درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم
سلام سرکار خانم نوروزی
من در 28 اسفند 90 این موضوع رو در سایت مطرح کردم و اتفاقا چند روزی هم سر این قضیه در تاپیک مربوطه بحث گردید. میتونید به لینک زیر مراجعه فرمایید: موضوع فراخوان طرح
موفق و پیروز باشید.
یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
صحیح ولــــــــی تنوع در موضوعات تاپیک ها چنین ایجاب میکنه که علاوه بر مطرح کردن بطور همگانی (که خیلی ها من جمله من ممکنه ندیده و اطلاعی ازموضوع نداشته باشن!)یک ویژگی دیگه برای سایت قرار بدیم که بتونه اخبار مهمو(مثل این موضوع!)بطور پیام های جداگانه برای تک تک اعضا ارسال کنه!
.
من فکر میکنم اطلاع رسانی تو این سایت کمتر از موضوعات دیگه بهش توجه شده!و این یکی از دلایلی که (با توجه به صحبتهایی که قبلا توسط دوستـــــــــان انجام شد) از بین 416 عضو،ما فقط از نقطه نظرات تعداد محدودی بهره ببریم!
Exclamation
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، سارا گچی لو
با عرض سلام خدمت سرکار خانم نوروزی
من فکر می کنم تعداد کاربران ما 1000 نفری باشند !

حالا این 1000 نفر شامل این افرادند
1-افرادی که هر 2 ماه یک بار فقط به سایت سر می زنند که ببینند مسابقه ای هست یا نه . و می روند Big Grin این گونه افراد حال ثبت نام کردن هم ندارند و من از تعداد این افراد اطلاع دارم و حدودا 60 % از این هزار نفر رو شامل می شوند
2 - افرادی که در سایت ثبت نام کرده اند و در ماه یک یا 2 بار به سایت سر می زنند و در سایت هم ثبت نام کرده اند . این افراد شامل افرادیست که زیاد به اینترنت دسترسی ندارند و هر بار که به کافی نت می روند به سایت سر می زنند تا نسبت به برنامه های سایت آگاهی داشته باشند و اگر مسابقه ای بود برای آن برنامه ریزی نمایند و من از تعداد این افراد اطلاع دارم و حدودا 25 % از این هزار نفر رو شامل می شوند
3 - افرادی که دسترسیشون به اینترنت به نسبت کم هستش ولی به سایت سر می زنند یا افرادی که مشغلشون اجازه نمیده زیاد به سایت سر بزنند و این افراد وقتی به سایت میان عنوان تاپیک های جدید رو میخونن و اون تاپیک هایی که موضوعاتشون براشون دلخواه هستش رو باز میکنن و میخونن . میزان مراجعه این افراد به سایت هفته ای 2-3 بار هستش و این افراد رو هم تعدادشون رو میشه حدودا 10 % از هزار نفر رو تشکیل میدن
4 - افرادی که هر روز به سایت سر میزنن و شاید هر روز دهها بار به سایت سر بزنن و تقریبا همه مطالب سایت رو خط به خط میخونن و از همه رفتارها و فعالیت های سایت هم خبر دارند من دقیقا آمار این افراد رو دارم و حدودا 4ونیم درصد از 1000 نفر رو تشکیل میدن .
5- افراد بووووووووق هستن که برای اهداف بووووووووق به سایت میان و اصولا وقتی شرایطش پیش بیاد برای بوووووق به سایت سر میزنن تا بوووووووق کنن . این افراد تقریبا هر روز به سایت سر میزنن با چهره های گاهی به ظاهر خیرخواهانه و گاهی کاسه داغ تر از آش و گاهی ریش سفید و گاهی بوووووووق و اصولا برای کنترل این افراد نقشه های زیادی داشتیم و خوشبختانه از دید تیم مدیریتی سایت همیشه در حال کنترل هستن و ممکنه روزی یک بار به سایت بیان و گاها روزی صد بار ! مونده به شرایط و جو انجمن ما .
این افراد زیاد نیستن و حدودا نیم درصد از هزار نفر رو تشکیل میدن و خوشبختانه سایت رو از این افراد محفوظ نگه داشتیم و در آینده هم این انجمن علمی و مهندسی رو از این افراد مصون نگاه خواهیم داشت .

و اما پاسخ شما سرکار خانم نوروزی :
کلیه سیاست های ما و امکانات و برنامه های ما برای افراد گروه 4 و در درجه دوم برای گروه 3 انجام میشه و اگر کاربری از گروه 4 درخواستی برای برنامه ها و امکانات سایت داشته باشه از طریق مدیرکل سایت بررسی میشه .
از شما و دیگر دوستان انتظار میرود به عنوان کاربری که در گروه 3 و 4 انجمن هستید تاپیک مربوط به بزرگترین سازه رو مرتب پیگیری کنید تا از برنامه ها عقب نمونید .
دیگه تاپیک و پست هاش برای اطلاع رسانی زده میشه و بهترین راه ممکن هم همین راهه
اگر پیشنهاد دیگری برای اطلاع رسانی دارید بگویید
در ضمن یه کاغذ پارس و اتود قطعا در دسترس شما هستش و فکر نمی کنم برای زدن اتود طرح و ارائه اون مشکلی داشته باشید و امروز هم برای ارائه طرح زیاد دیر نیست Wink
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، علی رنود
سلام جناب نظری
-حرف شما منطقی(و باید بگم جواب دندان شکنی بود) اما مهندس همانطور که میدونید باتوجه به مشغله های موجود و تعدد نظرات امکان این وجود نداره که لحظه به لحظه از تغییراتی که تو سایت رخ میده و نظراتی که داده میشه مطلع شویم!
طراحی سازه (بعنوان اولین گام اجرایی در این پروژه) موضوع کمی نیست که بخوایم عین موضوعات دیگه سایت (...)باهاش برخورد شه !
که از نظر من در این موضوع تاحدودی کم کاری انجام شده و این مطلبو از طرحایی که تا چند روز پیش باید ارائه میشده و به قول مهندس قاسم پورهنوز طرحی پیشنهاد نشده،میتوان پی برد"

-البته همانطور که گفتم قبول دارم که این موضوع یک مقدار به کم توجهی برخی از اعضا(همچنین من) مربوط میشه اما به نظر شما اطلاع رسانی درباره پیشنهاد طراحی در سایت کافـــــــــی بوده؟!

-اما درباره محدودیت زمانی؛
نمیدونم بچه های عمران تو این مورد فرز تر از بقیه رشته ها باشن امـــــــــــا من بشخصه، از دید یک دانشجوی معماری صحبت میکنم!به ما یاد داده شده لازمه یک طرح خوب(هر چند ساده و ابتدایی) فکرو زمان لازمه نـــــــه سرعت!در ضمن فکر نمیکنم اسکچ زدن ساده روی کاغذ، حتی آوردن طرح در محیط اتوکد (بطور مثال)و حتـــــــــــی 3بعدی کردن اون بیشتر از 2ساعت وقت بگیره چه برسه به 1روزکامل!حــــــــــرف من چیز دیگه ایه...
صحبت من از بابت طرح اولیه و اون ایده اصلی ست!اینه که جای کار داره...!Idea

-بهرحـــال بحثی نیست"کاریه که شده!من فکر میکنم اگر بازه زمانی طراحی ،در موقعیتی بود که میتونستیم حداقل هر یک در دانشگاه های خودمون ،میتونستیم از نظرات و همکاری دیگر دوستان و حتی اساتیدمون استفاده کنیم؛طرح با کیفیت بیشتری پیش میرفت!

-امیدوارم مهندسای گرامی طرح های خوبی رو پیشنهاد بدن!پیشاپیش از طراحان این سازه نهایت تشکرو دارم...
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده ، حمید رضا نظری ، مجید جلیلی
سلام
من هم میگم اگه مهندس قاسم پور یک چند روزی بیشتر وقت بدن امیدوارم طرح های خوبی ببینیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط رسول عليزاده
سلام
منم با نظر خانم نوروزی موافقم
کار کوچکی نیست باید براش وقت گذاشت درسته که من نمیخوام طرحی ارائه کنم اما دوستانی هستن که به خاطر کمبود وقت حتی نمیخوان روش وقت بذارن
البته مهندس قاسمپور هم حق دارن چون برای هر کاری برنامه ریزی کردن اما بازم میشه یه کاریش کرد
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام
بنده دوباره مطالبم رو خوندم که خدای نکرده به دوستی برنخوره
و خدای ناکرده قصد دندون شکستن کسی رو ندارم . یعنی کار من نیست و بلد نیستم Big Grin

پاسخ خانم نوروزی

متاسفانه کم کاری دوستان چند دلیل داره . بعضی ها خوب مطالعه نکرده اند و بعضی ها بخاطر رشتشون که معماری نیست کمی پایه طراحیشون ضعیفه خودشون رو درگیر نکردن
ولی در این سمت تیم طراحی که دوستان فعالی هم هستند فعال بوده اند و به طرحهای خوبی رسیده ایم . اما هر کدام از این طرحها مشکلاتی داشته اند .
مشکلشون این هست که هر کدامشان یک یا دو تا از مبناهای طرح رو ارضا نمی کند
به عنوان مثال یکی از مبناها این هستش که ارگانها با دیدن طرح ازش حمایت کنند
و در بین این طرحها هستند طرحهایی که بسیار زیبا و کربردی هستند ولی حمایت ارگان ها رو ندارند !

حال برای نهایی شدن طرح و بازبینی اون ها توسط اساتید معماری که 10-12 نفر دکتر هستند باید چند تا از مبناها را قربانی کنیم تا یک طرح بیرون بیاد و ما پیگیر همین هستیم .

من با مهندس قاسم پور صحبت کردم و با اصرار زیاد ازشون وقت گرفتم . چون خودم شخصی رو میشناسم که توانایی طراحی بر مبنای دهها شرایط رو دارند . بخاطر همین تا 16 فروردین از جناب قاسم پور وقت گرفتم . چون این شخص از اواخر اسفند تا 14 فروردین مسافرت خارج از کشور هستند و من دستم بهشون نرسید

پس تاریخ نهایی کردن طرحهای تیم طراحی و شما عزیزان و ارائه آن به تیم اساتید معماری تا 16 فروردین تمدید شد . دوستان اگر توانایی طراحی دارید دسته به اتود شوید .Big Grin

و اما پاسخ جناب جاودانیان و علیزاده :
عجله مهندس قاسم پور برای نهایی شدن طرح بدلیل این هستش که کمیته اجرائی صداش دراومده و جناب رضایی و دوستان برای هماهنگی با ارگان ها و شرکت ها و اسپانسر ها نیاز به طرح دارند و دلیل ایشون منطقی هستش

هر دوستی که میخواد طرحی ارائه کنه پیام خصوصی بفرسته تا شرایط اولیه طرح رو براش بفرستم
با تشکر از شما عزیزان Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
مهندس نظری راست میگه، چند روز دیگه جلسه کمیته اجرائی هست و هنوز طرح مشخص نشده و معلوم نیست که باید توی جلسه چکار کنیم. حداقل اگه طرح زودتر مشخص بشه ما هم تکلیف خودمونو میدونیم و میتونیم بهتر تصمیم گیری کنیم.
پس مشخص شدن طرح کمک بزرگی به کمیته های مختلف میکنه.
در مورد اطلاع رسانی هم که بحثش پیش اومد باید بگم که ، اگه مدیریت محترم سایت در چنین مواردی از سیستم پیامک استفاده کنه زودتر به نتیجه میرسه.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مجید جلیلی ، سعید قاسم پور
منم با مهندس ترکی موافقم الان بچه های کمیته اجرایی هرجا که رفتن برای اسپانسر در مورد هندسه طرح سوالاتی پرسیدن وما فقط در مورد هدفش صحبت کردیم پس من از کمیته طراحی میخوام که طرح رو قبل از جلسه دوم کمیته اجرایی آماده کنند
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، ساجده نوروزی
با سلام و احترام خدمت عزیزان

با توجه به در خواست کمیته اجرائی و الزام وجود طرح در روابط اداری، لازم بود که طرح سریعتر آماده شود. از 28 اسفند 90 اطلاع رسانی در تاپیک مربوطه انجام پذیرفته و زمان قطعی مهلت ارسال آثار تا ساعت 24 روز 16 فروردین 91 هستش و این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
طرح های ارسالی باید شامل یک پرسپکتیو و بصورت شماتیک(ولی با مقیاس) بوده و بایستی در کنار هر طرح، دفاعیه مربوطه در چند سطر آورده شود.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، حامد احمدپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان