درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
سلام.جناب قاسم پور منم با تمدید زمان موافقم،احساس میکنم اطلاع رسانی تو این زمینه(بیشتـــــــــر در دانشگاه ها)کم بوده و تقریبآ اعضاسایت از قضیه بزرگترین سازه اطلاع دارنو عضو شدن،ممنون میشیم بیشتر وقت بدید!!!
،
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، احسان نظری
امیدورام که بعد از جلسه کمیته اجرائی تکلیف پوستر این پروژه مشخص بشه تا با ارسال پوستر به دانشگاه های سراسر کشور شاهد همکاری دانشگاه های دیگر باشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، محمد جواد رضایی ، احسان نظری ، ساجده نوروزی ، سپیده کرمی
با سلام خدمت همه ی دوستان و عرض تبریک خدمت دوست عزیزم خانم ساجده نوروزی به خاطر طرح خوبشون به نظر من طرح ایشون جای تحسین داره امیدوارم با کمک اعضای این پروژه و حمایت مسئولین این کار به نحو احسن انجام بشه! با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، احسان نظری ، ساجده نوروزی
سلام
پیشنهاد میکنم ثبت نام تا 15 اردیبهشت تمدید گردد
Smile
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام
ثبت نام در کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان، تا تاریخ 15 اردیبهشت91 تمدید شد.

از تمام کسانی که تمایل دارند که در ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان مشارکت نمایند، درخواست می شود تا تاریخ زیر از طریق ارسال ایمیل یا پست خصوصی به بنده اطلاع دهند.

آخرین مهلت ثبت نام در کمیته ساخت:
15 اردیبهشت 91

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی
سلام
پوستر بعد از پایان نهایی شدن تمام اسپانسرها باید تهیه و توزیع بشه چون لوگوی تمامی موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی باید در این پوستر باشه هرچند حدود 70 درصد این اسپانسرها فراهم شده و انشاا... تا اواسط اردیبهشت ماه بحث اسپانسرها بسته خواهد شد و بعد از آن تمامی پوستر ها پخش می شود .

ضمنا جناب مهندس قاسم پور ثبت نام باید همراه با عکس و اطلاعات هر نفر باشد چون قرار است برای تک تک اعضای هر کمیته جداگانه کارت صادر شود البته پیشنهاد های از طرف دوستان عضو کمیته اجرایی مطرح شده که انشاا... بعد از جلسه پنج شنبه به اطلاع شما خواهد رسید
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی
سلام
اولا تشکر از مهندس قاسمپور بابت تمدید مهلت ثبت نام.
بنظر من اگه هر چه زودتر پوستر آماده بشه، همه به هم میتونیم تبلیغات بهتر و گسترده تری انجام بدیم. ولی باز هم با توجه به نبود پوستر و توزیع اون تا هر زمان، بنظر من 15 اردیبهشت هم فرصت کمیه.
یه پیشنهاد هم بدم که اگه ممکنه طراحی پوستر رو هم مثل طرح به مسابقه گذاشته بشه.
البته اونطوری که خانم نوروزی اعلام آمادگی کردن، خب از حالا طرح برتر مال ایشونه.Smile
این نکته رو هم که جناب جهانگیر مقدم فرمودند: که بعد از نهایی شدن اسپانسرها پوستر طراحی بشه، قابل دفاعه. بالاخره اسپانسر هم انتظار داره که لوگوی شرکتش داخل پوستر باشه.
اما اگه زودتر پوستر آماده و به تمامی دانشگاه های سراسر کشور ارسال بشه میشه تبلیغات و مانور بهتری روی این قضیه داد. بازم پیشنهاد میکنم که اسامی و لوگوی تمامی شرکت ها و مؤسسات داخل بروشور قرار بگیره. و اینکه بعد از مشخص شدن نهایی اسپانسرها، لوگوهای مربوط به هر شرکت به پوستر اضفه بشه. و تا اون زمان پوستر چاپ و توزیع بشه.
درمورد کارت هم جناب جهانگیر مقدم عزیز اجازه بدین توی جلسه کمیته اجرایی مشخص میشه که چه اطلاعاتی باید از دوستان گرفته بشه.Big Grin
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده کرمی
با سلام
جناب جهانگیرمقدم، مواردی که شما در این تاپیک مطرح فرمودید، با مهندس رضائی قبلا هماهنگ شده.
بعد از تحویل طرح به جناب مهندس رضائی، تا 10 روز به ایشان و کمیته زیر مجموعه ایشان از سوی شورای راهبردی سایت، وقت داده شد تا هماهنگی های لازم در اصفهان صورت پذیرد . چرا که شما و دوستانتون به هر کجا مراجعه می کردید، ازتون طرح رو میخواستن و شما بارها از عدم وجود طرح شکایت و گله کردید. و من حال شما رو درک می کردم. لذا ما منتظر هستیم تا قضیه اسپانسرها و هماهنگی با شورای تامین و شورای اداری استان اصفهان قطعی و تمام شود تا به ادامه مراحل این پروژه بپردازیم.

مهندس رضایی به من فرمودن که مهره های لازم برای طراحی پوستر در اصفهان و کمیته اجرائی موجود هستش ولی من اعلام می کنم که هر کسی که دوست داره در این زمینه هم کمکی کنه میتونه طرح پیشنهادی خودش رو حداکثر تا 5 اردیبهشت به آدرس ایمیل من ارسال کنه.

بحث ثبت نام هم تا 15 اردیبهشت از طریق همون روش قبلی (که بایستی علاقمندان به من یا اعضای مدیریتی سایت اطلاع بدن) ادامه خواهد داشت. برای سازماندهی اعضای کمیته ساخت در مرحله بعدی ثبت نام، یک سری مشخصات و مدارک از کسانی که اعلام آمادگی کردن درخواست خواهد شد و آیین نامه انضباطی مربوطه نیز تنظیم و به امضای هر یک اعضای کمیته ساخت خواهد رسید تا هر کسی که در این کمیته اعلام آمادگی میکنه، نسبت به تعهد خودش جدی باشه. (البته با رویه ای که در پیش هستش ممکنه دوباره این تاریخ رو تمدید کنیم)
لذا بحث در مورد صدور کارت و... خیلی زوده و باید بعد از رسمیت یافتن این موضوع در اصفهان و هماهنگی های لازم، در موعد معیین اقدام خواهد شد.

در مورد طرح هم لازم هستش عرض کنم، در آینده نزدیک جلسه ای با حضور اعضای کمیته علمی این پروژه در تهران برگزار خواهد شد و طرح سازه ی بنای معماری پیشنهادی، بررسی و تبادل نظر می شود.

ما منتظریم تا مهندس رضائی بعنوان مسئول کمیته اجرائی، نتایج گفتگوها و هماهنگی های لازم رو در آینده ای نزدیک به حضور کاربران برسانند. تا به ادامه مراحل پروژه بپردازیم. به همه اعضای کمیته اجرائی خدا قوت میگم.

یا حق

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حامد احمدپور
سلام خانم کرمی
مگه شما از تعداد اسپانسرها اطلاع دارید که این پیشنهاد رو ارائه دادید؟ اگه خبری هست بگید تا ما هم بدونیم ! Shy Exclamation
اون دفترچه ای هم که فرمودید، اتفاقا به فکرش بودیم با این توضیح که اسامی تمام اشخاص و موسسات و ارگان های حقیقی و حقوقی که چه بصورت کمک مالی و چه بصورت معنوی (کمک در ساخت و..) برای این پروژه زحمت کشده اند در یک کتابچه ای بنام "کتابچه بزگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تنظیم و چاپ بشود.
پاسخ
سلام خدمت تمامی دوستان
چند نکته به صورت کوچک عرض می کنم :
1- طرحی که در تاریخ 20 با تلاش دوستان ارائه شد صرفا یک کانسپت اولیه بود و تا دوشنبه همین هفته طرح تغییراتی جزئی داشت شما از کمیته اجرایی توقع داشتید یک طرح نقاشی شده که سه بعدی نشده بود را به نهاد دولتی یا خصوصی ارائه کند ؟؟؟
در صورتی که تمام اعضای کمیته اجرایی از همان روز فعالیتشان را شروع کردند که برای گواه این موضوع سایت زیر که سایت نظام مهندسی استان اصفهان است که در بند 6 مصوبات جلسه گروه عمران مذاکره با بنده نوشته شده است :
http://www.nezammohandesiesfahan.ir/Grou...ntentID=57
2- همه شما کم یا زیاد به قانون کشور عزیز مان ایران آگاه هستید نهاد اجرایی که همان استانداری بشود به هیچ یک از اسپانسرها اجازه ندارد نامه بدهد که در این پروژه حمایت مالی یا معنوی کند که این مشکل پروسه زمان بر بود که ما در این زمان کوتاه حل کردیم

3- در هر شهری یک طرح تفضیلی دارد که در سال آینده برای فلان زمین چه کاربری مشخص شده است حال ما می خواهیم در بهترین نقطه از شهر اصفهان که برای عموم مناسب باشد یک زمین بزرگ بگیریم که تا مدت ها این سازه نگهداری شود آیا این کار سخت نیست ؟ آیا زمان بر نیست ؟ آیا ... ؟

ضمنا شما برای ارائه طرح حدود 20 روز وقت دادید اما برای هماهنگی با نهادهایی که بعضا حتی اسم سازه ماکارونی را به گوششان نخورده است 10 روز زمان دادید .
دوستان و تمام کاربران عزیز هیچ یک از اعضای کمیته اجرایی چه من که کوچکترین عضو این کمیته هستم چه مهندس رضایی که دبیر این کمیته می باشد یک روز آرام و قرار نداریم و تمام تلاشمان را می کنیم وظیفه ای که داریم و قدم کوچک خیری که برای تمام کودکان بی سرپرست برداریم به بهترین نحو ، محکم و استوار برداریم .
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، حسین ترکی ، احسان نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان