درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام

میخوام یک آمار تنظیم کنم و در اون آمار تعداد کاربرانی که هر موقع یک بحث حاشیه ای و جنجالی مثل این تاپیک باشه رو با تاپیکی که کاملا علمی هستش(مثل تاپیک کتابخانه یا زبان برای ارشد) مقایسه کنم و نام کاربرانی که در این دو تاپیک فعالیت میکنن رو لیست کنم. فکر کنم آمارش بسیار جالب خواهد بود و از الان هم قابل پبش بینی هستش .

با تاپیک فوق، بعضی از کاربرانی که حدود چند ماه بود که به سایت سر نزده بودند، رو زیارتشون کردیم و امیدوارم در آینده از مطالبی که این عزیزان در مورد شبیه سازی سازه ارائه میدن، ازشون استفاده کنیم.[/b]

جناب آقای جاودانیان
شاید نیومدن برخی افراد، بدلیل غرور بیجا شون باشه. شاید اصلا از این خبر اطلاعی نداشته باشند و شاید اصلا به این پروژه معتقد نباشن و شاید با یکی از مسئولین سایت مشکل شخصی داشته باشن و شاید برخی ذهنیتشون نسبت با ما در حد حرف هایی است که پشت سر ما زده میشه. حتما این رو میدونید که وقتی داور یک مسابقه ای میشی، و سازه ی تیم یا تیم هایی رو حذف میکنی، این اشخاصی بر علیه تون سنگر میگیرن و هر حرفی میزنن.
از طرفی وقتی روبروی برخی افراد مثل آقای ...... می ایستی و انگل سازه ماکارونی ایران رو میخوای که سم کشی کنی، این انگل آروم نمینشینه و دائم پشت سرت حرف در میاره که مصداقش الان داره در پست قبلی که به ظاهر توسط کاربری بنام "علی کریمی" که من اصلا نمیشناسمش ، زده شد.

من چندین بار عرض کرده ام که فضای این سایت متعلق به همه کاربران هستش و هر کسی با ادبیات مناسب و با رعایت ادب مطلبی بنویسه و از ما انتقادی بکنه، در خدمتش هستیم.
این رو قبول کنید که هر نقدی قابل قبول نیست. و هر انتقادی سازنده نیست و هر منتقدی دلسوز نیست. از طرفی انتقاد اصول خودش رو داره و کسی که ازش انتقاد میشه، ادبیات منتقد براش مهمه و با طرز کلام اون شخص میشه حدس زد که آیا این نقد دوستانه هستش یا نه؟

انتقاد و نقد همیشه در محیط آرام مفید خواهد بود نه اینکه دائم همدیگه رو تخریب کنیم.

جناب آقای جاودانیان
کارگاه آموزشی مشهد به این تاپیک ربطی نداره ولی به احترام شخص جنابعالی، من پاسخ میدم: در اون کارگاه بمدت 12 ساعت مطالب تحلیل سازه و نرم افزار و .. توسط خود شخص بنده تدریس شد و بدلیل کثرت دانشجویان با همکاری جنابعالی قرار بر این شد که در 2 سالن جداگانه که در یکیش من حضور فیزیکی داشته باشم و در دیگری، تصویر و صدای من پخش بشه. از طرفی پوستری که در این کارگاه شما زحمتش رو کشیده بود، تنها و تنها اسم بنده درج شده بود.
ولی همین جا از جنابعالی و آقای مهندس جلایریان، آقای مهندس عرفانیان، .. (واقعا نام شون رو فراموش کردم) تشکر ویژه ای بکنم و از اینکه بعنوان کمک مربی در کنار من بودید بسیار سپاسگذارم و امیدوارم روزی به ارومیه تشریف بیارید و در خدمتتون باشیم.
اگر فقط در این مورد از من ناراحتید، دوباره ازتون تشکر میکنم و امیدوارم یک روزی خودتون بتونید به تنهایی در این زمینه تدریس کنید.

در مورد انتخابات در سمت های بزرگترین سازه:
بنده فقط و فقط مدیر این سایت هستم و به هیچ وجه دوست نداشتم که مسئولیتی به غیر از مدیر اطلاع رسانی داشته باشم.
ما در این پروژه 6 سمت داریم:
رئیس کمیته علمی : دکتر طاووسی
رئیس کمیته اجرائی : مهندس رضائی
رئیس کمیته ساخت : خود من
مشاور عالی پروژه : مهندس شفقی
رئیس شورای سیاست گذاری: دکتر فنائی
مدیر کل پروژه : دانشگاه ... (که بعد از چند روز بصورت مشروح خدمتتون عرض میکنم)

من نمیدونم که منظور شما از انتخابات برای روسای این کمیته ها چی هستش!؟
پیشنهاد همه این سمت ها به غیر از کمیته ساخت) از طرف من بوده و یک جمع صاحب نظری این مسئولیت ها رو تصویب کردند. که در مورد صلاحیت این افراد نه من و نه شما نمیتونیم اظهار نظر کنیم.
از صمیم قلب عرض میکنم: اگر شما یا آقای صفرپور و آقا یا خانم x یا Y تمایل دارید که در این سمت، قبول مسئولیت کنید، بخدا خیلی خوشحال میشم و یه جورایی از زیر بار این مسئولین راحت میشم. مگر اینکه کاربران سایت با این عمل مخالف باشند. با این حال من از کاربران خواهش خواهم کرد که با این عمل موافقت کنند.

اما در مورد مطلب جناب شفقی:
در تماسی که ایشون با من داشتند، فرمودن که در اون موقعی که این مطلب رو میزاشتن، آخرای اوقات کاری شون بوده و خسته بودند و بنا به مسئولیتشون در قبال حرفای دوستان، خواستن تا پاسخ بدن و خودشون از این بابت ناراحت شدن. لذا قضیه اون 90 درصد فکر کنم دیگه تمومه.

قرار نیست که هر کسی که وارد این رشته بشه، استادی داشته باشه و... من برای بار چندم عرض میکنم که همه کسانی که در این رشته فعالیت میکنند، برای من بسیار عزیز و محترم هستند و من براشون احترام قائلم.

جناب مهندس صفرپور
خوشحالم که با شما در این سایت آشنا میشم. اتفاقا دیروز داشتم فیلم مسابقات سراسری زنجان رو میدیدم و دیدم که شما نیز در اون مسابقات حضور داشتید و من بارگذاری سازتون رو دیدم که 37 کیلو نگه داشت. سازه خوبی بود و پیشرفت شما در ماه های اخیر این رو میرسونه، که شما دارید خیلی زحمت میکشید. یادش بخیر که اون مسابقات آخرین مسابقاتی بود که من حضور داشتم و ماحصل این مسابقات برای ما کسب 2 مقام اول و 2 مقام دوم بود.

شما فرمودید که " قصد اومدن توی این سایت رونداشتم." آیا از طرف من یا مسئولین این سایت و یا کاربران این سایت ضرری به شما رسیده؟؟؟ یا به شما توهینی شده؟ که این احساس رو دارید؟
حداقل اینکه من همیشه احترام کسانی که در این رشته فعال هستند رو داشتم و دارم و خواهم داشت!

در مورد مبالغی هم که جناب شفقی از برگزاری کارگاه هاشون در گذشته گرفتن هم باید عرض کنم، ایشون دستمزد زحمات خودشون رو میگیرن و اگه کسی در این مورد ناراحته، میتونست در کارگاه ایشون شرکت نکنن. بالاخره قرارداد قبلاز برگذاری کارگاه بسته میشه و کارفرما میتونه مبلغ قرارداد رو قبول نکنه.

جناب مهندس صفرپور
من عکس گل در آواتارم گذاشتم تا شما با دیدنش لذت ببرید و این طور با کدورت و کینه حرف نزنید! من هیچ موقع از منتقدینم بعنوان گندکار یاد نکردم و این شاید برداشت شخصی جنابعالی باشه. اگه این طور بود که با تمام آرامش پاسخ شما رو نمیدادم. (ولی یه خواهش ازتون دارم: انصافا این ارسالتون رو به یه نفر بدید که مطالعه کنن. و برداشت ایشون رو ازشون بخواهید. ببینید چی بهتون میکن. آیا این ادبیات برای انتقاد درست هستش؟)

من هم با شما در مورد این 3 مرحله ای که فرمودید موافقم. ولی این رو خدمتتون عرض میکنم که هیچ غروری در خودم نمیبینم. فکر نمیکنید که خود جنابعالی این خسیسه رو دارید؟
جناب مهندس زمانی در موارد متعددی حتی در مورد بزرگترین سازه با من تمس هایی داشتن و از مطالب ایشون استفاده کردیم ولی من حتی یک مورد از شما پیشنهادی ندیدم. آیا این گله از شما وارد نیست که در پروژه ملی حضور ندارید؟ اگر با من مشکل دارید، خیلی راحتبا دلیل و منطق بفرمایید؟ من از شما بابت این عدم حضور خیلی گلایه مندم.

جناب اقای جاودانیان
هر پستی که در اون به شخص یا اشخاصی تهمت و افترا زده بشه پاک میشه. حتی اگه اون کاربر در مورد شما حزف زده باشه. و این قانون برای تمام انجمن های مجازی هستش.

جناب مهندس صفرپور
خب حالا معلوم شد که ناراحتی شما از اون رکورد 541 ای هستش که من در پروفایلم نوشتم. من این رکورد رو در مسابقات کشوری سراسری زنجان به همراه تیم تانری زدم. ما 95 کیلو بارگذاری کردیم و لودسلشون 65 کیلو ثبت کرد. که راندمان سازمون 541 می شد.حالا اگه شما در مسابقات سمنان، که رقیب آنچنانی نداشتید و داوراش معلوم نیست چه کسانی بودند، این رکورد رو به میزام 0.9 بالا بردید. من اون رو از پروفایلم فعلا پاک میکنم. و این رو عرض کنم که تا این دقیقه از راندمان 541.9 شما اطلاعی نداشتم.
اگر مسابقات سراسری زنجان تنها ایرادی که داشت این بود که هر وزنه بایستی 5 ثانیه باقی می موند تا ثبت بشه. که در هیچ کجای دنیا این قانون اجرا نشده بود. فکر کنم که اگه خودتون فیلم بارگذاری رو ببینید، بهتر متوجه میشید.

در مورد رکوردی هم که هندس شفقی وعدش رو دادن، ان شاءالله که در آینده این اتفاق بیافته و رکورد جهان در گرایش سنگین با ایین نامه بوداپست بنام ایران باشه.

عذر میخوام که زیاد نوشتم.

من فردا دوباره به تاپیک سر خواهم زد.

یا حق

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، علی رنود

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط سعید قاسم پور - 06-20-2012، 04:19 AM

پرش به انجمن: