درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجلیل از برترین کاربران سایت
البته آقاي ناظم كه شكسته نفسي ميفرمايندSad از اونجایی که خودم بی اخلاق ترین کاربر سایت هستم .)
يه تبريك ويژه خدمت مدال اخلاقيا چون واقعا شايسته اش بودن.
يه تبريك خوشگل هم خدمت مابقي مدال آوران و تشكر بابت فعاليتهاشون.
ما منتظر مدال المپيك هستيمااااااااا. :-)
......................................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، احسان نظری ، محمد جواد رضایی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور
سلام
من هم به همه کابران فعال سایت تبریک میگم . امیدوارم این روند رو تو سال جدید دنبال کنند .
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی

میخواستم تشکر کنم از همه دوستان و بخصوص تیم مدیریتی این سایت و الحق و انصاف توی این مدت با زحمات و تلاش های خودشون تونستند که این مجموعه رو به نحو احسن در مسیر خودش هدایت کنند.
به تمامی دوستان عزیزی که مدال گزفتند میخواستم تبریک بگم . و در مورد مدال اخلاقی که تیم مدیریتی سایت به این بنده لطف داشتند هم، ضمن تشکر از این دوستان باید خدمتتون عرض کنم بی شک تمامی دوستان و کاربران عزیز این سایت لایق چنین عنوانی بوده و هستند و من مطمئن هستم که لیاقت دوستان عزیز از بنده برای این عنوان بیشتر بوده. و دریافت چنین عنوانی بدون شک مسئولیت بنده رو در حفظ اخلاق بسیار بیشتر میکنه و امیدوارم که بتونم برای این مجموعه گرانقدر مفید واقع شده و جواب محبت دوستان عزیز رو جبران کنم.
جا داره همین جا به دوست عزیزم جناب آقای رنود هم تبریک عرض کنم. چرا که ایشون حتی به تنهایی میتونست دارنده این عنوان باشه.
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، مرضیه شریعتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان