درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
با سلام
از آقای مهندس جهانگیر مقدم تشکر میکنم به خاطر اطلاع رسانی و تلاش شبانه روزی ایشان برای پیشبرد اهداف کمیته اجرایی و ذکر این نکته هم ضروری است که بگم : بدون شک ایشان از فعال ترین اعضا میباشد

آقای مهندس قاسمپور دورادور از این مشکلاتی که در اصفهان داریم مطلع است و جزییات به سمع و نظر ایشان میرسد و مشورت های لازم انجام میگیره

امیدوارم این پروژه همانطور که همه کاربران انتظار دارن به نحو احسن انجام بگیره
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
جناب جهانگیرمقدم
تلاش شما و دوستانتان در کمیته اجرائی برای من پوشیده نیست. من هر روز با مهندس رضایی حدود یک ساعت تلفنی حرف می زنم و باهم ارتباط صمیمی داریم و از زحمات شما بی اطلاع نیستم. بخصوص تلاش های شخص شما.

اما حرف من با آنچه شما پاسخ دادید،یه مقدار متفاوته!
وقتی 3 ماه پیش این موضوع در سایت مطرح شد، و کمیته ها تشکیل شدند، هیچکس از طرح این سازه، اطلاعی نداشت و با توجه به نیت خیرخواهانه، 60 نفر در کمیته ساخت و حدود 20 نفر در کمیته اجرائی جهت همکاری اعلام آمادگی نمودند.
همه این عزیزان (مثلا خود شما) از طرح سازه، بی اطلاع بودید ولی با توجه به بزرگ بودن اهداف پیش بینی شده و خیرخواهانه بودن پروژه و متعالی بودن ایده این پروژه، تصمیم به همکاری گرفتید.

وقتی که یک سازمان یا ارگان دولتی یا یک شرکت خصوصی، تصمیم داشته باشد که به این پروژه کمک کند، قطعا کمک میکند. و طرح سازه در مراحل بعدی اهمیت دارند. و اصل موافقت جهت هرگونه همکاری است

در ضمن طرحی که به شما داده شد، نقاشی نبوده بلکه یک طرح سه بعدی معماری بوده که همین از ما خواسته شده بود. و دتایل طرح رو مهندس رضائی از ما نخواستن و لازم هم نبود. امیدوارم فرق نقاشی و طرح معماری رو فهمیده باشید.

من هم میدونم که این پروژه زمان بر هستش و نیاز وقت گذاشتن داره و میدونم که شما و دوستانتون دارید خالصانه زحمت میکشید ولی باید به فکر سایر مراحل پروژه هم باشیم چون همه مراحل پروژه بستگی به این داره که هماهنگی ها در اصفهان صورت بپذیره.

امیدوارم که تونسته باشم مطلب رو تحویل بدم.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
(04-18-2012، 04:57 AM)سعید قاسم پور نوشته است:  وقتی که یک سازمان یا ارگان دولتی یا یک شرکت خصوصی، تصمیم داشته باشد که به این پروژه کمک کند، قطعا کمک میکند. و طرح سازه در مراحل بعدی اهمیت دارند. و اصل موافقت جهت هرگونه همکاری است

سلام جناب مهندس قاسم پور تفاوت بنده با شما در همین جمله هست همه ارگانها در صحبت شفاهی می گویند قبول کردند همکاری کنند اما پای مذاکره نهایی که می شود گزارش کار ، طرح ، تک تک اعضای فعال و حتی برگشت سرمایه که از چه طریق بر می گردد را از ما می خواهند .

اگر حضور ذهن داشته باشید شما طرح را 2*5*5 گفته بودید که اصلا این بزگترین سازه نبود که بعد از مذاکره با مهندس رضایی طرح 6*18*18 شد حال آیا نهادی بدون طرح آماده حمایت بود

یک مثال کوچک می زنم بنده و مهندس رضایی با بانک ............ وارد مذاکره شدیم غیر از موارد بالا که از ما خواست مدت زمان پخش تلویزیونی ، بنر کجا ها نصب میشه در مراسم می تواند صحبت کند یا نه زا از ما خواست حالا جنابعالی می گویید طرح مراحل بعدی است
اگر هم ارگان دولتی باشد مثل استانداری طرح با جزئیات دقیق می خواهد که اگر حمایت کرد طرح به نتیجه برسد و پروژه با شکست روبرو نشود .
پاسخ

مهندس جهانگیر مقدم، من احساس میکنم در رساندن مطلب به شما موفق نبودم.

شما میتونید فرق کسی که توی کمیته اجرائی و کمیته ساخت هست رو بفرمایید؟؟؟

از شما که عضو کمیته اجرائی هستید، انتظار میره همین کارایی رو انجام بدید که به هزار تفسیر، شمردید و از کسی که عضو کمیته ساخت هستش انتظار اینه که در روزهای ساخت حضور داشته باشه و کار خودش(که کمک در ساخت سازه هستش) رو به نحو احسن انجام بده.

نکنه شما انتظار دارید، همینطوری در خونه تون بشینید و از استانداری شما رو دعوت کنن و بگن بیا اینم پول و اعتبار !؟؟
نه عزیزم، اینجا ایرانه و باید برای هر چیزی تلاش کرد.

اما در مورد طرح: من روی حرف قبلیم هستم و نیازی به توضیح اضافه نیست. اون ابعادی هم که 5*5*2 گفتید مزبوط به طرح اولیه بود، نه طرحی که شما در جلسه روز پنجشنبه روی میز مذاکره خواهید داشت.

فکر میکنم مطرح کردن این مسائل در اینجا درست نباشه و همه باید در جایگاه خودشون حرف بزنن. از کمیته اجرائی هم حرف جناب مهندس رضائی برام فصل الخطابه. والسلام.

یا حق
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
مهندس قاسم پور عزیز من وظیفه ام را می دونم و وظیفه بنده همین هست که گفتم ولی این که جنابعالی میگید من 10 روز وقت دادم و بنده می گویم اسپانسرها 30 درصدی باقی مانده یعنی تمام اعضا نشستند و دست روی دست گذاشتن هیچ کاری انجام ندادن

مطرح کردن ابعاد و اندازه سازه بسیار مهم هست پس به قول خودتان آن طرح 20 با طرح الان تفاوت دارد ضمنا تمام مسائلی که گفتم باید در سایت برای شفاف سازی باشد چون همین کاربران سایت هستند که باید سازه زا بسازند من و شما تنها نمی توانیم از این کار سربلند خارج شویم
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، سعید قاسم پور ، محمد جواد رضایی
با تشکر از آقای جهانگیر مقدم و آقای مهندس قاسمپور
مطمئناً هیچ کاری بدون تلاش به سر انجام نمیرسه و این کار هم فقط و فقط به خاطر اعتلای نام ایران انجام میشه
همه اعضا (در همه کمیته ها ) مطمئنا هدفی جز این ندارند

ممکنه راههای رسیدن به هدف برای هر کسی با بقیه فرق داشته باشه ولی هدف یک نقطه است و البته بهتره راههای رسیدن به هدف تا اونجایی که میشه به همدیگه نزدیکتر باشه
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
سلام مجدد
جناب جهانگیر مقدم
این برداشت شخصی شماست. من زمان تعیین نکردم. بلکه شورای راهبردی سایت و مدیریت سایت، این موضوع رو مطرح کردن و منطقی هم هست. همچنانکه شما و سایر همکارانتون مسرانه تاکید داشتید که طرح زودتر به دستتون برسه، لذا الان هم ما منتظر هستیم که از مهندس رضائی خبرهای خوبی بشنویم و هماهنگی ها زودتر انجام بشه. (که شکر خدا کارا داره خوب جلو میره).

در ضمن من به کرات گفتم که از زحمات شما و دوستانتون اطلاع دارم و لازم نیست مطالبی که شما در چند پست گذشته مطرح کردید، در اینجا آورده می شد. و تشخیص این مورد به عهده منه.

برای شما و سایر دوستانتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اون 30 درصد باقیمانده که فرمودید، در چند روز آینده حل بشه.
موفق باشید

یا حق
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی
سلام و عرض احترام خدمت همه کاربران انجمن

جهت اطلاع کلیه عزیزانی که شاید برای اولین بار است که به این تاپیک سر می زنند و به تازگی از این خبر مطلع شده اند، اعلام می گردد:
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران بنا دارد با اتکا به توانایی و مهارت های دانشجویان و علاقمندان به رشته شبیه سازی سازه با ماکارونی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و با حمایت مسئولات خدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقدام به طراحی و ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران، نماید. همچنین اعلام می گردد در راستای اصول اخلاقی اسلامی و ایرانی و کمک های بشر دوستانه، با توجه به هماهنگی های انجام شده، کلیه منافع مادی و معنوی این پروژه به کودکان بی سرپرست کشور عزیزمان ایران اهدا خواهد شد.
در دو ماه اخیر تاپیکی با همین عنوان در انجمن توسط دوست عزیزمون جناب احسان نظری ایجاد شده بود که بدلیل ازدیاد صفحات آن تاپیک و وجود مسائلی که به مراحل ابتدایی پروژه مربوط می شد، تاپیک مذکور بسته شد و تایپ حاضر با همین عنوان در راستای تاپیک قبلی خواهد بود. عزیزانی که تمایل دارند از مسائل مطرح شده در تاپیک قبلی مطلع شوند می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند : بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت اول

همانطور که مستحضرید ثبت نام کمیته اجرائی پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تا 20 اسفند 90 ادامه داشت و نهایتا تا آخر شب 20 ام اسفد 90 این لیست بسته شد. ولی همچنان به عضوگیری کمیته های علمی و ساخت ادامه خواهیم داد. لذا در این پست اسامی کسانی که برای کمیته های علمی و ساخت، پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان" اعلام آمادگی کرده اند و در آینده اعلام آمادگی می کنند، نوشته می شود. لازم به ذکر است متقاضیان همکاری در این دو کمیته باید تا تاریخ های زیر، در این تاپیک و یا بصورت پست خصوصی به بنده اطلاع دهند تا اسم شان در این کمیته ها اضافه گردد. (شماره تلفن و ایمیل اینجانب در زیر تمامی پست های من موجود می باشد.)

از کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که علاقه حضور در کمیته علمی این پروژه را دارند، دعوت بعمل می آید.

مهلت اعلام آمادگی برای عضویت در کمیته علمی پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران: 29 اردیبهشت ماه 91

مهلت اعلام آمادگی برای عضویت در کمیته ساخت پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران: 15 اردیبهشت ماه 91

تذکر:
1- عضویت در هر یک از کمیته های سه گانه منوط به عضو بودن در سایت می باشد. یعنی قبل از اعلام آمادگی بایستی ابتدا در این سایت عضو شوید.
2- از تمامی بزرگواران درخواست می شود بعد از معرفی خودشان، شهر محل اقامت یا شهری که در آن تحصیل یا تدریس می فرمایید را هم اعلام بفرمایید.

اعضای کمیته علمی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"

1- دکتر نادر فنائی (عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)
2- دکتر شهریار طاووسی تفرشی (عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز)
3- دکتر اسماعیل فرج پور From U.S.A)
4- مهندس عباسعلی فکرت(عضو هیات علمی دانشگاه)
5- مهندس داوود روزبهانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
6- مهندس مسعود شفقی (عضو بنیاد ملی نخبگان)
7- آقای مهندس بهرام جبل عاملی(عضو هیات علمی دانشگاه)
8- دکتر رضا پارسایی (عضو هیات علمی دانشگاه)
9- دکتر علی رضا زارعی(عضو هیات علمی دانشگاه)
10- دکتر خوش فطرت (عضو هیات علمی دانشگاه)
11- دکتر علی رضا حلیمی (عضو هیات علمی دانشگاه)
12- مهندس مهدی ترابی (عضو نظام مهندسی استان اصفهان)
13- آقای دکتر وطنی (عضو هیات علمی دانشگاه)
14- خانم دکتر محجوب (عضو هیات علمی دانشگاه)
15- آقای مهندس فاتحی( ریس بسیج دانشجویی ثارالله تهران)
16- آقای مهندس عباسی(معاون فرهنگی هنری شهردار منطقه 6 تهران)
20- خانم مهندس شهسواری (فوق لیسانس معماری-دانشگاه تهران)
21- خانم مهندس رسولی (استعداد درخشان )
22- خانم مهندس برزگر (استعداد درخشان)
23- ...

اعضای کمیته اجرائی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"

1-آقای مهندس محمدجواد رضائی (از اصفهان)
2- آقای مهندس احسان نظری (از الیگودرز - لرستان)
3- آقای سعید رضا جهانگیر مقدم (از اصفهان)
4- خانم یاسمن کارگر ( از اصفهان)
5- خانم نرگس یاحی ( از اصفهان)
6- علیرضا حاجیان (از اصفهان)
7- خانم محبوبه اکبری (از شاهین شهر - اصفهان)
8- خانم سپیده کرمی (از زرین شهر - اصفهان)
9- خانم مهناز هارونی (از اصفهان)
10- آقای حسین ترکی (از الیگودرز -لرستان)
11- آقای مجید جلیلی (از الیگودرز -لرستان)
12- آقای ابوذر عظیمی (از اصفهان)
13- آقای نوید رشیدی (از اصفهان)
14- خانم معصومه شریفی (از شاهین شهر اصفهان)
15- آقای محمدحسین سلطانی (از اصفهان)
16- آقای آرش صداقت دوست (از اصفهان)
17- آقای مهدي سماعي (از اصفهان)

اعضای کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان

1- آقای رسول علیزاده ( از ارومیه)
2- خانم مرضیه شریعتی (از گرگان)
3- خانم فاطمه اسمعیلی سوره (از گرگان)
4- آقای سید ادریس عصاران (از مشهد مقدس)
5- آقای علی رنود (از خوزستان)
6- آقای رحیم باقری ( از ارومیه)
7- آقای امیر حاجی ابول لو ( از ارومیه)
8- آقای امید محمدی ( از ارومیه)
9- آقای رحمت محمود نژاد ( از ارومیه)
10- آقای فرخ بیدار ( از ارومیه)
11- آقای مهرداد موگوئی (از الیگودرز - لرستان)
12- آقای علی محمد صالحی (از الیگودرز - لرستان)
13- آقای سالار ماهروئی (از الیگودرز - لرستان)
14- آقای علیرضا افخمی (از مشهد مقدس)
15- آقای مهدی نوذری (از ایذه - خوزستان)
16- آقای حامد آرون (از مشهد مقدس)
17- آقای سعید پرتوی (از مشهد مقدس)
18- آقای حمید پورملک (از تهران)
19- خانم هانیه عباسی (از الیگودرز - لرستان)
20- آقای حامد احمد پور (از تبریز)
21- آقای علیرضا جاودانیان (از مشهد مقدس)
22- آقای محمدرضا شارعی (از مشهد مقدس)
23- آقای مهدی بیات (از زنجان)
24- خانم فاطمه نوروزی (از کرج)
25- آقای مجید نیک نیاز (از مرند - آذربایجانشرقی)
26- آقای رضا الله ویرن (از زنجان)
27- خانم الهام احسانی (از تهران)
28- آقای محمدرضا خوشنودی (از مشهد مقدس)
29- خانم مائده اسلام دوست (ازاصفهان)
30- آقای فرشید پیرایش (از اصفهان)
31- آقای احسان جوادی (از اصفهان)
32- آقای حشمت اله جمشیدی (از الیگودرز- لرستان)
33- آقای علی خلیلی (از اصفهان)
34- خانم گلشید دلاور (از قزوین)
35-خانم مژده مهدویان (از اصفهان)
36- خانم زهرا مؤیدنیا (از اصفهان)
37- آقای علی مردانی (از اصفهان)
38- آقای سیاوش خلیلی (از اصفهان)
39- آقای علی نوروزی (از مشهد مقدس)
40- خانم محبوبه عزتی (از قزوین)
41- آقای مجید بکتاش (از زنجان)
42- آقای فرهاد زنجانی (از مشهد مقدس)
43- آقای علی اصغری (از مرند - آذربایجانشرقی)
44- خانم سپیده رستمی جم ( از کاشان)
45- آقای وحید عطارزاده (از مشهد مقدس)
46- خانم خدیجه مهجوری (از مشهد مقدس)
47- آقای سجاد ساری (از لرستان)
48- آقای بهروز کریمی (از زنجان)
49- خانم امینه اخلاقی (از اصفهان)
50- آقای اسحاق کاظمی (از مشهد مقدس)
51- آقای محمد کرامتی (از گرگان)
52- آقای مهدی ملک محمودی (از الیگودرز - لرستان)
53- خانم سارا گچی لو (از قزوین)
54- آقای علیرضا حسینی (از ساوه - مرکزی)
55- آقای علی سامانی (از خرم آباد - لرستان)
56- آقای رسول سعدیان (از آبادان -خوزستان)
57- خانم پریسا فرهمند (از اصفهان)
58- خانم فاطمه غلامی (از اصفهان)
59- خانم سحر عیسوند (از الیگودرز - لرستان)
60- آقای سجاد مقدس پور (از اصفهان)
61- خانم سمیرا صادقی (از اصفهان)
62- . . .

توضیح در مورد کمیته ساخت:
بسیاری از دوستان و علاقمندان بدلیل اینکه از اصفهان دور هستن شاید نتوانند در کمیته اجرائی پروژه کمک حال باشند ولی در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند لذا برای این منظور کمیته ای ایجاد گردید و در اونجا اسامی کسانی که فقط و فقط در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند، نوشته می شود.
در کمیته فوق تمام علاقمندان همکاری در ساخت سازه از دانشگاه های سراسر کشور نوشته می شود . لازم و ضروری است که کسانی که در این کمیته عضو می شوند در روز یا روزهای ساخت بزگترین سازه ماکارونی جهان در محل مورد نظر (که تاریخ و آدرس دقیق آن متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد شد) باشند.
اعضای این کمیته شامل کسانی می باشد که بصورت حرفه ای توان ساخت سازه ماکارونی را دارند و در گذشته در مسابقات مختلف کشوری یا منطقه ای یا استانی حضور داشته اند.

*** برای مدیریت این پروژه، " کمیته مرکزی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تشکیل شده است که کلیه تصمیمات لازم و تبیین سیاست های پروژه، توسط این کمیته اتخاذ می گردد. که خود بنده از طرف این کمیته آنچه لازم باشد که خدمت همه عزیزان اعلام گردد را اطلاع خواهم داد.

"کمیته مرکزی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" شامل اعضای زیر می باشد:

1- رئیس کمیته علمی
2- تیم مدیریتی سایت itssa
3- رئیس کمیته اجرائی
4- مسئول کمیته ساخت

که در روزهای آینده "مسئول کمیته ساخت" و "رئیس کمیته علمی" نیز خدمت دوستان اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره 1 :
از کلیه کارخانه داران و تاجران و فعالان اقتصادی سراسر کشور که علاقمند به مشارکت مالی در این پروژه نمادین ملی هستند، درخواست می شود جهت اعلام همکاری در این امر با اینجانب تماس حاصل نمایند.

اطلاعیه شماره 2 :
از تمام علاقمندان به حضور دز ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران، درخواست می شود که حداکثر تا " 15 اردیبهشت 91 " از طریق ارسال ایمیل یا پست خصوصی به بنده، اعلام آمادگی کنند.

یا حق
تماس با من:

پاسخ
 سپاس شده توسط حامد احمدپور
(04-18-2012، 04:04 AM)سعید قاسم پور نوشته است:  مهندس رضایی به من فرمودن که مهره های لازم برای طراحی پوستر در اصفهان و کمیته اجرائی موجود هستش ولی من اعلام می کنم که هر کسی که دوست داره در این زمینه هم کمکی کنه میتونه طرح پیشنهادی خودش رو حداکثر تا 5 اردیبهشت به آدرس ایمیل من ارسال کنه.

با سلام
میخواستم بپرسم کسی واسه پوستر طرحی ارائه کرده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، مجید جلیلی
سلام جناب ترکی
نه تا به الان هیچ کسی برام طرحی نفرستاده.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان