درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
کمیته ساخت نهایتا تا چند نفر جا داره ؟
چند نفر رو در نظر گرفتین که پروژه طبق برنامه پیش بره؟
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، علی رنود
(03-14-2012، 09:56 PM)مهدی بیات نوشته است:  سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
کمیته ساخت نهایتا تا چند نفر جا داره ؟
چند نفر رو در نظر گرفتین که پروژه طبق برنامه پیش بره؟

سلام جناب بیات .
تعداد افراد لازم برای کمیته ساخت بعد از طرح و سختی و برآورد میزان زمان برای ساخت آن مشخص می شود که همانطور که مهندس قاسم پور اعلام کرد انشاا... طرح تا جلسه بعدی کمیته اجرایی آمده می شود و در آن جلسه در مورد این موضوع بحث می شود .

جا دارد این جا همانظور که مهندس رضایی نیز گفتند از تمام کاربران سایت تقاضا کنم اگر انتقاد یا پیشنهادی برای بهبود این پروژه دارید ما را از این نظرات آگاه سازید تا بتوانیم هر چه بهتر این پروژه ملی را انجام دهیم

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی بیات ، علی رنود
تشکر از آقای مقدم
خطاب به مهندس قاسمپور عزیز
با توجه به گفته های اقای مقدم که هنوز تعداد نیاز افراد کمیته ساخت تعیین نشده پس ما چگونه مبلغ باشیم و افراد واجد شرایط رو معرفی کنیم ؟
اگه تعداد افراد بالاتر از نیاز شد تکلیف چیه ؟
با تشکر
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
سلام
از دوستان عزیز درخواست میکنم در این تاپیک صرفا" مباحث مربوط به کمیته اجرایی مطرح بشه
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود
[تصویر:  ?di=1513317567322]

به نام دانای مانا

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

با سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن شبیه ساز سازه های ماکارونی
واقعاً برداشتن یک کوه در نظر اول کار خیلی سخت و دشواریه و کسانی با نگاه کردن به این کوه بزرگ همان اول جا میزنند و می گویند ما که نمی توانیم این کوه بزرگ را جابجا کنیم. بعضی ها هم از دور فقط حرف می زنند و می گویند اگر این کار را کنیم این می شود و اگر آن کار را کنیم آن می شود و هیچ اقدامی نمی کنند. ولی بعضی ها ( مردها ( منظور از مرد جنسیت نیست) ) از برداشتن سنگریزها شروع می کنند تا بتوانند کوه را بردارند. پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران یک کوه است و ما با اولین جلسه کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران اولین سنگریزه ها را برداشتیم. من حرکت را به شما و همه اعضای محترم انجمن تبریک می گویم و امیدوارم با برداشتن اولین سنگریزها ما بتوانیم کوه بزرگترین سازه ماکارونی جهان را با موفقیت برداریم.
هر آنچه در اولین جلسه کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران گفته شد و هر آنچه گذشت یک قدمی از هزاران قدمی بود که در این راه قرار است برداشته شود و من این را یک موفقیت بزرگ میدانم.

جزیئات این جلسه مهم است ولی هیچوقت کلیات را فراموش نکنیم و آن را فدای جزئیات نکنیم.

حال با تمام قدرت و توان می گوییم
مـــــــــــــــــــــــا می تــــــــــــــــــــــــــــوانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیم

[تصویر:  ?di=413317567325]
[تصویر:  ?di=7133175673214]
[تصویر:  ?di=613317567323]
[تصویر:  ?di=16133175673210]
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید قاسم پور ، هانیه عباسی ، حسین ترکی ، علی رنود
واقعا خسته نباشید
تمام سال من بی تو پر از سوز زمستونه
صدای خنده رو هیچکس نمی شنوه از این خونه
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری
با سلام خدمت عزیزان
با توجه به اینکه همیشه نظم در امور حرف اول رو میزنه و من سر این قضیه با هیچ کس شوخی ندارم، لذا در عین احترام خاص الخاصی که نسبت به اعضای کمیته اجرائی دارم، از دوستان خواستارم که در این تاپیک فقط و فقط اخبار مربوط به این کمیته بحث بشه و هر گونه اخبار در مورد این موضوع هم فقط و فقط از زبان جناب مهندس رضایی بیان گردد.
تک تک اعضای این کمیته برای من بسیار محترم و عزیز هستند ولی بهتره برای اینکه برای خودمون حاشیه درست نکنیم، اخبار دقیق رو از زبان مهندس رضایی بشنویم.

جناب بیات، پاسخ شما در تاپیک "بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" داده می شود.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، علی رنود
با سلام

اعضای کمیته اجرایی یک پیشنهاد دارم، بهتر نیست توی همین انجمن مسئولیت های کمیته اجرا را مشخص کنیم تا کارها زودتر جلو بره ؟؟ مثلاً فرض کنید بنده از یک خیر کمکی گرفتم باید این کمک رو واریز کنم به حساب خودم ؟ یا باید مسئول امور مالی داشته باشیم ؟؟

یا مثلاً نمیشه که هر کس برای خودش بروشور طراحی کنه یا هر کس برای خودش تبلیغات کنه ؟
به نظر شما نباید مسئول تبلیغات داشته باشیم ؟

یا خیلی چیزهای دیگه ...
من میتونستم این پیام رو خصوصی بدم ولی هیچ دلیلی برای مخفی کاری نمی بینم.
این فقط یه پیشنهاد برای سرعت بخشیدن به کارها.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید جلیلی ، علی رنود ، ساجده نوروزی
سلام
آقای مهندس نظری عزیز
بقیه اعضا هم نکاتی مد نظرشون بود که همه در جلسه آتی تصمیم گیری خواهد شد
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، علی رنود ، سعید قاسم پور
سلام
چند پیشنهاد دارم در مورد سوالات بالا
به نظر من با شرکت رجا صحبت بشه و مشکل ایاب و ذهاب دوستانی که از راه دور میخوان به اصفهان بیان تا حدودی مرتفع بشه(فکر نکنم حدود 50 تا بلیط برای شرکت رجا چیزی باشه)
در موردساخت هم به نظرم شیفتی باشه بهتره ولی باید اساتید راهنما هم به صورت شیفتی باشن تا انحراف در کار ایجاد نشه و همچنین یک کارگاره توجیهی یا جزوه توجیهی برای همه ی دوستان ارسال بشه تا در زمانی که اونجا هستیم یردرگم نشیم و همچنین به نظر من چیدمان ها به دست افراد بسیار با تجربه باشه و حتی در صورت لزوم تست گرفته بشه و گزینش بشه و طریقه شکستن قطعتات و سایر کارها هم به متخصص خاص خودش سپرده بشه
ممنون
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، حسین ترکی ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان