درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب 2 مدال طلا و جایزه ویژه برترین مخترع جهان در سال 2012 توسط مهندس مسعود شفقی
با سلام خدمت دوستان
ابتدا جا داره که مجددا خدمت مهندس شفقی عزیز تبریک عرض کنم.
قبلا هم گفتم که از مهندس شفقی نباید انتظاری غیر از موفقیت داشته باشیم.
ایشون با کسب این جوایز افتخاری دیگر برای ملت سرافراز ایران کسب کردند.
و در این شب آرزوها، آرزو میکنم که این افتخارات چه برای مهندس شفقی و چه برای تمام جوانان کوشای این کشور ادامه داشته باشیم و هر روز شاهد انتشار چنین اخباری باشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی ، مجید جلیلی ، سپیده کرمی
با سلام
بنده به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را به مهندس مسعود شفقی و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حسین ترکی ، مسعود شفقی ، مجید جلیلی
با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان

بسیار ممنون هستم از تمامی دوستان خوب و با محبت و همچنین دوست عزیزم مهندس قاسمپور که اعلام خبر کردند.
جایزه ای دریافت کردم حاصل چندین سال زحمت، علاقه، سخت کوشی، عشق، پایداری و ... بوده و هر وقت که نگاه می کنم بهش یاد روزهایی خواهم افتاد که بر خلاف تفکراتم خیلی ها که هیچ وقت فکرشونم نمی کردم سنگ جلوی پاهایم انداختن ولی با اراده قوی و پشتکار در به ثمر رسیدن هدفهایم سخت فعالیت کردم و نتایج مطلوبی هم گرفتم و به قول بزرگان "فقط دانستن كافی نیست، باید به كار گرفت، فقط خواستن كافی نیست، باید انجام داد"

این مسابقه و نمایشگاه پيشرفته ترين عرصه در به نمايش گذاشتن مجموعه هاي اختراعی و تكنولوژي های برتر و صنعت جديد دنيا با تجمع كثيري از سرمايه گذاران و صاحبان كارخانجات و صنایع مي باشد . هدف از برگزاري اين نمايشگاه جمع آوري و به نمايش گذاشتن مجموعه اي از اختراعات و نوآوري هاي روز دنيا از دانشگاهها و موسسات تحقيقاتي پژوهشی و مخترعان از تمام دنيا بخصوص از كشورهاي آسيائي و اروپائي مي باشد.
این برنامه سالانه یکبار و به طور مستمر برگزار مي گردد و با همكاري سازمان اختراعات و فن آوري و دانشگاهها و كارخانجات پيشرفته و خلاقان و محققان و صنعتگران مالزي طراحي و برنامه ريزي شده است.
هر ساله توسط MINDS که انجمن اختراعات و نوآوریهای مالزی میباشد طراحی و برگزار میشود.

مراسم جوایز دهی و تقدیر از مخترعین و صرف شام در مراسم MALAM BUDAYA CIPTA اهدا گردید.
جوایز این مسابقه مدال های طلا و نقره و برنز هیات داوران میباشد و همچنین جوایز ویژه اختراعات برتر به برگزیدگان از میان دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی و آموزشی و مخترعان شرکت کننده اهداء می گردد.
جایزه ویژه کاپ آسیا به بهترین مخترع و اختراع و جایزه WIPO ( سازمان مالکیت فکری سازمان ملل متحد ) به بهترین مخترع که از میان 80 کشور صاحب علم و تکنولوژی مانند بلژیک ، کرواسی ، آلمان ، هنگ کنگ ، ایران ، ژاپن ، کره ، روسیه ، لهستان، فرانسه، اتریش، انگلیس، هلند،تایوان ، آمریکا و ... تعلق می گیرد.
اين عرصه فرصت خوبي براي كسب جايگاه بين المللي و كسب مقام و مدال از طرف ITEX و ارگانهاي جهاني مانند ( WIPO World Intellectual Property Organization ) (سازمان مالكيت معنوی زير مجموعه سازمان ملل ) و ( IFIA International Federation of Inventors Association ) (فدراسيون جهاني جامعه مخترعين ) بوده است.

در هر صورت باز هم از تمامی دوستان تشکر می کنم و عرض می کنم تمام مدال ها و جوایز متعلق به بنده نیست و تعلق به تمامی مدم سرزمین ایران عزیز داره و همانطوری که موقع دریافت ویژه سازمان ملل روی صحنه برای سخنرانی رفتم عرض کردم که دنیا نیاز به آرامشی داره که خیلی وقته ازش دوره، دنیا نیاز به تبدیل شدن به دهکده جهانی داره که تمام مردمان اون با هم برادر باشند و همدیگر رو دوست بدارند، در این دنیا نباید جنگی در کار باشه و دلیلی برای کشتار انسانها وجود نداره و توی این شب زیبا و به قول دوستان شب آرزوها، با لطف و عنایت پروردگار متعال تمامی شما به آرزو ها و اهداف زندگیتون برسید.ان شاء ا..

در انتها از سفیر محترم کشورمون در مالزی و همچنین رایزن علمی و فرهنگی سفارت ایران و همچنین آقای دکتر لاریجانی کمال تشکر و سپاس را به خاطر تمام حمایت ها از بنده و تیم مخترعان کشورمون در طول این سفر 7 روزه دارم.

تو اگر سخت به من میگیری،
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست،
گرچه دلگیرتر از دیروزم،
گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند،
لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست
زندگی باید کرد...!

[img][تصویر:  ?di=14133788897414][/img]
تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حمید رضا نظری ، حمید پورملک ، مرضیه شریعتی ، محمد جواد رضایی ، علی رنود ، ساجده نوروزی ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، شکوه گل آقایی ، مجید جلیلی ، سجاد مقدس پور ، سعید قاسم پور ، سپیده کرمی
منم به عنوان ذره ای از این انجمن این افتخار بزرگ رو به تمامی هم وطنان ایرانی بخصوص مهندس شفقی عزیز تبریک میگویم
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، حسین ترکی
سلام
منم بهتون تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشیدوهمیشه شاهدموفقیتاتون باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
با سلام خدمت جناب مهندس شفقی
این افتخار بزرگ را به شما تبریک گفته و از خداوند توفیق روزافزون شما را خواستارم و امیدوارم که شاهد موفقیت های بیشتری از جنابعالی باشیم.
از سنگ انداختن دیگران در مسیر موفقیت خود هیچگاه نهراسید چرا که همیشه به قطار در حال حرکت سنگ میزنند نه به قطار در حالت ایستاده وسکون، و در پایان بهشت را به بها دهند نه به بهانه...

خداوندا!
مگذار از تو فقط نامت را بدانم...
نگذار که از تو تنها مشق کردن اسمت را به یاد داشته باشم...
همواره در من جاری باش، همانگونه که خون در رگهایم جاریست...
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
با سلام مهندس شفقی عزیز درسته دیر شده اما بنده هم به شما این موفقیت بزرگ رو تبریک میگم و به امید پیشرفت بیشتر شما.
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
مرکز عمران ایران:

مخترع جوان ایرانی موفق به دریافت 2 مدال طلا و همچنین جایزه ویژه مالکیت‌های فکری سازمان ملل متحد سال 2012 را از آن خود کرد.

به گزارش مرکز عمران ایران، مهندس «مسعود شفقی» دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد عمران- سازه‌های دریایی واحد علوم و تحقیقات که با حمایت‌های مادی و معنوی واحد سیرجان در این رقابت‌ها حضور داشت، با ارایه 2 اختراع با عناوین بتن خودمتراکم با مقاومت بسیار بالا و همچنین بتن حاوی نانو کاربید سیلیسیوم، از طرف آیتکس 2012 موفق به کسب 2 مدال طلا و همچنین در بین 846 مخترع از سراسر دنیا به تنهایی موفق به دریافت جایزه ویژه مالکیت‌های فکری سازمان ملل متحد از دست نماینده این سازمان و رئیس فدراسیون مخترعین کشور لهستان گردید.

بیست و سومین دوره مسابقات و نمایشگاه فناوری، تکنولوژی و اختراعات مالزی (آیتکس) با حضور 846 مخترع از کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا، روسیه، کره جنوبی، چین، کانادا، تایوان، لهستان، ایتالیا، آلمان و ایران 28 تا 30 اردیبهشت‌ماه 1391 در مرکز همایش‌های بین‌المللی کوالالامپور برگزار شد.

وی درباره ویژگی‌های این اختراعات گفت: این بتن‌ها در محل‌هایی که نیاز به مقاومت فشاری بسیار بالاست کاربرد دارد زیرا این بتن‌ها حدود 4200 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع تحمل نموده و ضد سایش می‌باشند.

در این عرصه علمی تیم جمهوری اسلامی ایران اختراعات خود را در زمینه‌های نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، مکانیک، کشاورزی، خودرو، ایمنی و سلامت، بتن و مواد، مهندسی پزشکی و محیط زیست ارایه داد و با کسب 11 مدال طلا، 7 نقره و 6 برنز جزء تیم‌های برتر این دوره از مسابقات شد.

در 23 سال برگزاری مسابقات این نخستین بار است که یک ایرانی از طرف آیتکس و مالکیتهای فکری سازمان ملل موفق به دریافت جایزه ویژه این رقابت‌ها می‌شود.

لازم به ذکر است این اختراعات سال پیش در مسابقاتی به مناسبت صد و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس فدراسیون مخترعین کشور سوئد و همچنین سومین دوره مسابقات بین‌المللی ایده و تکنولوژی کشور نیجریه و همچنین مسابقات بتن ایالات متحده امریکا شاخه ایران موفق به کسب 3 مدال طلا و 1 مدال نقره شده بودند.

مسابقات بین‌المللی اختراعات مالزی زیر نظر فدراسیون جهانی اختراعات IFIA و سازمان بین‌المللی مالکیت‌های فکری سازمان ملل متحد WIPO و وزارت علوم این کشور برگزار شد.

[تصویر:  icc_shafaghi_wipo_2.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، وان ، مسعود شفقی ، سپیده کرمی ، احسان نظری ، مرضیه شریعتی
ضمن تبریک به آقای شفقی عزیز بسیار ممنونم از آقای ترکی به خاطر اینکه بعد از خوندن دو صفحه فهمیدم آقای شفقی این افتخارات رو در زمینه "بتن" کسب کردند.Huh
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست.خدا جایگزین همه نداشتن هاست. "دکتر علی شریعتی"
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حسین ترکی
واقعا باعث افتخاره...ایشون الگوی کاملی برای همه جوونا هستنSmile
ممنون !!!
قصه اصحاب کهف یک شوخی است،اینجا اگر 1روز بخوابی از یاد میروی!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، حسین ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان