درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب 2 مدال طلا و جایزه ویژه برترین مخترع جهان در سال 2012 توسط مهندس مسعود شفقی
بسیار ممنون و سپاسگزار هستم مجددا از تمامی عزیزان

خدا رو واقعا شاکر هستم به خاطر داشتن دوستان و همراهان بسیار با محبت که چه در ایران و چه در مالزی همرام بودم و از تک تک شما عزیزان هم سپاسگزارم.
امیدوارم دست به دست هم بتونیم از ایران نفرات بیشتری رو توی این مراسم اعزام کنیم و بیش از پیش برای ایران عزیز کسب افتخار کنیم.
هر کسی توی زندگی شخصی خودش بی شک لحظات خوب و شاد و زیبایی داره ولی بی شک وقتی توی یک جمعی هستی از کشورهای مختلف دنیا و بدون هماهنگی اسمو شما و کشورتون رو نام می برند جزء زیبا ترین لحظات زندگی خواهد بود و احساس غروری بهتون دست می ده که وصف ناپذیره و این غرور، غروره ملی هستش و تجربه اون برای من طی چند سال گذشته چندین بار اتفاق افتاده ولی نمی دونم چرا این برنامه یه حس و حال دیگه ای داشت.

مثل سابق در خدمت دوستان هستم و اگر کسی طرحی، ایده ای، یا ... داشت می تونه روی کمک بنده حساب کنه و تمام سعی و تلاش خودم رو می کنم تا به نقطه ای که می خواد نزدیک بشه.ان شاء ا...

[img][تصویر:  ?di=16133820960313][/img]

[img][تصویر:  ?di=1413382096032][/img]
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، محمد جواد رضایی ، مرضیه شریعتی ، شکوه گل آقایی ، وان ، سجاد مقدس پور
سلام
جناب آقای مهندس شفقی
تداوم موفقیت های شما در کسب عناوین و افتخارات علمی برای کشور را تبریک میگویم و امیدوارم در این راه همیشه موفق و پاینده باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، علی رنود
سلام
تبریک مهندس ایشالا شاهد موفقیت های بعدی شما باشیم
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، محمد جواد رضایی ، علی رنود
با سلام

از تمامی عزیزان و همراهان همیشگی سایت از جمله جناب آقایان و سرکار خانم ها: سعید قاسم پور ، ساجده نوروزی، احسان نظری، حمید رضا نظری، مرضیه شریعتی، ابوذر عظیمی، شکوه گل آقایی، فاطمه اسمعیلی سوره، محمد جواد رضایی، سعید رضا جهانگیر مقدم، حسین ترکی، علی رنود، مجید جلیلی، هاشمی، سجاد مقدس پور، محمد رضا شارعی، وان، سپیده کرمی، مهدی بیات و همچنین دکتر نادر فنائی از بابت ابراز لطف و محبتتون کمال تشکر و سپاس مجدد رو دارم و از خداوند متعال برای تمام شما بزرگواران و سایر ملت ایران عزیز آروزی توفیقات روز افزون رو مسئلت می نمایم.

مایه مباهات هستش که دولت های غربی و شرقی حتی در عرصه سازه های ماکارونی هم به این نتیجه رسیده اند که هر جا ایران و ایرانی حضور داشته باشد جایی برای سایر تیم ها و کشورها نبوده، نیست و نخواهد بود، بنده از 0 تا 100 در جریان 90% تیم های دعوت شده به مسابقات مجارستان بودم و این پیش بینی رو هم داشتم و از قبل به دوستان هم اعلام کردم که با توجه به فعل و انفعالات روابط بین الملل با ایران حتی برای این مسابقه هم به احتمال 99% به تیم های ایرانی ویزا داده نخواهد شد و حتی شاید برای بعضی ها هم جالب باشه که برای 2 تیم ایرانی حتی از میز کار دولت مجارستان در وزارت امور خارجه نامه نگاری های خیلی خیلی مستقیم و مذاکرات با آقایان گیولاپتو، بوستونگ و جونجوشی به عنوان سفیر و رایزن سفارت و مسئول سیاست های خارجه مجلس مجارستان در ایران و از طریق دکتر آقا بني هاشمي سفیر ایران در بوداپست انجام شد و از دستگاه های دولتی برای این تیم ها ضمانت نامه های مالی گذاشته شد که حرفی برای سفارت مجارستان در ایران نماند ولی با توجه به تمام این وعده و عیدها باز هم مثل خیلی از کشورهای دیگه شیطونی کردند و به قول های خودشون وفا نکردند، ثابت خواهیم کرد که با داشتن این همه مصالح ویژه و آزادی در ساخت به این رکورد های پیش پا افتاده نمی نمی تونند رکورد جهانی بگوند و وقتی می توانند مدعی رکورد باشند که جای خالی تیم های قوی از ایران احساس نشه و دوستان عزیز مطمئن باشید تیم های 10-11-12 مسابقات ایران در حد تیم های 1-2-3 مسابقات خلاق، پویا و قوی هستند و خواهند بود. ان شاء ا..

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مرضیه شریعتی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ابوذر عظیمی ، علی رنود
سلام
سپاس جناب شفقی عزیز
در تایید صحبت های جنابعالی فقط کافی است به نتایج 1 الی 10 مسابقات کشوری موسسه خاوران مشهد در سال 90 توجه گردد و متوجه خواهند شد که دانشجوی ایرانی 100 برابر در نبوغ و علم بالاتر از تمام دانشجویان جهان هستند.
متاسفانه برای مسابقات بتن ACI نیز برای جلوگیری از تبلیغ نام ایران در محافل علمی، به دانشجویان و پژوهشگران ایرانی ویزا جهت حضور در مسابقات صادر نشد و فکر میکنم در حال حاضر هم صادر نمی شود.
و این بار این عمل ضد دیپلماتیک برای مسابقات سازه ماکارونی نیز اتفاق افتاد. انشاءالله که بزودی خیلی مسائل از طریق رسانه های بین المللی ایران به گوش جهانیان خواهد رسید.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، ابوذر عظیمی ، علی رنود
با سلام ضمن تأیبد پستهای جناب شفقی و جناب قاسمپور به نظر من حالا که اونها نمیذارن ما در مسابقاتشون شرکت کنیم بهترین راه برای به رخ کشیدن توانمندی هامون برگزاری یک مسابقه ی بین المللی هست به امید روزی که همچین اتفاق مهمی در کشور عزیزمون رخ بده.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسین ترکی ، علی رنود
سلام
ممنون جناب عظيمي عزيز
نميخوام همه رو چشم به راه بزارم ولي جهت دلگرمي و خوشحالي كاربران فقط اينو عرض ميكنم كه كليد مسابقات بين المللي در ايران زده شده و براي 8 ماه آينده كارها داره برنامه ريزي ميشه.
دانشجويان ايراني بدليل توانمندي هاي بالا شايستگي اين رو دارند كه در كشور خودشون اين مسابقات رو بصورت بين المللي برگزار كنن و اونوقت ما اعلام آمادگي خواهيم كرد كه از تمام كشورهاي دنيا تيم پذيرش مي كنيم. ايراني ها انقدر ظرفيت دارند و انقدر فرهنگ شون بالاست كه بتونن و بخوان حتي از قلب آمريكا (واشنگتن) تيم پذيرش كنند چرا كه وقتي حرف از علم و فناوري است هيچ مرزي براي آن نبايد قائل شد.

يا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود

+به امید آنــــــــــــــروز ...
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
[تصویر:  n00039886-b.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان