درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوید زدن رکورد سازه راندمانی
سلام
ابتدا از همه کاربران سایت عذر خواهی میکنم که یه همچین تاپیکی با این عنوان باز کردم اما به خاطر بسته شدن تاپیک قبلی و نگرفتن پاسخ از مهندس شفقی عزیز مجبور شدم که این تاپیک رو بزنم

مهندس شفقی عزیز ابتدا پاسختون رو عینا اینجا میزارم
در جواب آقای علیزاده: احساس می کنم خیلی وقت باقی نمانده و بهتره به جای تفرقه اندازی و زیر بار گناه بردن دیگران به فکر ارتقاء سطح کار باشید و یا اگر نمی خواین کمکی باشید حداقل به فکر به وجود آوردن هیجان و یا اینکه تشویش اذهان کاربران نباشید.

حالا سوالی که من ازتون کردم رو عینا میزارم
فرمودید که رکوردی در آینده زده خواهد شد انشالله که این رکورد با جک دانشگاه ......... نخواهد بود!!!!!!!! چون میشه خیلی راحت براش ضریب مثبت یا منفی زد

شما به جای جواب دادن به سوال به من تهمت تفرقه اندازی و تشویش اذهان کاربران زدین آیا این کار در دین اسلام شما گناه نیست
هر کی ندونه شما و عهده ای کثیر میدونن که به اون جکی که اسمشو نمیگید میشه خیلی راحت ضریب مثبت یا منفی زد(زد ضریب منفی یا مثبت به این صورت هست که در کامپیوتر تعریف میکنن که فلان تیم با ضریب 1.5 مثبت باشه و فلان تیم با ضریب منفی 0.8 باشه در این صورت تیمی که 100 کیلو زده با ضریب مثبت 150 کیلو خواهد بود و تیمی که 100 کیلو زده با ضریب منفی 80کیلو خواهد بود این در حالی هست که شما هیچ چیزی متوجه نخواهید شد چون هیچ چیز غیر طبیعی نمیبینید فقط میبینید که یکی تو20ثانیه 100 کیلو زده و سازش شکسته یکی تو 20 ثانیه 50 کیلو زده و سازش شکسته) آیا این تفرقه اندازی هست یا آگاه کردن شما دربرهه زمانی این خبر نوید بخش رو دادید که یک مسابقه با این جک قراره انجام بشه شما به من حق بدید که به اون رکورد شک کنم
در مورد ارتقاء سطح کارم با عنایت خدا اگه از 5تا تیم عقب بیافتم از 50 تاش جلوترم پس اگه یکم فکر کنید میفهمید که رکوردی که شما از اون به عنوان افتخار فارسی زبانان نام بردین اگه با اون جک باشه مایه ننگ فارسی زبانان خواهد شد البته میدونم مقامهای اون مسابقات از الان بین دوستان تقسیم شده اما گذر زمان حرفهای من رو ثابت خواهد کرد

از مسئولین سایت تقاضا دارم تا زمان دریافت پاسخ از مهندس شفقی تاپیک رو قفل یا پاک نکنن این سوال خیلی از سازه سازها هست اما به خاطر رو در وایسی نمیتونن چیزی بنویسن من که هیچ وقت به عنوان شرکت کننده به مشهد نمیرم پس بهتره توپخانه به سمت من باشه
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط بهروز کریمی ، مجید نیک نیاز ، رضا اله ورن ، مهدی بیات
آقای رسول علیزاده فقط 1 سوال از شما دارم: آیا بنده در متنی که نوشتم از مسابقه ای و یا جک ای حرفی زدم یا چیزی نوشتم که شما نسبت به این 2 کلمه موضع شدیدی گرفتید!؟!؟!؟

کل جواب این همه متنی که شما زحمت کشید و شب امتحاناتتون وقت گذاشتید و تایپ کردید در این سوال بنده مطمئنا خلاصه خواهد شد.

خوشحال می شوم اگر سایر کاربران هم متن بنده رو مطالعه کنند و اگر آین 2 کلمه رو بنده بیان کردم حتما یادآوری و تذکر بدهند.

دوست نداشتم پاسخی به این موضوع بدهم ولی بنا به سفارش 3-4 نفر از کاربران سایت و از جمله خود شما صلاح دیدم جواب سوالاتون رو با پرسیدن فقط 1 سوال بدهم و منتظر جواب منطقی و واقع گرایانه هستم.
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، محمد جواد رضایی
سلام
بیش از 24 ساعت از آخرین ارسال در این تاپیک میگذره و آقای علیزاده هیچ پاسخی نداده اند. لذا تا ساعت 24 امشب این تاپیک حذف خواهد شد.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، علی رنود
دوست عزیز جناب آقای قاسمپور
با توجه به اینکه آقای علیزاده به عنوان یکی از کاربران سایت هستند و سایت ما هم احساس می کنم تا این روز ثابت کرده که برای کاربرای محترم و بزرگوارش ارزش و احترام زیادی قائل هست چون سایت متعلق به کاربران می باشد و بنده احساس می کنم ایشون مشغول امتحانات و یا به هر دلیلی دسترسی به اینترنت نداشتن، در صورت صلاحدید شما به عنوان مدیر محترم سایت اجازه بدهید 24 ساعت دیگه هم این تاپیک باز باشه و ایشون موارد و نکته نظرات مطمئنا سازنده ی خودشون رو مطرح کنند و اگر جواب سوال بنده رو هم بدهند که دیگه خیلی خوب و عالی خواهد بود...

باز هم به صلاحدید حضرت عالی و مصلحت سایت هرطوری که تصمیم بگیرید بنده به شخصه احترام خواهم گذاشت...
تماس با بنده از طریق:

masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رضا اله ورن
سلام
بابت تاخیرم شرمنده همون طور که مهندس شفقی گفتن موقع امتحاناته و به اینترنت نمیام الانم یکی از دوستان بهم اطلاع دادن که یه همچین پستی زده شده
مهندس شفقی عزیز مخاطب های پستهایی که اینجا گذاشته میشود انسان هستند و دارای آیکی یویی انسانی میباشند به متنی که خودتون گذاشتین که البته الان ویرایش شده و اثری ازش نیست توجه کنید
{رکوردی با دقیقترین دستگاهها زده خواهد شد که مایه افتخار .....}
از این قسمت میشه مطالب زیر رو برداشت کرد
زمانی که حرف از رکورد میشه مطمئنا مسابقه ای هم در کار هست وگرنه زدن رکورد پشت درهای بسته که رکورد نمیشه
زمانی که حرف از دقیقترین دستگاه میشه تا جایی که من اطلاع دارم اون دستگاه جک هست مگر اینکه شما یه چیزی اختراع کرده باشید که ما نمیدونیم و ازش بی اطلاع هستیم
البته الان فکر میکنم که بحثمون بی فایده هست چون شما تمایلی به جواب دادن به سوالات من ندارید و جواب رو با طرح سوالی جواب میدید و من اصلا بازی با کلمه ها رو به زبان شیرین فارسی رو بلد نیستم
اگه جواب سوال من رو مبنی بر مسابقه و جکی که قرار هست با اون رکورد رو زده بشه رو بدید ممنون میشم وگرنه بهتره که تاپیک بسته بشه تا وقت کاربران رو با بازی با کلمات تلف نکنیم و یا حداقل عنوان تاپیک رو عوض کنیم
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط بهروز کریمی ، حجت الله صفرپور ، رضا اله ورن
جناب آقای علیزاده:

1) می توانید از جناب آقای قاسمپور عزیز مطلع بشوید که وقتی اون تاپیک اصلاح شد بنده توی فرودگاه کیش بودم و داشتم به تهران برمی گشتم و حتی آقای رنود هم که با بنده برای طرح موضوعی تماس گرفتند بهشون عرض کردم به هیچ عنوان حتی با آی پدم و حتی با گوشی همراهم نمی تونم به اینترنت متصل بشوم و طی اطمینان علمی و قلبی به آقای قاسمپور و به خاطر احترام به عقاید دوستان بر خلاف میل باطنی خودم و به خاطر مصلحت اندیشی سایت از ایشون خواستم که متن رو ویرایش بفرمایند و با نام کاربری خودم هم انجام بشه.

2) اگر شما دقیق ترین دستگاه رو جک می دونید پس چرا در متن اول خودتون اظهار داشتید می شه به جک ضریب اضافه یا کم کرد!!! ( این چه مدل دستگاهی هست که میشه بهش ضریب کم و زیاد کرد) پس یا شما خیلی اطلاعاتتون پایین هستش و یا بدون فکر و بررسی جوانب مطالبتون رو بازگو می کنید.

3) بر خلاف عقیده شما، بنده احساس نمی کنم بحث بی فایده ای باشه چون این سوال به قول خودتون سوال خیلی از سازه سازها هستش پس الان که شما جواب سوال بنده رو ندادید من جواب صریح، شفاف، کامل به شما خواهم داد...

4) این که دوستانی می خوان رکوردی بزنند و آبروی ایران و ایرانی رو حفظ کنند نه به بنده، نه به شما و نه به هیچ شخص حقیقی مربوط نبوده و نخواهد شد و این یک حرکت ملی هستش.

5) این که از بنده خواسته شد در سایت مطرح کنم به 1001 دلیل بوده که دلیل نمی بینم بخوام برای شما بازگو کنم.

6) این که این عزیزان با چه دستگاهی یا چه آیین نامه ای (کانادا، ایران، مجارستان یا x یا y ) می خوان برنند به خودشون بستگی داره و اگر نیاز بود و صلاح دونستند بنده و عزیزانی که دارای صلاحیت علمی و عملی هستند با تمام قوا و با جون و دل بدون هیچ چشم داشتی کنارشون هستیم و تنهاشون نمی زاریم حتی اگه توی این برنامه نتونند موفق بشوند.

7) این که رکورد تعریفش چی هست به مسئولین این کار ارتباط پیدا میکنه نه به شما.

8) این که مسابقه ای هست یا نه، باز هم به مسئولین این کار ارتباط پیدا میکنه نه به شما و با یاد ندارم شخصی از شما برای حضور در این برنامه دعوتی کرده باشه!!!!

9) آیا شخص شما در ایران و یا جهان مرجع هست برای تائید این رکورد یا دستگاه ها یا سازمانهای ذیربط ؟؟؟

10) و در آخر بعید می دونم کسی در اینجا یا جای دیگه از شما مشورتی یا سوالی یا هرچیزه دیگه ای پرسیده باشه که بخواین در جوابش اینگونه مطلب بزارید و اظهار نظر کنید.

امیدوارم به صورت کامل سوالات شما رو جواب داده باشم و خوشحال می شم شما هم جواب تنها سوال بنده رو بدید.

از سایر کاربران سایت، مدیریت محترم سایت عذرخواهی می کنم، چون بنده فقط به عنوان مشاور در کنار این سایت هستم و بنا به مصلحت سایت و احساس مسئولیت نسبت به کاربران و مدیریت اظهار نظر می کنم و برای خودم مایه افتخار می بینم که در کنار کاربرانی هستم که از وقت خودشون برای ارتقاء سطح علمی و ادبیاتی چه خودشون و چه سایر کاربران میزارند و مطمئنا این اشخاص در آینده نه چندان دور به نتیجه وقت تلف کردنشان به قول شما خواهند رسید چون تمام کاربران سایت و همچنین شما دارای قدرت تصمیم و فهم و شعور بسیار بالایی هستید و بنده به شخصه این گونه موضع گیری های شما رو به فال نیک میگیرم و احساس می کنم برای ارتقاء سطح کمی و کیفی سایت مفید خواهد بود. ان شاء ا...

تماس با بنده از طریق:

masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود
با سلام مهندس شفقی عزیز یک موضوع جالب دیدم اینکه چه کسی این رکوردها رو تایید میکنه میخواستم بدونم آیا کسی در ایران هست که تایید کنه؟آیا نهادی مثل وزات علوم تایید میکنه؟و اینکه مسئولین تعیین رکورد چه کسانی هستند آیا این سایت؟آیا نهادی این دستگاه ها رو از نظر سلامت تایید میکنه؟
با عرض پوزش از طرح این سوالات.
در رابطه با جک هم مهندس شفقی یکی از دوستان فرموده اند که دستگاهی دارند که میشه سرعت جک رو بالا و پایین ببرند.
 سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی ، رسول عليزاده ، رضا اله ورن
من فکر میکردم اینجا حالت مناظره داره و فقط رسول و مهندس شفقی با هم بحث منطقی میکنند ولی حالا که محمدرضا پست داد با اجازه منم چند مورد میگم هم واسه یاد آوری خودم و هم برای اطلاع دوستان
رکوردها گاهی اوقات گفته میشه که مثلا فلان تیم تست کرد و فلان راندمان یا بار رو زده مثل علی جاودانیان که اومد تو سایت فیلمشو گذاشت و بعد از این مرحله فقط یک ابهام میمونه و اونم اینکه آیا طبق آیین نامه مسابقات بوده یا نه و این مورد هم در مسابقات به طور رسمی اثبات میشه======>>>>>>نتیجه میگیریم رکوردها در ابتدا تست میشن و جواب تستشون معمولا مثل توپ میپیچه که فلان تیم رکورد زده و بعدش هم تو مسابقات طرف میاد رکوردشو ثبت میکنه(در مسابقات ثبت میشه)
اعتبار رکورد هر مسابقه به اندازه داور و برگزارکنندگان مسابقه هست(در واقع اعتبار رکورد به اعتبار داوری هست چون مهم اینه که این رکورد طبق آیین نامه بوده یا نه و همچنین بارگذاری خطا داشته یانه)
اون موردی که حمیدپورملک گفته بود فکر کنم یک نوع نویز باشه که اگه نویز بوده طبیعتا باید میکروفن مجری هم صدا بده البته بنده کوچیکتر از اونم که بخوام تو بحث ساخت جک وارد بشم
ببخشید طولانی شد
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
با سلام خدمت دوست عزیز جناب آقای شارعی

تمامی موارد مشابه رو در ایران فقط اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی- اداره کل ثبت مالکیت های صنعتی که زیر نظر قوه قضائیه هستش فقط و فقط می تونه ثبت کنه و نه هیچ جایی نه وزارت علوم، نه دانشگاه آزاد و نه جایی. هنگام ثبت در صورت صلاحدید و اعلام نظر کارشناسان مرتبط با هر پروژه، اختراع، ایده و یا هرچیزه دیگه طبق كنوانسيون پاريس با این موارد برخورد می شه که اگر دوست داشتید پیشنهاد می کنم ""صفحه 12 روزنامه ملت به تاریخ چهارشنبه 24 خرداد 1391""" رو به طور کامل بخونید که 1 صفحه ی باتیتر ""شرايط مطلوب، مانع خروج نخبگان از كشور مي‌شود"" کامل بنده توضیحات دقیق تر و واضح تری دادم و یا اینکه فیلم مصاحبه بنده رو در شبکه جام جم 1 برای ایرانی های خارج از کشور صحبت داشتم به مدت 40 دقیقه رو ببینید حدود 1 هفته ی پیش اگر به خاطرم مونده باشه تا دقیق تر و کامل تر در مورد ثبت و این محتویات بیشتر اطلاعات به دست بیارید...

در جواب سوال بعدی شما: درمورد یک جک ثابتی صحبت می کنید که بالاترین کاری که انجام میده بار تا نهایتا 600-700-800 کیلوگرم روی سازه ماکارونی هستش که کم و زیاد کردن جک با یک چیپ، یا با یک دستور و یا با یک دستگیره کوچیک انجام شدنیه.

حالا من بهتون میگم که در یک کشور سانتریفیوژی وجود داره فقط 348 گرم سوخت با سرعت 25 متر بر ثانیه و با سرعت دورانی 180 هرتز داره ولی از اون طرف هم ایران یک مدل سانتریفیوژی طراحی و به ساخت رسونده که غني‌سازي آن 10 كيلوگرم سوخت با سرعت 565 متر بر ثانيه و يا سرعت دوراني 900 هرتز هستش، پس میبینید که در حساس ترین و خاص ترین کارها هم امکان همه چیز هست، پس کم و زیاد کردن توی دستگاه سازه ماکارونی چیزه عجیب یا پیچیده ای نیست، و این نگاه آدم ها به توانایی و امکانات و فکرشون هستش که باعث موفقیت می شه نه دستگاه.

این هم آدرس اداره ثبت مالکیت صنعتی: هفت تیر- قائم مقام فراهانی- بالاتر از کلینیک تهران

باز هم اگر سوالی داشتید مثل همیشه در خدمت کاربران سایت هستم.

ولی در هر صورت تنها جایی که ثبت می کنه اداره مالکبت های صنعتی
تماس با بنده از طریق:

masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود
مهندس شفقی عزیز این پاسخی که شما دادید درست اما جواب سوالات من این بود
آیا تا کنون کسی رکوردی ثبت کرده در کتابی مرجعی؟..........
کسی سلامت دستگاه ها رو تایید کرده؟..........
چه کسی رکورد ها رو تایید میکنه؟؟؟..........
این بحث سازه از بحث شما و ثبت اختراع جدا هست.
 سپاس شده توسط علی رنود ، رسول عليزاده ، رضا اله ورن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان