درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرایش های جدید سازه ماکارونی
سلام

یک پیشنهاد دیگه دارم برای گرایش جدید

یک گرایش به شدت فکری( به طور مثال بارگزاری با یک گره ) بزارید ولی پلش کوچک باشه مثلا 40 سانتی متر و با محدودیت شدید در ارتفاع مثلا 5 سانت
و باید با مصالح یکسان (که از طرف برگزار کننده داده میشود و از یک نوع(تک لوله ای)) ضرف مدت مشخص مثلا 3 ساعت
ساخته شود
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، ساجده نوروزی ، حمید پورملک ، ابوذر عظیمی ، محمد خدایی
حجت الان دقیقا میدونم به چه شکل داری میگی شدید چشاتو بستی مشتتو گره کردی سخت در حال تاکید کردنی هه هه هه هه
منم موافقم که یک گرایش اینجوری باشه
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط حجت الله صفرپور ، محمد خدایی
سلام
مهندس قاسمپور هرچند تازه کارمو هنوز به این حد توانایی نرسیدم ولی باهاتون موافقم.گرایشه بسیار جالبیه و پر هیجان و یه امتحان برای ابتکار و توانایی و سطح علمی دوستان.
ممنون
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

سلام/خسته نباشیدخدمت دوستان وعزیزانی که بعضی وقتااینجام سرمیزنن.آقاتکلیف گرایش جدید چی شد واقعافکرشونمیکردم انقدگرایش جدید غریب باشه دوستان میدونین کارخوب چیه یااصلا بعدچه کاری آدم احساس مهم بودن وموفقیت میکنه وقتی کاری روانجامیده که هرکسی انجام نمیده ...همیشه توفکرکار نو وجدید باشید این یه نصیحت دوستانه هستش این کارای تکراری تهش مقام ویه جایزه هستش رکوردبزنین کار نو بکنین ویاپیگیرکارای جدید باشین بالاخره یه روزی موفق میشین وازکارای که الان انجام میدین درآینده پشیمون نمیشین /چیزی که من دارم درخیلی ازپیشکسوتای مقام آورسازه های ماکارونی میبینم .آقای قاسمپورلطف کنین آیین نامه گرایش جدیدم بذارین/
ممنون.
معلم برای سفیدبودن برگ نقاشیم تنبیهم کرد وهمه به من خندیدن ...اما من خدایی راکشیده بودم که همه میگفتن دیدنی نیست...HeartSadunes67@yahoo.com
پاسخ
سلام

با توجه به برخوردهایی که از کاربران مشاهده گردید و رفتارهایی که انتظار می رفت(در صورت بودن گرایش جدید) در روز مسابقه از برخی سر بزنه و به هزار دلیل و منطق دیگر و با توجه به برخی کم لطفی ها از طرف برخی مسئولان، هیچ گرایش جدیدی در مسابقات زنجان نخواهد بود. و همون دو گرایش راندمانی و سنگین خواهد بود.

امیدوارم آینده و گردش زمان، منجر شود تا بهتر و عمیق تر بیاندیشیم و بی خودی به دیگران تهمت نابجا نزنیم و با فرهنگ سازی و با وسعت دید بیشتر بتوانیم برای کارهای بزرگ آماده شویم.

بدرود

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، محمد خدایی ، حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی
سلام خدمت مهندس قاسمپور

مهندس جان ما منتظر آیین نامه گرایش جدید بودیم چندتا از دوستانم اعلام آمادگی کردن این تعداد کافی نبود؟
میشد مثله گرایش بار ضربه ایه خاوران .
این خودش میتونست یه امتحانی باشه واسه کساییکه پیشکسوت این کارن و ......
درهرصورت بقول شما کم لطفی کردن.
بابت این قضیه متاسفم.

یا حق
ساکت که میمانی میگذارند به حساب جواب نداشتنت........!!!!
عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا حرمت ها را نگه داری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان