درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام
مهندس قاسم پور
در جواب سوال اخرتون در مورد انحصاری کردن همین بس که خدمتتون عرض کنم قرار نیست هر کسی حرفی بزنه در این مورد اما نیومدن برخی ادمها تو سایت و دوری از مسائل مربوط به سازه درسایت و سکوت برخی دیگر خودش نشون دهنده یک سری موارد هست که مسئولان سایت فعلا توجه ندارند .
همواره مجموعه ای پیشرفت خواهد کرد که در آن انتقاد صورت بپذیرد نه در زیر تمام پست ها سپاس داده شود .
تا موقعی که فقط دنبال ارامش باشیم هیچ وقت پیشرفت در مسائل فنی سایت نداریم و تنها تاپیک های غیر فنی بالا تر قرار میگیرد .
در مورد انحصار مصداقی بزنم . هیچ وقت دوست نداشتم این مسئله رو عنوان کنم . اما در همون کارگاه تخصصی با 200 نفر شرکت کننده . 70 نفر اونها رو من پا به پای شما آموزش دادم . در صورتی که در سایت هیچ مدرک و نوشته ای دال بر این نبود و اون موضوع به انحصار شما قرار گرفت . من گله ای ندارم .
در مورد انحصار بازم بگم که آیا نمیشد در ساخت بزرگترین سازه شما چند نفر رو به عنوان کاندید مسئولیت کمیته های مختلف اعلام کنید و از سمت بچه ها را گیری بشه ؟
باز هم عرض کنم که من قصد تخریب کسی رو نداشتم اما تمامی اون اشخاص هم از دوستان من هستند که هیچ کدوم اون ادعا رو ندارند با اینکه سابقه بیشتری در سازه دارن . پس جناب شفقی باید مقداری مواظب گفته هاشون باشن .
جناب قاسم پور من گله ای از شما دارم به طور واضح : لطفا در مورد هر شخصی صحبتی دارید اسم اون شخص با احترام برده بشه نه اینکه با کنایه در موردش حرفی زده بشه .
محیط اینترنتی سایر سایتها هم قابل احترام برای خوشون هست و هم ما . شاید سیاست اونها با ما فرق کنه پس دلیلی بر اشتباه اونها نیست .
ممنون
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط علیرضا جاودانیان - 06-19-2012، 09:59 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان