درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب 2 مدال طلا و جایزه ویژه برترین مخترع جهان در سال 2012 توسط مهندس مسعود شفقی
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز

همانطور که شاید مطالع باشید فدراسیون مخترعین جهان در کشورهای مختلف اقدام به برگزاری مسابقات جهانی اختراعات میکند و مخترعین مختلف ازز کشورهای جهان در این مسابقات شرکت می نمایند. در روزهای اخیر این مسابقات در کشور مالزی برگزار گردید که از ایران نیز چند مخترع جوان ایرانی در این مسابقات حضور داشتند که مشاور عالی سایت itssa (مهندس مسعود شفقی) نیز در بین این عزیزان بودند. در این مسابقات حدود 800 مخترع از کشورهای مختلف جهان حضور داشتند و در بخش های مختلف اختراعات خود را در قالب مسابقه ارائه فرمودند که جناب مهندس شفقی در این مسابقات موفق به کسب 2 مدال طلا و همچنین کسب جایزه ویژه سازمان ملل و مخترع برتر سال 2012 شدند.

بنده لازم میدانم در درجه اول کسب این موفقیت بزرگ را به خانواده ایشان و اساتید و دوستان و تمام کسانی که از این خبر خوشحال می شوند، تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق توام با سعادتمندی نمایم.

کسب افتخارات فوق توسط مشاور عالی سایت برای کاربران و دست اندرکاران سایت، جای بسی مباهات و دلگرمی است و امیدوارم دوست عزیزم مهندس شفقی در تمام امورات زندگی شون هم موفق و سربلند باشند.

[تصویر:  ?di=7133753500810]

[تصویر:  ?di=1013375350102]

[تصویر:  ?di=413375350108]

با تشکر
مدیریت انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی ، مرضیه شریعتی ، ابوذر عظیمی ، شکوه گل آقایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، محمد جواد رضایی ، حسین ترکی ، علی رنود ، مجید جلیلی ، مسعود شفقی ، هاشمی ، سجاد مقدس پور ، بهروز کریمی

+باسلام....چه عالــــــــی منم به نوبه خودم به جناب آقای شفقی تبریک و خسته نباشید میگم...مایه افتخار میدونم که عضو کوچیک سایتی با مسئولین این جنین افتخار آفرین هستم ...
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود ، مسعود شفقی
با سلام
بنده به نوبه خودم این موفقیت بزرگ را به جامعه مهندسین و مخترعین و ملت ایران و بخصوص جناب مهندس شفقی تبرک می گویم و امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتر ایشان باشیم.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
با سلام

هفته پیش که تلفنی با جناب مهندس شفقی صحبت می کردم . چند ساعت به پروازشون مونده بود و متاسفانه هنگام مکالمه با ایشون مطلع نشدم برای مسابقات جهانی اعزام می شوند .
چند روز پیش غافلگیرانه شد و خبر موفقیت ایشون رو از سوی مهندس قاسم پور شنیدم و بسیار خوشحال شدم .

کسب 2 مدال طلا و همچنین کسب جایزه ویژه سازمان ملل و مخترع برتر سال 2012 را خدمت دوست و سرور بزرگوار جناب مهندس مسعود شفقی عزیز تبریک میگم . و آرزومندم در مراحل مختلف زندگیشان روز به روز موفق تر در کنار اساتید و با سلامتی و شادکامی در کنار خانواده گرامیشان باشند .
Heart

بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید پورملک ، سعید قاسم پور ، مسعود شفقی
با سلام.
در ابتدا یه تشکر ویژه از جناب مهندس قاسمپور دارم که این افتخار مهم رو اطلاع رسانی کردند.

همچنین کسب این موفقیت بزرگ و ارزشمند رو خدمت مهندس شفقی تبریک عرض میکنم.به یاری خدا و با تلاش بیش از پیش شما انشا... شاهد افتخار افرینی بیشتر شما باشیم.

......................................................................
پاسخ
سلام
من هم به نوبه ي خودم اين موفقيت بزرگ را به مهندس شفقي و تمام فعالان انجمن تبريك عرض مي كنم انشاالله شاهد موفقيت روزافزون اين عزيزان باشيم.
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی
جناب آقای مهندس مسعود شفقی من انگشت کوچیک شما هم در برابر افتخارات وتوانایی هایتان نیستم ولی این موفقیت عظیم را به شما تبریک عرض مینمایم......
یادمان باشد...هراز گاهی یک دیگررا یاد کنیم تا وقتی سال ها بعد در گذرجاده زندگی بهم رسیدیم واز کنار هم گذشتیم نگوییم.. آن غریبه چقدر شبیه خاطراتم بود............
پاسخ
من هم به عنوان عضو کوچیکی از این سایت،این موفقیت رو به جناب شفقی تبریک میگم و امیدوارم شاهد موفقیت روزافزون ایشان باشیم.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
تبریک به آقای مهندس شفقی Smile
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
بنده هم این موفقیت بزرگ را به مهندس شفقی و تمام کاربران سایت تبریک میگم و انشاا... این موفقیت ها برای ایران و ایرانی ادامه پیدا کند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان