درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
خیلی ممنون از مهندس جاودانیان بابت نکاتی که گفتند و کاش کسی بود به این سوالات پاسخ میداد.
مهندس رنود عزیز شما خودت رو ناراحت نکن هر کس بخواد حرفی بزنه مثل من و جاودانیان و علیزاده میاد با اسم خودش میگه پس این حرف ها مهم نیست.
آقا بریم به امتحانات برسیم.
 سپاس شده توسط رضا اله ورن
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

وقتی که این تاپیک زده شد، بلافاصله حذفش کردم چرا که از یک برداشت کاملا اشتباه، ایجاد شد و مطمئن بودم که به جز توهین به همدیگه و زیر پا گذاشتن اخلاق، هیچ چیز مفیدی نخواهد داشت. بدلیل اصرار جناب علیزاده اجازه دادم که بمونه و ایشون دوباره این تاپیک رو زدن.

با توجه به اتفاقات اخیر در این سایت و ... ، یک واقعیت مهم وجود داره و اون اینه که تا زمانی ما (یعنی همه کسانی که در زمینه شبیه سازی سازه با ماکارونی فعالیت میکنن و یا در گذشته فعالیت داشته اند) تا زمانی که نحوه برخود با همدیکه و نحوه صحبت کردن با همدیگه رو بلد نباشیم و یا باهمدیگه احساسی و از روی کینه و مشکلات شخصی حرف بزنیم، به هیچ جایی نخواهیم رسید. و نمودار زندگی سازه ای مون اکیدا نزولی خواهد بود. و آیندگان بخاطر این گندکاری های ما ، از ما به بدی یاد خواهد کرد.

اگر میخواهیم مسابقاتمون در ایران پربار، بزرگ و به نحو احسن اجرا شوند و به قول دوستان رکوردهایی که زده میشه برای همه دنیا قابل قبول باشه، ابتدا باید همدیگه رو قبول داشته باشیم و به ارزش های شخصی همدیگه ارزش قائل شویم . نه کمتر و نه بیشتر .
یک نکته رو هم باید توجه داشته باشیم که اشخاص رو آن جور که هستند باید معرفی و مطرح کنیم، نه آن جور که دوست دارند معرفی شوند.

در حال حاضر اشخاصی وجود دارند که در هیچ جایی جز با نیت تفرقه اندازی و از روی منافع شخصی صحبت نکرده اند و همراه دارند با این رویه در سایت ها یا جاهای دیگر کار میکنند ولی در سایت ما این چنین اشخاصی جای نداشته و نخواهند داشت. همچنانکه در گذشته بعضی ها خیلی سعی کردند که خودشان رو به نحو دیگری به من یا سایرین معرفی کنند ولی با توجهات خداوند و حضرت بقیه الله اعظم، به نیت پلید این آقا یا آقایان پی برده ام و اجازه نداده ام تا از وجود ما یا سایرین سوء استفاده نمایند. و ای کاش همه ما سعی کنیم که برخی اشخاص رو بیهوده بزرگ نکنیم و هر کس رو در حد و اندازه خود معرفی کنیم و خدایی نکرده در حق برخی نیز کمکاری نکنیم و حق شان را بجا آوریم.

با توجه به اینکه در حال حاضر جلسه ای با حضور برخی اعضای کمیته علمی پروژه "بزرگترین سازه ماکارونی جهان"داره برگزار میشه لذا مهندس شفقی در اون جلسه هستند و من بنا به مشغله کاری نتونستم به اون جلسه برسم .
و لذا مصلحت دیدم خودم این قضیه رو تموم کنم و پاسخ های دوستان داده بشه و قضیه به خوبی و خوشی تموم بشه.

جناب آقای علیزاده:
من شما رو از زمانی که وارد این رشته شدید میشناسم و فکر کنم بیشتر این اوقات رو با خود من سپری کردید و مدت زیادی در کنار بنده بودید و این رو از صمیم قلب عرض میکنم که هر کجا موفق می شوید و خبرش رو از خودتون یا دیگران دریافت میکنم، بسیار خوشحال می شوم و احساس میکنم که خود من موفق شده ام.
اما گاها در معرض افکار پلید دیگران قرار می گیرید و حرف هایی میزنید که از شما بعید هستش و انتظار میره یک مقدار خویشتن دار باشید. من دوست دارم شما رسول علیزاده واقعی، یعنی خودتون باشید به دیگران کاری نداشته باشید و با قدرت به کار خودتون متمرکز بشید و از پرداختن به حواشی بپرهیزید.
اگه از 2 سال پیش به پست هاتون در این سایت یا در سایت های دیگر، دقت کنید، از زمانی که رابطه تون با ... گرم گرفته، در ادبیات و متن هاتون و در رفتارتوت هم تاثیر گذاشته و این مطلب رو از من بعنوان برادر بزرگتر بپذیرید و یک مقدار در مسیری که هستید، دقت کنید. امیدوارم کلمات و جملاتم صمیمی بوده باشه و از من ناراحت نشده باشید.

در مورد مطلبی که جناب مهندس شفقی عزیز، در چند روز گذشته گذاشته بودند، یک عبارت، برخی از دوستان رو (ازجمله خود من رو ) ناراحت کرد و اون "همه فارسی زبانان از سراسر دنیا" بود. که بلافاصله بصورت خصوصی باهاشون در میان گذاشتم و در صحبتی صمیمی این مورد برطرف شد. و من نظرم رو به ایشون انتقال دادم ازشون خواستم تا پست شون رو ویرایش کنند و ایشون بنا به احترام متقابلی که ما داریم فرمودند که الان دسترسی به اینترنت ندارند و من این کار رو براشون انجام بدم. که من بنا به درخواست خودشون پست شون رو ویرایش کردم.

مطلب بعدی که ایشون ازش یاد کردند و از سر تعصب و ارغ ملی این مطلب رو فرمودند، نوید زدن یک رکورد بود که نه صحبتی از جک و دستگاه داشتند و نه صحبتی در مورد نوع گرایش و مسابقه.

جناب آقای علیزاده: برداشت شما از متن ایشون کاملا اشتباه بوده است چرا که فقط و فقط شما این برداشت رو داشتید و هیچکس در این مورد مطلبی ننوشته بود. لذا قبول کنید که مطلبی که گذاشتید از روی تخیلات و افکار خودتون بوده و بهتر بود در همون ابتدا می فرمودید که برداشت تون از مطلب، درست نبوده است و همونجا بحث رو تموم میکردید. همچنانکه در تماس تلفنی که با من داشتید من شما رو در جریان کار گذاشتم و عرض کردم که این مطلب خلاف برداشت شماست.

در کل من فکر میکنم که رسول علیزاده آنقدر ظرفیت داره که حق رو قبول کنه و آنقدر نسبت به مطلب ناحق، حساس هستش که از خودش واکنش نشون بده.

با سایر نوشته ها و مطالب شما دو نفر (آقای علیزاده و آقای شفقی) هیچ کاری ندارم و فکر میکنم خوانندگان بهتر میتونن در این مورد داوری کنند و به من مربوط نمیشه.

جناب آقای شارعی:
من از شما یک سئوال دوستانه دارم: چرا وقتی در این سایت یا سایت های دیگه، یک دعوایی یا یه مجادله ای میشه، برخی اشخاص اونجا سبز میشن؟؟ و زمانی که داره روی یک مسئله علمی که در این انجمن بحث میشه خبری از این آقایان نیست؟؟ جواب واضحه: چون این آقا یا آقایان کاری جز خرابکاری از دستشون بر نمیاد!
فکر میکنم شما بنده رو خوب بشناسید و من هم شما رو میشناسم. اگر در این انجمن مطلب به حقی گفته بشه و سعید قاسم پور اون مطلب رو حذف یا ویرایش کنه، مطمئن باشید که مرده من با زنده ام فرقی نمیکنه. چرا که هر کسی روحیه حق پذیری نداشته باشه بنظر من یک مرده به حساب میاد.
اگر کاربران سایت با ادبیات مناسب با هم حرف بزنند و اگر احیانا انتقادی دارند با ادبیات مناسب بیان بفرمایند همه خوشحال می شوند و اون مطلب نتیجه خواهد داشت.
در مورد محروم کردم کاربران هم، ناظم عزیز سایت حق مطلب رو ادا کردند و فکر میکنم جای حرفی برای من باقی نگذاشتند.
شما در پست شماره 14 مطلبی فرمودید که به هیچ وجه درست نیست و اون کاربری که شما ازش یاد کردید، بدلیل عدم رعایت قوانین سایت محروم شدند و مربوط به چند ماه گذشته هستش و حتما مطلب ناحقی رو گفتن که محروم شده اند. و هر کس دیگه هم جای ایشون بود، باهاشون برخورد می کردیم و برای اینکه عدالت برای همه کاربران رعایت بشه این تصمیم گرفته شد.

جناب آقای جاودانیان:

ممنون از صراحت کلامتون. ولی مثل همیشه خیلی تند و تیز. اشکالی نداره من عادت کردم و مسابقات سال 90 خیلی باهم حرف زدیم و خوشبختانه ختم به خیر شد.
خدا رو شاکرم که بعد از مسابقات سال 90 خاوران مشهد خیلی مسائل برام تجربه شد و استفاده های زیادی بردم و انتقاداتی که به شخص بنده کردند، در مورد همه شون فکر کردم و از همه عزیزانی که از من نقد منصفانه ای داشتند سپاسگذارم. ولی ای کاش همه کسانی که بهشون انتقاد میشه بهش توجه کنند و روی خودشون اصلاحت لازم رو داشته باشند.
در مورد انحصاری بودن صحبت کردید و اینکه کارهای این انجمن انحصاری هستش و برخی اشخاص فعال در اون جای ندارن.
من یه سئوال خدمتتون داشتم: آیا عامل اینکه این اشخاص در این انجمن نیستند، ما هستیم؟ یا خودشون؟
شما نام چند نفر رو بردید و من مجبورم حرف بزنم. جناب صفرپور در این چند مسابقه اخیر، نتایج خوبی کسب کردند و اولین اونها در مسابقات خاوران مشهد سال 90 بود که فکر کنم من جزء اولین نفراتی بودم که به ایشون و آقای عظیمی و سایر دوستان شهرکردی تبریک گفتم و عرض کردم که خدا رو شکر که تیم های خوبی الان دارن کار میکنن و براشون آرزوی موفقیت کردم. اما من از شخص جناب صفرپور (که تابحال از نزدیک باهاشون برخوردی نداشتم) گلایمندم و اون اینکه بعد از مدت ها سپری شدن از مسابقات سال 90 خاوران، یک پست در تاپیک "برگترین سازه" زدند که با ادبیات نا مناسب تلاش همه عزیزانی که بصورت رایگان داشتند برای این پروژه زحمت می کشیدند رو زیر سئوال می برد و بسیار توهین آمیز صحبت کردند. ناراحت کننده تر اینکه ایشون حتی ابتدائی ترین قانون این سایت (که نوشتن نام حقیقی در نام کاربری هستش) رو رعایت نکردند. بعد از انتقاد ایشون از روند ارائه طرح بزرگترین سازه، ما تصمیم گرفتیم که طرح این سازه رو به فراخوان بزاریم که این کار رو هم کردیم و خوشحالم که سرکارخانم نوروزی از این فرصت استفاده کردند و خوشون رو با طرح های زیباشون به ما معرفی کردند. مطلب سومی که منو از ایشون گله من میکنه اینه که ایشون در اون فرصت معین شده، حتی فقط و فقط یک طرح پیشنهادی برامون نفرستادن و من ایشون انتظار بالایی داشتم.
اگه جناب صفرپور در مورد مطالب فوق توضیحاتی داشتند، میتونن با نام حقیقی خوشون به انجمن بیان و ما مطالبشون رو گوش میدیم.
ام در مورد شخ دیگری که نامشون رو بردید، ایشون بدلیل خرابکاری های متعدد و نداشتن ادبیات نامناسب و همچنین زیر پا گذاشتن قوانین سایت، محروم شدند و با اینکه در اون موقع شاید افتخارشون این بود که در سایت هستن.
تمام کسانی که دارن با جان و دل سازه کار میکنن، برای من عددی هستند و من برای همه شون احترام قائلم ولی امیدوارم این احترام متقابل باشه!
برخلاف نظر شما عرض میکنم که جناب شفقی یک مطلب کلی فرمودند و اگر ما دوستدار ایشون باشیم، باید از حرفشون خوشحال بشیم نه اینکه بهشون حمله بشه!
مطمئنا همه میدونیم که وقتی سئوالی پرسیده میشه، از طرز ادبیاتش میشه فهمید هدف سئوال کننده چی هستش و وقتی سئوال کننده از روی غرض ورزی تیکه میندازه، جوابی به غیر از "به شما مربوط نیست" رو نداره!

جناب آقای جاودانیان
بنده تنها یک استاد در زمینه سازه ماکارونی داشتم و ایشون الان آمریکا تشریف دارن و عضو شورای راهبردی این سایت هستن(جناب دکتر فرج پور). و هر موقع این مطلب رو میگم با افتخار عرض میکنم. و به بیش از 300 الی 350 نفر در کارگاه های آموزشی که برگزار شده برای دوستان تدریس کردم و حدود 200 نفر این دانشجویان در مهرماه 90 در موسسه شما بوده که خود شما زحمت اون رو کشیده بودید و در اون کارگاه نیز حضور داشتید.
اگر چند آرزو داشته باشم یکیش اینه که تمام اون 350 دانشجویی که در خدمتشون بودم همه شون از من بهتر باشن و خدا رو شاکرم که در مسابقات متعدد عزیزانی که در خدمتشون بودم، موفق عمل میکنند.
به خودم اجازه نداده ام که به یکی از این عزیزان،بهش کلمه "شاگرد" خطاب کنم. و این اخلاق شخصی من هستش. و خطاب کردن "استاد" به یک فرد، بسیار مسئولیت بار هستش. با همه فعالیت هایی که در 4 سال گذشته داشتم هیچ ادعایی در این رشته ندارم و همه رو بهتر از خودم میدنم و برای هر مسابقه ای که رفته ام، جهت یادگیری رفته ام نه چیز دیگر.

اون اسم هایی که شما ازش نام بردید، اگه شما تازه باهاشون آشنا شده باشید، من در مسابقات سال های گذشته باهاشون شانه به شانه رقابت سالمی داشتم و بسیاری از این عزیزان (به غیر از نام هایی که بردید) نامشون رو شما نمیدونید ولی من همه شون رو دوست دارم و این عمل متقابل هستش.
با آقای مهندس دامون محمدی در مسابقات آزاد زنجان اشنا شدم که باهم داور اون مسابقات بودیم و اتفاقا چند روز پیش فیلم مسابقات آذربایجان سال 88 رو میدیدم که اون موقع ایشون هم بعنوان شرکت کننده در اونجا حضورداشتند و ما در اون مسابقات 2 تا مقام با ارزش آوردیم. با مهندس سیدرضا حسینی و مهندس حسین کیانوش سال 88 در مسابقات تربیت معلم آذربایجان اشنا شدم که باهم رقابت دوستانه و تنگاتنگی داشتیم و باهم رفیق و رقیب بودیم و در مسابقات آزاد زنجان خود من هماهنگ شدم و با سید رضا برای داوری این مسابقات حضور داشتیم و الان رابطه دوستانه ای باهم داریم. با مهندس علی داوری در مسابقات متعدد بعنوان رقیب و رفیق در کنار هم بودیم و با بیشتر این افراد آشنایی کامل دارم و چیزهایی از همدیگه یاد گرفتیم و به هم احترام خاصی قائلیم. با مهندس رادمنش و مهندس افضلی و مهندس نوری و ... هم که در سایت ایران خرپا آشنا شدم و باهم رابطه ی بسیار صمیمی داشتیم . با مهندس حمیدرضا گرفمی هم که از دوستان کرج هستند رابطه خوبی داشتم و آخرین باری که باهمدیگه رو دیدم در اولین کنفرانس ملی فولاد ایران در هتل المپیک تهران در اواخر سال 90 بود و باهم رابطه شخصی و دوستانه ای داشتیم و تقریبا با همه کسانی که در سازه ماکارونی این مملکت کار کردن رابطه ام خوب بوده و حداقل اینه که باهم مشکلی نداشته و نداریم. لذا خوب شد ازشون یاد کردید.

جناب آقای جاودانیان: من نمیدونم که چرا فقط و فقط شما این ادعا رو دارید که ما فعالیت های این مجموعه رو انحصاری کردیم؟ ما در بزرگترین سازه، فضا رو برای حضور همه عزیزان آزاد گذاشتیم. شما میتونید یکی از مصداق های انحصاری بودن این فعالیت رو بفرمایید؟

در پایان همه عزیزان رو دعوت به آرامش و دعوت به احترام متقابل میکنم و دوست دارم با همدیگه با محبت صحبت کنیم نه اینکه بخواییم همدیگه رو تخریب کنیم. (همچنانکه در یکی از سایت ها این مسئل خیلی راحت بیان میشه و تخریب شوندگان اسباب دفاع از خودشون رو ندارند و مسئولان اون سایت، بجای ممانعت از بیان این مطالب، زیر ارسال ها "سپاس" میزنند. خب ما هم خدا داریم و خداوند اون بالا شاهد همه مسائل هستش.)

احیانا اگر فردی که اسمش رو من خواه یا ناخواه در اینجا بیان کردم، بخواد مطلبی رو بگه، آزاد هستش که با ادبیات مناسب و در شان کاربران این انجمن، حرف بزنه. در پایان خوبه که همه رو به جمله ای که در امضای من هستش جلب کنم.

با آرزوی موفقیت برای کاربران و فعالان این انجمن

یا حق

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، وان ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، حمید رضا نظری
مهندس قاسمپور فقط و فقط مهندس جاودانیان نیست که شما به ایشان تاکید کردید و خطاب قرار دادید همه این نظر مهندس جاودانیان رو دارند.در رابطه با کارگاه مشهد که دوست ندارم صحبت کنم چون ................
کاش سایت یکم امنیت داشت نه هر کسی خواست سریع عضو بشه و پیغام بده مثل این دوستی که نوشته از مشهد ولی بدون مشخصات.
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رضا اله ورن
سلام
جناب شارعی: اگر فقط جناب جاودانیان بر این نظر باشند که داره انحصاری عمل میشه، من بر خودم وظیف میدونم که پاسخ بدم. خب حالا که شما هم با ایشو موافقید، با کلی گویی هیچ چیز حل نمیشه. لطفا با مصداق من رو روشن کنید.

در مورد کارگاه مشهد هم اگر از بنده انتقادی هست، بفرمایید. خوشحال میشم که نظرتون رو بدونم.
تماس با من:

سلام
مهندس قاسم پور
در جواب سوال اخرتون در مورد انحصاری کردن همین بس که خدمتتون عرض کنم قرار نیست هر کسی حرفی بزنه در این مورد اما نیومدن برخی ادمها تو سایت و دوری از مسائل مربوط به سازه درسایت و سکوت برخی دیگر خودش نشون دهنده یک سری موارد هست که مسئولان سایت فعلا توجه ندارند .
همواره مجموعه ای پیشرفت خواهد کرد که در آن انتقاد صورت بپذیرد نه در زیر تمام پست ها سپاس داده شود .
تا موقعی که فقط دنبال ارامش باشیم هیچ وقت پیشرفت در مسائل فنی سایت نداریم و تنها تاپیک های غیر فنی بالا تر قرار میگیرد .
در مورد انحصار مصداقی بزنم . هیچ وقت دوست نداشتم این مسئله رو عنوان کنم . اما در همون کارگاه تخصصی با 200 نفر شرکت کننده . 70 نفر اونها رو من پا به پای شما آموزش دادم . در صورتی که در سایت هیچ مدرک و نوشته ای دال بر این نبود و اون موضوع به انحصار شما قرار گرفت . من گله ای ندارم .
در مورد انحصار بازم بگم که آیا نمیشد در ساخت بزرگترین سازه شما چند نفر رو به عنوان کاندید مسئولیت کمیته های مختلف اعلام کنید و از سمت بچه ها را گیری بشه ؟
باز هم عرض کنم که من قصد تخریب کسی رو نداشتم اما تمامی اون اشخاص هم از دوستان من هستند که هیچ کدوم اون ادعا رو ندارند با اینکه سابقه بیشتری در سازه دارن . پس جناب شفقی باید مقداری مواظب گفته هاشون باشن .
جناب قاسم پور من گله ای از شما دارم به طور واضح : لطفا در مورد هر شخصی صحبتی دارید اسم اون شخص با احترام برده بشه نه اینکه با کنایه در موردش حرفی زده بشه .
محیط اینترنتی سایر سایتها هم قابل احترام برای خوشون هست و هم ما . شاید سیاست اونها با ما فرق کنه پس دلیلی بر اشتباه اونها نیست .
ممنون
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور
سلام

قصد اومدن توی این سایت رونداشتم

چند تا تذکر میدم به دو تا پیشکسوت که ارزش خودشون رو با بعضی حرف ها پایین نیارن(بحث نمی کنم جواب هم نمی خواهم چون اهل بحث و جواب نیستید)

ولی تلفنی به من گفتن که یکی هست که ادعا کرده 90% رکورد دار ها شاگرد مهندس شفقی هستند

خواستم بگم که من شاگرد ایشون نبودم

ولی اون کسایی هم که پول دادند به مهندس شفقی و شاگردی ایشون روکردند تا حالا هیچ رکوردی که نزدن الان

مقام گرفتن هم براشون آرزو است

اگر اسم اونها را نمی یارم چون خیلی باشخصیت هستند ولی فریب همین تبلیغات دروغ مهندس را خورده اند که
حاضر شدند پول بهند

اما مهندس قاسمپور
عکس گل برای خودت گذاشتی یعنی همه حرفا گله اونوقت اگر کسی اتتقاد کنه میگی گند کاری
آره ما گندیم تو هم گل ...

میگن علم 3 تا مرحله داره

وقتی یکم یاد میگیری تا وقتی که به اوج میرسی

1 تکبر
2- خضوع
3- هیچ بودن

یکم فکر کنید میبینید که توی مرحله اول هستید

با تشکر
به نظرم بهتر بود پست پاک نشه . من که فکر نمیکنم همچین شخصیتی وجود داشته باشه . به نظرم قشنگ اینه هر کسی اینا رو نوشته بیاد و خودشو واقعی معرفی کنه .
به نظرم بچه های سایت میتونن خودشون این پست رو ببینن و خودشون بهش فکر کنن هر چند خود من مخالف این حرفام .
جناب صفر پور عزیز یکم ارومتر حرف بزنیم . محترمانه . میشه اصلاح کنی پستتو ؟ اینطوری درست نیست .
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور
سلام مهندس جاودانیان

میخوام اصلاح کنم

اما این سایت در آینده باید رکوردی رو که نویدشو میده را تائید کنه

الان توی پروفیلشون نشتن رکورد دار ایران و جهان در سازه راندمانی با راندمان 541

که جالب است بعد از اینکه من توی سمنان رکورد 541.91 را ثبت کردم این رو نوشتند
رکورد مارا 100 خبر گزاری پوشش داد ولی اون سال حتی یک خبر گزاری هم این رکورد را اعلام نکرد حتی سایت مسابقات

من قصد ندارم خوردم را رکورد دار معرفی کنم از این کارم هم خوشم نمیاد
اما متاسفانه من الان رکورد دارم اهل این هم نیستم که با یک اسم دیگه بیام تو سایت و انتقاد کنم اما مجبور شده ام به خاطر یک سری ادعا های ...

باید ثابت کنند که صلاحیت تائید رکورد را دارند همین که جلو جلو مژده آمدن رکورد را می دهند مشکوک است

وگرنه بالا که من نوشتم که اونا گلن

عذر خواهی میکنم از مهندس جاودانیان به خاطر اینکه متن رو تغییر ندادم

دوم اینکه مگه پست قبلی نشون دهنده چی بود چی بود که به ثانیه حذف شد من که از دیدنش ناراحت نشدم
حدا حافظی میکنم و انشاالله توی اون یکی #### درخدمت دوستان هستم
شما هم برسی کنید خدا کنه من اشتباه فکر کرده باشم.
با تشکر
 سپاس شده توسط علیرضا جاودانیان
باسلام. اگه هزاران منطق و استدلال هم پشت حرف های آقایان باشه با این لحن و بیان نمی دونم کار به کجا خواهند برد.آقایان عزیز شرط اول بحث و مناظره ادبه ادب.
پیشنهاد می کنم مدیران سایت اون پیامی که حذف کردن رو برگردونن که خودش بهترین دفاعه.
بیرون زتو نیست هر آنچه در عالم هست/از خود بطلب هر آنچه که خواهی تویی
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی ، علی رنود ، ساجده نوروزی ، سعید قاسم پور
سلام

میخوام یک آمار تنظیم کنم و در اون آمار تعداد کاربرانی که هر موقع یک بحث حاشیه ای و جنجالی مثل این تاپیک باشه رو با تاپیکی که کاملا علمی هستش(مثل تاپیک کتابخانه یا زبان برای ارشد) مقایسه کنم و نام کاربرانی که در این دو تاپیک فعالیت میکنن رو لیست کنم. فکر کنم آمارش بسیار جالب خواهد بود و از الان هم قابل پبش بینی هستش .

با تاپیک فوق، بعضی از کاربرانی که حدود چند ماه بود که به سایت سر نزده بودند، رو زیارتشون کردیم و امیدوارم در آینده از مطالبی که این عزیزان در مورد شبیه سازی سازه ارائه میدن، ازشون استفاده کنیم.[/b]

جناب آقای جاودانیان
شاید نیومدن برخی افراد، بدلیل غرور بیجا شون باشه. شاید اصلا از این خبر اطلاعی نداشته باشند و شاید اصلا به این پروژه معتقد نباشن و شاید با یکی از مسئولین سایت مشکل شخصی داشته باشن و شاید برخی ذهنیتشون نسبت با ما در حد حرف هایی است که پشت سر ما زده میشه. حتما این رو میدونید که وقتی داور یک مسابقه ای میشی، و سازه ی تیم یا تیم هایی رو حذف میکنی، این اشخاصی بر علیه تون سنگر میگیرن و هر حرفی میزنن.
از طرفی وقتی روبروی برخی افراد مثل آقای ...... می ایستی و انگل سازه ماکارونی ایران رو میخوای که سم کشی کنی، این انگل آروم نمینشینه و دائم پشت سرت حرف در میاره که مصداقش الان داره در پست قبلی که به ظاهر توسط کاربری بنام "علی کریمی" که من اصلا نمیشناسمش ، زده شد.

من چندین بار عرض کرده ام که فضای این سایت متعلق به همه کاربران هستش و هر کسی با ادبیات مناسب و با رعایت ادب مطلبی بنویسه و از ما انتقادی بکنه، در خدمتش هستیم.
این رو قبول کنید که هر نقدی قابل قبول نیست. و هر انتقادی سازنده نیست و هر منتقدی دلسوز نیست. از طرفی انتقاد اصول خودش رو داره و کسی که ازش انتقاد میشه، ادبیات منتقد براش مهمه و با طرز کلام اون شخص میشه حدس زد که آیا این نقد دوستانه هستش یا نه؟

انتقاد و نقد همیشه در محیط آرام مفید خواهد بود نه اینکه دائم همدیگه رو تخریب کنیم.

جناب آقای جاودانیان
کارگاه آموزشی مشهد به این تاپیک ربطی نداره ولی به احترام شخص جنابعالی، من پاسخ میدم: در اون کارگاه بمدت 12 ساعت مطالب تحلیل سازه و نرم افزار و .. توسط خود شخص بنده تدریس شد و بدلیل کثرت دانشجویان با همکاری جنابعالی قرار بر این شد که در 2 سالن جداگانه که در یکیش من حضور فیزیکی داشته باشم و در دیگری، تصویر و صدای من پخش بشه. از طرفی پوستری که در این کارگاه شما زحمتش رو کشیده بود، تنها و تنها اسم بنده درج شده بود.
ولی همین جا از جنابعالی و آقای مهندس جلایریان، آقای مهندس عرفانیان، .. (واقعا نام شون رو فراموش کردم) تشکر ویژه ای بکنم و از اینکه بعنوان کمک مربی در کنار من بودید بسیار سپاسگذارم و امیدوارم روزی به ارومیه تشریف بیارید و در خدمتتون باشیم.
اگر فقط در این مورد از من ناراحتید، دوباره ازتون تشکر میکنم و امیدوارم یک روزی خودتون بتونید به تنهایی در این زمینه تدریس کنید.

در مورد انتخابات در سمت های بزرگترین سازه:
بنده فقط و فقط مدیر این سایت هستم و به هیچ وجه دوست نداشتم که مسئولیتی به غیر از مدیر اطلاع رسانی داشته باشم.
ما در این پروژه 6 سمت داریم:
رئیس کمیته علمی : دکتر طاووسی
رئیس کمیته اجرائی : مهندس رضائی
رئیس کمیته ساخت : خود من
مشاور عالی پروژه : مهندس شفقی
رئیس شورای سیاست گذاری: دکتر فنائی
مدیر کل پروژه : دانشگاه ... (که بعد از چند روز بصورت مشروح خدمتتون عرض میکنم)

من نمیدونم که منظور شما از انتخابات برای روسای این کمیته ها چی هستش!؟
پیشنهاد همه این سمت ها به غیر از کمیته ساخت) از طرف من بوده و یک جمع صاحب نظری این مسئولیت ها رو تصویب کردند. که در مورد صلاحیت این افراد نه من و نه شما نمیتونیم اظهار نظر کنیم.
از صمیم قلب عرض میکنم: اگر شما یا آقای صفرپور و آقا یا خانم x یا Y تمایل دارید که در این سمت، قبول مسئولیت کنید، بخدا خیلی خوشحال میشم و یه جورایی از زیر بار این مسئولین راحت میشم. مگر اینکه کاربران سایت با این عمل مخالف باشند. با این حال من از کاربران خواهش خواهم کرد که با این عمل موافقت کنند.

اما در مورد مطلب جناب شفقی:
در تماسی که ایشون با من داشتند، فرمودن که در اون موقعی که این مطلب رو میزاشتن، آخرای اوقات کاری شون بوده و خسته بودند و بنا به مسئولیتشون در قبال حرفای دوستان، خواستن تا پاسخ بدن و خودشون از این بابت ناراحت شدن. لذا قضیه اون 90 درصد فکر کنم دیگه تمومه.

قرار نیست که هر کسی که وارد این رشته بشه، استادی داشته باشه و... من برای بار چندم عرض میکنم که همه کسانی که در این رشته فعالیت میکنند، برای من بسیار عزیز و محترم هستند و من براشون احترام قائلم.

جناب مهندس صفرپور
خوشحالم که با شما در این سایت آشنا میشم. اتفاقا دیروز داشتم فیلم مسابقات سراسری زنجان رو میدیدم و دیدم که شما نیز در اون مسابقات حضور داشتید و من بارگذاری سازتون رو دیدم که 37 کیلو نگه داشت. سازه خوبی بود و پیشرفت شما در ماه های اخیر این رو میرسونه، که شما دارید خیلی زحمت میکشید. یادش بخیر که اون مسابقات آخرین مسابقاتی بود که من حضور داشتم و ماحصل این مسابقات برای ما کسب 2 مقام اول و 2 مقام دوم بود.

شما فرمودید که " قصد اومدن توی این سایت رونداشتم." آیا از طرف من یا مسئولین این سایت و یا کاربران این سایت ضرری به شما رسیده؟؟؟ یا به شما توهینی شده؟ که این احساس رو دارید؟
حداقل اینکه من همیشه احترام کسانی که در این رشته فعال هستند رو داشتم و دارم و خواهم داشت!

در مورد مبالغی هم که جناب شفقی از برگزاری کارگاه هاشون در گذشته گرفتن هم باید عرض کنم، ایشون دستمزد زحمات خودشون رو میگیرن و اگه کسی در این مورد ناراحته، میتونست در کارگاه ایشون شرکت نکنن. بالاخره قرارداد قبلاز برگذاری کارگاه بسته میشه و کارفرما میتونه مبلغ قرارداد رو قبول نکنه.

جناب مهندس صفرپور
من عکس گل در آواتارم گذاشتم تا شما با دیدنش لذت ببرید و این طور با کدورت و کینه حرف نزنید! من هیچ موقع از منتقدینم بعنوان گندکار یاد نکردم و این شاید برداشت شخصی جنابعالی باشه. اگه این طور بود که با تمام آرامش پاسخ شما رو نمیدادم. (ولی یه خواهش ازتون دارم: انصافا این ارسالتون رو به یه نفر بدید که مطالعه کنن. و برداشت ایشون رو ازشون بخواهید. ببینید چی بهتون میکن. آیا این ادبیات برای انتقاد درست هستش؟)

من هم با شما در مورد این 3 مرحله ای که فرمودید موافقم. ولی این رو خدمتتون عرض میکنم که هیچ غروری در خودم نمیبینم. فکر نمیکنید که خود جنابعالی این خسیسه رو دارید؟
جناب مهندس زمانی در موارد متعددی حتی در مورد بزرگترین سازه با من تمس هایی داشتن و از مطالب ایشون استفاده کردیم ولی من حتی یک مورد از شما پیشنهادی ندیدم. آیا این گله از شما وارد نیست که در پروژه ملی حضور ندارید؟ اگر با من مشکل دارید، خیلی راحتبا دلیل و منطق بفرمایید؟ من از شما بابت این عدم حضور خیلی گلایه مندم.

جناب اقای جاودانیان
هر پستی که در اون به شخص یا اشخاصی تهمت و افترا زده بشه پاک میشه. حتی اگه اون کاربر در مورد شما حزف زده باشه. و این قانون برای تمام انجمن های مجازی هستش.

جناب مهندس صفرپور
خب حالا معلوم شد که ناراحتی شما از اون رکورد 541 ای هستش که من در پروفایلم نوشتم. من این رکورد رو در مسابقات کشوری سراسری زنجان به همراه تیم تانری زدم. ما 95 کیلو بارگذاری کردیم و لودسلشون 65 کیلو ثبت کرد. که راندمان سازمون 541 می شد.حالا اگه شما در مسابقات سمنان، که رقیب آنچنانی نداشتید و داوراش معلوم نیست چه کسانی بودند، این رکورد رو به میزام 0.9 بالا بردید. من اون رو از پروفایلم فعلا پاک میکنم. و این رو عرض کنم که تا این دقیقه از راندمان 541.9 شما اطلاعی نداشتم.
اگر مسابقات سراسری زنجان تنها ایرادی که داشت این بود که هر وزنه بایستی 5 ثانیه باقی می موند تا ثبت بشه. که در هیچ کجای دنیا این قانون اجرا نشده بود. فکر کنم که اگه خودتون فیلم بارگذاری رو ببینید، بهتر متوجه میشید.

در مورد رکوردی هم که هندس شفقی وعدش رو دادن، ان شاءالله که در آینده این اتفاق بیافته و رکورد جهان در گرایش سنگین با ایین نامه بوداپست بنام ایران باشه.

عذر میخوام که زیاد نوشتم.

من فردا دوباره به تاپیک سر خواهم زد.

یا حق

تماس با من:

سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان