درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیاد شدن تعداد مسابقات گامی بسوی پیشرفت یا پس رفت؟
اینطوری کار خیلی سخت میشه
مثلا چه طوری مقامهای این مسابقه با سه تا ایین نامه رو میشه عادلانه داد مگر اینکه برای هر سه آیین نامه مقام اهدا بشه
راندمان زدن دست طراح و سازنده هست الان با این آیین نامه ها آزادی حدودا تا 700 گرم سازه بیاری حالا اگه فکر میکنی با 700 گرم میتونی راندمان بالا بزنی اون رو بیار اگه فکر میکنی نمیزنه خوب دنبال یه طرح سبکتر باش
این مورد تنها حسنی که داره اینه که هر سازه با سازه های هم وزن خود مقایسه میشه
یکمی محدود کننده هست مگه نه مهندس؟؟
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی
خب همین. ما میتوین نوی چند رده مسابقه برگزار کینم. و برای هر رده بصورت جدا کار کنیم. اینجوری تمامی مسابقات مشخص میشه که هدفشون چیه و اینکه رکورد دارها هم تکلیف خودشونو میدونن.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
مهندس
یه مشکل کوچیک هست
در دنیای واقعی مثلا وقتی میخوای طرح یه پل رو بریزی شما باید بهینه ترین حالت رو انتخاب کنی و کمترین خرج رو برای مدیران اینجا هم تقریبا اینطوری هست البته باز گذاشتن وزن سازه تعادل کار رو به هم میزنه مثلا اگه بهینه ترین حالت رو در نظر بگیریم باید بشه مثل هدفمند اما اینجا راندمان کار مهمه دیگه مصالح کم مطرح نیست
فکر میکنم شما یک گرایشی بین هدفمند و راندمانی رو میخوای راه بندازی
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
زیاد شدن تعداد مسابقات گامی بسوی پیشرفت یا پس رفت؟
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
تا مسابقه چی باشه وکدوم دانشگاه برگزار کنند باشه اگه دانشگاه بوووووووووووووووق باشه نه تنها باعث پسرفت بلکه باعث توهین به علم مهندسی هم میشه
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
دوستان نظرتون در رابطه با برگزار شدن مسابقات بصورت لیگ چیه؟
میشه مسابقات رو توی چند لیگ اجرا کرد.
به ترتیبی که مثلا مسابقات لیگ دسته دو در سطح دانشگاه و به تعداد بالا برگزار بشه.
لیگ یک هم در سطح منطقه ای و به اندازه نصف لیگ دسته دو برگزار بشه.
لیگ برتر هم در حدود یکی دو تا مسابقه خوب در سطح کشور برگزار بشه.
میشه به این لیست لیگ قهرمانان هم اضافه کرد، که اگه یه روزی (نوم تو...) قرار شد مسابقه جهانی توی ایران برگزار بشه به این شکل برگزار بشه.این لیگ هم دو سالی یک بار برگزار بشه.
اینجوری همه سطح ها هم مشخص میشه و هر لیگ آئین نامه خاص خودشو دارا میشه.
مگه ما چیمون از فوتبالی ها کمتره؟؟؟؟؟
پاسخ
خوب مهندس جان اونوقت همه میان تو لیگ برتر ولیگ های دیگه خالی میشه بعد کدوم دانشگاه میاد میگه مسابقات دانشگاه ما در سطح پایینه انگار دانشگاه بووووووووووووووق رو یادت نمیاد سطح مسابقات رو فراتر از جهانی میدونستن یا اون یکی دانشگاه که یکی از داوران میگفت به رکوردها شک نکنید بچه های ما استعدادشو دارن رکد نزدیک به1تن رو بزنن
راستی سقف قرارداد تو لیگ برتر چقدره
پاسخ
نه عزیزم اونوقت همه اول نگاه خودشون میکنن. وقتی میبینن آئین نامه لیگ دو راحته اونو شرکت میکنن.
الکی الکی هم به کسی اجازه شرکت تو لیگ برتر داده نمیشه. میشه برای ورودی رکورد گذاشت.
پاسخ
خوب به قول خودمون الیگودرزی ها کدوم بغال میگه ماست من ترشه .حالا گیریم بچه ها قبول کردن راضی کردن دانشگاها باکی همه برگزار کنندگان دوست دارن تیم دانشگاه خودشون اول بشه به جز موارد انگشت شماری تا به حال که اینطور بوده حال که برا اولی تلاش میکنن مقامت برگزار کننده چرا تو لیگ بر تر نباشه که سطحشم بقول بعضی ها از جهانی بالاترهو مسابقات جهانی قابل قیاس نیست بامسابقه دانشگاه بوووووووووووووووووووق
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی
خب اگه همون بحثی که توی جلسه کمیته اجرائی مبنی بر ایجاد انجمن مستقل مطرح شد، عملی بشه، دیگه کی میخواد رو حرف انجمن حرف بزنه؟ انجمن تعیین کننده سطح مسابقات میشه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان