درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام دوباره
در مورد اون آمار که گفتید اگه قرار باشه با هر انتقادی همه نظر بدن که آمار سپاس های دوستان به همه اینقدر بالا نمیرفت .
مهندس یکم اطرافتون رو نگاه کنید ببینید از جمع بزرگان سازه و مقام دارها کی تو سایت حضور دائم داره . حتما همه این افراد مشکل دارن و شما هیچ ؟ ببینید در این یک ماه اخیر چه مطلب مناسبی ارائه شده ؟
شما که اینقدر حساس هستید چرا به دنبال دلیلی نمی گردید ؟
نکته آخر : قرار بر این نیست که شما یا کمیته شما در مسابقاتی که حضور ندارید , این مسابقات فاقد ارزش باشه .
تا اونجایی هم که من به خاطر دارم تمامی رقبای اصلی در مسابقات سمنان حاضر بودن و بنا به دلایلی راندمان بیشتر ثبت نشد و جناب صفرپور اول شدند .
این جمله شماست :
(( اگر فقط در این مورد از من ناراحتید، دوباره ازتون تشکر میکنم و امیدوارم یک روزی خودتون بتونید به تنهایی در این زمینه تدریس کنید. ))
خدممتون عرض کنم همواره کلمه ( ما ) نشانه پیروزی است نه ( من ) . تنهایی هیچ کاری انجام نمیشه و علاقه ای ندارم کاری رو تنها متعلق به خودم بدونم .
همانند دفعات گذشته توجیهات مناسبی آوردید راجع به همه چی . با این اوصاف مهندس من دیگه نمیدونم چی بگم ؟ واقعا نمیشه ازتون انتقاد کرد . چون فکر میکنم اصلا قبول ندارید و این نشون دهنده همون غرور هست . در هر صورت امیدوارم موفق باشید .
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور
با سلام
جناب مهندس قاسمپور هر كسي مسؤل حرفي كه ميزند هست در مورد پست آقاي شفقي خودشان شخصآ بايد پاسخگوي كاربران باشند و از ايشون بعيد بود چنين ادعاي پوچي و حتي عجيبتر اينكه متنشون را اصلاح هم نكردند و من اين را نوعي توهين براي خودم ميدونم(90% شاگرد و نوه! را ميگم)و اميدوارم هرچه زودتر اقدام به اصلاح كنند.
و اما در مورد پست قبلي شما ببينيد مهندس اينكه شما گفتيد زنجان راندمان 541 را ثبت كرديد يعني زير سؤال بردن اون مسابقه اون مسابقه با هر چند ثانيه تآخير نتايج اش ثبت شده است كه اگر اشتباه نكنم شما با راندمان 395 اول شديد خوب بله اگر اينطور كه شما گفتيد باشد سازه ي ما در مسابقات كرمان بعد از پر شدن ميله ي بارگزاري 30 ثانيه اي زير 211 كيلو وزنه مانده بود با اين حال همون سازه با راندمان 498.7 با عبور مكعب و با اعمال 3 ثانيه تآخير الآن ركورد دار اين گرايش هست.
ضمن تآييد گفته ي جناب جاودانيان قرار نيست هر مسابقه اي كه شما در آن نبوديد فاقد ارزش باشد شما در پست قبليتون خيلي از مسابقات را زير سؤال برديد!
بعد از اون پست مهندس صفر پور در تاپيك بزرگتري سازه طي تماسي كه شما با من داشتيد متذكر شديد درسته كه تيم هاي شهركرد در مسابقات اخير نتايج خوبي گرفتند ولي از اين چيزها خيلي ديدم و چيز مهمي نيست از شما و تمام كاربران محترم سوالي دارم:كسب مقام در 6 مسابقه ي كشوري پي در پي(شهركرد،خاوران،كرمان،سمنان،علوم و تحقيقات و امير كبير) كسب مقام اولي در بترتيب در 4 مسابقه ي آخر نامبرده جابجايي دو ركورد كشور در كرمان و سمنان اينها مهم نيست؟؟!!
مهندس در مسابقات خاوران تيمي جلوي تيم ما در حال تحويل سازه بود از مسابقات دانشگاه ما نام برد و از دستگاهمون ولي شما جمله اي را به اون شخص گفتيد كه من را خيلي عذاب داد گفتيد اون مسابقه كه بچه بازي بود تعريف نميكنم ولي هرجا بخواهند از دستگاه استانداردي صحبت كنند اول دستگاه بارگزاري دانشگاه آزاد شهركرد را نام مي برند در مورد مسابقه هم به گفته اكثر شركت كنندگان بعد از مسابقات زنجان بهترين مسابقه بوده پس خواهش مي كنم زحمات ديگران را زير سؤال نبريد.
در مورد بزرگترين سازه هم ترجيح ميدهم چيزي نگم چون گفتني ها را قبلآ بهتون گفتم!
اگر توهيني كردم معذرت مي خواهم فقط جهت شفاف سازي برخي مسايل بود.
موفق باشيد.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، علی رنود
سلام
خوبه که فیلم را دیدید

توش بار ثبت شده شما چقدر بود

من هم یادمه راندمان شما به زور به 400 رسید چطور 541 اعلام کردید

دوم اینکه توی بحث بزرگترین سازه من اومدم وگفتم:

قراره چی ساخته بشه طرحش چیه و طرحش رو به رای بگزارید که تهدید به حذف تاپیک ها کردید من هم گفتم دیگه پست نمیدهم و ندادم .تا
دوستان شما(که تو پست حذف شده ....)
اومدن وگفتن که 90% رکورد دار ها شاگرد انها هستند

رک من شاگردی تیم آخر همه مسابقات رو هم کردم ولی شاگردی شما را نکردم

جواب ندادین چرا رکوردتون را 541 اعلام کردین
اونوقت توقع دارین بیام و همراه بشم ، ترجیح میدم نیام
با تشکر
ببخشید وسط حرفاتون میام
اگه صحبتی در مورد بزرگترین سازه ماکارونی است به صورت صریح بیان کنید
"لطفاً"

همه ترجیح میدهند صحبت نکنند
این که نشد کار
اگه بحث کادر اجرایی هست مطالب زیر رو به عنوان سرپرست کمیته اجرایی میگم:

این جا تو اصفهان همه اعضای کادر اجرایی دارند بدون منت و بدون هرگونه چشم داشت زحمت میکشند
اگه حرفی زده نمیشه دلیل بر کار نکردن نیست
اگه قرار باشه این پروژه برگزار بشه و آخر سر پشت سر تیم اجرایی من حرف باشه ترجیح میدم این کار به یک شهر دیگه منتقل بشه

من به شخصه حاضر نیستم کار تیم اجرایی که دارند از وقت خودشون مایه میگذارند زیر سوال بره

توسط هرکی میخواد باشه

سربسته ---اگه بعضیها دوست ندارند توی چارچوب و چارت تعیین شده توسط این سایت فعالیت کنند لطفاً ................ "

یه چیز دیگه::: آقایونی که از سازه ماکارونی و رکورد حرف میزنید اگه هنر دارید برید "تحلیل 2" رو پاس کنید (حداقل استاتیک پاس کنید)

ماکارونی ساختن هدف نیست که
مسیر رسیدن به هدفه

حالا هی بیایید بگید من فلان رکورد رو زدم تو فلان رکورد
بعضی ها هم که قربون خدا برم این مسابقات شده واسشون منبع درآمد

به خودتون بیایید
زشته واسه 4 تا مهندس بیاند سر 300 گرم ماکارونی واسه هم شاخ و شونه بکشند

بحث رو بیشتر از این کش ندید
به خدا زشته

.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور

+ممنون بابتـــــ این صحبتهای اخیر وجمله های زیبایی که شنیدیم ...!!!حداقل باعثـــ شد با دیگــر اعضا آشنا بشیم ...

ببخشید فقط جسارتآ یه سوال که تو این چند روز ذهنمو مشغـــــول کرده :

آقایون نشستند 3 روزه پشت سیستم منتظررر که در عرض چند ثانیه جواب نفر قبلی داده میشه؟؟؟
(کاش این سرعت عمل و مشارکت رو تو تاپیکهای دیگه هم میدیدیم")

+من بشخصه کوچکتر از اونی هستم که بخوام صحبتی کنم امافکر میکنم اگر مشکلی هم هستــــ بهتره که بطور شخصی حل بشه ،نه اینکه باعثــــ خراب شدن جــــو سایت بشه و انرژی بچه هارو برای زدن دیگر تاپیک ها محتوی بار علمی هستند رو بگیره "

بعنوان یکی از اعضای سایتـــــ از این وضعیت ناراضیم و اصلا مایل نیستم وقتی مطالب سایتو میخونم،بجای اینکه بر علمم افزوده بشه،ادبیاتم تغییــــــــر کنه
. . .
.

.
.
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، MOHAMMAD NAJAFI
سلام به دوستان
نمیخواستم تاپیک رو دوباره بیارم بالا ولی میخوام به عنوان یک بیننده مسابقات بگم که مسابقات و رکوردها به چه شکل بوده
اول از هر چیز همه رو دعوت میکنم به آرامش و فروتنی
من هم سراسری زنجان بودم هم سمنان و هم علوم تحقیقات تهران
در مسابقات سراسری زنجان مهندس قاسمپور تونستند با اختلاف مقام های اول و دوم گرایش های راندمانی و هدفمند سراسری زنجان رو ببرند
اون موقع رکوردها طوری بود که مهندس داوری طبق آیین نامه مسابقات آزاد زنجان با رکورد حدود 458 اول بودند ولی همونطور که میدونید مسابقات آزاد زنجان بسیار بسیار شرایط قرنطینه و بارگذاریش بهتر از سراسری زنجان بود
اون موقع خود جناب داوری با همون طرح آزاد زنجانشون اگر اشتباه نکنم دو تا سازه آوردن سراسری زنجان و متاسفانه نتونستن رکورد خودشون رو تکرار کنند بنده باگذاری ها رو دیدم اگر مهندس...موقع بارگذاری مهندس داوری به میله ضربه زد خب خود مهندس قاسمپور هم تو وزنه آخری که گذاشتن ضربه وارد کردن(تموم اینا داخل فیلم بارگذاری هم معلومه حتی واسه سازه مهندس قاسمپور که وزنه ها معلوم نیست،وقتی ضربه وارد میشه اگر دقت کنید حامد غفارزاده(هم تیمی و دوست مهندس قاسمپور)یک لحظه افسوس تو چهره اش نمایان میشه).هدف از بیان این مقایسه این بوده که بدونید وضعیت قرنطینه و بارگذاری تا چه حد میتونه تاثیرگذاری باشه(تا حدی که اگر اشتباه نکنم مهندس سازه مهندس داوری تو مسابقات آزاد 111 کیلو زد و تو مسابقات سراسری 74 کیلو)
حتی این مورد دقیقا برای خود مهندس صفرپور هم ایجاد شد که همون سازه سمنان که 541 زد تو علوم تحقیقات راندمان 427 زد و سازه ای که تو سمنان 139 کیلو نگه داشت تو علوم تحقیقات 114 کیلو نگه داشت
زمانی که مهندس قاسمپور تونست رکورد 395 رو در مسابقات سراسری ثبت کنه رکورددار اون زمان نتونست رکورد ایشون رو بزنه و این خودش مزید بر توانایی ایشون هست و اینکه ایشون شان رکورددار بودن را دارند.
یک نکته دیگه که قابل بیان هست اینه که سمنان با وجود اینکه گفته بودند بار با تاخیر ثبت میشه شواهد دقیقا خلاف این رو ثابت کرد چون در بارگذاری ها شاهد این بودیم که هر دو رکورد با سرعت یکسان در حال افزایش هستن(یعنی ثبت کننده بار و دستگاه نگه دارنده رکورد با بعد از برداشته شدن بار هیچ اختلاف زمانی با یکدیگر نداشتند)
ولی در نهایت رکورد 541 رکورد با تاخیر زمانی به حساب اومد
اصلا قصد کوچک کردن و بزرگ کردن کسی رو ندارم اگر دقت کنید اول صحبت هام گفتم آرامش و فروتنی که کلمه آرامش برای یک دسته از دوستان بود و فروتنی برای دسته دیگری و همچنین گفتم بنده به عنوان بیننده حرف میزنم چون شرکت کردم و نتونستم مقام بیارم
دوست عزیزم حجت جان به نظر من هیچ وقت ما نمیتونیم بگیم فلانی ضعیفتره و فلانی قوی تر و به نظر من به عقل نزدیکتره که آدم بگه فلانی که قبل از من کار میکرده و کارش خوب بوده در این مدت که دست روی دست که نذاشته بوده و حتما پیشرفتهایی داشته.همیشه باید فکر کنیم همه دارند مثل ما تلاش میکنند تا تلاشمون روز افزون بشه
یک زمانی قبل از رضازاده رکورد سنگین وزنای وزنه برداری زیر 200 کیلو بود تا اینکه رضا زاده اومد و همه رکوردها رو عوض کرد خب ما حالا باید بگیم رضا زاده رکوردداره و بقیه چیزی نیستند؟یا زیاد چیزی بارشون نیست؟
دارم باصراحت میگم:
جناب قاسمپور اشتباه کردند که رکورد 541 رو نوشتند(هر چند که تعداد دفعاتی که وزنه میذارن تو فیلم هم معلوم هستش)
جناب صفرپور اشتباه میکنند که بحث رکورد را دامن میزنند و در پروژه بزرگترین سازه ماکارونی شرکت نمیکنند
همچنین خیلی از یکی از پستهای مهندس جاودانیان خوشم اومد که مهندس صفرپور رو به آرامش دعوت کرد و لازم به ذکره که بگم از روش انتقاد مهندس جاودانیان راضی نیستم ولی میدونم که ایشون واقعا منتقد هستند و نیتشون اصلاح هست فقط یک مقدار(یک ذره بیشتر از یک مقدار)تند هستندSmile
امیدوارم باقی دوستان اگر حرفی دارند که نیت بر پیشبرد موضوع به یک نتیجه خوب داره بدن و از هر گونه حاشیه دیگه ای بپرهیزند
اگر از جناب قاسمپور صفرپور جاودانیان و داوری اسم بردم باید بگم که جناب قاسمپور دوست بنده هستند و از بنده دلخور نمیشن و جناب صفر پور استاد بنده هستند و انشالله که دلخور نمیشن جناب جاودانیان هم که امیدوارم دلخور نشن و جناب داوری هم که در نبودشون اسمشون برده شده تاج سر ما هستند و کاملا برای بنده قابل احترام هستند
موفق و سربلند باشید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حسین ترکی
افسوس که هرچی تاپیک قرار میدم حذف میشه وگرنه جواب بعضیارو میدونستم چطور بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همانطوری که در طبیعت حیوانات به غیر از هم نوع خود با حیوان دیگری معاشرت نمی کند و سعی دارند خود را از حیوان های بیگانه دور نگه دارند این قانون در مورد انسان ها هم صادق است .هیتلر
 سپاس شده توسط رضا اله ورن
جناب مولایی سلام
اینجا میتونید در چهارچوب قوانین سایت هر مطلبی رو عنوان کنید لطفا هر صحبتی هست بگید البته با حفظ آرامش
سایت متعلق به شخص خاصی نیست و همه باهم دوستیم
ممنون
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
با سلام
این پست آخرین پاسخی است که در این تاپیک می نویسم، و اگر جناب علیزاده که شروع کننده این تاپیک بودند و جناب شفقی که در مقام پاسخگویی بودند، دوست ندارند دیگه در این تاپیک مطلبی بزارند، تا ساعت 24 امشب این تاپیک بسته خواهد شد.

جناب جاودانیان
ما در این سایت به واسطه داشتن کاربران بسیار فعال، خدمات بسیار ارزشمندی ارائه داده ایم و به کسانی که ماه به ماه یا چند ماه به چند ماه که فقط جهت ایجاد تفرقه و دامن زدن به حواشی به سایت سر می زند، کاری نداریم.

شما فرمودید که از مقام آوران در این سایت حضور ندارن. میتونید اسم این اشخاص رو بگید؟ اون موقعی که ما داشتیم کار می کردیم، این اشخاص کجا بودن؟ و آیا به غیر از این است که زمانی که ما کار می کردیم، این آقایون مشغول عکس گرفتن از طرح این و آن بودن؟ (بچه های شهرکردی به خودشون نگیرن) من یادمه در همین مسابقات سراسری زنجان، جناب بووووووووووق که یه زمانی شماها ازش بعنوان رکورددار سنگین یاد می کردید، از مسافت 200 متری(برای اینکه تابلو نشه) عکس های بسیار دقیقی از سازه ما انداخته بودن و یک روز بعد از مسابقات سراسری زنجان، پلات طرح ما رو آوردن و بهم نشون دادن!!!!!!!!!!!!!

خیلی واضح عرض کنم: شاید برخی اشخاص برای شما خیلی مهم باشند، ولی برای من اعتباری ندارند (اگه شما مسائل و اطلاعاتی که من در مورد این شخص یا اشخاص میدونم رو میدونستید، زمین و زمان رو قبول نداشتید!!)

من مطالب یک ماه اخیر انجمن رو نگاه کردم، اتفاقا خیلی پرمحتوا بودن. نمیدونم چرا برای شما نیستن؟؟!!!

ببینید، ارزش و اعتبار یک مسابقه، به 5 آیتم بستگی داره :

1- آیین نامه بسیار دقیق
2- داوران و حامیان بزرگ
3- تعداد تیم های شرکت کننده
4- استفاده از دستگاه بارگذاری مناسب و دقیق.
5- برگزاری و میهمان نوازی میزبان و کادر اجرائی قوی

اگر هر کسی ، تاکید میکنم، هر کسی به مسابقاتی که این آیتم هایی که عرض کردم رو داشته باشه، برود، من با جان و دل هم رکوردشون و هم خودشون رو قبول خواهم داشت. (حداقل اینکه 4 ایتم اولی رو داشته باشن)

یه سئوال: آیا مسابقات سیستان و بلوچستان با مسابقات تربیت معلم آذربایجان یا سراسری زنجان یکیه؟؟ آیا میشه رکورد های این دو مسابقه رو باهم مقایسه کرد؟؟ پاسخ روشنه: به هیچ وجه.

جناب جاودانیان
لطفا به من، منیت و ما بودن رو یاد ندید. فکر میکنم خودتون آنقدر بهتون انتقاد وارده که بهتره ابتدا خودتون رو اصلاح کنید. فکر نمیکنید، در مسابقات سال گذشته تون همین "منیت" شما باعث شد تا دوستان تون شما رو تنها بزارن و قبول تون نداشته باشن؟؟ پس لطفا بدونید که با کی دارید صحبت می کنید. یه زمانی هر چند روز بهم زنگ میزنید و در مورد مسائل مختلف ازم مشاوره می گرفتید ولی چی شده که بعد از مسابقات خاوران مشهد، غرور و تکبر 572 کیلوگرم خیالی، شما رو به عالم هپروت برد!!؟؟؟
همین دیروز به شما زنگ زدم که مسئله ای رو بهتون بگم. که پاسخ ندادید. آیا این رسم ادب هستش.
اگر شما عناوین بنده رو داشتید، فکر کنم دیگه جواب سلام هیچ کس رو نمیدادید!!!!!!!!!!!!

جناب جاودانیان
توصیه میکنم، نحوه نقد و انتقاد کردن رو برید یه کم مطالعه بفرمایید. هنوز شما بلد نیستید که با ادبیات درست حرف بزنید، دم از نقد و... میزنید؟؟؟؟

جناب مهندس عظیمی عزیز
من به ادب شما احترام خاصی قائل بوده و هستم.
من به شما دقیقا این جمله رو عرض کردم: درسته که تیم شهرکرد این اواخر (از زمانی که ما خودمون رو بازنشسته کردیم) داره خوب نتیجه میگیره و مقام های خوبی بدست آورده، ولی من از این مقام ها بسیار دیدم و معتقدم ارزش اشخاص به مقام نیست و به نحوه برخورد و رفتار حرفه ای این اشخاص هستش و باید به این مسائل ارزش و بها داد. به عبارتی هر کس که مقام دار هم باشه، ولی نحوه برخورد خاضعانه با دیگران رو بلد نباشه، مقام و.. اصلا ارزشی نداره. این نظر شخصی منه!

در مورد مسابقات سال گذشته شهرکرد، من چنین نظری ندارم. ولی خب انتقاداتی به این مسابقات وارد هستش که یکیش قبول سازه بیش از 400 گرمی تیم خود شهر کرد بود که بعد از اعتراض سایر تیم ها تیم داوری این سازه رو رد کرده بود. و دیگه اینکه به سازه تیم رسول علیزاده، بیخودی ایراد گرفته بودن که باید دوباره این سازه توسط مصالح شما ساخته بشه و شما مجبورشون کردید که بعد از مسابقات دوباره به شهرکرد بیان و رکوردشون رو تکرار کنن. که شکر خدا خودشون رو ثابت کردن.
در ضمن، قبل از مسابقات شما، چند دانشگاه، عین همون دستگاه بارگذاری رو ساخته بود و این اولین بار نبود که اون دستگاه داشت استفاده می شد.
به هر حال من به هیچ وجه اظهار نظری در هیچ جای رسمی علیه شما و مسابقات شما نکرده و نخواهم کرد. چرا که گذشته ها گذشته!

من از شما گله ای ندارم و این بحث ها رو هم به فال نیک میگیرم و امیدوارم در حل ابهامات مفید بوده باشه.

در مورد بزرگترین سازه هم، من نظرات شما رو گوش دادم و در جلسه شورای سیاستگذاری مطرح کردم (همه اعضای شورا شاهد هستن) ولی روند امور اجرائی در اصفهان قابل قبول و مورد رضایت اعضا بود و همه رای به ادامه کار این پروژه در اصفهان دادند.

جناب مهندس صفرپور
با تواجه به ادبیات نا مناسب شما، در مقابل تمام جملات تون فقط این رو عرض میکنم:
خود شما در مسابقات سراسری زنجان و چند مسابقه ای که بنده بعنوان شرکت کننده حضور داشتم، بودید و شما هم شرکت داشتید. اگر در دورانی که بنده کار میکردم، حرفی برای گفتن داشتید، می فرمودید. الان دیگه کوری خوندن، هیچ مشکلی رو دوا نمیکنه. میخواین کلیه رکوردهای ایران و جهان و... رو به شما اهدا کنیم؟؟؟
تیم ما (تانری) در مسابقات سراسری زنجان با افتخار تمام بدون 5 ثانیه، راندمان 541 رو زد و با احتساب 5 ثانیه، 395 شدیم. شما و هم تیمی هاتون هم در مسابقات سراسری زنجان شرکت داشتید و ساز تون 37 کیلوگرم نگه داشت و فکر نکنم جزء 10 هم اول هم بوده باشید. فکر کنم دیگه در مورد این مسئله بحث کردن بیهوده باشه! ولی به هر حال دو چند ماه اخیر پیشرفت داشتید و امیدوارم موفق باشید.

آرزو میکنم در آینده بتونید راندمان بالاتر از اینی که می فرمایید رو بزنید و نام ایران رو سرافراز کنید.

در مورد بزرگترین سازه، این پیشنهاد شما که فرموده بودید که طرح به رای گذاشته بشه، باید عرض کنم ما این مورد رو بررسی کردیم و از کاربران نظر خواستیم که اون موقع شما کم لطفی کردید و در انجمن نبودید ولی ارسال هایی که در این مورد زده شده، در سایت موجوده و میتونید برید مطالعه کنید.
نظر اکثریت این بود که با انتخابات الکترونیکی، نمیشه طرح رو معلوم کرد، چرا که ممکنه یک نفر با چند تا IP بیاد و نظر بده و طرح مورد نظر خودش رو انتخاب کنه!!

جناب مولایی
شما کی تاپیکی زدید که ما حذف کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر میکنم بهتره فرافکنی نکنید!! اگر مطلب مفید و سازنده ای دارید، بفرمایید؟

----------------------------------------------------------------

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره
سلام

مهندس قاسم پور
اول اینکه رکورد من رو شما به من ندادین که بخواین رکورد جهانی بهم بدید
اگر میتونستید یک رکورد برای خودتان دست و پا میکردید مثل همین 541 که برای خودتان درست کردید جای 395(اون هم بلافاصله بعد از کسب رکورد 541.9 من در سمنان)

هم زتنجان هم خواوران من سازم رو با چسب 123 ساختم و برای همراهی با دوستام تو اون مسابقات اومده بودم

حالا امتحانش مجانی است

یک گرایش یک کیلو که جهانی است برگزار کنند شما هم پل بده یا با وزنه یا با جکی که فشار روغن رو نشون بده

گذشته که نشون داده رکورد های من بهتر از شما بوده(من کوچیک همه هستم ولی طرفم مهندس قاسم پوره)

آینده هم پیش رو ،بسم الله اگر حریف مایی

داور هم از سایت شما نباشه یاحق

با تشکر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان