درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام دوباره
در مورد اون آمار که گفتید اگه قرار باشه با هر انتقادی همه نظر بدن که آمار سپاس های دوستان به همه اینقدر بالا نمیرفت .
مهندس یکم اطرافتون رو نگاه کنید ببینید از جمع بزرگان سازه و مقام دارها کی تو سایت حضور دائم داره . حتما همه این افراد مشکل دارن و شما هیچ ؟ ببینید در این یک ماه اخیر چه مطلب مناسبی ارائه شده ؟
شما که اینقدر حساس هستید چرا به دنبال دلیلی نمی گردید ؟
نکته آخر : قرار بر این نیست که شما یا کمیته شما در مسابقاتی که حضور ندارید , این مسابقات فاقد ارزش باشه .
تا اونجایی هم که من به خاطر دارم تمامی رقبای اصلی در مسابقات سمنان حاضر بودن و بنا به دلایلی راندمان بیشتر ثبت نشد و جناب صفرپور اول شدند .
این جمله شماست :
(( اگر فقط در این مورد از من ناراحتید، دوباره ازتون تشکر میکنم و امیدوارم یک روزی خودتون بتونید به تنهایی در این زمینه تدریس کنید. ))
خدممتون عرض کنم همواره کلمه ( ما ) نشانه پیروزی است نه ( من ) . تنهایی هیچ کاری انجام نمیشه و علاقه ای ندارم کاری رو تنها متعلق به خودم بدونم .
همانند دفعات گذشته توجیهات مناسبی آوردید راجع به همه چی . با این اوصاف مهندس من دیگه نمیدونم چی بگم ؟ واقعا نمیشه ازتون انتقاد کرد . چون فکر میکنم اصلا قبول ندارید و این نشون دهنده همون غرور هست . در هر صورت امیدوارم موفق باشید .
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط علیرضا جاودانیان - 06-20-2012، 04:36 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان