درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
با سلام
خیلی خوشحالم که بالاخره طرح انتخاب شد.
از اعضای محترم کمیته های مختلف بزرگترین سازه ماکارونی دنیا که در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این موضوع تلاش میکنند، تقدیر و تشکر می کنم.
همچنین به سرکار خانم نوروزی هم، تبریک و خسته نباشید عرض میکنم.
به امید موفقیت روزافزون برای تمامی عزیزان
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، رسول عليزاده ، احسان نظری ، مجید جلیلی
سلام
طرح خوبه تبریک میگم به خانم نوروزی بابت این طراحی زیبا
انشالله که تیم اجرایی و ساخت زودتر کاراش رو شروع کنه
منتظر خبرهای خوب دیگه هم هستیم
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، احسان نظری ، حامد احمدپور
salam
Az babate shenidane in kare kheir khahanatoon kheili khoshhal shodam, omidvaram keh bish az in tavane elmi khod ro dar jahate hemayat az agshare asib pazir va mahroom beh kar bebandid va in sar loheii baraye digaran bashad.

Tarhe erae shode tarhe jalebi hastesh va dar beyne tarh haye erae shoda be onvane tarhe montakhab bargozideh shod va omidvaram shoma betunid be khubi ejrash konid

Omidvaram ba hamkari va ettehade hameye daneshjuyane alaghemand be in reshte dar iran shahede pishraft haye khubi dar zamineye shabihsaziye saze va hamchenin dar be anjam residane in kare kheir khahane bashim

movafag bashid
.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، محمد جواد رضایی ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، دکتر نادر فنائی ، احسان نظری ، علی رنود ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی ، علیرضا جاودانیان ، حسین ترکی ، حمید پورملک ، حامد احمدپور
سلام جناب دکتر فرج پور
بابت اولین پستی که در این انجمن زدید، سپاسگزارم و امیدوارم حضور اساتیدی چون جنابعالی بر هرچه دقیق تر بودن این پروژه و همچنین بر پربارتر بودن مطالب تاپیک های انجمن بیانجامد.
از اینکه منت گذاشتید و در انتخاب طرح ها کمک فرمودید کمال سپاس را دارم و امیدوارم در ادامه پروژه از نظرات شما هر چه بیشتر و بهتر استفاده نماییم.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
سلام

طرح ارائه شده طرح بسیار جالبی هست وانشاا... بتوانیم به بهترین نحو ممکن اجرایش کنیم جا دارد از تمامی تلاش های دوستان که در این طرح کمک کردند به خصوص آقای مهندس قاسمپور و خانم نوروزی تشکر کنم .
از آقای دکتر فرج پور نیز برای اولین پستی که در انجمن زدند تشکر می کنم و امیدوارم با نظرات و کمک های ایشان و تمام اعضای کمیته علمی بتوانیم چرخ های این پروژه را به جلو سریع تر حل دهیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، علی رنود ، احسان نظری
با سلام
امیدوارم تمامی عزیزان با همکاری هم انشاءالله بتوانیم این کار بزرگ و بدیع رو به سرانجام برسانیم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، احسان نظری ، مسعود شفقی ، حسین ترکی
سلام
همواره حضور ایرانی ها در کارهای خیر و انسان دوستانه پر رنگ بوده و هست. این حرکت خود جوش از طرف فعالان پر انرژی این مجموعه جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم همچنانکه در انتخاب طرح ها دقت های لازم صورت گرفته است، به همان مقدار و بیشتر در طراحی سازه ی طرح دقت بعمل آید و این رویه در اجرای سازه نیز به همین نحو باشد و سرانجام این سند در سابقه پر افتخار ایرانیان ثبت گردد.

حضور همه علاقمند برای این کار بزرگ از دانشجویان سراسر کشور، می تواند کمک بسیار زیادی برای پیشبرد اهداف مادی و معنوی و خیرخواهانه این عمل بشر دوستانه نماید.

برای همه کسانی که در این کار سهیم هستند، آرزوی موفقیت دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، مرضیه شریعتی ، علی رنود ، احسان نظری ، مسعود شفقی ، علیرضا جاودانیان ، سارا گچی لو ، محمد جواد رضایی ، حسین ترکی ، حمید پورملک ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، ابوذر عظیمی ، مجید جلیلی ، حمید رضا نظری ، دکتر اسماعیل فرج پور ، حامد احمدپور
سلام جناب دکتر فنائی
بابت اولین پستی که در این انجمن ارسال فرمودید، سپاسگزارم و امیدوارم حضور اساتیدی چون جنابعالی بر هرچه دقیق تر بودن این پروژه و همچنین بر هدفدار کردن مطالب تاپیک های انجمن بیانجامد.
از اینکه منت گذاشتید و در انتخاب طرح ها کمک فرمودید کمال سپاس را دارم و امیدوارم در ادامه پروژه از نظرات شما هر چه بیشتر و بهتر استفاده نماییم.

یا حق
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
[تصویر:  y1866_1_1_1.jpg]

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز
خوشحالم که در جمع صمیمی و دوستانه این انجمن قرار دارم و از افکار و عقاید این دوستان استفاده می کنم.
ابتدا یه خسته نباشید و تشکر بسیار زیادی دارم از کسانی که وقت گذاشتند طرح های مختلفی را ارائه کردند.
و یه خسته نباشید خدمت عزیزانی که پیگیر این پروژه هستند.
طرح بسیار جالب و با مفهوم عمیقی ارائه شده که من با دیدن این طرح به یاد کسی می افتم که در خرابهای کوفه دست نوازش خود را بر سر یتیمان و کودکان بی سرپرست می کشد.
به خانم فاطمه نوروزی بابت خلاقیت و این طرح بسیار زیبایشان تبریک می گویم.
بنده به شخصه با دیدن این طرح امید تازه ای برای ساخت این پروژه بزرگ پیدا کرده ام و تلاش خود را صد چندان خواهم کرد.

یه تشکر هم از شورای راهبردی سایت دارم که با نظرات خود به ما دلگرمی می دهند و همین امر ما را در ادامه این پروژه تشویق میکند.
فقط پک چیز به دوستان عزیز عرض می کنم.

یـــــــــا عـلـــــــــــــــــــــی
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی ، حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، حسین ترکی ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، مجید جلیلی
در ابتدا یه تشکر ویژه از زحمات تمامی عزیزانی که تا اینجا برای این پروژه عظیم زحمت کشیده اند.

همچنین سلامی گرم و سرشار از سپاس خدمت خانم نوروزی بابت طرح نمادین زیباشون.

......................................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، رضا اله ورن ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان