درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لبخند کعبه
ای فراتر از عشق زمین!

کعبه، در هلهله فرشتگان، برای میلاد عشق لحظه شماری می کرد؛ میلاد علی مظهر تمام عشق و صفا و تفسیر بلند عدالت و شجاعت.

[تصویر:  hazrateali-radsms10.jpg]

مولا! ولادت تو، آفتابی ترین روز تاریخ بود که روشنایی روز را خجل کرد.

حجرالاسود، بر دستهای تو بوسه زد و مسجد الحرام، تو را در آغوش گرفت.

صفا و مروه به نظاره ات نشستند، تا اینکه همانند آفتاب، از درون کعبه سر زدی. آن گاه، لبخند بر لبان عدالت نقش بست.

ای نبأ عظیم و ای صراط مستقیم و ای لبریز از شجاعت و سخاوت! ذوالفقارت، برترین و گویاترین حدیث مردانگی است.

ای کامل کننده دین احمد و ای سنگ صبور محمّد صلی الله علیه و آله وسلم!

تکرار نام تو، بیابانهای خشک ظلم و تبعیض را به سبزترین باغهای عدالت، پیوند می زند.

کائنات، با تکرار نام تو به تکاپو می افتند و قیام می کنند.

ای فراتر از عشق زمین! همه شاعران، دیوان خود را با نام تو آغاز می کند.

امیر مهربانی! تو آمدی و ناخدای کشتی نجات بشریت در عصر دلمردگی و جهالت شدی.

یک آسمان بلاغت و یک کهکشان فصاحت! تو فاتح عاشقان و التیام زخمهای ضعیفان و مرحم دلهای غریبانی تو آبروی انسانیتی!

ای سراسر بخشش و عدالت!

دستمان گیر که محتاج سرکوی توایم!

13 رجب سال روز میلاد امام اول شیعیان امیر المومنین حضرت علی (ع) را به همه کاربران عزیز itssa تبریک عرض می نمایم .

باشد که در این شب مبارک اراده کنیم به عنوان شیعه آن حضرت روزهای باقیمانده از عمرمان را علی وار زندگی کنیم .
و خوشحالم افتخار دارم به عنوان یک کاربر از مجموعه 780 کاربر itssa امسال با انجام پروژه بزرگترین سازه ماکارونی جهان جهت حمایت از کودکان بی سرپرست با پیروی از راه آن حضرت گامی کوچک برای شیعه بودن و ماندن در دنیای اسلام برمیداریم.
Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی ، احسان نظری ، علی رنود ، مهدی بیات ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، سجاد مقدس پور
*
**
تبریک به کسی که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی، سخاوت، سکوت، مهربانی

و… بسیار سخت است … پدرم روزتـــــــــــ مبارکـــــــــــ . . .

+و یه تبریک ویژه به همه اعضای محترم مخصوصآ آقایون که روز روز اوناست"

(وبعد از اون یه تشکر از ناظم محترم بخاطر پارتی بازیشون و باز کردن این تاپیکــــــ ...Smile )
*
*
*
به امید فردایی روشن و موفقیت در هدفمون "

[تصویر:  sarah-in-her-dad-s-hand.jpg]

**
*
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، احسان نظری ، علی رنود ، مهدی بیات ، سعید قاسم پور ، سجاد مقدس پور
این هم تبریک روز پدرت علی جان...

حالم امروز شکل دیگریست.... دوستانم وقتی امروز به من تماس می گرفتند می گفتند چرا گرفته ای و من سکوت می کردم و الان میبینند این دلیلش است.... امروز توی مراسم به یاد پدرش که بودم، وقتی می دیدم که هنوز علی کوچولو متوجه نشده""پدرش را برای دانستن،،،پدرش را برای ما کشتن"""" دلم بدجور لرزید...

به یاد علی کوچولوی احمدی روشن و به یاد تمام فرزندان شهدا!

سلام علی جان! چقدر بزرگ شدی در کمتر از یک ثانیه، علی جان از امروز همه تو را با یک پسوند و پیشوند خواهند شناخت، تو فرزند شهیدی و این یعنی بابایت از خودت مهم تر می شود در تمام زندگیت
خیلی سخت است که کسی نباشد که تا دیروز بود، اما از امروز بابایی داری مهربان تر از همه ی باباهای عالم
بابایی که داشتنش به تمام تحقیرهای عالم می ارزد، بابایی که نگاه سنگین به یتیمی را از سرت بر می دارد

علی عزیز! خیلی ها با تو مهربان نخواهند بود، همانطور که با بابایت نبودند، این روزها تو آنقدر کوچکی که معنی سهمیه را نمی فهمی، معنیه معاف شدن از خدمت را نیز، این ها همه ی آن چیزی است که فرداتر دیوانگانی جای خالی بابا مصطفی را با آن متر می سنجند. راستی آماده باش بزرگ تر که شدی باید جواب محکمی برای این پرسش داشته باشی که بابایت حقش بود که بکشندش، علی عزیز، همه ی این ها به این می ارزد که بابایی داری که می توانی در همه ی جاهای خوب با او حرف بزنی، بابایی که شب های قدر کنارت بنشیند، بابایی که در حرم امام رضا دستت را بگیرد. بابایی که بشقاب خالی اش سر سفره ی افطار تمام اجر روزه ات باشد. بابایی داری که یک روز تو از او پیر تر می شوی، و البته بابای دیگری که بهترین بابای دنیاست

راستی علی جان، یک عکس خیلی خوشگل از بابا مصطفی قاب شده نگه دار برای شب عروسی ات در مراسم لازم می شود. آن روزی که نبودش را خیلی احساس می کنی خیلی.
و آخر، مواظب مادرت باش . . . هیچکس برایش علی نمی شود...

[img][تصویر:  ?di=613387558049][/img]
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مرضیه شریعتی ، احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، مهدی بیات ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، سجاد مقدس پور
تبریک به کسی که نمی دانم از بزرگی اش بگویم یا مردانگی، سخاوت، سکوت، مهربانی
و... بسیار سخت است ... پدرم روزت مبارک . . .
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، سعید قاسم پور ، رضا اله ورن ، احسان نظری
نه خدا تواننمش خواند نه بشر توانمش گفت***متحیرم چه نامم شه ملک لافتی را
آوازه ی سکوت 25 ساله اش مکان و زمان را پیمود زیرا که او مرد خدا بود پدر همه ی یتیمان کوفه و به تعبیری پدر همه ی یتیمان عالم
کس چه داند کسی که در مکان و زمان نمیگنجید شاید یتیمی در اندلوس را هم از غذا سیر نگه میداشت!!!
زیباست که حتی به ادعای پوچ هم که شده او را پیشوای خود بخوانیم باشد که لایق نام او باشیم و قدری قدرش را بدانیم
میلاد با سعادت مولود کعبه امیرالمومنین امام علی (ع) و روز پدر را به شما محبان اهل بیت(ع) تبریک عرض میکنم
اللهم عجل لولیک الفرج
یاعلی(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، مهدی بیات ، مرضیه شریعتی ، سعید قاسم پور ، احسان نظری
با سلام
خیلی پاک و ساده، روز مرد مبارک!

امروز برعکس اون چیزی که همه باید شاد باشند، بسیار گرفته بودم و آنچه که منو گرفته تر می کرد مظلومیت و غربت بهترین پدر دنیا بود. او که 1178 سال است که غریب است. ان شاءالله که زودتر شاهد ظهورشان باشیم.
از طرفی متنی هم که جناب مهندس شفقی گذاشته بودند، بسیار به حق و زیبا بود. ++ سپاس++

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، مسعود شفقی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، رضا اله ورن ، حسین ترکی ، احسان نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان