درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان
سلام جناب علیزاده
اسم تیم در مسابقات آریانا بوده ضمنا بنده از تیم دانشگاه گقتم و خود من در مسابقات خاوران فقط یک سازه داشتم اصلا هم در مسابقه شهرکرد شرکت نکردم ( تیم خود من با اسم مهراز ) ضمنا بنده اصلا هیچ منمی در این کار نمی کنم و نخواهم کرد بنده فقط برای کارهای مدیریتی اسم سرپرست را دارم و کارهای مدیریتی فقط تجربه در کار مدیریت می خواهد نه در آن گرایش تخصص خاصی داشتن
آقای قاسمپور بنده اگر می خواستم خودم ساخت بزرگترین سازه را در دست بگیرم از همان اول این کار را می کردم و اصلا در این سایت تلاش نمی کردم اما به دلایلی که در تاپیک بزرگترین سازه ماکارونی گفتم دیگر حاضر به ادامه فعالیت در این سایت نیستم علت اصلی آن هم « مدارا کردن با افرادی که هر کاری خواستن کردند اما شما همیشه سکوت کردید » می باشد . ضمنا بنده تا وقتی که اسم من میاد جوابگو هستم و خجالت را باید کسانی بکشند که دروغ یا سکوت می کنند نه کسی که بدون هیچ رودباستی حرفش را می زند البته فکر کنم راستگویی در اینجا مجازات داشته باشه !!!!!!!!!
پاسخ
سلام
بنده در بحث بزرگترین سازه دخالتی ندارم
فقط در مورد سازه و مقام باید بگم که منم میتونم خیلی حرفا بزنم که فلان جا فلان کار کردم ولی اگر از من بپرسن بهترین راندمانی که در دهنه یک متر به صورت رسمی زدی چقدره دو جور جواب میتونم بدم
یکی میتونم بگم که یک سازه با راندمان 550 طراحی کرده بودم یکی دیگه هم میتونم بگم راندمان 308 در مسابقات علوم تحقیقات
خب هر دوی این حرفها درست است ولی حرف اولم یک ادعاست و حرف دومم یک عمله
از ادعا تا عمل فرق داره
تیمی که با بیش از 5 سازه یکی از سازه هاش با حذف 5 ساز میشه نهم و در مسابقات بعدی هم با تحمل نصف بار سازه هایی که حذف شدن شده دوم و در مسابقات شهرکرد با قریب به 13 سازه هیچ مقامی نمیده فرق داره با یکی مثل من که تو مسابقات علوم تحقیقات با یک سازه اومدم ولی یک راندمان قابل قبول برای خودم رو زدم و مسابقات مشهد خودم نیومدم و یک سازه فرستادم و با افتخار سبک ترین سازه ای بود که تونست تموم وزنه های مسابقه رو روی دوش خودش تحمل کنه(ولی حذفش کردن)، فرق داره و مسابقات شهرکرد هم خودم فقط یک سازه داشتم که رتبه ششم رو کسب کردم
اینا رو واسه فخر فروشی نمیگم اینا رو به این خاطر میگم که آدم باید راستشو درست و حسابی بگه
آقا مهارت شانسی نیست اینو همه میدونند
مسابقات فردوسی بار تحملی سازه چقدر بود؟300 کیلو؟این در برابر 600 کیلو چقدره؟اختلاف تا چه حد؟مسابقات شهرکرد که مقام ندادین
مسابقات علوم تحقیقات وجدانا شانسی راندمان زدین و جالب اینجاست طرح هم کپی کرده بودین ولی خب بد هم کپی نشده بود فکر کنم ولی وزن سازه ای که باید حدود 160 گرم دربیاد شما 203 گرم در آوردین و باربری سازه ای که علی جاودانیان به 96 کیلو رسوند شما به 73 کیلو تنزل دادین ولی بازم خوبه وزن خوبی زد با این حال ولی اون 4 تای دیگه حتی نزدیک به این هم نبودن با اینکه طرح کپی بود
من صراحتا حرف زدم و اگر هم خواستین در پیام خصوصی کاملا پاسخگو هستم و روی حرفام وایسادم
خسته شدم بس که هر کسی با زبون خودشو بالا کشید و من به خاطر راستگویی و سادگی خودم باید ببینم یک عده ای که واقعا در جایگاه خودشون نیستند خیلی خودشون رو بالا ببینند جناب جهانگیر مقدم حرف من فقط شما نیستید روی صحبتم بیشتر با اون مسئول شماست که حرف زده و با استاد شماست که من شهرکرد وقتی ترم 2 کارشناسی پیوسته بودم بهش گفتم استاد میشه بگین بر چه اساسی کشش و فشار رو تنظیم کردید(اون موقع محاسبات اولیه رو جناب صفرپور به من آموزش داده بودند هر چند کامل بلد نبودم ولی حداقل سازه های خوب و بد رو از لحاظ طراحی تشخیص میدادم)
ایشون در جواب گفتند یکی از بچه ها اتوکد بلد بود دادیم اون کشید!!!!!قیافه من اینجور شدSadHuh
پس از این به بعد لطفا حداقل تو سازه ماکارونی تبلیغات منفی انجام ندید
امیدوارم تلخی حرفام به طاقت شما اثری نذاره
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رسول عليزاده ، سعید قاسم پور
(07-29-2012، 09:54 PM)سعید رضا جهانگیر مقدم نوشته است:  آقای قاسمپور بنده اگر می خواستم خودم ساخت بزرگترین سازه را در دست بگیرم از همان اول این کار را می کردم و اصلا در این سایت تلاش نمی کردم اما به دلایلی که در تاپیک بزرگترین سازه ماکارونی گفتم دیگر حاضر به ادامه فعالیت در این سایت نیستم علت اصلی آن هم « مدارا کردن با افرادی که هر کاری خواستن کردند اما شما همیشه سکوت کردید » می باشد . ضمنا بنده تا وقتی که اسم من میاد جوابگو هستم و خجالت را باید کسانی بکشند که دروغ یا سکوت می کنند نه کسی که بدون هیچ رودباستی حرفش را می زند البته فکر کنم راستگویی در اینجا مجازات داشته باشه !!!!!!!!!

جناب جهانگیر مقدم
من شما رو در حدی نمی بینم که باهاتون حتی هم کلام بشم. چون خیلی خیلی کوچک تر از این هستید که وقتم رو با شما به بطالت بگذرانم. من حتی یک کلمه از حرف شما یا موجودیت شما رو قبول ندارم.
خجالت را باید کسانی بکشند که دزدی میکنند. کسانی که به اعضای این انجمن و کاربرانش خیانت میکنند نه آنان که با خویشتن داری مدیریت میکنند.
گاهی پیش میاد که یه نفر خودش از یک محیطی بره کنار و گاها از اون محیط اخراج میشه. شما حتی ارزش اینو ندارید که اخراج بشید!

----------------------------------------------------------

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود
با سلام
همانطور که آقای علیزاده در ارسال شماره 57 این تاپیک اطلاع رسانی کردند، آقایان اصفهانی پروژه بزرگترین سازه رو خدسرانه نسبت به خودشون دانسته اند و مجری این پروژه رو دانشگاه ازاد خوراسگان اعلام کردند.
انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران ضمن محکوم کردن این اتفاق اعلام میدارد که در پروژه مذکور در اصفهان هیچ همکاری نداشته و نخواهد داشت و این عمل نقطه ای دانشگاه ازاد خوراسگان رو جز تخیلی بیش نمیداند .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به اینکه مسئول کمیته اجرائی (آقای رضائی) نیز با دانشگاه مذکور همکاری می نماید، اعلام میداریم که از این تاریخ به بعد ایشون هیچ مسئولیتی در کمیته اجرائی این پروژه ندارند و همکاری ایشون با دانشگاه خوراسگان را خیانت به کاربران این انجمن میداند.
اگر جناب رضائی حرف بنده رو مبنی بر همکاری ایشون با دانشگاه خوراسگان رو رد می نمایند، می توانند پاسخگو باشند!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما لازم است آخرین مطلبی که مربوط به آخرین مکاتبه ما با دانشگاه ازاد خوراسگان در تاریخ 12 ام تیرماه می شود، عرض کنم:
علارغم تبلیغات منفی آقایون مبنی بر حضور نداشتن ما در جلسه 14 ام تیرماه در خوراسگان، متوجه شدیم که جناب دکتر نجفی در همین تاریخ و ساعت در تهران حضور داشتند و در جلسه شورای پژوهشی در دانشگاه آزاد کشور شرکت کرده بودند!!!!!!!!!!

لذا جای بسیار تعجب است که چگونه می شود میزبان در تاریخ جلسه در محل جلسه نباشه!!!؟؟؟

همچنین از دوستان خواهش میکنم که به تاریخ اخباری که از سوی دانشگاه ازاد خوراسگان در مورد اجرای بزرگترین سازه زده شده است دقت نمایید. برخی از این مصاحبه ها و اخبار مربوط به قبل از 14 ام تیرماه هستش و این یعنی اینکه تبلیغات این آقایاون مبنی بر عدم حضور ما در اصفهان چیزی جز بازی با افکار عمومی نبوده است.

همچنین به اطلاع می رسانم با قطعی شدن مکان و زمان نهایی پروژه بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران به میزبانی انجمن شبیه سازی سازه های خرپایی ایران، کمیته جدید اجرائی تشکیل و اخبار مربوط به اون کمیته به اطلاع عموم خواهد رسید.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مسعود شفقی ، حسن پاشائی
Question 
[تصویر:  ?di=2134374555616]

عکسی که بالا می بینید متن اولین پیام خصوصی که تو این انجمن دریافت کردم .
یادگاری نگه داشته بودم برای روز مبادا و انگار امروز همان روز مباداست !
روزی که قرار گذاشتیم از یه جای دیگه ای به اینجا بیایم و مسابقه گذاشته بودیم چه کسی اول ثبت نام میکنه تو اون مسابقه دوم شد !
این کاربر شماره 2 انجمن شبیه سازی شخص غریبه ای نیست .
فعالترین کاربر itssa رو دوست دارم
چون تنها کاربری بود که وقتی از جای دیگه ای به اینجا اومد مثل برخی ها به هوس جایزه یکی دو تا مسابقه تعصبش رو نشکست و علاوه بر فعالترین کاربر متعصب ترین کاربر انجمن ما هم هست

اهل دروغ نیستم و راستش رو میگم که خیلی مواقع فکر میکنم نفر چهارمی هم تو تیم مدیریتی داریم و اون همین کاربر انجمن ما هستش . چونکه خیلی مواقع که مشکلاتی تو انجمن ما هست رو قبل از اینکه خودمون بفهمیم به ما گفته و یا اینکه در روزهای سختی که برا itssa داشتیم این دوست عزیز رو در کنار خودمون دیدم

فکر میکنم همیشه این محبت 2 طرفه بوده !
اگر پست شماره 74 تاپیک ارزیابی و نقد و بررسی مسابقات خاوران مشهد رو هم باز کنید خواهید دید .

[تصویر:  ?di=213437448990]

بخاطر همین محبت و دوستی بود که وقتی اجرای پروژه بزرگترین سازه در تهران با موانعی روبرو شد اولین کسی که بهش اعتماد کردیم تا تو شهر دیگه این پروژه رو برگزار کنیم همین شخص بود .
روزی که جلسه اول کمیته اجرایی در اصفهان برگزار شد از بین ما 3 نفر کسی نرفت چون که می دونستیم کسی اونجا هست که منافع و مقاصد ما با اون شخص به مثال 2 خط موازی میمونه

در جلسه دوم هم نرفتیم ولی انگار کمی قداست بهم خورده بود و چیزهایی آن طوری که باید می بوده نبود . دوستی تماس گرفت و این ها رو گفت . با مهندس قاسم پور تماس گرفتم و قضیه جلسه دوم رو گفتم ولی مهندس قاسم پور هم گذشت زمان و بررسی های بیشتر رو شرط اثبات موضوعات مطرح شده در جلسه اعلام کرد

تو جلسه تهران دووم نیاوردم 10 دقیقه مونده بود به پایان جلسه گفتم موضوع رو ولی این دوستمون به هم ریخت . ناراحت شد و وقتی دیدم جناب دکتر فنایی هم خواستن اینگونه صحبت ها مطرح نشه به کل ساکت شدم . از جلوی در گروه عمران دانشگاه آزاد تا میدان پونک با فرض اینکه اون حرفی که شنیده بودم دروغ بوده نزدیک 10 بار از این دوست عزیز معذرت خواستم ولی در جواب گفتن : من این کار رو نکردم و اگر قراره چنین صحبت هایی پشت سر من زده بشه پروژه رو ول می کنم یا شرط میکنم که اعضای کمیته اجرائی باید اصفهانی باشند من به غیر اصفهانی اعتماد ندارم که بیاد و از جلسه من فقط حرف های دروغ رو بزنه . و تا فردا نتیجه تصمیمم رو تو سایت میزنم .

هر چند این دوست عزیز پستی از نتایج فکرش نزد ولی .................

2 هفته پیش همین دوست عزیز تماس گرفت و گفت فردا پستی رو میزنم و به همه میگم که بخاطر 2 بلیط نخواستن پروژه انجام بشه و آبروی من جلوی فولاد مبارکه ، دانشگاه خوراسگان ، نظام مهندسی ، استانداری ، شهرداری و چند تا اسپانسر رفت .
با این دوست عزیز صحبت کردم و دعوت به آرامش کردم و در نهایت گفت نظری بخاطر تو نمی زنم
فردای همون روز درست وقتی برای کاری خارج از شهر بودم این دوست عزیز تماس گرفت و گفت نوشت آنچه را که نباید می نوشته .
شب وقتی به سایت اومدم دیدم که خط ها پست شبه بیانیه زده شده . و در جواب اونهمه بیانیه 2 نفر از کاربران در پست 83 بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران - قسمت دوم نوشتم که اختلافاتی هست و مقصر هر 2 طرف هستند هم ما و هم دوستان اصفهانی و در نهایت نوشتم که دوستان آرامش خودشون رو حفظ کنند تا تصمیمات هیجانی برای این پروژه گرفه نشه .
فردای اون روز وقتی 2 ساعت تلفنی با جناب رضایی صحبت می کردم باور کنید دوستان گوشی رو 20 سانتی متر از گوشم فاصله داده بودم و فقط مرتب می گفتم : بله ..... بله .....بله ......
با لهجه اصفهانی و خیلی عصبانی و تند تند حرف میزدن و من متوجه حرفهاشون نمی شدم
وقتی دیدم اینگونه صحبت ها طبیعی نیست از جناب رضایی خواهش کردم : تموم کن مهندس باور نمی کنم این گونه حرف ها از طرف شما زده بشه . رضایی که من میشناسم اینطور حرف نمی زنه. جوابی که گفتند هنوز توی مغز من مثل یک نوار مونده و ضبط شده :
چرا اینجور حرف نزنم . میزنم ! تو اون روی رضایی رو ندیدی . ببین حالا چیکارا می خوام بکنم ! شما اصفهانی جماعت رو نشناختی
10-12 روز گذشت و در کمال بی خبری شنیدم که در اصفهان این پروژه داره انجام میشه وقتی 2 شب پیش با خودتون هم صحبت کردم دیدید که تو چه حس و حالی بودم . مثل کسایی که از دوست خود خیانت ببینن
حس و حال کسی که به این شعر اعتقاد پیدا کرده :
ما ز یاران چشم یاری داشتیم ***خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

سخته ولی باور کردم 2-3 هفته ای هست که بقول خودتون با اون روی شما طرف هستم .
مهندس رضایی که خیلی دوستش دارم این روزها برام شده نماد کسی که یک سال تمام فکر میکردم میشناسمش ولی انگار نشناختمش
جناب مهندس این روزها خبردارم که با همه تماس می گیرین برای تخریب ما و جلب توجه سازه سازان این مملکت و شما هم خبردار باشین که وقتی با کسی تماس میگیرین همان لحظه که تماس رو قطع می کنید همزمانه با زنگ خوردن گوشی ما و دوستان رویز و درشت مکالمات رو به ما میگن .
و به غیر از شخصی که دیشب پ خ زده بود به همه گفتم مهندس رضایی درست میگه
چون هنوز باور نمی کنم مهندس رضایی هم دروغ میگه

دوست عزیز
نمی دونم این مهندس رضائی 3 هفته اخیر خوبه یا اون مهندس رضائی که نزدیک به یک و نیم سال باهاش بودیم
ولی من اون رضائی رو بیشتر دوست داشتم
اون مهندس رضائی که قسم میخورم تو این انجمن اگر 3 تا دوست داشته باشم یکیشه و بخاطر همین 3 تا دوست هم هست که اینجا هستم و بخاطر پاک شدن 2 تا پست تا 6 ماه تو پیام خصوصی فحش 4-5 نفر رو میشنوم و تحمل می کنم

ولی از یک چیز می ترسم و اون اینه که این مهندس رضایی که چند روزی هست با تماس گرفتن با این و اون داره دشمن می تراشه بشه یکی از 3 تا دشمنی که بخاطر اونهاست که اینجام

و اگر این رضایی اصفهانیه و بر خلاف حرف هاش که میگفت این سازه برای ایران و ایرانی ساخته میشه حالا قدم گذاشته به جایی که شده محفل ژست و فیگور مسئولین یک دانشگاه برای اینکه عکسشون تو روزنامه ها چاپ بشه و مرتب تاکیید کنه 70 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد خوراسگان این را ساخته اند

در جواب این شخص بنده هم زنگانیام ( زنجانی هستم ) و هر کمکی کنم برای این کشور هست و تمام زورم هم اینه که برای این سازه بجای اسم یک دانشگاه اسم این کشور زده بشه و اگر قراره روزی عکسی از این سازه در روزنامه ای زده بشه بجای دکتر x عکس تیمی باشد که چندین ماهه که دارند براش زحمت میکشند و در کنار سازشون ایستاده اند و بر خلاف این شخص که 2 رو داشت من یک رو بیشتر ندارم و اون اینه که سخته براش شیکوندن احترامات
احترامی که به کلی خاطرات زیبایی هست که با شما دارم .
اگر پایبند به این احترام نیستید بسم الله ! کلی حرف نگفته دارم از اون فرد خبیثی که 2 شب پیش با حالت تمسخر بهم پیام زد و دزدیش رو از چند صد کاربر اینجا به رخ من کشید
و کلی حرف دارم از این دزدی ! و این بازی کثیف !
شاید بشکونم یک روز این سکوت رو

حمید رضا نظری خوب یا بد هر چه که هست دوست داره که شب ها راحت بخوابه . و هر شب که میخوابه خدا رو شکر کنه که ترسی از اینکه فردا بیدار نباشه نداره .
باشد که شما عمر طویلی داشته باشید و بعد از هزار سال جواب گوی زحمت کشان این پروژه باشید
هر چند که پروژه دیگر دیر یا زود در راه است Heart
راستی جواب پستت رو قبلا ندادم و الآن میدم
من هم دوستت دارم مهندس رضایی Heart

[تصویر:  ?di=213437448990]
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، احسان نظری ، سعید قاسم پور ، حسن پاشائی