درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان
با سلام
این تایپیک با اجازه مدیران سایت محل اطلاع رسانی اخبار کمیته اجرایی ساخت بزرگترین سازه ماکارونی در جهان میشود
در این جا صورت مجلس اولین جلسه این کمیته به صورت pdf قرار داده میشه تا فقط کاربران و اعضا بتوانند از محتوای آن آگاه شوند.

این کمیته آماده جهت ارایه هرگونه پیشنهاد و خصوصاً انتقاد میباشد Blush

در اینجا لازم است که از تمام اعضای گروه که در این جلسه شرکت کردند کمال تشکر رو داشته باشم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   صورت مجلس اولین جلسه کمیته اجرایی.pdf (اندازه: 62.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 75)
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سپیده کرمی ، حمید رضا نظری ، علیرضا افخمی ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی ، مهدی بیات ، احسان نظری ، سعید رضا جهانگیر مقدم
خیلی ممنون ...
عالی بود خسته نباشید ...
قصه اصحاب کهف یک شوخی است،اینجا اگر 1روز بخوابی از یاد میروی!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، احسان نظری ، حسین ترکی
با عرض خسته نباشید به دوستان
این بند که کمیته اجرایی نمی خواد در کمیته ساخت باشه یعنی چه ؟
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم
(03-14-2012، 07:30 AM)حمید رضا نظری نوشته است:  با عرض خسته نباشید به دوستان
این بند که کمیته اجرایی نمی خواد در کمیته ساخت باشه یعنی چه ؟
سلام جناب آقای نظری
با توجه به مشکلاتی و فعالیت های زیادی که در زمان برگزاری این پروژه می باشد اعضای کمیته اجرایی تصمیم گرفتند حدالامکان به فعالیت در این امور بپردازند واگر زمانی برای آنها به وجود آمد به ساخت سازه بپردازند ولی به صورت مستقیم مسئول ساخت نباشند .
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری
ما نگفتیم کمیته اجرایی در کمیته ساخت نباشه
ممکنه کسانی که در کمیته اجرایی باشند به علت مشغله زیاد نتوانند به درستی در کمیته ساخت فعالیت نمایند
بنابراین فقط توصیه شد , کسانی که در کمیته اجرایی هستند در کمیته ساخت نباشند

-----
پاسخ
عکس های مربوط به اولین جلسه کمیته اجرایی
[تصویر:  n9xpurcnzosgmdtf3ae.jpg]
[تصویر:  62e4nakvzj88lc4df7g.jpg]
[تصویر:  j5yjwoxhxrss59dy1ld.jpg]
[تصویر:  453o19o3k9x2cp7k20.jpg]
[تصویر:  u32l6avtssh6qjofi20y.jpg]
[تصویر:  d4hzg274o34dme3pvpzv.jpg]
[تصویر:  d7j6nuatmwre0qorie1g.jpg]
[تصویر:  dxrceqea3ig29cn3sct.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، ابوذر عظیمی ، مسعود شفقی ، حسین ترکی ، سعید رضا جهانگیر مقدم
با تشکر از پاسخ جناب جهانگیر مقدم و رضایی
بنده نمی دونم مدیر کل سایت و سایر دوستان چه نظری راجع به این موضوع خواهند داشت
ولی توجه داشته باشید که از اونجایی که کمیته ساخت باید از افرادی تشکیل بشه که سابقه ساخت سازه ماکارونی را دارند . بدون شک هم 80% افرادی که در اصفهان و لرستان سابقه ساخت سازه ماکارونی را دارند در کمیته اجرایی هستند . پس نمیشه بقال سر کوچه رو آورد که سازه بسازه . و همین افراد کمیته اجرایی هستند که کمک بزرگی خواهند بود برای ساخت

از همه افراد در همه کمیته ها خواهشمندم بخاطر مسئولیت هایشان از زیر بار ساخت در نرن .
این پیشنهاد بندست . شاید دیگر دوستان پیشنهاد دیگه ای داشته باشند
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، سعید قاسم پور ، مهدی بیات ، حسین ترکی ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، احسان نظری ، ساجده نوروزی
سلام جناب آقای رضایی اطلاع رسانیتون کمی ضعیف بود من عضو کمیته ی اجرایی هستم ولی نمی دونستم که سه شنبه اولین جلسه هستش تا اینکه یکی از بچه ها بعد از جلسه بهم گفتند
گفتن حقیقت مهم است؛ این مهم نیست که ما راست می‏گوییم و دیگران اشتباه می‏کنند
پاسخ
با سلام
از زحمات دوستان عزیزمون در کمیته اجرائی سپاسگذارم و امیدوارم موضوعات مطرح شده مفید بوده باشه. ان شاءالله که تا جلسه بعدی این کمیته، تمام وظایفی به دوش اعضای این کمیته گذاشته شده، بخوبی اجرا شده باشند.

بدلیل اینکه درست در زمان این جلسه در حال مسافرت بودم لذا بصورت تلفنی نتونستم خدمت عزیزان عرض احترامی کرده باشم لذا از جناب شفقی عزیز خواسته شد تا آنچه که لازم هستش در این جلسه از طرف سایت بیان بشه، مطرح بشود.
بسیار خوشحالم که در شهری مثل اصفهان 17 نفر بصورت داوطلبانه و خودجوش در این کمیته اعلام آمادگی کردند و در این امر خیر پیشقدم شدند. این برای من بسیار با ارزش تر است . من به تمام مصوبات و پیشنهادات و نظرات این کمیته ارزش خاصی قائل هستم و امیدوارم همه موارد اجرائی گردد.

در مورد مسئله ای که بصورت پیشنهاد در صورت جلسه مطرح شده بود: عدم حضور اعضای کمیته اجرائی در کمیته ساخت:
اعضای کمیته اجرائی چه بخواهند و چه نخواهند در بحث ساخت سازه سهیم هستند. و اصولا نمیتوان در روز ساخت سازه این دو کمیته رو از هم جدا کرد. همه اعضای این کمیته در روزهای ساخت آماده باش خواهند بود و به احتمال قوی سرشون خیلی شلوغ خواهد بود. اگر بتوانند در روزهای ساخت وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند، میتوانند در قضیه ساخت هم بسیار مفید باشند. بهتره در مورد این قضیه زیاد حساس نباشیم.

پیشنهاد میکنم همه کاربران سایت برای این پروژه در شهر خودشون یک مبلغ باشند و برای کمیته ساخت نیرو جذب کنند. برای مثال جناب جاودانیان و افخمی از مشهد دارن نیرو جذب میکنن. بچه های تبریز از طرف دیگه و ...

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، احسان نظری
سلام
من از آقای سلطانی معذرت خواهی میکنم چون برای ارسال پیام شماره ایشان را اشتباه وارد کرده بودم

-----
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید رضا جهانگیر مقدم ، احسان نظری ، سعید قاسم پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان