درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحي و نكات اجرايي در سازه های ماکارونی
با سلام

ممنون از آقای شیخی چراغ

بله دقیقا حق با شماست اما میشه به تجربیات درست دوستان اکتفا کرد و مقدار پایین آمدگی بهینه رو برای دهنه های مختلف فهمید Smile
برهنگی تنها به یک تکه پارچه بستگی ندارد .
برهنگی یعنی بی توجهی به شرافت انسانی و شخصیت انسانها

IdeaIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط یونس شیخی چراغ ، محمد طیبی
سلام
گفتم بعد از مدت ها یک نکته که مد نظرم اومد بگم بد نیست
من جدیدا به این نتیجه رسیدم که طرح هایی که اساس ارتفاعشون نیمدایره کامل و بیشتر هست کارایی بهتری میدهند برای مثال با یک طرح دهانه 45 در مسابقات استانی جهاد دانشگاهی خوزستان تونستیم با بهینه سازی اعضای کششی در نیمدایره کامل(با کمی افزایش ارتفاع) با سازه ای به وزن 79.5گرم باربری 146.8 کیلوگرم رو ثبت کنیم و یک راندمان فوق العده به ثبت برسونیم(در این مسابقه دوست و استاد خوبم آقای مهدی نوذری هم شاهد ماجرا بودند) البته لازم به ذکره بگم کمیته داوری وزن رو 97.5 گرم اعلام کردند در حالی که ساخت شاگردامون 85 گرم شده بود با همون مصالح ما Smile
در این طرح ما تمام سعیمون بر دو چیز بود
1)کاهش قابل توجه میزان برش ها
2)کاهش بسیار زیاد اختلاف بین نیروهای کششی موجود برای اعضای کششی با مقطع یکسان
علاوه بر این در هنگام ساخت تمام تلاشمون رو انجام دادیم که با یک چسب مینیمم چسبکاری کنیم که خوشبختانه کل سازه با تنها 6 گرم چسب دو قلو چسب خورد
آخرین توصیه
حتما و حتما و حتما با نرم افزار تحلیل کنید و به جوابش اطمینان کنید و به ساخت خودتون شک کنید و حتما و حتما و حتما موقع تحلیل به اعضاتون مقطع بدید
یاحق
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط هادی نظری ، k.hoSseinzadeh ، فرهاد نوروززاده ، جواد فلاح نژاد
سلام. کسی میتونه کمکم کنه طرح کد یک سازه زیبایی رو بکشم یا اگه دارید برام ایمیل کنید لطفا. با تشکر
پاسخ
(05-08-2015، 09:34 PM)zahra.mhf نوشته است:  سلام. کسی میتونه کمکم کنه طرح کد یک سازه زیبایی رو بکشم یا اگه دارید برام ایمیل کنید لطفا. با تشکر

سلام

مشکل تون چیه ؟ اگه طرح خاصی در ذهن دارید، در رسم کردنش کمک تون میکنم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
سلام . موضوع اصلی تاپیک چیه ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان