درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام جناب شفقی
من هر چقدر میخوام چیزی نگم که شما رو از خودم رنجیده خاطر نکنم شما دست بردار نیستید شما هنوز به سوال من که تا حالا جواب ندادید یکم منطقی به پستی که گذاشتین دقت کنید ببینید 10 درصد از کل پستتون به پست من ربط داره یا نه

اما متلک هایی که شماره بندی کردید رو دونه دونه جواب میدم
1- این موضوع به من ربطی نداره من چیزی رو که میبینم میگم و الان اون قسمت از پست شما که به این تاپیک ربط داره کلا نیست

2-من دقیق ترین سازه رو هنوزم جک میدونم اما به قول یکی از دوستام ما ایرانی ها اول راه تقلبشو درست میکنیم بعد طرح اصلی رو اجرا میکنیم شما که خودتون در جریانید و بهتر از من میدونید 1001 بلا میشه سر جک آورد تا تقلب کرد

3-فعلا که کسی از شما بنی بر جواب دادن ندیده و همش دارین سوال رو با سوال جواب میدید پس این وقت تلف کردنه

4-اینکه کسی میخواد توی زمینه خرپا رکورد بزنه مطمئنا به هر کسی که دستی تو ساختنش داره ربط داره شایدم به بقال سر کوچمون ربط داره و به ما ارتباطی نداره

5-این مورد به من ربط نداره که شما به 10000000000000000000001 دلیل این موضوع رو مطرح کردید اتفاقا از نظر من کار خوبی کردید منم ازتون نخواستم دلایلش رو مطرح کنید

6-این مورد هم حتما به خیاط سر کوچه ربط داره بازم به ما ربطی نداره قسمت دومش هم احسنتتتتتتت به اعتماد به نفستون آقا اصلا یهو بیا بگو که زدن رکورد با هر وسیله به کسی ربطی نداره ما هم بیخیالش بشیم بریم به کارامون برسیم

7-این که تعریف رکورد چیه همه میدونن و در چهارچوب آیین نامه باید زده بشه اونم در مسابقه نه توی خونه خاله

8-من به درخواست دعوت شما اهمیتی نمیدم و هر جا که بخوام میرم و این موضوع اصلا به شما ربط نداره

9-مرجع رکورد من نیستم اما مطمئنا شما هم نیستید و کسی هم نمیتونه مدعی بشه که مرجعشه

10-این قسمت هم باز به شما ارتباطی نداره و دلیلی نمیبینیم اسامی این عزیزان رو بازگو کنم

من جواب سوال شما رو دادم شاید پست قبل رو مطالعه نکردید دوباره عینا اینجا کپیش میکنم تا دوباره مطالعه کنید

{رکوردی با دقیقترین دستگاهها زده خواهد شد که مایه افتخار .....}
از این قسمت میشه مطالب زیر رو برداشت کرد
زمانی که حرف از رکورد میشه مطمئنا مسابقه ای هم در کار هست وگرنه زدن رکورد پشت درهای بسته که رکورد نمیشه
زمانی که حرف از دقیقترین دستگاه میشه تا جایی که من اطلاع دارم اون دستگاه جک هست مگر اینکه شما یه چیزی اختراع کرده باشید که ما نمیدونیم و ازش بی اطلاع هستیم

این قسمت جواب سوال شماست و امیدوارم اینبار به جای مطرح کردن موضوع های اینچنینی به سوالات جواب بدید

جناب رنود این یک مناظره دو طرفه نیست بحث زدن رکورد به همه سازه سازهای ایران ربط داره

جناب شارعی انگار جوابی دریافت نخواهیم کرد بهتره موقع امتحانات بریم به درسامون برسیم

جناب شفقی اینبار اگه جوابی دریافت نکنم دیگه نیازی نمیبینیم وقتمو بی خودی در این تاپیک تلف کنم اگه تمایلی به جواب دادن صریح دارید بگید اگه نه شما رو به خیر ما رو به سلامت
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، رضا اله ورن

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط رسول عليزاده - 06-19-2012، 04:37 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان