درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
سلام
بنده هم به نوبه خود به خانم فاطمه نوروزی تبریک میگم و امیدوارم در آینده باز هم شاهد طرح های زیبای ایشان باشیم.
امید است به کمک تمامی دوستان بتوانیم این پروژه رو به اتمام برسونیم .
با تشکر از تمامی فعالان در این زمینه.

……………….. RAYA. ……………….sara gachilou
پاسخ
 سپاس شده توسط رضا اله ورن ، احسان نظری ، سعید قاسم پور
سلام منم به نوبه خودم به خانم نوروزی تبریک میگم وبهشون خسته نباشید میگم
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، احسان نظری
یاد خدا آرامبخش قلبهاست...

چه ساخــــتن هایی که مارا سوختــــــ ،و چه سوخـــــتن هایی که مارا ساختـــــــ
خدای من...
مـــا را فهمی عطا کن،کــه از مقصد سوختنمــان ،ساختنـــی آباد سازیم...

[تصویر:  God.jpg]

با سلام وتشکــــــرفراوان به همه اعضاء و اساتیدی که منو مورد عنایت خودشون قرار دادند.
اولین ساعاتی که طرح رو سایت قرار گرفت،شاهد نظرات و لطف بی پایان شماعزیزان بودم،واز همان موقع تو فکر جمله ای بودم که با اون ذره ای از محبتهاتونو جبران کنم،ولی احساسم در کلمات نگنجید،جدأ نتونستم حتی کلمه ای پیدا کنم که لایق وصف شما باشه ،به همین دلیل وادار شدم به زبان عامیانه خودم یه تشکر کوچیک ازتـــــون داشته باشم"

واقعیتــــ قضیه اینه که برای طراحــــی این سازه،مــن جدآ هیچکاره بودم،فقط طرح ساده ای بود که روبرگه زده شد،و این دوستان و اساتید و همچنین صاحب نظران گروه بوده اند که بهش بال و پر دادند...
بهرحال بعنوان عضو کوچیکـــی از این گروه بزرگ امیدوارم این پروژه تا آخــــــر به همین منوال،با همکاری و نهایتآ خرسندی و رضایتـــــ هرچه تمامتر همه وهمـــــه پیش بره"

[تصویر:  Hemayat.jpg]

+ درنهایت در ادامه صحبتهای دوستان باید بگم،همونجور که میدونید این طرح ،طرحی کلی و فرمـــی است معماری،و ممکن است در بررسی های بعدی وفرم دهی حجم از لحاظ سازه ای، جزئیات آن با کمی تغییر روبرو شه!البته این نکتـــه هم باید متذکر بشم که در مفهوم اصلی تغییری بوجود نمیاد.
صحبت از مفهوم شد،باید اینم اضافه کنم که حجم،دارای چند معانی مختلف است، که بطور کلی به 2دسته : مفهـــــوم و معلــــــــــوم تقسیم شده"

قصد اینو داشتــم که به حمایت از طرح ،مفاهیم کلی رو بیان کنم،اما با مشورتی که با دوستان انجام شد و همچنین دست و دلباری جناب قاسم پــور(بابت مسابقه و جوایز) تصمیم بر این شد که با یاری شما ،به معنی ومفهوم سازه ای که قرار است نشان دهنده عزم ما وبه حمایت از کودکانی ست که بخاطرشان قدم در این عرصه گذاشتیم،برسیــــــــــــــــــم...

[تصویر:  article_289622_1.jpg]

به امید آنکه تلنگری باشیــــــــم برای جهانیـــــــان،برای آنانی که چشمانشان به دردهای دیگران بسته است..."

...
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، مجید جلیلی ، مرضیه شریعتی ، محمد جواد رضایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، احسان نظری ، سعید قاسم پور ، سارا گچی لو ، گلشید دلاور
لازم بود من هم از طراح طرح بزرگترین سازه جهان و همچنین کسانی که با ارایه طرح این پروژه را همیاری نمودند تشکر نمایم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری
سلام و عرض احترام خدمت همه کاربران انجمن

جهت اطلاع کلیه عزیزانی که شاید برای اولین بار است که به این تاپیک سر می زنند و به تازگی از این خبر مطلع شده اند، اعلام می گردد:
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران بنا دارد با اتکا به توانایی و مهارت های دانشجویان و علاقمندان به رشته شبیه سازی سازه با ماکارونی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و با حمایت مسئولات خدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اقدام به طراحی و ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران، نماید. همچنین اعلام می گردد در راستای اصول اخلاقی اسلامی و ایرانی و کمک های بشر دوستانه، با توجه به هماهنگی های انجام شده، کلیه منافع مادی و معنوی این پروژه به کودکان بی سرپرست کشور عزیزمان ایران اهدا خواهد شد.
در دو ماه اخیر تاپیکی با همین عنوان در انجمن توسط دوست عزیزمون جناب احسان نظری ایجاد شده بود که بدلیل ازدیاد صفحات آن تاپیک و وجود مسائلی که به مراحل ابتدایی پروژه مربوط می شد، تاپیک مذکور بسته شد و تایپ حاضر با همین عنوان در راستای تاپیک قبلی خواهد بود. عزیزانی که تمایل دارند از مسائل مطرح شده در تاپیک قبلی مطلع شوند می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند : بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت اول

همانطور که مستحضرید ثبت نام کمیته اجرائی پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تا 20 اسفند 90 ادامه داشت و نهایتا تا آخر شب 20 ام اسفد 90 این لیست بسته شد. ولی همچنان به عضوگیری کمیته های علمی و ساخت ادامه خواهیم داد. لذا در این پست اسامی کسانی که برای کمیته های علمی و ساخت، پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان" اعلام آمادگی کرده اند و در آینده اعلام آمادگی می کنند، نوشته می شود. لازم به ذکر است متقاضیان همکاری در این دو کمیته باید تا تاریخ های زیر، در این تاپیک و یا بصورت پست خصوصی به بنده اطلاع دهند تا اسم شان در این کمیته ها اضافه گردد.[/b](شماره تلفن و ایمیل اینجانب در زیر تمامی پست های من موجود می باشد.)

از کلیه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که علاقه حضور در کمیته علمی این پروژه را دارند، دعوت بعمل می آید.

مهلت اعلام آمادگی برای عضویت در کمیته علمی پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران: 29 اردیبهشت ماه 91

مهلت اعلام آمادگی برای عضویت در کمیته ساخت پروژه "ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران: 31 فروردین ماه 91

تذکر:
1- عضویت در هر یک از کمیته های سه گانه منوط به عضو بودن در سایت می باشد. یعنی قبل از اعلام آمادگی بایستی ابتدا در این سایت عضو شوید.
2- از تمامی بزرگواران درخواست می شود بعد از معرفی خودشان، شهر محل اقامت یا شهری که در آن تحصیل یا تدریس می فرمایید را هم اعلام بفرمایید.

اعضای کمیته علمی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"

1- دکتر نادر فنائی (عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)
2- دکتر شهریار طاووسی تفرشی (عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز)
3- دکتر اسماعیل فرج پور From U.S.A)
4- مهندس عباسعلی فکرت(عضو هیات علمی دانشگاه)
5- مهندس داوود روزبهانی (عضو هیات علمی دانشگاه)
6- مهندس مسعود شفقی (عضو بنیاد ملی نخبگان)
7- ...

اعضای کمیته اجرائی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"

1-آقای مهندس محمدجواد رضائی (از اصفهان)
2- آقای مهندس احسان نظری (از الیگودرز - استان لرستان)
3- آقای سعید رضا جهانگیر مقدم (از اصفهان)
4-خانم یاسمن کارگر ( از اصفهان)
5- خانم نرگس یاحی ( از اصفهان)
6- علیرضا حاجیان (از اصفهان)
7- خانم محبوبه اکبری (از شاهین شهر - استان اصفهان)
8- خانم سپیده کرمی (از زرین شهر - استان اصفهان)
9- خانم هانیه عباسی (از الیگودرز - استان لرستان)
10- آقای حسین ترکی (از الیگودرز - استان لرستان)
11- آقای مجید جلیلی (از الیگودرز - استان لرستان)
12- خانم مهناز هارونی (از اصفهان)
13- آقای نوید رشیدی (از اصفهان)
14- خانم معصومه شریفی (از شاهین شهر اصفهان)
15- آقای محمدحسین سلطانی (از اصفهان)
16- آقای علی مردانی (از اصفهان)
17- آقای ابوذر عظیمی (از اصفهان)
18- آقای آرش صداقت دوست (از اصفهان)

اعضای کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان

1- آقای رسول علیزاده ( از ارومیه)
2- خانم مرضیه شریعتی (از گرگان)
3- خانم فاطمه اسمعیلی سوره (از گرگان)
4- آقای سید ادریس عصاران (از مشهد مقدس)
5- آقای علی رنود (از خوزستان)
6- آقای رحیم باقری (از ارومیه)
7- آقای امیر حاجی ابول لو (از ارومیه)
8- آقای امید محمدی (از ارومیه)
9- آقای رحمت محمود نژاد (از ارومیه)
10- آقای فرخ بیدار (از ارومیه)
11- آقای مهرداد موگوئی (از الیگودرز - استان لرستان)
12- آقای علی محمد صالحی (از الیگودرز - استان لرستان)
13- آقای سالار ماهروئی (از الیگودرز - استان لرستان)
14- آقای علیرضا افخمی (از مشهد مقدس)
15- آقای مهدی نوذری (از ایذه - خوزستان)
16- آقای حامد آرون (از مشهد مقدس)
17- آقای سعید پرتوی (از مشهد مقدس)
18- آقای حمید پورملک (از تهران)
19- خانم هانیه عباسی (از الیگودرز - استان لرستان)
20- آقای حسین ترکی (از الیگودرز - استان لرستان)
21- آقای مجید جلیلی (از الیگودرز - استان لرستان)
22- آقای احسان نظری (از الیگودرز - استان لرستان)
23- آقای علیرضا جاودانیان (از مشهد مقدس)
24- آقای محمدرضا شارعی (از مشهد مقدس)
25- آقای مهدی بیات (از زنجان)
26- خانم مهناز هارونی (از اصفهان)
27- آقای محمدحسین سلطانی (از اصفهان)
28- آقای سعیدرضا جهانگیرمقدم (از اصفهان)
29- خانم فاطمه نوروزی (از کرج)
30- آقای مجید نیک نیاز (از مرند - استان آذربایجانشرقی)
31- آقای رضا الله ویرن (از زنجان)
32- خانم الهام احسانی (از تهران)
33- خانم سپیده کرمی (از زرین شهر - استان اصفهان)
34- خانم معصومه شریفی (از شاهین شهر اصفهان)
35- آقای علی نوروزی (از مشهد مقدس)
36- آقای محمدرضا خوشنودی (از مشهد مقدس)
37- آقای علی مردانی (از اصفهان)
38- آقای سیاوش خلیلی (از اصفهان)
39- آقای ابوذر عظیمی (از اصفهان)
40- خانم محبوبه عزتی (از قزوین)
41- آقای مجید بکتاش (از زنجان)
42- آقای فرهاد زنجانی (از مشهد مقدس)
43- آقای علی اصغری (از مرند - استان آذربایجانشرقی)
44- خانم سپیده رستمی جم ( از کاشان)
45- آقای وحید عطارزاده (از مشهد مقدس)
46- خانم خدیجه مهجوری (از مشهد مقدس)
47- آقای سجاد ساری (از لرستان)
48- خانم مژده مهدویان (از اصفهان)
49- خانم امینه اخلاقی (از اصفهان)
50- آقای اسحاق کاظمی (از مشهد مقدس)
51- آقای محمد کرامتی (از گرگان)
52- آقای بهروز کریمی (از زنجان)
53- خانم سارا گچی لو (از قزوین)
54- آقای حامد احمد پور (از تبریز)
55- خانم مائده اسلام دوست (ازاصفهان)
56- آقای فرشید پیرایش (از اصفهان)
57- آقای احسان جوادی (از اصفهان)
58- آقای حشمت اله جمشیدی (از الیگودرز - استان لرستان)
59- آقای علی خلیلی (از اصفهان)
60- خانم گلشید دلاور (از قزوین)
61- ...

توضیح در مورد کمیته ساخت:
بسیاری از دوستان و علاقمندان بدلیل اینکه از اصفهان دور هستن شاید نتوانند در کمیته اجرائی پروژه کمک حال باشند ولی در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند لذا برای این منظور کمیته ای ایجاد گردید و در اونجا اسامی کسانی که فقط و فقط در ساخت سازه خواهان مشارکت هستند، نوشته می شود.
در کمیته فوق تمام علاقمندان همکاری در ساخت سازه از دانشگاه های سراسر کشور نوشته می شود . لازم و ضروری است که کسانی که در این کمیته عضو می شوند در روز یا روزهای ساخت بزگترین سازه ماکارونی جهان در محل مورد نظر (که تاریخ و آدرس دقیق آن متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد شد) باشند.
اعضای این کمیته شامل کسانی می باشد که بصورت حرفه ای توان ساخت سازه ماکارونی را دارند و در گذشته در مسابقات مختلف کشوری یا منطقه ای یا استانی حضور داشته اند.

*** برای مدیریت این پروژه، " کمیته مرکزی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" تشکیل شده است که کلیه تصمیمات لازم و تبیین سیاست های پروژه، توسط این کمیته اتخاذ می گردد. که خود بنده از طرف این کمیته آنچه لازم باشد که خدمت همه عزیزان اعلام گردد را اطلاع خواهم داد.

"کمیته مرکزی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" شامل اعضای زیر می باشد:

1- رئیس کمیته علمی
2- تیم مدیریتی سایت itssa
3- رئیس کمیته اجرائی
4- مسئول کمیته ساخت

که در روزهای آینده "مسئول کمیته ساخت" و "رئیس کمیته علمی" نیز خدمت دوستان اعلام خواهد شد.

اطلاعیه شماره 1 :
از کلیه کارخانه داران و تاجران و فعالان اقتصادی سراسر کشور که علاقمند به مشارکت مالی در این پروژه نمادین ملی هستند، درخواست می شود جهت اعلام همکاری در این امر با اینجانب تماس حاصل نمایند.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حامد احمدپور
با سلام خدمت دوستان منم از طرف خودمو دوستام به خانم نوروزی تبریک میگم
کسی که قلمرو بهشت را در این دنیا نمی بیند در ان دنیا نیز نخواهد دید *جبران خلیل جبران *
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور
سلام
بنده هم برای ساخت این پروژه اعلام آمادگی می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مجید جلیلی ، احسان نظری
با سلام

مهلت ثبت نام در کمیته ساخت بزرگترین سازه تا 30 فروردین 91 خواهد بود. لذا تنها 2 روز برای ثبت نام زمان باقی است.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
با سلام
مهندس قاسمپور من فکر کنم اگه زمان رو یه مقدار بیشتر کنید، افراد بیشتری برای ثبت نام اقدام میکنند.
بنظر من برای ساخت به بیش از 60 نفر نیازه.
موفق باشید.
پاسخ
سلام جناب ترکی
با تیم مدیریتی پروژه مشورت میکنم و اطلاع میدم. یا حق
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان