ي جناب جاودانيان قرار نيست هر مسابقه اي كه شما در آن نبوديد فاقد ارزش باشد شما در پست قبليتون خيلي از مسابقات را زير سؤال برديد!
بعد از اون پست مهندس صفر پور در تاپيك بزرگتري سازه طي تماسي كه شما با من داشتيد متذكر شديد درسته كه تيم هاي شهركرد در مسابقات اخير نتايج خوبي گرفتند ولي از اين چيزها خيلي ديدم و چيز مهمي نيست از شما و تمام كاربران محترم سوالي دارم:كسب مقام در 6 مسابقه ي كشوري پي در پي(شهركرد،خاوران،كرمان،سمنان،علوم و تحقيقات و امير كبير) كسب مقام اولي در بترتيب در 4 مسابقه ي آخر نامبرده جابجايي دو ركورد كشور در كرمان و سمنان اينها مهم نيست؟؟!!
مهندس در مسابقات خاوران تيمي جلوي تيم ما در حال تحويل سازه بود از مسابقات دانشگاه ما نام برد و از دستگاهمون ولي شما جمله اي را به اون شخص گفتيد كه من را خيلي عذاب داد گفتيد اون مسابقه كه بچه بازي بود تعريف نميكنم ولي هرجا بخواهند از دستگاه استانداردي صحبت كنند اول دستگاه بارگزاري دانشگاه آزاد شهركرد را نام مي برند در مورد مسابقه هم به گفته اكثر شركت كنندگان بعد از مسابقات زنجان بهترين مسابقه بوده پس خواهش مي كنم زحمات ديگران را زير سؤال نبريد.
در مورد بزرگترين سازه هم ترجيح ميدهم چيزي نگم چون گفتني ها را قبلآ بهتون گفتم!
اگر توهيني كردم معذرت مي خواهم فقط جهت شفاف سازي برخي مسايل بود.
موفق باشيد.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، علی رنود

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط ابوذر عظیمی - 06-20-2012، 05:30 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان