درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب کنکور ارشد عمران
سلام
با توجه به اینکه دانشجویانی هستند که در ارشد عمران امسال شرکت کردند
لذا جواب سولات رو واسه دانلود میگذارم

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   azmoon sarasari 91 omraan.rar (اندازه: 2.67 MB / تعداد دفعات دریافت: 12)
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی ، نوید رشیدی
بنده هم چون خودم کنکور ارشد رو رشته معماری گرایش مدیریت پروژه و ساخت شرکت کردم کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد این گرایش رو براتون قرار میدم
اینم لینک تمام رشته ها فقط باید کد گرایشتون رو بلد باشین

http://www1.sanjesh.org/Arshad90/Key91Ar_m1/index.php

فایل‌(های) پیوست شده
.   به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسي ارشد سال 1391 مي رساند که کليد اوليه اوليه سؤالات بر روي سايت سازمان سنجش (اندازه: 814.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، نوید رشیدی
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره انتشار کارنامه اوليه و نحوه تکميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در آزمون ورودي تحصيلات تکميلي (دوره‌هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1391

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1391 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور اواخر هفته آينده بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني http://www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند. ضمناً :
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، از روز چهارشنبه 3/3/91 در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهدبود. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مي‌شوند درصورت تمايل به دريافت اصل دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، مي‌توانند از روز شنبه6/3/91 لغايت روز سه شنبه 9/3/91 به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2ـ به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را از ميان كد رشته‌ امتحاني مجاز و يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و كد رشته‌ محلهاي انتخابي را ابتدا به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به ترتيب علاقه به كد رشته محل‌هاي انتخابي درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 4/3/91 لغايت ساعت 24روز سه شنبه مورخ 9/3/91 مي‌باشد. براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت نام اوليه، نسبت به ثبت كد رشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده، اقدام نمايند. بديهي است پس از تاييد نهايي كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رمز 15 حرفي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد.
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .

niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مجید جلیلی ، علی رنود ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور

امشب شب حساسی هست برای من شایدم برای خیلیا. چون فردا جواب کنکور ارشد میاد. اگه قبول بشم همه دوستان یه شیرینی پیش من دارین Wink اگر هم قبول نشم حتماً تقدیر این بوده و سرنوشت ما جایی دیگه باید رقم بخوره، ولی خیلی امیدوارم یه چیزی ته دلم میگه ... Big Grin

niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، حمید رضا نظری ، مجید جلیلی ، محمد جواد رضایی ، مرضیه شریعتی
انشالله هم من مسابقاتی که قراره برم مقام میارم هم تو ارشد قبول میشی مهندس
حتی اگه عکس این قضیه اتفاق بیافته بازم شکرخدا
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، مجید جلیلی ، محمد جواد رضایی ، اصغر کریمی کیا
من که دل تو دلم نیست چند شب پیش خواب دیدم قبول شدم امیدوارم تمامی دوستان قبول بشن منم اگه قبول بشم یه شیرینی به دوستام انجمن بدهکار میشم واگرم نشد طوری نی با دوبار شکست ناامید نمیشم وبا توکل به خدا دفعه سوم رو جدی میخونم
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
پاسخ
 سپاس شده توسط احسان نظری ، مسعود شفقی
1392کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ( دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل ) سال 11392

سلام دوستان عزیز
بعد از اینکه چند بار توی رشته معماری شرکت کردم و قبول نشدم یه بار هم توی رشته خودم شرکت کردم این بار مجاز شدم. مثل اینکه قسمت نیست ما دنبال علاقمون بریم.

شما چطور، مجاز شدین ؟ Shy

niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مرضیه شریعتی ، مسعود شفقی ، هاشمی
سلام
به لطف خدا منم مجاز شدمShy

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، مرضیه شریعتی ، علی رنود ، احسان نظری ، هاشمی
تبریک میگم خانم سوره رتبه من 6466 شده که فکر میکنم فایده ای نداشته باشه Sad آخه 4500 تا بیشتر نمی خوان Confused

niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، فاطمه اسمعیلی سوره ، ساجده نوروزی ، مرضیه شریعتی
Smile قبول شدم SmileSmileSmileSmileSmileSmile

niktarahan@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان