درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام
طبق معمول بحث های بی مورد و فقط به دلیل انحصاری کردن موضوع سازه برای هر نفر .
چند وقتی نبودم به دلایل مشکلات شخصی . الان بهتره یک سری حرفا رو بگم :
مهندس قاسم پور محیط سایت فعلا هیچ شباهتی با اون چیزی نداره که من و شما در روزهای اول با هم صحبت می کردیم .
همه چی انحصاری شده اینم محیط انحصاری . شارعی میاد حرف میزنه میگین پیغامه . رسول داره حرف میزنه ترور میشه . خود من شاید با حرفاش راجع به جک مخالف باشم اما توهینی که نمیکنم . علیرضا نظری و حجت صفرپور و ....
یعنی این دوستان در زمینه سازه عددی حساب نمیشن ؟
وقتی جناب شفقی میان یک چیزی رو کلی میگن رو سایت پس به همه ربط داره . اینجا سایت شخصی شما نیست که صلاح حرفتونو خودتون بدونین و به کسی مربوط نباشه .
پس منم بیام بنویسم به زودی رکوردی زده میشه . بعد هر کسی سوال کرد بگم به کسی ربط نداره ؟
شما میتونی تو وبلاگ خودتون اینو بنویسین نه توی سایت .
در مورد ادعای 90 درصد جناب شفقی . من به شخصه استادی در زمینه سازه نداشتم و تا دلتون بخواد به کسی اموزش دادم . امثال من هم زیاده . مثل مسعود رستگار , علی داوری , حجت صفر پور , محمد رضا حسینی , دامون محمدی , حسین کیانوش , حمید گرفمی , مسعود افضلی , علیرضا نظری , فرهاد رادمنش و ....
خوب آیا این عزیزان شاگرد شما بودن یا شاگرد شاگردهای شما ؟
پس اگه این دوستان تنها به تعدادی آموزش داده باشند . تاکید میکنم فقط به تعدادی . ادعای شما کذب محض هست .
همیشه رک بودنمو باعث افتخار میدونم و از حرفام کوتاه نمیام . پروژه بزرگترین سازه ماکارونی هم دقیقا انحصاری شده .
در هر صورت خیلی خوشحال میشم یک نفر با منطقی که بقیه قبولش داشته باشن بیاد جواب منو بده . اگه نه منم محروم کنید خوشحال میشم .

سپاس شده توسط وان ، محمد رضا شارعی ، ابوذر عظیمی ، رضا اله ورن

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط علیرضا جاودانیان - 06-19-2012، 07:34 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان