درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
من فکر میکردم اینجا حالت مناظره داره و فقط رسول و مهندس شفقی با هم بحث منطقی میکنند ولی حالا که محمدرضا پست داد با اجازه منم چند مورد میگم هم واسه یاد آوری خودم و هم برای اطلاع دوستان
رکوردها گاهی اوقات گفته میشه که مثلا فلان تیم تست کرد و فلان راندمان یا بار رو زده مثل علی جاودانیان که اومد تو سایت فیلمشو گذاشت و بعد از این مرحله فقط یک ابهام میمونه و اونم اینکه آیا طبق آیین نامه مسابقات بوده یا نه و این مورد هم در مسابقات به طور رسمی اثبات میشه======>>>>>>نتیجه میگیریم رکوردها در ابتدا تست میشن و جواب تستشون معمولا مثل توپ میپیچه که فلان تیم رکورد زده و بعدش هم تو مسابقات طرف میاد رکوردشو ثبت میکنه(در مسابقات ثبت میشه)
اعتبار رکورد هر مسابقه به اندازه داور و برگزارکنندگان مسابقه هست(در واقع اعتبار رکورد به اعتبار داوری هست چون مهم اینه که این رکورد طبق آیین نامه بوده یا نه و همچنین بارگذاری خطا داشته یانه)
اون موردی که حمیدپورملک گفته بود فکر کنم یک نوع نویز باشه که اگه نویز بوده طبیعتا باید میکروفن مجری هم صدا بده البته بنده کوچیکتر از اونم که بخوام تو بحث ساخت جک وارد بشم
ببخشید طولانی شد
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط مسعود شفقی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط علی رنود - 06-19-2012، 05:17 AM
RE: نوید زدن رکورد سازه راندمانی - توسط نسترن - 06-19-2012، 06:52 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان