درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
بنده بواسطه عدم داشتن مسئولیت اجرائی در شورای سیاستگذاری زیاد درگیر پروژه نیستم
ولی آنچه که هست و اطلاع دارم شنیده هایی است که از مهندس قاسم پور و مهندس رضایی امروز و دیروز به دفعات شنیده ام
به عنوان یک شخص بی طرف ! اگر بخوام انصاف رو رعایت کنم به هر 2 گروه حق میدم هم دوستان ما در اصفهان و هم عزیزانی که به جلسه دعوت شدند
دوستان یه چند روزی تحمل نمایند تا مهندس قاسم پور بتونن تا اواسط هفته آینده و در روز های اداری آن چیزی که لازم است را بررسی و اعلام نمایند
در حال حاضر آقای قاسم پور در سفر جمکران تشریف دارند و به اینترنت دسترسی ندارند
در ضمن جناب مقدس پور از ابتدا کلیه کاربران موظفند برای ثبت نام و یا انصراف از کمیته ساخت به مهندس قاسم پور پیام خصوصی بزنند .
*پست شما حذف شد *

من تاپیک رو نمی بندم ولی دوستان رو به آرامش دعوت میکنم و ازشون میخوام که بعد از من پستی رو در این تاپیک نزنند تا اتفاقات جدید صورت بگیره و به کلیه عزیزان اعلام بشه

با تشکر از کلیه دوستان Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سجاد مقدس پور ، محمد طیبی
با سلام و احترام خدمت کاربران و تمام عزیزانی که دلشون برای این پروژه می تپه و منتظر خبرای خوشحال کننده ای در این مورد هستند.

ایام شادی و جشن ماه شعبان رو سپری میکنیم و در راس این جشن ها، میلاد منجی عالم بشریت، حضرت بقیه الله اعظم ارواحنافداه هستش که این میلاد باشکوه رو خدمت همه دوستان و کاربران گرامی تبریک عرض میکنم و امیدوارم با عمل به دستورات دین اسلام و منتظر واقعی بودن در ایام غیبت کبری، بتوانیم دل امام زمانمان را شاد کنیم و هر چه سریعتر شاهد ظهور ایشان باشیم.

ای کاش مهندس رضائی و آقای جهانگیرمقدم یک مقدار صبور بودند و منتظر آینده می شدند تا شاهد جلو رفتن اصولی و گام به گام روند اجرائی پروژه باشند. و در این ایام شادی، افکار کاربران رو مغشوش نمی کردند.
همانطور که مستحضرید ، من قبلا دعوت نامه دانشگاه آزاد خوراسگان رو برای جناب دکتر فنائی(رئیس شورای سیاستگذاری پروژه) در همین تاپیک قرار داده بودم (که به همراه این دعوتنامه، دعوتنامه های جداگانه ای برای من، دکتر طاووسی و مهندس شفقی نیز ارسال شده بود) و خبر تصمیم شورای سیاستگذاری مبنی بر واگذاری مسئولیت حقوقی و مدیرکل پروژه به دانشگاه آزاد خوراسگان، به اطلاع عموم رسانده بودم.

شاید علت ناراحتی مهندس رضائی بخاطر اطلاع نداشتن از برخی هماهنگی ها بین من و مسئول دفتر جناب دکتر نجفی(معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خوراسگان)، آقای صالحی باشد. طبق صحبتي كه ما با دكتر نجفي داشتيم ايشون هرگونه هماهنگي در مورد اين پروژه با دانشگاه آزاد خوراسگان رو به جناب آقاي صالحي سپردند و به ما فرمودند كه با ايشون هماهنگ باشيم. طبق هماهنگی های من با جناب آقای صالحی جلسه روز 14 ام تیرماه لغو و به تاریخ دیگری موکول شده است که قرار بر این شده که ایشان در روز شنبه (با هماهنگی که با دکتر نجفی انجام خواهند داد) این تاریخ رو (که نهایتا تا 25 ام تیر برگزار خواهد شد) به من اعلام فرمایند. (مگر اینکه از طرف برخی اشخاص در اصفهان سنگ اندازی شود که درصورت اتفاق افتادن چنین موردی من در انجمن دوباره شفاف سازی میکنم)

مهندس رضائی عزیز، من به شما احترام خاصی قائل بوده و هستم و امیدوارم بعد از جلسه مذکور تلاش هایی که شما از کمیته اجرائی ذکر کردید، ادامه داشته باشد .

جناب آقای مهندس رضائی عزیز شما در ارسال تون مواردی رو بصورت علنی اشاره کردید و من قطعا کلمه به کلمه ی شما رو قبل و بعد از اینکه پست تون رو ویرایش کردید، در خاطرم خواهد ماند.
من نمیخوام مجادله ای صورت بگیره ولی بدلیل اینکه در چند جا به من و دکتر فنائی، دکتر طاووسی و مهندس شفقی توهین کردید، لذا فقط پاسخ اون قسمت ها رو میگم:

شما فرمودید:متاسفانه و متاسفانه آقایان علیرغم دعوتنامه کتبی تواین جلسه شرکت نکردند و آبروی اینجانب و کلیه بچه های کادراجرایی رو از بین بردند , هم پیش دانشگاه آزادخوراسگان وهم پیش شهرداری و .....

مهندس رضائی عزیز : قضیه جلسه که منتفی است. آیا غیر از این است که شما هم مثل من یا دکتر طاووسی یا مهندس شفقی یا دکتر فنائی، در این جلسه میهمان بودید؟؟؟ ضمنا دعوت نامه شما رو من خودم بهتون دادم و شما در این جلسه فقط و فقط یه میهمان مثل ما بودید لاغیر. پس بی خودی از آبروی خودتون هزینه نکنید. چرا که اگه کسی در این قضیه ناراحت می شد، باید دکتر نجفی و مسئول دفتر ایشون بودند که شکر خدا قبلا هماهنگی ها از قبل با این بزرگواران صورت گرفته بود.
در ضمن شما حرف از شهرداری و ..... زدید. سئوال من این است: آیا مگر به غیر ما (روسای کمیته ها و مشاور و رئیس شورای سیاست گذاری پروژه) و میزبان (معاون پژوهشی و احیانا هیئت علمی گروه عمران دانشگاه خوراسگان) کس دیگه ای هم دعوت شده بود؟؟؟

در تماسی که دیروز من با جناب آقاي صالحی داشتم، ایشون هم مثل ما از قضیه نماینده شهرداری و... اطلاع نداشتن و بهم فرمودن که در جلسه مذکور ما فقط خودمون دعوت شده بودیم . لذا هیچ کس به غیر از خودتون از این قضیه اطلاعی نداشتن!!! لذا فكر ميكنم شما در اين مورد كوتاهي كرديد.

شما فرموديد: از نظر من اینکار اصلاً قابل گذشت نیست

جناب مهندس رضائی عزیز: مگه ما چیکار کردیم که قابل گذشت نباشیم؟؟؟؟ آیا سعید قاسم پور گناه کرده که روزی حداقل 2 ساعت روی این قضیه وقت میزاره؟؟ آیا سعید قاسم پور گناه کرده که تا به الان تمام هماهنگی های این پروژه رو با اساتید، برخی مسئولین و... انجام داده؟؟؟؟ چرا اینقدر فرافکنی میکنید؟؟؟ آیا از من به شما بدی ای رسیده؟؟؟ آیا من یا دکتر فنائی یا دکتر طاووسی یا مهندس شفقی کم روی این قضیه وقت گذاشتیم؟؟؟ بنظر من بهتره اشخاص جایگاه خودشون رو بدونن و بدلیل اطلاع نداشتن از مسائل، ذهن دیگران رو بهم نزنند!!!

شما فرمودید: من فکرمیکردم این پروژه قراره برای حمایت ازکودکان بی سرپرست باشه ولی چی فکرمیکردم چی شد!

جناب مهندس رضائی عزیز : من نمیدونم شما قبلا چی در مورد این پروژه فکر میکردید !!! ولی این رو در مورد خودم و آقای دکتر فنائی، دکتر طاووسی و مهندس شفقی مطمئنم که اگر این هدف معنوی (حمایت ازکودکان بی سرپرست) نبود به هیچ وجه و به هیچ وجه انگیزه ای برای ادامه کار نداشتيم و مطمئنم که هر یک از این بزرگواران نیز چنین عقیده ای دارند.

شما فرمودید : آقایون رؤسای کمیته ها ومشاورعالی این پروژه که اسمتون توی چارت ذکرشده باتمام احترامی که برای شما قائل هستم 2 تا نکته روعرض میکنم : اولا ًتواین پروژه عضوافتخاری نداشتیم. ثانیا اینکار قرار بوده تو اصفهان برگزار بشه و مدیرکل این پروژه هم دانشگاه آزاد خوراسگان. معنی نداره جلسه هماهنگی تو تهران برگزار بشه!

جناب مهندس رضائی عزیز : خیلی ممنون که این نکته رو به من متذکر شدید، ولی آیا فکر نمیکنید که ربطی به قضیه نداشته باشه!!؟؟ اگه یادتون مونده باشه من در جلسه آخری که در تهران داشتیم از اولین نکاتی که عرض کردم این بود که ما در این پروژه، مسئولیت افتخاری نداریم و تمام کسانی که در این قضیه اسمشون هستش، همه شون در قبل مسئولیتشان مسئولند. در ضمن برگزاری جلسات آتی در تهران یا اصفهان با تشخیص مدیر کل پروژه و رئیس شورای سیاستگذاری هستش نه نظر شما !!! شما مثل سایر مسئولین کمیته ها در حد و مرز خودتون میتونید در این مورد اظهار نظر کنید .
نکته پایانی رو خطاب به جنابعالی (که بسیار زیاد براتون احترام قائلم و میدونم که از روی مسئولیت این موارد رو ذکر کردید) عرض میکنم:
آیا اگه کسی از مسئولان مشخص شده در چارت، مشکلی براش پیش بیاد یا با همدیگه مشکلی داشته باشند، آیا این درست هستش که بصورت علنی در سایت بیان بشه؟؟ آیا این موضوع با کاربران پرکار سایت ارتباطی داره؟؟ آیا این کار به پیشرفت پروژه کمکی میکنه؟؟ یا موجب گسستن رابطه هاست؟؟
بی شک پاسخ مشخص است. شما دیروز بجای اینکه پاسخ تماس های تلفنی منو بدید، اومدید و در اینجا مسائلی رو فرمودید که نه در شان شما و نه در شان دیگر مسئولین پروژه هستش و من بابت این مسئله خیلی خیلی متاسف و ناراحتم.
من می دانم که امر و نهر کردن دیگران چطوریه و باید به چه صورت انجام بشه ولی لازم بود مواردی رو علنی ذکر میکردم. لذا اگه به کسی بر خورده باشه، پیشاپیش عذر میخوام.

اما جناب آقای جهانگیرمقدم:

شما در حال حاضر جانشین مسئول کمیته اجرائی پروژه هستید و این انتخاب رو جناب مهندس رضائی با توجه به فعالیتی که از شما دیدند، انجام دادن.
شما در ارسالتون نامه ای مبنی بر اینکه در جلسه روز 20 ام اردیبهشت 91 نماینده دانشگاه خوراسگان هستید. قرار دادید. که در این جلسه هنوز این دانشگاه بعنوان مدیرکل پروژه انتخاب نشده بودند!!!!!! و فقط بعنوان یک اسپانسر در کنار ما بودند. این نامه فقط برای اون جلسه اعتبار داره و لاغیر. در ضمن چرا شما این نامه رو تا به این لحظه به من یا دکتر فنائی ندادید؟؟؟ من حتی روحم از این نامه اطلاع نداره. و حضور شما در اون جلسه (20 ام اردیبهشت) بعنوان معاون رئیس کمیته اجرائی بود نه لاغیر.

جناب آقای جهانگیرمقدم، خیلی دوستانه دارم باهاتون حرف میزنم: هیچ کس تلاش شما رو در کمیته اجرائی نادیده نگرفته است و من بواسطه مهندس رضائی از تلاش شما و سایر دوستان در کمیته اجرائی(که شما نامشون رو ذکر کردید) مطلعم ولی معتقدم هر کس (تاکید میکنم هر کس) که در این پروژه ادعایی داشته باشه، ادعای این شخص برای خودشه نه دیگران، حتی سعید قاسم پور. و هر کس از مسئولین این پروژه باید در جایگاه خودشان حرف بزنه. در حال حاضر مهندس رضائی مسئولیت کمیته اجرائی رو دارند و لازم نیست شما از طرف کمیته اجرائی حرف بزنید .

من نمیدونم شما به چه دلیل نمی خواهید در این پروژه همراهی کنید. اگر بدلیل عدم حضور ما در جلسه بوده که فکر کنم همه چی مشخص و روشن شد. اما اگه به دلیل دیگری میخواهید که نباشید، اونو دیگه خودتون میدونید . اگه از من کار بر میاد بفرمایید که انجام بدم.

در ضمن از زحمات شما (بعنوان دانشجوی فعال دانشگاه آزاد خوراسگان) در جهت هماهنگی هایی که تاکنون با دانشگاه آزاد خوراسگان داشتید، تشکر میکنم و امیدوارم همچنان این همکاری ها صورت بگیره.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ان شاءالله با تمام توان و پر انگيزه تر از ديروز اين پروژه رو با همكاري همديگر و عنايات خداوند متعال اجرئي خواهيم كرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

پس لطفا مباحث حاشيه اي رو بگذاريم كنار و منتظر جلسه آينده باشيم و ان شاءالله كه در اون جلسه اگر حرف و گله اي باشه، بفرماييد.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حامد احمدپور ، محمد طیبی
سلام

بنده قبل از روز جلسه چند بار به شما گفتم که دانشگاه برای مدعوین بلیط صادر نمیکنه

من در آخرین دیداری که در روز 3 شنبه با آقای دکتر نجفی و آقای مهندس صالحی (معرفی شده از طرف آقای دکتر نجفی) داشتم و با آنها کفتگو نمودم آقای دکتر مصر به عدم تهیه بلیط بوده همچنبن آقای مهندس صالحی هم با آقای دکتر فنایی تلفنی گفتگو نمودند و میتونید از ایشان این مکالمه رو جویا بشوید

شهرداری هم به صورت شفاهی صحبت شده بود و از نزدیک به رؤسای کمیته ها آشنا بشه که نشد و گفتیم کنسل شده ( قرار بود نامه کتبی هم زده بشه که من با توجه به احتمال عدم حضور شما نذاشتم آقای جهانگیر نامه رو بنویسه در این رابطه آقای رشیدی و خانم کارگر پیگیر این کار بودند )

با تمام این حرفهایی که شما زدی من حرف اصلیم اینه :::

چرا باید دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان هزینه بلیط شما را برای شرکت در این جلسه بده و چرا بعد از صادر نشدن بلیط به اصفهان نیامدند ؟؟؟ همین

آقای دکتر نجفی هم به بنده گفتند با توجه به مسایل زیر هزینه رفت و برگشت با خود ایشان است
1 اعضا تماماً اصلی هستند
2 این پروژه خیر خواهانه است

من ناراحت شدم چون دانشگاه آزاد خوراسگان به واسطه شناخت من و آقای جهانگیر مدیر کل این پروژه شدند و وقتی آقایان به خاطر عدم تهیه بلیط نیامدند خودتان قضاوت کنید نتیجه را ......

من همه حرفام رو زدم و هیچ حرف دیگه ای هم ندارم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، علیرضا جاودانیان ، سعید قاسم پور ، محمد طیبی
سلام خدمت تمام کاربران عزیز
جناب آقای قاسمپور بنده باید مسائل را بیشتر از ان چیزی که کاربران می دانند باز کنم

1- چه کسی با دانشگاه خوراسگان برای این کار صحبت کرد ؟ چه کسی مسائل را برای دانشگاه بازگو کرد ؟ چه کسی دعوت نامه ها را از دانشگاه به جنابعالی داد ؟

2- آقای مهندس صالحی تنها برای اینکه اگر ما برای نهادهایی که فرد رسمی از دانشگاه را بخواهیم داشته باشیم هستند و ایشان سردفتر آقای دکتر نجفی نیستند بلکه دبیرخانه نمایشگاه ها و همایش ها هستند و با توجه به صحبتی که انجام شد هیچ جلسه ای در کار نیست و ایشان اصلا از افراد دعوت شده به این جلسه بی اطلاع هستند اگر هم از اشخاص سنگ انداز منظور من هستم مطمئن باشید این کار را می کنم و اجازه نمی دهم دانشگاه خوراسگان با سایت شما همکاری کند

3- می شود دعوت نامه مهندس رضایی را که شما به ایشان داده اید در سایت برای کاربران قرار دهید ؟ به واسطه آبروی ایشان و بنده دانشگاه خوراسگان حاضر به این کار شد حالا شما می گویید از آبروی خود هزیه نکیند ؟؟

4- می دانید گناه شما چیست ؟ گناه شما این است چرا با وجود اینکه این کار قرار بود در اصفهان انجام شود به افرادی دیگر اجازه صحبت با افراد بالارتبه شهر خود را دادید و این مسئله را بازگو نکردید . گناه شما این است با توجه به سنگ اندازی فرد بالا رتبه این سایت در کارما لب باز نکردید . گناه شما این است که در جلسه 20 اردیبهشت ماه مقرر شد هفته آینده جلسه کمیته علمی برگزار می شود و دیتیل سازه ای بررسی و تحویل ما داده می شود آیا این کار انجام شد . چقدر بنده و مهندس رضایی گفتیم به رئیس کمیته علمی بگید تاییدیه علمی برای نظام مهندسی به ما دهید آیا دادید . باز هم بگویم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا افرادی که به عنوان کمیته علمی در سایت لیست کردید یک بار دورهم نشتند و در مورد سازه بحث کنند ؟؟؟؟؟؟

5- تا الان هر چی بوده بصورت علنی بیان نشده اما دیگر نمی شود با پنهان کاری از کاربران که سرمایه اصلی شما و این سایت هستند کار را پیشبرد . هرچند که دیگر کار از کار گذشته است.

6- نامه بنده در جلسه 20 ارائه شد حتی شما می خواستید از این نامه ارائه نشود زیرا عنوانی که برای دکتر فنایی گذاشته بودید هیچ کس خبر نداشت و شما برای ارسال این نامه به بنده این عنوان را گفته بودید

به عنوان حسن ختام می گویم علنی هم می گویم بنده دیگر اجازه تشکیل جلسه و ادامه همکاری با این دانشگاه را نمی دهم زیرا نمی خواهم بخاطر پیشنهاد بنده اسم دانشگاه با این حرکات لکه دار شود .

پاسخ
با سلام و احترام خدمت کاربران باشعور و باهوش سایت
امیدوارم در ایام مبارک ماه ضیافت خدا بتوانیم از فیوضات این ماه استفاه ببریم و با توفیقات الهی بتوانیم از لحاظ روحی به امام زمان (روحی فداه) نزدیک تر شویم.

هیچ دلیلی نمیدیدم که این مشاجره ادامه پیدا کنه. چرا که من حرف خودم رو می زدم و آقایون هم اصلا حرف من رو درک نمی کردن. ولی بدلیل مسمومیت هایی که از طرف آقایون داره میشه لازم دانستم پاسخ محکم و قاطعی از طرف ما داده بشه و این آقایون بیش از این مظلوم نمایی نکنن!

--------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به اینکه در ارسال قبلی ام در این تاپیک عرض کرده بودم که تا 20 ام تیرماه قراره جلسه مون در خوراسگان برگزار بشه، لازمه توضیحاتی عرض کنم:
در آخرین مکالمه تلفنی که من با جناب صالحی در 12 ام تیرماه داشتم، با ایشون به این توافق رسیدیم که تا 20 ام تیرماه جلسه مذکور یا در تهران با حضور دکتر نجفی و یا در اصفهان با حضور ما (دکتر طاووسی، دکتر فنائی، مهندس شفقی و بنده) برگزار بشه. و اگر قرار باشه در تهران در خدمت دکتر نجفی باشیم، برای ایشون بلیط هواپیما تهیه میکنیم و اگه قرار باشه در اصفهان در خدمت شما باشیم، لطفا برای ما بلیط تهیه شود. در ضمن در مورد این هزینه ها هم به ایشون گفته شد که از محل اعتباراتی که از اسپانسر گرفته میشه ، میتونید تامین اعتبار کنید. و ایشون هم تمام این مسائل رو قبول کردن و قرار شد بعد از 2 روز به من اطلاع بدن. متاسفانه و متاسفانه نه تنها بهم اطلاع ندادن بلکه به تلفن های من هم پاسخ ندادن. و گویا گندکاری هایی که آقای جهانگیرمقدم در ارسال آخرشون در این تاپیک قولش رو داده بودن، عملی شده بود و ایشون زیر تمام توافقاتی که با ما داشتن زدن.
لذا به این ترتیب همکاری ما با دانشگاه آزاد خوراسگان به پایان رسید و قضیه برگزاری این پروژه در اصفهان با همکاری دانشگاه آزاد خوراسگان منتفی گردید.
اگر جناب جهانگیرمقدم در گذشته برای این پروژه زحمت کشیده بودند با گندکاری های اخیرشون همه این زحمات رو به باد دادن. البته آقای رضایی نیز در این میان بی تقصیر نیستن و مقداری از این گندکاری ها رو خود ایشون در اون سهیم هستند.

--------------------------------------------------------------------------------------

همانطور که مستحضرید در آخرین جلسه شورای سیاستگذاری این پروژه در تهران، تصمیمات مهمی اتخاذ شد و به جناب رضائی ماموریت داده شد تا ایشون بصورت جدی به کارشون ادامه بدن.
در این جلسه گله ای از طرف من نسبت به جناب رضائی اعلام شد و اون گله این بود:
که ظاهرا در آخرین جلسه کمیته اجرائی، اقای رضائی حرف هایی رو زدن که به هیچ وجه قابل قبول نبوده است. ایشون در اون جلسه اعلام میکنن کنن که ما اصفهانی ها باید این کار رو در اصفهان انجام بدیم و چه itssa بخواد یا نخواد ما این کار رو خودمون در اصفهان جلو میبریم و کاری با بقیه نداریم.
در واقع ایشون با حرفهای متعصبانه و قومیتی که گفتن به نوعی این پروژه رو از ملیتی بودن خارج کرده بودن و از اعتماد ما سوء استفاده کرده بودن.
این گله ای بود که از طرف من بصورت رک به ایشون صورت گرفت و پاسخ ایشون رد تمام این ادعاها بود. و ایشون گفتن که هیچ حرفی در این مورد نزده اند. با اینکه من دقیقا از جملات ایشون در اون جلسه مطلع بودم!!!
ولی با اتفاقات اخیر اثبات شد که ایشون اون حرف ها رو در اون جلسه زده اند و این پروژه رو متعلق به اصفهان و اهالی اون میدونن و خبری از ملیت و ایران نیست!!!

اما آنچه که این آقایان در روز های اخیر اونو علم کرده اند و به همه زنگ میزنند تا خودشون رو مبرا از تقصیر معرفی کنند، اینه که:
چرا باید برای اعضای شورای سیاست گذاری، برای جلسه خوراسگان که در 14 ام تیرماه قرار بود برگزار بشه، بایستی بلیط تهیه می شد!!؟؟

پاسخ من به این آقایان:
پاسخم رو با یک سئوال شروع میکنم: آیا هزینه کردن فقط به معنی هزینه ریالی است ؟؟ یا اینکه وقت، علم، هنز، مهارت و... رو هم میشه هزینه کرد؟؟
آیا شما قفط به هزینه های ریالی هزینه میگید یا اینکه اگه یک نفر علمش رو برای یک جمع هزینه کنه، ایشون هم هزینه ای انجام داده است؟؟
پاسخ روشنه: هزینه کردن فقط به هزینه ریالی اطلاق نمیشه! ممکنه یک نفر وقتش رو برای دیگران هزینه کنه! ممکنه یک نفر علمش رو هزینه کنه و ممکنه یک نفر مهارت و استعدادش رو هزینه کنه!

اگه بخوم این موضوع رو با این پروژه بسط بدم این طور میشه:
تمام اون 150 نفری که در کمیته ساخت عضو هستند، از وقت و مهارتشون برای این پروژه هزینه میکنن.
اعضای کمیته علمی از وقت و علم شون برای این پروژه هزینه میکنن و اعضای کمیته اجرائی نیز از وقتشون و ارتباطاتشون هزینه میکنن!

سئوال دوم من اینه که آیا این امر درسته که اعضای کمیته های سه گانه، بخوان علاوه بر هزینه های فوق، هزینه ی ریالی هم روی این پروژه داشته باشن!؟؟؟

انصاف اینو میگه که ما باید برای تامین هزینه های ریالی ، از اسپانسر مالی استفاده کنیم. تا این اسپانسر نیز با هزینه کردن ریالی در این پروژه سهیم باشه. در این صورت می توان گفت تمام کسانی که برای این پروژه زحمت کشیده اند، هر کدام به نوعی از خودشان هزینه کرده اند.

بنظر من وقتی دکتر طاووسی و دکتر فنائی دارن از وقتشون و علمشون روی این پروژه هزینه میکنن، ادب و شعور ما باید در حدی باشه که اجازه ندیم این بزرگواران بخوان هزینه ریالی هم داشته باشن.
ما(دکتر طاووسی، دکتر فنائی، مهندش شفقی و خود من) هیچ مشکلی از بابت رفتن به اصفهان با هزینه شخصی مون نداشتیم ولی آیا این اقایان باید از این روحیه ما سوء استفاده کنن؟؟؟
متاسفانه آقایان اصفهانی فقط به هزینه ریالی، هزینه میگم و اصلا اینو درک نمیکنن که در این میان ادب و احترام جایگاهش کجاست!!!

در ضمن من در آخرین مکالمه ای که در 12 تیرماه با آقایاون جهانگیرمقدم و رضائی داشتم، بهشون گفتم که اگه واقعا مقدور نیست که برای 4 نفر بلط تهیه بشه، پس حداقل برای دکتر فنائی و دکتر طاووسی بلیط تهیه بشه تا ما شرمنده این دو بزرگوار نشویم.!!! پاسخ آقای جهانگیرمقدم در مقابل این همه استدلال من جالبه: ایشون در کمال بی شرمی گفتن: اگر میخواین بیاین، بیاین و اگه هم نمیخواین نیاین!!! اصلا مهم نیست!!
بعد از اون من با جناب رضائی تماسی داشتم و قضیه رو به ایشون گفتم که اگه برای این بزرگواران بلیط تهیه نشه ما نمیتونیم بیاییم. با اینکه برای خود من خیلی سخت هستش که از ارومیه پاشم و برم اصفهان. و خدا میدونه که تا آخر این پروژه چند بار بایستی میرفتیم اصفهان!! به هر حال ما از حق خودمون گذشتیم و 2 تا بلیط خواستیم که با بی ادبی جناب جهانگیرمقدم مواجه شدیم!!

لذا شب همون روز با جناب صالحی تماس گرفتم و قضیه رو تمام و کمال به ایشون گفتم و ایشون پاسخ دادن که آقای جهانگیرمقدم قبلا اصلا در مورد بلیط ها باهاشون صحبت نکردن و خیلی دیر به مهشون اطلاع دادن و لذا 3 روز مونده به جلسه نمیتونن بلیط تهیه کنن و باهم توفق کردیم که جلسه 14 ام منتفی بشه تا 20 ام تیرماه این جلسه رو یا در تهران یا در اصفهان برگزار کنیم. که بعدا با مسمومیت هایی که آقای هانگیرمقدم در دانشگاه خودشون ایجاد کرده بود، دیگه هیچ مکاتبه ای بین ما و دانشگاه آزاد خوراسگان تاا به این لحظه انجام نشده است.

با توجه به اتفاقات اخیر شورای سیاستگذاری پروژه با حضور دکتر طاووسی، دکتر فنائی، مهندس شفقی و بنده، تصمیم گرفتیم که میزبانی این پروژه از اصفهان گرفته بشه و در روزهای آینده بعد از توافقات نهایی محل جدید انجام پروژه با تاریخ های دقیق اجرای سازه به اطلاع کاربران رسانده شود. لذا انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران اعلام میدارد که هیچ توافقی با هیچ یک از ارگان های استان اصفهان صورت نگرفته است و انجام پروژه هایی شبیه این پروژه در اصفهان رو رد میکند.
لذا در روزهای آینده شهر جدید انجام پروژه با زمان دقیق آن به اطلاع خواهد رسید. همچنین اعلام میداریم که در صورت مهیا نبودن شرایط ، بگونه ای که از کیفیت و کمیت کار کاسته شود، با شجاعت تمام اعلام خواهیم کرد که این انجمن این پروژه را منتفی میداند. ولی تا اطلاع ثانوی منتظر محا جدید اجرای پروژه در شهری به غیر از اصفهان باشید.

یا حق
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، حامد احمدپور ، محمد طیبی
سلام و عرض احترام خدمت همه کاربران انجمن

جهت اطلاع کلیه عزیزانی که شاید برای اولین بار است که به این تاپیک سر می زنند و به تازگی از این خبر مطلع شده اند، اعلام می گردد:
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران بنا دارد با اتکا به توانایی و مهارت های دانشجویان و علاقمندان به رشته شبیه سازی سازه با ماکارونی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و با حمایت مسئولات خدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقدام به طراحی و ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران، نماید. همچنین اعلام می گردد در راستای اصول اخلاقی اسلامی و ایرانی و کمک های بشر دوستانه، با توجه به هماهنگی های انجام شده، کلیه منافع مادی و معنوی این پروژه به کودکان بی سرپرست کشور عزیزمان ایران اهدا خواهد شد.
در دو ماه اخیر تاپیکی با همین عنوان در انجمن توسط دوست عزیزمون جناب احسان نظری ایجاد شده بود که بدلیل ازدیاد صفحات آن تاپیک و وجود مسائلی که به مراحل ابتدایی پروژه مربوط می شد، تاپیک مذکور بسته شد و تایپ حاضر با همین عنوان در راستای تاپیک قبلی خواهد بود. عزیزانی که تمایل دارند از مسائل مطرح شده در تاپیک قبلی مطلع شوند می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند : بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت اول

در این پست اسامی کسانی که برای کمیته های علمی و ساخت، پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان" اعلام آمادگی کرده اند و در آینده اعلام آمادگی می کنند، نوشته می شود. لازم به ذکر است متقاضیان همکاری در این دو کمیته باید تا تاریخ های زیر، در این تاپیک و یا بصورت پست خصوصی به بنده اطلاع دهند تا اسم شان در این کمیته ها اضافه گردد. (شماره تلفن و ایمیل اینجانب در زیر تمامی پست های من موجود می باشد.)

از کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که علاقه حضور در کمیته علمی این پروژه را دارند، دعوت بعمل می آید.

مهلت اعلام آمادگی برای عضویت در کمیته ساخت پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران: 10 مهر ماه 91[/color][/b]

تذکر:
1- عضویت در هر یک از کمیته های سه گانه منوط به عضو بودن در سایت می باشد. یعنی قبل از اعلام آمادگی بایستی ابتدا در این سایت عضو شوید.
2- از تمامی بزرگواران درخواست می شود بعد از معرفی خودشان، شهر محل اقامت یا شهری که در آن تحصیل یا تدریس می فرمایید را هم اعلام بفرمایید.

اعضای کمیته علمی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"

1- دکتر نادر فنائی (عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)
2- دکتر شهریار طاووسی تفرشی (عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز)
3- دکتر اسماعیل فرج پور From U.S.A)
4- مهندس عباسعلی فکرت (عضو هیات علمی دانشگاه)
5- مهندس داوود روزبهانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
6- مهندس مسعود شفقی (عضو بنیاد ملی نخبگان)
7- دکتر عباس تیمورزاده (عضو هیات علمی دانشگاه)
8- آقای دکتر وطنی (عضو هیات علمی دانشگاه)
9- خانم دکتر محجوب (عضو هیات علمی دانشگاه)
10- آقای مهندس فاتحی ( ریس بسیج دانشجویی ثارالله تهران)
11- آقای مهندس عباسی (معاون فرهنگی هنری شهردار منطقه 6 تهران)
12- خانم مهندس شهسواری (فوق لیسانس معماری-دانشگاه تهران)
13- خانم مهندس رسولی (استعداد درخشان )
14- خانم مهندس برزگر (استعداد درخشان)
15- آقاي مهندس مهدی پهلوانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
16- آقاي مهندس كيواني (عضو هيات علمي دانشگاه)

[color=#C71585]اعضای کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان

1- آقای رسول علیزاده (از ارومیه)
2- خانم مرضیه شریعتی (از گرگان)
3- خانم فاطمه اسمعیلی سوره (از گرگان)
4- آقای سید ادریس عصاران (از مشهد مقدس)
5- آقای علی رنود (از خوزستان)
6- آقای رحیم باقری (از ارومیه)
7- آقای امیر حاجی ابول لو (از ارومیه)
8- آقای فرخ بیدار (از ارومیه)
9- آقای رحمت محمود نژاد (از ارومیه)
10- آقای امید محمدی ( از کردستان)
11- آقای مهرداد موگوئی (از الیگودرز - لرستان)
12- آقای علی محمد صالحی (از الیگودرز - لرستان)
13- آقای سالار ماهروئی (از الیگودرز - لرستان)
14- آقای علیرضا افخمی (از مشهد مقدس)
15- آقای مهدی نوذری (از ایذه - خوزستان)
16- آقای حامد آرون (از مشهد مقدس)
17- آقای سعید پرتوی (از مشهد مقدس)
18- آقای حمید پورملک (از تهران)
19- خانم هانیه عباسی (از الیگودرز - لرستان)
20- آقای حامد احمدپور (از تبریز)
21- آقای علیرضا جاودانیان (از مشهد مقدس)
22- آقای محمدرضا شارعی (از مشهد مقدس)
23- آقای مهدی بیات (از زنجان)
24- خانم فاطمه نوروزی (از کرج)
25- آقای مجید نیک نیاز (از مرند - آذربایجانشرقی)
26- آقای رضا الله ویرن (از زنجان)
27- خانم الهام احسانی (از تهران)
28- آقای محمدرضا خوشنودی (از مشهد مقدس)
29- خانم مائده اسلام دوست (ازاصفهان)
30- آقای فرشید پیرایش (از اصفهان)
31- آقای احسان جوادی (از اصفهان)
32- آقای حشمت اله جمشیدی (از الیگودرز- لرستان)
33- آقای علی خلیلی (از اصفهان)
34- خانم گلشید دلاور (از قزوین)
35- خانم مژده مهدویان (از اصفهان)
36- خانم زهرا مؤیدنیا (از اصفهان)
37- آقای علی مردانی (از اصفهان)
38- آقای سیاوش خلیلی (از اصفهان)
39- آقای علی نوروزی (از مشهد مقدس)
40- خانم محبوبه عزتی (از قزوین)
41- آقای مجید بکتاش (از زنجان)
42- آقای فرهاد زنجانی (از مشهد مقدس)
43- آقای علی اصغری (از مرند - آذربایجانشرقی)
44- خانم سپیده رستمی جم ( از کاشان)
45- آقای وحید عطارزاده (از مشهد مقدس)
46- خانم خدیجه مهجوری (از مشهد مقدس)
47- آقای سجاد ساری (از لرستان)
48- آقای بهروز کریمی (از زنجان)
49- خانم امینه اخلاقی (از اصفهان)
50- آقای اسحاق کاظمی (از مشهد مقدس)
51- آقای محمد کرامتی (از گرگان)
52- آقای مهدی ملک محمودی (از الیگودرز - لرستان)
53- خانم سارا گچی لو (از قزوین)
54- آقای علیرضا حسینی (از ساوه - مرکزی)
55- آقای علی سامانی (از خرم آباد - لرستان)
56- آقای رسول سعدیان (از آبادان -خوزستان)
57- خانم پریسا فرهمند (از اصفهان)
58- خانم فاطمه غلامی (از اصفهان)
59- خانم سحر عیسوند (از الیگودرز - لرستان)
60- آقای سجاد مقدس پور (از اصفهان)
61- خانم سمیرا صادقی (از اصفهان)
62- آقاي مهدی ذکاوتی (ازمشهد مقدس)
63- آقاي محمد عباسی (از سمنان)
64- آقاي محمد نوری (از اصفهان)
65- آقاي رضا نوري (از اصفهان)
66- آقاي صمد خسروی (از سپيدان -استان فارس)
67- خانم زبیده صفایی اردکانی (از سپيدان -استان فارس)
68- خانم مهري امينيان (از مشهد مقدس)
69- آقاي محمود کاظمی (از سپيدان - استان فارس)
70- آقاي مهران باقری (از سپيدان - استان فارس)
71- آقاي شهباز کریمی (از سپيدان - استان فارس)
72- خانم انیس قلی زاده (از کاشان)
73- خانم الناز کرامتي (از مشهد مقدس)
74- خانم سلیمانی (از اصفهان)
75- خانم هاشمی (از لرستان)
76- آقای حسین خسروی پناه (از شاهرورد)
77- خانم زهرا ماجد (از اصفهان)
78- خانم مرضیه نوذرزاده (از سپیدان - استان فارس)
79- خانم شهره خلوتی (از سپیدان - استان فارس)
80- خانم ویدا اسد سنگابی (از سپیدان - استان فارس)
81- خانم انسیه رضاییان (از سپیدان - استان فارس)
82- آقای علی مختاری فر (از شاهرورد)
83- خانم ریحانه موذن (از کاشان)
84- خانم طاهره منعم (از کاشان)
85- خانم فائزه حاتمی (از اصفهان)
86- آقای یونس شیخی (از خرم آباد)
87- خانم پرستو کریمی (از اصفهان)
88- خانم مرضيه كريم زاده (از اصفهان)
89- خانم مائده نریمانی (از اصفهان)
90- خانم مرضیه قربانی (از اصفهان)
91- خانم شیرین رسولی (از سپیدان -استان فارس)
92- خانم سارا اسداللهی (از اصفهان)
93- خانم ندا صفری (از میانه - آذربایجانشرقی)
94- خانم سمیه اسکندری (از سپیدان- استان فارس)
95- آقای میلاد کیانی (از اصفهان)
96- خانم لیلا نباتی (از خرم آباد)
97- خانم زهرا رفاهی زاده (از اصفهان)
98- خانم زهرا صفر زاده (از اصفهان)
99- خانم سپیده رحمتی (از اصفهان)
100- خانم عطیه محمدی از اصفهان)
101- خانم اعظم آقابابایی (از اصفهان)
102- آقای محمد طیبی پور (از سپیدان-فارس)
103- خانم زهرا نیلی خواجو (از اصفهان)
104- خانم سپیده زمانیان (از اصفهان)
105- خانم نیلوفر رحیمی (از اصفهان)
106- خانم مرجان احمدی (از زنجان)
107- خانم فاطمه اجلی (از زنجان)
108- آقای احسان آذرنوش (از اصفهان)
109- خانم الناز احمدی (از اصفهان)
110-آقای نوید پارسایی (از اصفهان)
111- آقای حامد دهقانی (از اصفهان)
112- خانم مریم اعمی (از کاشان)
113- آقای سعید فرزام نیک (از اصفهان)
114- آقای حسن پاشائی (از مراغه- آذربایجانشرقی)
115- خانم فاطمه مختاری (از کاشان)
116- آقای پوریا یراقی پور (از اصفهان)
117- خانم لیدا صبوحانیان (از اصفهان)
118- خانم نگار جرجانی (از اصفهان)
119- خانم روژین خورشیدی (از زنجان)
120- خانم الهه احمدی (از زنجان)
121- خانم سمیرا قربانلو (از زنجان)
122- خانم نسرین تاران (از زنجان)
123- خانم فاطمه محمودی (از اصفهان)
124- آقای سید مسعود نی بند (از نجف آباد - اصفهان)
125- خانم سمیه صانعی (از اصفهان)
126- خانم الناز هاشمی (از اصفهان)
127- خانم طاهره منعم دراباد (از کاشان)
128- خانم پریسا مومنی (از اصفهان)
129- آقای مهدی ناجی (از اصفهان)
130- خانم لادن صابرین (از اصفهان)
131- آقای پیمان مصطفوی (از ارومیه)
132- خانم شهلا درباسی (از ارومیه)
133- خانم خديجه طالب پور (از ارومیه)
134- آقای هانيه حاج رحيم لو (از ارومیه)
135- آقای حامد محمدی (از ارومیه)
136- خانم عاطفه بختیاری (از ارومیه)
137- خانم نیلوفر کاووسی (از ارومیه)
139- آقاي حافظ قاسمي (از ارومیه)
140- خانم افسانه خاریان (از اصفهان)
141- آقای فراز ناظری (از اصفهان)
142- خانم سمیه شاهین (از اصفهان)
143- خانم فرشته صادقی اسکندری (از اصفهان)
144- خانم شکوه گل آقایی (از اصفهان)
145- آقای سعید فرزام نیک (از اصفهان)
146- خانم فرناز گودرزی (از اصفهان)
147- خانم فاطمه اکبری (از اصفهان)
148- خانم زهرا تیموری (از کاشان)
149- خانم زهرا زبردست (از ميانه - آذربايجان شرقي)
150- خانم پگاه صناعي (از اصفهان)

لیست انتظار کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان
1- خانم درنا رضایی (از اصفهان)
2- آقای مهدی احمدی (از زنجان)
3- آقای حمید ریحانی فرد (از اصفهان)
4- آقای علی میرزائی (از اصفهان)
5- آقاي سيد مسعود حسيني (از تهران)
6- خانم نگین شفایی(از اصفهان)
7- آقاي افشن علي نژاد (از اروميه)
8- خانم فاطمه آقابابايي (از اصفهان)
9- خانم والا الویری (از تهران)
10- خانم ضحا عزتی (از تهران)
11- خانم سها رحمانی(از تهران)
12- خانم ساینا بارانی (از تهران)
13- ...

توضیح در مورد کمیته ساخت:
بسیاری از دوستان و علاقمندان بدلیل اینکه از شهر محل اجرای پروژه دور هستن شاید نتوانند در کمیته اجرائی پروژه کمک حال باشند ولی در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند لذا برای این منظور کمیته ای ایجاد گردید و در اونجا اسامی کسانی که فقط و فقط در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند، نوشته می شود.
در کمیته فوق تمام علاقمندان همکاری در ساخت سازه از دانشگاه های سراسر کشور نوشته می شود . لازم و ضروری است که کسانی که در این کمیته عضو می شوند در روز یا روزهای ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در محل مورد نظر (که تاریخ و آدرس دقیق آن متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد شد) باشند.
اعضای این کمیته شامل کسانی می باشد که بصورت حرفه ای توان ساخت سازه ماکارونی را دارند و در گذشته در مسابقات مختلف کشوری یا منطقه ای یا استانی حضور داشته اند.

*** برای مدیریت این پروژه، " شورای سیاست گذاری بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تشکیل شده است که کلیه تصمیمات لازم و تبیین سیاست های پروژه، توسط این کمیته اتخاذ می گردد. که جناب دکتر نادر فنائی بعنوان ریاست این شورا کلیه تصمیمات این شورا را اعلام خواهد کرد.

"شورای سیاست گذاری ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" شامل اعضای زیر می باشد:

1- نماینده itssa و ریاست شورا (دکتر فنائی)
2- رؤسای کمیته های علمی و ساخت (دکتر طاووسی، مهندس قاسم پور)
3-رؤسا یا نماینده ارگان های همکار در پروژه
4- مدیر یا نماینده اسپانسرهای طلائی پروژه

اطلاعیه شماره 1 :
از کلیه کارخانه داران و تاجران و فعالان اقتصادی سراسر کشور که علاقمند به مشارکت مالی در این پروژه نمادین ملی هستند، درخواست می شود جهت اعلام همکاری در این امر با اینجانب تماس حاصل نمایند.

اطلاعیه شماره 2 :
همانطور که قبلا هم خدمت همه عزیزان اعلام شد، ظرفیت کمیته ساخت 150 نفر در نظر گرفته شده بود که در حال حاضر این ظرفیت تمام شده است. لذا برای کسانی که از این به بعد برای ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران اعلام آمادگی می نمایند، به اطلاع می رساند که برای این منظور لیست انتظار کمیته ساخت تشکیل شده و کسانی که از عضویت در کمیته ساخت انصراف بدهند، به جای ایشان جایگزین خواهند شد.

یا حق
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضا شارعی ، بهروز کریمی ، توحید جعفرپور ، حمید رضا نظری ، رضا اله ورن ، حامد احمدپور ، محمد طیبی
با سلام خدمت دوستان عزیزم Heart

آقا ما دلمون واسه دوستی ها و رفاقت هامون تنگ شده Heart، دلمون واسه قهرکردن ها و آشتی کردن ها تنگ شده، Heart واسه بحث ها و تبادل اطلاعات دلمون تنگ شده. توی هر کاری این چیزا هست اصلاً اگه نباشه مزه نمیده Smile
مهندسی رضایی عزیز دلمون واسه شما هم تنگ شده Heart
مهندس قاسم پور عزیز دلمون واسه شما هم تنگ شده Heart

قرار نیست توی این پروژه تا تقی به توقی میخوره مسئله اصلی رو پاک کنیم. مگه میشه با شعور و درک این همه آدم بازی کرد مگه شوخیه. یه خورده خودتون رو بزارین جای همدیگه مهندس قاسم پور خودتون رو بزارین جای مهندس رضایی و بلعکس درسته یکسری اتفاقات افتاده ولی قرار نیست از هدف اصلی خودمون دور بشیم به نظر من یکی از ثمرات این پروژه ایم بود که این همه آدم از سراسر ایران باهم آشنا میشدن در کنار هم و با همکاری هم این پروژه رو به ثمر می رسوندن این خیلی قشنگه و البته جمع کردن و قرار دادن این همه آدم کنار هم بسیار مشکل و کسی که میاد تو این قضیه و مسئولیتی به عهده میگره باید جوابگو باشه من تا اونجایی که در جریان هستم تمام بچه هایی که تا الآن توی این کمیته ها بودن تمام سعی و تلاش خودشون رو انجام دادن مخصوصاً بچه های اصفهان ولی این دلیل نمیشه کسی خودشو بالاتر از دیگری بدونه چون برای هیچکس دعوتنامه نفرستادن که آقا پاشو بیا تو این پروژه شرکت کن همه با میل و رغبت خودشون بوده. این پروژه خیرخواهانه بوده از طرف هیچ ارگانی هم حمایت نشده از نظر مالی پس نباید از کسی توقعی داشته باشیم در ضمینه مالی حالا تا وقتی که اسپانسر مالی پیدا بشه نباید از کسی توقعی داشت.

یادم میاد تو کارشناسی که بودیم یه بحث افتاد تو خوابگاه که توی ایران وقتی کسی میخواد یه کار بزرگ انجام بده و یه ایده برای ثبت اختراع داشته باشه تا بیاد این ایده رو پیاده کنه و اونو به ثبت برسونه اینقدر طول میکشه که وقتی رسید به انجایی که ارائش بده میفهمه انور آبیا ثبتش کردن و به مرحله تولید هم رسوندن.
حالا تو ایران ما نباید انتظار داشته باشیم یه همچین کار بزرگی به سرعت پیش بره بلآخره اینقدر کاغذ بازی داره که فک کنم تا الآن اونوریا نصف پروژه رو ساختن و می خوان ثبتش کنن Big Grin

بنده به عنوان یک فرد کوچک از این مجموعه بزرگ از دوستان عزیزم انتظار دارم یکبار دیگر دست هم رو بفشارن برای کاری بزرگ HeartHeart:hea

با تشکر فراوان از کلیه دوستان
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی ، حمید رضا نظری ، رضا اله ورن ، زهراماجد ، سعید قاسم پور ، هاشمی ، حامد احمدپور ، یونس شیخی چراغ

ماشاالله دمشون گرم

دانشجویان دانشگاه پیام نور اراک موفق به ساخت بزرگ‌ترین پل ماکارونی جهان شدند.

به گزارش زلال نیوز به نقل از فارس، سرپرست تیم سازنده بزرگ‌ترین پل ماکارونی جهان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج نفر از دانشجویان رشته مهندسی این دانشگاه به اسامی رضا جمشیدی، سلماز باجلان، سمانه سعیدی، فاطمه خانی و صادق مسافر موفق به ساخت بزرگ‌ترین پل ماکارونی جهان شدند.

صادق مسافر افزود: وزن این پل 57 کیلو و طول آن 6.3 متر بوده که تعداد ماکارونی‌های به کار رفته در آن حدود 56 هزار قطعه است.

وی تصریح کرد: کار ساخت این پل از 23 بهمن سال گذشته آغاز و 10 آذر ماه امسال به پایان رسیده است.

سرپرست تیم سازنده بزرگ‌ترین پل ماکارونی جهان میزان ساعت کار اختصاص یافته به این پل را پنج هزار و 200 ساعت کاری عنوان کرد و ادامه داد: اعتبار هزینه شده برای این پل 80 میلیون ریال بوده است.

مسافر گفت: این پل در سومین جشنواره اختراعات و ابتکارات دانشجویی دانشگاه پیام نور اراک ارائه و به زودی رونمایی خواهد شد.

به گفته وی پیشنهاد ثبت این اختراع به گینس ارائه شده است که احتمال می‌رود به زودی در کتاب گینس به ثبت جهانی برسد.

لینک خبر :
http://www.shahrekhabar.com/science/1361417160037757
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، سعید قاسم پور ، محمد طیبی
سلام.به همتشون وتلاششون تبریک میگم.به قول خانم نوروزی منتظرعملی شدن طرح سایت هستیم بی صبرانه.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مرضیه شریعتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان