درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته شدن چند تاپیک
با سلام
3 تاپیک خودمونی ، داستان های عبرت انگیز و سخنان بزرگان موقتا بسته شد
این 3 تاپیک علارقم مخاطبانی که دارد مخالفانی هم دارد که 2-3 ماهی هست که از این تاپیک ها شاکی هستند
فکر می کنم این 3 تاپیک . مخصوصا تاپیک سخنان بزرگان مطالب بسیار زیبایی دارند . ولی گاها ( جزئی ) مطالب در خور کاربران محترم نیست . لذا این 3 تاپیک موقتا بسته میشه . دوستانی که مایل هستند این تاپیک ها باز بمونند به بنده پ خ بزنند و با راهکار بتونیم برخی مشکلات رو حل کنیم .

در غیر این صورت موافقان بسته ماندن این تاپیک ها لطفا زیر این پست دکمه تشکر رو بزنند . تا به نوعی موافقان هم مشخص شوند .

با تشکر Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، احسان نظری ، مهدی بیات ، حمید پورملک ، حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مجید جلیلی
با توجه به نداشتن بار علمی این تاپیکها از آقای مهندس نظری تشکر میکنم

در شان این سایت نیست که 10 پست اول در سایت بحث آزاد باشه

تاپیکهای آقای مهندس نظری (اتوکد و Etabs) و خانم اسماعیلی ( زبان) , علی رنود (جزوات کمک آموزشی مهندسی عمران) و ساجده نوروزی (ترکیبات در معماری) , مرضیه شریعتی(مهاربندها و اتصالات) و ... برازنده این سایت است
وگرنه این سایت که یک سایت اجتماعی نیست که موضوعات متفرقه مطرح بشه

.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، احسان نظری ، ساجده نوروزی ، سعید قاسم پور
بنده مخالف عبرت ها و سخنان نیستم ولی هر سخن جایی و هر نکته مکااانی دارد
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری ، مرضیه شریعتی ، محمد جواد رضایی
با توجه به اینکه خودم در همه این تاپیکها پست گذاشتم.ولی با بسته شدنش موافقم.چون لزوم راه اندازی سایت چیز دیگست.
......................................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری ، علی رنود
با سلام خدمت دوستان عزیز

ابتدا تشکر کنم از دوستانی که این تاپیک ها رو باز کردن و دوست داشتن فعالیت کنن و نمی دوستن از کجا و چطوری. به این خاطر در بحث آزاد مطرح شدن. مثل خود بنده که در اوایل مثل دیگر دوستان از بحث آزاد استفاده میکردم.

مقصر اصلی این دوستان نیستند بلکه مدیران سایت هستند که هدف و سمت و سوی سایت را مشخص نمی کنند و اصلاً در زمینه آموزش، تحلیل و بررسی سازه های خرپایی هیچ فعالیتی انجام نداده اند که سمت و سوی سایت به این مباحث کشانده شود و این دوستان هم در این مباحث شرکت کنند. نه تاپیک های این چنین باز کنند.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه شریعتی ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، حسین ترکی
سلام خدمت دوستان
کار خوبی کردین مهندس
ولی خواسته ما رو نپذیرفتین !!!!!!!!!!!!!!
تاپیک جداگانه معماری
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رسول عليزاده
با سلام
بنده با صحبت های جناب احسان نظری موافقم.
خیلی خوبه که سمت و سوی سایت مشخص بشه و مطمئنا همه از مطرح کردن مباحث علمی خوشحال شده و بهره هم میبرند.

بنده مدتی قبل وقتی که اعضای محترم شورای راهبری از سایت بازدید کردند، خدمت مهندس حمید رضا نظری یک پ خ ارسال کردم و گفتم که بیایم همه با هم حالا که قراره اعضای شورا از سایت بازدید کنن، کلیه پست هایی که هیچگونه بار علمی نداشته و حتی از صحبت های معمولی هم کمتر هستند رو هر شخصی پست های مربوط به خودش رو پاک کنه. ایشون هم استقبال کردن و قرار بود که جواب بدن ولی متاسفانه همون موقع یه مقدار سرشون شلوغ بود و دیگه خبری نشد.

الان هم پیشنهاد میدم هر کدوم از دوستان اگه فکر میکنن بعضی از پست هاشون در جهت اهداف سایت قرار نداره، اون پست ها رو پاک کنن.
فکر کنم زمان مناسبی هم برای غربال سایت باشه.

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، احسان نظری ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، مرضیه شریعتی
سلام
بنده با حرف جناب ترکی موافقم
بعضی از ارسال ها واقعا حتی ... آدم چی بگه
مثلا طرف میاد میگه من فلان کار کردم بعد یکی دیگه میاد میگه (إ واقعا؟) بعد نفر اولی میگه آره
طی این مکالمه 3 پست بیخودی داده شده ولی متاسفانه دوستان کم لطفی میکنن و اصلا دقت نمیکنند که همین پست ها در تاج سر انجمن قرار میگیرن و مطالب مهم تر به پایین میرن
بنده علاوه بر اینجا در جای دیگری دقیقا مطالبی که اینجا میذارم را میذاشتم،اونجا ایراد گرفتن سوال پرسیده شد رفع ابهام شد بحث علمی انجام شد ولی اینجا عزیزان خیلی خیلی در زمینه های غیر از زمینه اسم سایت فعالیت دارند.
امیدوارم از این به عد سیاست سایت که عمدتا حول عنوان سایت میچرخه رو به وضوح در بلندگوی سایت عنوان کنند تا بعضی از دوستان از این حرفهای بنده دلخور نشن.
من میخوام تو این سایت اصول شبیه سازی و طراحی سازه یاد بگیرم چون به سازه علاقه دارم حالا میخواد فولادی باشه چوبی باشه بتنی باشه یا ماکارونی
هر کس موافقه واسه ارسال جناب نظری سپاس بذاره(نمیگم خودم که خدای نکرده سوء تفاهم بشه)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، مرضیه شریعتی ، حسین ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان