درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان
سلام
علت این که طرح به عقب افتاد و نیز جلسه کمیته اجرایی به تعویق افتاد فقط احترام به دوستان بود که اصرار داشتن برای طرح زمان بیشتزی به آنها داده شود و ظاهرا مهندس قاسمپور تا ساعت 24 امشب تنها به این دوستان زمان داده اند که طرح خود را بفرستند
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی
منم امیدوارم که طرح هر چه زودتر ارایه بشه
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
با سلام
به اطلاع کلیه عزیزان واحد کمیته اجرایی میرسانم جلسه مورخ 31 فرودین 1391 در سالن جلسات شهرداری به نشانی اصفهان - پل فلزی - خیابان مطهری -انتهای کوچه هتل اصفهان راس ساعت 16 برگزار میگردد.

===>>>> حضور کلیه اعضا الزامی میباشد

"مهمترین موضوعات جلسه عبارت است از
1-استماع گزارشات مربوط به اعضا طبق صورت جلسه 1390/12/23
2-بحث و تبادل نظر با نمایندگان استانداری و نظام مهندسی و شهرداری
3-تبادل نظر پیرامون چگونگی ثبت نام و دعوت از دانشجویان علاقه مند به شرکت در این پروژه
و....

درضمن همین جا از سرکار خانم کارگر و پدر ایشان به جهت تامین محل جلسات تشکر مینمایم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، احسان نظری ، حامد احمدپور ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، حمید رضا نظری ، مجید جلیلی ، سپیده کرمی
سلام

اگر می شد یکی از اعضای کمیته علمی هم در این جلسه بود خیلی عالی می شد

من همین جا از تمام اعضای کمیته علمی و مهندس قاسم پور درخواست می کنم در صورت امکان در این جلسه کمیته اجرایی شرکت کنند .
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی
سلام جناب جهانگیر مقدم
لطف و محبت شما برای ما ثابت شده هستش. ولی باید حضور هر کسی که در جلسه حاضر میشه، نفعی داشته باشه و نتایجی حاصل بشود. من قبلا با مهندس رضائی هماهنگ شده ام و اگر من الان 10 درصد احتمال بدم که حضور من یا سایر اعضای کمیته علمی در جلسه کمیته اجرائی مفید خواهد بود، حتما این کار رو انجام میدم.

حضور جناب مهندس رضائی در راس این جلسه برای من فصل الخطاب هستش و در این جلسه به امورات اجرائی و تقسیم وظایفی که شما در جلسه اولتون در موردش بحث و متعهد شدید، پرداخته خواهد شد لذا در این برهه زمانی فکر نمیکنم که حضور ما نتیجه خوبی داشته باشد.

در این جلسه نمایندگانی از استانداری و شهرداری اصفهان هم حضور خواهند داشت که اگر بنا باشه همکاری صمیمانه ای با ما داشته باشند، نیاز به حضور من و سایر اعضای کمیته علمی نیست و حتما همکاری میکنند. مگر اینکه خودشون تمایل نداشته باشند و از سر وظیفه اداری در این جلسه باشند.

ان شاءالله که نتایج جلسه در راستای جلسه اول کمیته اجرائی باشه و نتایج خوب و مفیدی داشته باشد.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده کرمی ، محمد جواد رضایی
با سلام
-با تشکر از تمامی دوستانی که وقت میگذارند و تمام تلاش خودشون رو برای پیشبرد در این پروژه ملی انجام میدهند.
-به اطلاع کلیه عزیزان میرسانم دومین جلسه کمیته اجرایی در تاریخ 31/1/91 طبق برنامه در ساعت 16 در سالن جلسات شهرداری با حضور 66 درصد اعضا تشکیل شد که دو نفر از اعضا : "آقای علی مردانی" به دلیل عدم هماهنگی با اینجانب جهت حضور نداشتن در جلسه و "خانم عباسی" به دلیل غیبت در 2 جلسه از کمیته اجرایی حذف میشوند.

-در صورتی که سایر اعضا در جلسات آتی بدون ارایه دلیل حضور نیابند نیز از این کمیته حذف خواهند شد.
-صورت جلسه دومین جلسه کمیته اجرایی فردا در سایت قرار داده خواهد شد.

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، سید ادریس عصاران ، حمید رضا نظری ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی
صورت مجلس دومین جلسه اعضای کمیته اجرایی :

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   صورت مجلس دومین جلسه اعضای کمیته اجرایی.pdf (اندازه: 69.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سپیده کرمی ، حسین ترکی ، محبوبه اکبری ، احسان نظری ، علی رنود
سلام
شرمنده عکسها تازه به دستم رسید

[تصویر:  dzrnpqa8pqim0nobzwvx.jpg]

[تصویر:  yn79hi302q3wa4kxup6s.jpg]

[تصویر:  grq5vv7h64alr71rxrfj.jpg]

[تصویر:  tegilbrxwlddkpy58c.jpg]

[تصویر:  kqwut3qvgebo7feb8d.jpg]

[تصویر:  2htotyf9uurnhlw7b2c.jpg]

[تصویر:  2mztvq5o8b4wl3oi7em.jpg]

فیلم چند دقیقه ای از جلسه کمیته اجرایی
P1040250.mkv - 8.0 Mb

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، احسان نظری ، سجاد مقدس پور ، ساجده نوروزی ، علی رنود ، مجید جلیلی
سلام
با هماهنگی آقای جهانگیر مقدم و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (جناب آقای دکتر نجفی ) توانستیم غرفه ای در نمایشگاه خدمت در باغ چهل ستون برپا و پروژه ساخت بزرگترین سازه را بیش از پیش به شرکتها و عموم معرفی کنیم
در اینجا تعدادی از عکسها را برای اطلاع به معرض دید قرار میدهیم

شایان ذکر است سازه در مقیاس کوچک جهت نمایش در نمایشگاه در حال ساخت میباشد Smile
عکسهای بیشتر در روزهای آینده به نمایش گذاشته خواهد شد

[تصویر:  jjxcbic15n71gto4g6bv.jpg]

[تصویر:  54b3a31l57lyeandicr.jpg]

[تصویر:  cjovez579k7t3uo8gdok.jpg]

[تصویر:  d5ese1wuvk5xgm35s94p.jpg]

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محبوبه اکبری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، احسان نظری ، ساجده نوروزی ، سجاد مقدس پور
امروز بچه ها سازه را تا مرز 95 درصد پیش بردند که متاسفانه اسپری کم آوردیم و کار متوقف شد و یکی از سرهای تندیس باقی ماند که انشاء الله در نمایشگاه بعدی ساخته خواهد شد Big Grin
(یکی از اسپری ها با توجه به شلوغی غرفه گم شد Angel)

این هم از مشارکت بچه ها و ساخت سازه
واقعاً سنگ تمام گذاشتند
با تشکر از همه عزیزان

این هم از مابقی عکسهای ساخت

[تصویر:  2lqbqc5ggcagiz0gb00.jpg]

[تصویر:  k9j9qisrnj9aozar0dj0.jpg]

[تصویر:  op4m2c7xmoggriws06.jpg]

[تصویر:  vqkva82andre7nj5sjsn.jpg]

[تصویر:  gxx8eoavihig86q43q.jpg]

این هم ماحصل زحمات گروه اجرایی

[تصویر:  u3byfac0d52qp8e7yrl.jpg]

[تصویر:  3ymzos3cjlpjwyobxh2z.jpg]

[تصویر:  uhs44nhccc2e7alfr5dq.jpg]

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، احسان نظری ، مرضیه شریعتی ، محبوبه اکبری ، علی رنود ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، مجید جلیلی ، سجاد مقدس پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان