درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی

منظور شما از کتاب مرجع رو اگر لطف کیند شفاف تر بیان کنید بنده هم راخت تر و کوتاه تر جوابگو هستم جناب آقای شارعی
دوست عزیز آقای شارعی: بنده همچنان منتظر جواب شما هستم.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

با سلام خدمت مهندس شفقی عزیز
مهندس عزیز میشه رزمه سازه ماکارونی و فعالیتهایی که تو این زمینه داشتید سایت قرار بدید ؟
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
خانم نسترن
میشه اول خودتون رو معرفی بکنید؟؟؟؟
در همون نگاه اول میشه فهمید که شما کاربر این سایت هستید و با نام کاربری جدید این سوال رو پرسیدید Wink
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور
این روزها چرا سایت همه کس رو محروم میکنه از مهندس نظری که از بهترین های این رشته هست گرفته تا این خانم.مثل اینکه حرف زدن در این سایت خلاف قوانین هست.مهندس شفقی شما چرا سوال رو با سوال جواب میدید ببخشید اگر بنده سوالی کردم.
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
دوست عزیز آقای شارعی
بنده به صورت کامل پاسخ سوال شما رو دادم . فکر کنم خود شما دلیل محروم شدن این کاربر رو بهتر از همه ما می دونید چون ما از این نسترن خانم و سوسن خانم و صغری خانم بسیار داشتیم و مطمئنا خواهیم داشت.

رزومه بنده چند خطیش که برای عوام نیاز بوده توی بیوگرافی سایت موجود هست...

اگر بیشتر اطلاعتی از بنده نیاز دارید به صورت رسمی و با سربرگ و مهر بفرستید و بنده کمتر از 30 دقیقه بعد از دریافت درخواست کتبی شما بیش از 17 صفحه رزومه و بیش از 90 برگ مدارک برای شما و یا هر دوست عزیزی ارسال خواهم کرد اون هم با مدارک و مستندات.

چون رزومه و CV تعریف خاص خودش رو داره و کاملا مثل مسواک شخصی هستش و دلیلی نمی بینم که روی پیجی بخواد باشه.

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط علی رنود ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی
(06-19-2012، 02:26 PM)محمد رضا شارعی نوشته است:  این روزها چرا سایت همه کس رو محروم میکنه از مهندس نظری که از بهترین های این رشته هست گرفته تا این خانم.مثل اینکه حرف زدن در این سایت خلاف قوانین هست.مهندس شفقی شما چرا سوال رو با سوال جواب میدید ببخشید اگر بنده سوالی کردم.

دوست عزیز جناب مهندس شارعی
کاربر نسترن به 4 دلیل محروم شدند :
1 - عدم استفاده از نام کاربری مناسب در هنگام ثبت نام
2 - عدم پر کردن فیلد شماره تلفن همراه
3 - عدم ارائه محل تحصیل در هنگام ثبت نام
4-ثبت نام با وی پی ان کشور هلند !

کسی که نیومده از 4 چیزی که موظفه راستش رو بگه 4 تاش رو دروغ میگه انتظار نداشته باشین که اجازه داده بشه در انجمن پست بزنه
جناب شارعی انجمن سایت itssa در کل 7 کاربر محروم داره و از 2 ماه پیش تا به الآن هم تنها کاربری که محروم شده همین نسترن خانم هستن .
7 کاربر در مقابل 840 کاربر میشه 0.83 % از کل اعضا ! این یعنی کمتر از یک درصد . من فکر نمی کنم این عدد بسیار بزرگی باشه ! هست ؟
شما دوست و از کاربران عزیز ما هستید . لطفا وقتی به انجمن ما میایید محمد رضا شارعی باشید نه وسیله انتقال پیام دیگران !

متشکرم Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
سلام جناب شفقی
من هر چقدر میخوام چیزی نگم که شما رو از خودم رنجیده خاطر نکنم شما دست بردار نیستید شما هنوز به سوال من که تا حالا جواب ندادید یکم منطقی به پستی که گذاشتین دقت کنید ببینید 10 درصد از کل پستتون به پست من ربط داره یا نه

اما متلک هایی که شماره بندی کردید رو دونه دونه جواب میدم
1- این موضوع به من ربطی نداره من چیزی رو که میبینم میگم و الان اون قسمت از پست شما که به این تاپیک ربط داره کلا نیست

2-من دقیق ترین سازه رو هنوزم جک میدونم اما به قول یکی از دوستام ما ایرانی ها اول راه تقلبشو درست میکنیم بعد طرح اصلی رو اجرا میکنیم شما که خودتون در جریانید و بهتر از من میدونید 1001 بلا میشه سر جک آورد تا تقلب کرد

3-فعلا که کسی از شما بنی بر جواب دادن ندیده و همش دارین سوال رو با سوال جواب میدید پس این وقت تلف کردنه

4-اینکه کسی میخواد توی زمینه خرپا رکورد بزنه مطمئنا به هر کسی که دستی تو ساختنش داره ربط داره شایدم به بقال سر کوچمون ربط داره و به ما ارتباطی نداره

5-این مورد به من ربط نداره که شما به 10000000000000000000001 دلیل این موضوع رو مطرح کردید اتفاقا از نظر من کار خوبی کردید منم ازتون نخواستم دلایلش رو مطرح کنید

6-این مورد هم حتما به خیاط سر کوچه ربط داره بازم به ما ربطی نداره قسمت دومش هم احسنتتتتتتت به اعتماد به نفستون آقا اصلا یهو بیا بگو که زدن رکورد با هر وسیله به کسی ربطی نداره ما هم بیخیالش بشیم بریم به کارامون برسیم

7-این که تعریف رکورد چیه همه میدونن و در چهارچوب آیین نامه باید زده بشه اونم در مسابقه نه توی خونه خاله

8-من به درخواست دعوت شما اهمیتی نمیدم و هر جا که بخوام میرم و این موضوع اصلا به شما ربط نداره

9-مرجع رکورد من نیستم اما مطمئنا شما هم نیستید و کسی هم نمیتونه مدعی بشه که مرجعشه

10-این قسمت هم باز به شما ارتباطی نداره و دلیلی نمیبینیم اسامی این عزیزان رو بازگو کنم

من جواب سوال شما رو دادم شاید پست قبل رو مطالعه نکردید دوباره عینا اینجا کپیش میکنم تا دوباره مطالعه کنید

{رکوردی با دقیقترین دستگاهها زده خواهد شد که مایه افتخار .....}
از این قسمت میشه مطالب زیر رو برداشت کرد
زمانی که حرف از رکورد میشه مطمئنا مسابقه ای هم در کار هست وگرنه زدن رکورد پشت درهای بسته که رکورد نمیشه
زمانی که حرف از دقیقترین دستگاه میشه تا جایی که من اطلاع دارم اون دستگاه جک هست مگر اینکه شما یه چیزی اختراع کرده باشید که ما نمیدونیم و ازش بی اطلاع هستیم

این قسمت جواب سوال شماست و امیدوارم اینبار به جای مطرح کردن موضوع های اینچنینی به سوالات جواب بدید

جناب رنود این یک مناظره دو طرفه نیست بحث زدن رکورد به همه سازه سازهای ایران ربط داره

جناب شارعی انگار جوابی دریافت نخواهیم کرد بهتره موقع امتحانات بریم به درسامون برسیم

جناب شفقی اینبار اگه جوابی دریافت نکنم دیگه نیازی نمیبینیم وقتمو بی خودی در این تاپیک تلف کنم اگه تمایلی به جواب دادن صریح دارید بگید اگه نه شما رو به خیر ما رو به سلامت
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، رضا اله ورن
مهندس شفقی من استادم رکوردار سازه بوده وهست و فکر نکنم شما رو بشناسند یا اینکه من از شما یا شاگرداتون چیزی یاد گرفته باشم این فقط در حد ادعا هست که میگید 90 درصد اما مهندسان حرفه ای که بدون منت کاری رو انجام میدهن مثل مهندس رستگار مهندس داوری و .... این ها هیچ کدام شاگرد شما نبودند پس منتی نزارید من خودم به شخصه همه سازه ماکارونی رو از مهندس نوری و رستگار یاد گرفتم که فکر نکنم شاگرد شما بوده و یا باشند؟؟؟؟؟؟
مهندس نظری بنده پیغام کسی رو نمیدم و خودم نظر دادم.
 سپاس شده توسط وان ، رضا اله ورن
سلام
طبق معمول بحث های بی مورد و فقط به دلیل انحصاری کردن موضوع سازه برای هر نفر .
چند وقتی نبودم به دلایل مشکلات شخصی . الان بهتره یک سری حرفا رو بگم :
مهندس قاسم پور محیط سایت فعلا هیچ شباهتی با اون چیزی نداره که من و شما در روزهای اول با هم صحبت می کردیم .
همه چی انحصاری شده اینم محیط انحصاری . شارعی میاد حرف میزنه میگین پیغامه . رسول داره حرف میزنه ترور میشه . خود من شاید با حرفاش راجع به جک مخالف باشم اما توهینی که نمیکنم . علیرضا نظری و حجت صفرپور و ....
یعنی این دوستان در زمینه سازه عددی حساب نمیشن ؟
وقتی جناب شفقی میان یک چیزی رو کلی میگن رو سایت پس به همه ربط داره . اینجا سایت شخصی شما نیست که صلاح حرفتونو خودتون بدونین و به کسی مربوط نباشه .
پس منم بیام بنویسم به زودی رکوردی زده میشه . بعد هر کسی سوال کرد بگم به کسی ربط نداره ؟
شما میتونی تو وبلاگ خودتون اینو بنویسین نه توی سایت .
در مورد ادعای 90 درصد جناب شفقی . من به شخصه استادی در زمینه سازه نداشتم و تا دلتون بخواد به کسی اموزش دادم . امثال من هم زیاده . مثل مسعود رستگار , علی داوری , حجت صفر پور , محمد رضا حسینی , دامون محمدی , حسین کیانوش , حمید گرفمی , مسعود افضلی , علیرضا نظری , فرهاد رادمنش و ....
خوب آیا این عزیزان شاگرد شما بودن یا شاگرد شاگردهای شما ؟
پس اگه این دوستان تنها به تعدادی آموزش داده باشند . تاکید میکنم فقط به تعدادی . ادعای شما کذب محض هست .
همیشه رک بودنمو باعث افتخار میدونم و از حرفام کوتاه نمیام . پروژه بزرگترین سازه ماکارونی هم دقیقا انحصاری شده .
در هر صورت خیلی خوشحال میشم یک نفر با منطقی که بقیه قبولش داشته باشن بیاد جواب منو بده . اگه نه منم محروم کنید خوشحال میشم .

سپاس شده توسط وان ، محمد رضا شارعی ، ابوذر عظیمی ، رضا اله ورن
خیلی جالبه که تو این سایت وقتی بعضی از آقایان پست می دن تعداد زیادی از دغل دوستان جمع میشن دور شیرینی و سپاس و اعتبار ...........حالا خدا کنه شیرینی هم در کار باشه
خوب من شاید از آقایان جاودانیان و شارعی اصلا خوشم نیاد ولی وقتی حرف حساب می زنند وظیفه دارم حمایت کنم.
چیزی که من می دونم اینه که ادعا همه زحمات آدم رو بر باد میده.
احساس می کنم این فقط مهندس قاسم پور هست که می تونه به این قضایا فیصله بده.
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست.خدا جایگزین همه نداشتن هاست. "دکتر علی شریعتی"

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان