درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
با سلام
یک جمله هست که میگه:هرچیزی که زیاد بشه قیمتش پایین میاد اما ادب هرچقدر بیشتر باشه ارزش انسان رو بالا میبره.
بنظرم خوب شد که این تاپیک ایجاد شد حداقل اینکه خیلیا خودشونونشون دادند.
بنظرم کسی که در یک حرفه یا پیشه ای سرشناس میشه تمام حرکاتش،حرفاش زیر ذره بین میره.یعنی مسئولیت سنگینی روی دوششه.
آقایونونی که خودشونو رکورد دار ایران میدونن شاید الگوی خیلی از سازه سازان باشند.میدونید که الگو بودن مسئولیت سنگینیه پس اینگونه با کنایه و غرض صحبت کردن در شان هیچکدومتون نیس.
درخت وقتی پربار باشه سرش خم میشه،یا هنوز شماها پربار نیستید یا مغرورید.
ببخشید که حرفامو رک زدم.
موفق باشید.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، ساجده نوروزی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، حامد آرون ، MOHAMMAD NAJAFI
سلام خدمت تمام کاربران عزیز
اولا از می خوام بگم این متن من منظورم فرد خواستی نیست و با تمام کسانی هستم که به هر دلیل اینجا عرض اندام کردند و خودشان را رکورد دار می دانند
چند وقتی هست که هیچ مطالب را نمی گزارم الان هم چون بخاطر ساحت بزرگترین سازه ماکارونی جهان مسئولین در اصفهان به سایت سر می زنند و تمام این مسئولین فقط بنده و مهندس رضایی را می شناسند و این مطالب اصلا در شان مهندسین این مملکت نیست و همچنین این مطاب فقط کار ما را سخت می کند این مطلب را می گزارم .
همه کسانی که آمدند خود را رکورد دار می دانند همه خود را بزرگ ، سازه ماکارونی می دانند همه خود را بالای دیگران می بینند اما ... . واقعا برای تمامی این افراد تاسف باید خورد دوستانی که آمدید و می گویید من فلان رکورد را در فلان مسابقه زدم من این مسابقه را مقام آوردم من ... آیا منم ها جایز است ؟ آیا دیگر کسی بالا دست شما نیست ؟ آیا ... ؟
برای تمام شدن این بحث یک پیشنهاد دارم : تمام کسانی که به هر نحو خود را بالاترین می دانند در اولین روز ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان یک سازه با آیین نامه واحد بسازند که داوران این کار سرپرستان تیم هایی باشند ( چون نفراتی که خود را رکورد دار می دانند انگشت شمار است ) که اظهار رکورد می کنند و تحت آزمایش قرار دهیم آنجا هرکسی که بیشترین راندمان را زد رکورد دار است و هم ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان و هم بالاترین رکورد جهان را داشته باشیم .
در مورد دستگاه بارگزاری روز قبل این کار به تمام افراد نشان می دهیم . بنده حاضر هستم مقدمات این کار را فراهم کنم . ولی از همه خواهش می کنم بحث کنایه ، توهین و ... را به یکدیگر تمام کنید .

سپاس شده توسط حسین ترکی ، علی رنود
با سلام
ضمن تشکر و سپاس از نظرات اخیر دوستان. با نظر مهندس جهانگیر مقدم، موافقم.
چرا که میتونه بهترین موقعیت برای نشون دادن عملکرد باشه.
اما فکر نکنم بشه زحمت هایی که توسط اعضای کمیته های مختلف بزرگترین سازه کشیده میشه رو با رکورد مسابقه سازه های ماکارونی مقایسه کرد.
سلام
مهندس سعید رضا جهنگیر مقدم

اگر من اومدم تو کار شما دخالت کردم و گفتم بزرگترین سازه ماکارونی دنیا رو من ساختم کسی نباید بیاد به من تذکر بده بگه حرف بدون پشتوانه نزن

منهم اگر اومدم به خاطر حرف های بدون پشتوانه دیگران بوده که ما را نوه خودشون میدونند

چرا شما به اونها تذکر ندادین
خودم جوابش رو میدونم چون به اونها ارادت دارید
اگر بخوام مثل شما موضع بگیرم
شما دارین میگین بزگترین سازه پس شما دچار تکبر شدید که فکر میکنید میخواید بزرگترین سازه را بسازید و فکر میکنید دست بالای دست نیست

شما ارزشی برای کار علمی ما قائل بشید متوجه خواهید شد که یکصدم هم توی کار ما ارزش داره و نباید کسی اون را زیر پا بزاره شما از مهندس قاسم پور بپرس که چرا رانمان 395 خودش رو 541 اعلام کردن درست بعد از مسابقات سمنان

ولی میدونم شما نخواهید پرسید

با تشکر
آقای مهندس صفرپور
من در متنم اسمی نیاوردم پس با تمام کسانی بودم که منم می کنم و بنده در این چند وقت حرفم را رک زده ام شما اگر در تاپیک بزرگترین سازه یا اخبار کمیته اجرایی بروید می بینید
اما ساخت بزرگترین سازه ماکارونی مال بنده نیست که غروری داشته باشم متعلق به 200 نفری هست که در سه کمیته فعالیت می کنم سهم من هم 1/200 هست شما هم اگر در ساخت بزرگترین سازه شرکت کنید شما به عنوان یک نفر همون سهم 1/200 را دارید
هرکسی که در این مسابقات شرکت کرده حتی در یک مسابقه استانی کار آن با ارزش هست چه برسد شمایی که مقام کشوری هم آورده ای
مهندس صفرپور سلام
بنده اینجا در این تاپیک قسم میخورم که والله رکورد 541 در پروفایل جناب قاسمپور از قبل مسابقات سمنان هم بود که حتی وقتی علیرضا جاودانیان اون رکورد 610 رو زد من گفتم بالاخره رکورد قاسمپور شکسته شد و رفت تو 600 تا
اون جمله آخر رو صرفا گفتم چون به خاطرم اومده بود واقعا
امیدوارم قسم والله من دیگه معلوم کنه قضیه رو
به نظر من پیشنهاد جناب جهانگیر مقدم خوب بود
آقا هر کس که میدونه میتونه رکورد دار بشه بیاد و با آیین نامه بوداپست و جک با مشخصات فنی معلوم شده رکورد ثبت کنه هم رکورد جهان داشته باشیم تو سازه سنگین و هم پروژه بزرگترین سازه به خوبی و با صمیمیت اجرا بشه
یا حق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
جالب مهندس شفقی در سایت پاسخ گو اون جمله ای که 90 درصد شاگرد ایشون هستند نیستند؟؟؟چرا؟؟؟مهندس بیاید و به این بحث ها پایان بدید.
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور
سلام مجدد

مهندس مقدم مثل اینکه شما کلا تاپیک رو اشتباه اومدی هرچی ما میگیم شما هی بگو بزرگترین سازه
بحث سر رکورد گرایش سازه راندمانی هست
اسم نیاوردین ولی گفتین رکورد دار
اگر در مورد سوال های مطرح شده قبلی جوابی داری بگید اگر نه جا برای تبلیغ بزرگترین سازه زیاده

اینکه یکی اومده میگه بی ادب به من

اگر یکی بیاد و چیزی که مال شماست رو بدزده میرید و مودبانه به اون میگید آقا دزده ببخشید حمل بر بی احترامی نشه دزدی کار بدی است

حرف شما مثل دوست آقا دزدی است که داره کتک میخوره شما میرسید میگید که نزن بی ادبی است

حالا ما انتقاد میکنیم شما بگو بی ادبی است

شما هم دوست همون کسی هستی که کار اشتباه رو کرده من توقع ندارم بیای و از حق دفاع کنی

خواهشا اگر جواب قانع کننده دارین بفرستید (در مورد رکورد 541 فعلی که کمتر ار 541.9 است)

موضع سیاسی گرفتن ممنوع
اصلا شما دوستان رو میزارم به حال خودتون تا از هم تعریف کنید و بهتون خوش بگزره و دیگه نمیام مگر اینکه دوباره یکی ادعایی بیشتر از حد خودش بکنه
با تشکر
 سپاس شده توسط مرتضی زنگنه
تاپیک بسته شد

هرگونه ادامه این بحث در تاپیک های دیگر ممنوع . متشکرم

دوستان بیکار و علاف ما که بعد از مسابقات هم هنوز تو جو هستند و رجز میخونن .
لطفا برا خودتون مشغولات دیگر دست و پا کنید . نظری و قاسم پور و شفقی بیکار و مشتاق نیستند تا تقی به توقی میخوره 24 ساعته جوابگوی شما باشند

برید تو پروفایلهاتون بنویسید رکورددار منظومه شمسی با راندمان 5410000

انجمن مثل سابق با کاربران متعصب خودش کار خودش رو جهت پروژه آتی خودش یعنی بزرگترین سازه ادامه میده . نیازی هم به رکورددار و چشم عسلی و لپ قرمزی نداره .

اگر برای دعوا اینجا هستین خوش گلدین ( خوش اومدی ) . در غیر اینصورت اگر حقی در اینجا دارید که بهش نرسیدید و ادعای احقاق حقوقتون رو دارید قوه قضائیه با تمام زیر مجموعش در خدمت شماست . برین شکایت کنید فلانی نوشته 541 یا 90 ما هم میریم می خوابیم زندان

شب خوش - خدا نگهدار Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان