درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

نظرسنجی: رکورد 570 کیلو رو قبول دارید
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه بدست آوردن سرعت بارگزاری با جک و سوالاتی پیرامون آن
سلام
جناب قاسم پور تمامی دوستان میدونن که شما علاقه ای به ثبت این رکورد ندارید . این مورد از حرفاتون که تاکید زیادب دارید مشخصه . صحبت یک طرفه هم راجع به این قضیه . با توجه به تجربیات قانع کننده نیست .
اگر شما به بیان لفظ فقط و فقط اشاره دارید ؟ منم سوال دارم ؟ چرا ( فقط و فقط ) واسه سازه تیم ما زنجیر کوتاه انتخاب شد ؟ آیا این مورد نمیتونه عمدی باشه ؟
ما راجع به اون سازه ضرر کردیم . که اگه عدد واقعی رو میزد الان این بحثا نبود .
اون لحظه تنها من بودم که بچه ها رو آروم کردم مشکلی پیش نیاد . الان هنوزم که هنوزه سر اون سازه از من دلخورن . حقم دارن . شما جوابی داری بگید ؟
شما تا چیزی ندیدی نمیتونی به کسی یا گروهی تهمت بزنی . در صورتی که ما اصلا احتیاج به تغییر سرعت بارگذاری جک نداشتیم . سازه 400 کیلویی ما این موضوع رو تایید میکنه .
تجربه شما محترم اما دلیل بر درستی آن نیست .
آقای قاسم پور شما داور مسابقات بودید و تمام حق داوری شما تعریف شده هست . من احساس نمیکنم شما این اجازه رو داشته باشی بعد اتمام مسابقات و بدون حضور بقیه تیم داوری نظر قاطع بدی که سازه ای درسته یا نه ؟ اونم بی دلیل . امیدوارم از جناب شفقی هم صحبتی بشنویم . شایدم ایشون تنها در موارد خاص نظر میدن .
ممنون
بسمه تعالی

من تو مسابقات خاوران نه عضو تیم بودم و نه مسئولیت اجرایی داشتم . قبل از مسابقات هم تاکید مهندس قاسم پور عزیز این بود که تو سالن حواسم به همه چی باشه تا چیزی از دید مجموعه itssa پنهان نمونه . تو سالن هم خیلی از دوستان شاید نزدیک به 40 نفر پیش من اومدن و نظر بنده رو پرسیدن . و هر کدوم هم که میومدن پیش من فقط و فقط بخاطر اینکه من نظر شخصیم رو بدم و حرفشون رو تایید کنم و بگم که بله 572 درست نیست . روز اول هر کی که اومد گفتم نمی دونم ! شب همون روز به دفعات از مهندس قاسم پور و مهندس شفقی صحت رقم این رکورد رو پرسیدم و سر میز شام از خود مهندس ملکی پرسیدم و تایید کردن که این رقم درسته . فرداش هر کسی که اومد و نظر بنده رو پرسید گفتم رکورد درسته ولی دوستان بحث هایی رو کردن که جالب بود مثلا گفتن داخل جک شیء رو می اندازن و یا شخصی زیر سن میره و پارازیت پخش می کنه و یا جک رو دستکاری می کنن . خوشبختانه بنده در کلیه بارگزاری های سازه های خاوران در روز دوم از کنار سن شاهد بودم و چیز خاصی ندیدم . تاکید می کنم از زاویه دید بنده چیزی نبود و ممکن بوده اتفاقی افتاده باشه که از اون زاویه مشخص نباشه و یا بنده ندیده باشم . ولی اون چیزی که من دیدم چیزی نبود

جناب جاودانیان وقتی نهار می خوردیم بنده کنار شما و آقای افخمی بودم که به من گفتید کمیته داوری بدون دلیل می خواد سازه شما رو حذف کنه . خاطرتون هست چی گفتم ! گفتم : من به 1 کیلو رکورد شما هم شک ندارم . وقتی هم دیدم آقای افخمی بد جور رو احساسات حرف میزنه برای اینکه خیالش رو راحت کنم باهاش شرط بستم که سازه شما رو بی دلیل حذف نمی کنه و اگر بی دلیل حذف کرد از Itssa میرم .
می دونید چرا این رو گفتم ! بخاطر اینکه مهندس قاسم پور و مهندس شفقی رو خوب می شناسم که اهل بی دلیل حذف کردن سازه ای نیستند . من اونروز وقتی فشار تیم ها رو مبنی بر غیر صحیح بودن رکوردتون دیدم . ترسیدم ! ترسیدم مبادا تحت فشار تصمیمی بگیرن ولی خوشبختانه هر بار که با مهندس قاسم پور و مهندس شفقی صحبت کردم متوجه شدم که با اون همه فشار دریای آرامش تو حرفهاشون موج می زنه .

مسابقه تموم شد و همه به رای کمیته داوری احترام گذاشتن و به شهرشون برگشتن ولی وقتی تو اتوبوس بودم به عدد 572 می خندیدم و جمله ای که یکی از عزیزان تو سالن به من گفت تو ذهنم می چرخید : ( من با علیرضا جاودانیان 10 تا سازه ساختم . اون اهل 572 که هیچ در بهترین حالت 350 هم نمی تونه بزنه !)

ولی واقعیت اینه دلیلی پیدا نشد که 572 شما رو تکذیب کنه و این یک دلیل محکم بود .

بعد از مسابقات هم برخی دوستان شاکی شدن ولی با صحبت قاطع مهندس قاسم پور و مهندس شفقی همه این رکورد ها رو قبول کردن . کافیه برین و تاپیک بعد از مسابقات رو بخونید .

به نکته خوبی اشاره کردید :
جناب قاسم پور تمامی دوستان میدونن که شما علاقه ای به ثبت این رکورد ندارید .

نه تنها جناب قاسم پور بلکه کلیه فعالین سازه ماکارونی ایران میلی به ثبت این رکورد ندارند . ولی چرا بعد از 75 روز داره این اتفاق میفته :
بخاطر اینکه شما در این 75 روز اخلاقی حرفه ای به اندازه 572 کیلو از خوتون نشون ندادید
امروز هیچ کس یادش نیست مسابقات سراسری زنجان و یا آزاد زنجان مقام ها برای کدوم تیم ها بود و رکورد ها چقدر بودند . ولی مهندس قاسم پور و مهندس علیرضا نظری و مهندس آتش نما رو خوب بخاطر دارند . می دونید مسابقات آزاد زنجان جایزه ها کاهش پیدا کرد ولی هیچ کس صداش در نیومد ؟ چون اخلاق حرفه ای مهندس نظری بیش تر از 355 کیلو رکوردش بود . مسابقات سراسری زنجان چندین ماه با تاخیر جوایزش داده شد ولی کی شاکی شد ؟ هیچکس ! چون می دونستن مهندس آتش نما هر روز داره میره به مسئول دانشگاهش یادآور میشه که سکه ها رو می خوان ! چون می دونستن که آرش آتش نما از جیب خودش ورودی برخی تیم ها رو داد ولی اون تیم رفت و پشت سرشم نگاه نکرد !
شما داری اسم دانشگاه زنجان رو میاری وقتی که انجمن علمی دانشگاه زنجان یک تیم هم تو مسابقات نداشت . هیچ کس نمی دونه رکورد فعلی یکی از گرایش ها با مشخصه خاصی در یک دانشگاه و مسابقه معتبر برای تیم آرش آتش نماست که سال 88 زدن . ولی سال 89 اونایی که نمی خواستن اسم زنجان روی این گرایش باشه و متاسفانه برخی دوستان هم در این تخلف سهیم شدن تا رکورد برای استان دیگه ای باشه . می دونید آتش نما صداشم در نیومد ؟

کجای این کارهای شما قد 572 هستش :
درست بعد از مسابقات گوشی رو خاموش کردید و رفتید سفر ! درست وقتی تیم ها مشکلات خاصی دارن و شما باید جواب بدید .
بعد از مسافرت هم بجای پیگری کار دوستان تصمیم گرفتید گوشی کسی رو جواب ندید و به مسابقات آزاد و سجاد و ..... فکر کنید
درست قبل از مسابقات چند وقتی با مهندس قاسم پور مشکل داشتید و مهندس قاسم پور تاکید داشت که جواب شما رو ندم ولی خودتونم خوب می دونید که هر وقت زنگ می زدید جواب شما رو می دادم. حتی وقتی مهندس قاسم پور فهمید و شاکی شد باز هم جواب شما رو می دادم

ولی شما بعد از مسابقات از 4 بار تماسی که با شما داشتم فقط همون بار اول جواب دادید و بقیش ...... !
شما خودتون رو با بچه های انجمن علمی دانشگاه زنجان مقایسه می کنید در حالی که شب قبل از مسابقه از لیست 70 نفره 4-5 نفر بیشتر پیدا نشد که برنامه ریزی کنیم !
اخلاق حرفه ای شما همین انجمن علمی رو هم از هم پاشید :
من شماره موبایل 3 نفر لز دوستان رو تو انجمنتون دارم و اخبار بعد از مسابقات و حواشی رو بهم میگن . ظاهرا در حال حاضر به خاطر شاکی شدن دوستان نسبت به رفتارهای شما و رکورد های ضعیف در مسابقات اخیر هیچ کس در انجمن علمی فعالیت نداره و خود شما هم این انجمن رو بحال خود ول کردید . و ساده ترین و بی خبرترین افراد دنیا تیم هایی هستند که اینجا نستن و منتظر رنک و لوح از انجمن علمی هستند که اصلا وجود نداره .

جناب آقای مهندس علیرضا جاودانیان عزیز اول شدن در مسابقات و رکورد 572 خیلی راحته ولی اول موندن و قد 572 اخلاق حرفه ای داشتن سخت !
چیزی که شما در این 75 روز نداشتید

امیدوارم هر چه سریعتر مهندس قاسم پور تاپیک رو ببندند .
فیلمی نخواهد آمد و 572 کیلو هم تغییری نخواهد کرد . حتی اگر یکی از انبیا الهی ظاهر بشه و قسم به تایید و یا تکذیب 572 کنه .
بحث بیهودست و خاطره خوشی هم که دوستان از زیارت امام هشتم (ع) داشتند به فراموشی میره

درخواست موافقت جناب قاسم پور برای بسته شدن تاپیک رو دارم
رسول عزیز این هم جواب شما :
جک هر چقدر سالم باشه ضامن ماندگاری یک رکورد نیست . بعضی وقت ها میشه باور کرد رکورد های 572 کیلویی 75 روز هم ماندگاری ندارند .
بحث بی فایدست !Heart
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط علی رنود ، رسول عليزاده ، محمد جواد رضایی ، مصطفی زمانی ، سعید قاسم پور ، فاطمه اسمعیلی سوره ، حسن شیخ
سلام
حمید جان راست میگی من تمام حرفاتو تایید میکنم
از همین الان هم لحظه شماری میکنم تا مهندس جاودانیان رو در یکی از مسابقات ببینم که این رکوردش رو تکرار و حتی ارتقا بده(البته به غیر خاوران) و اسم ایران رو بالا نگه داره ما که بخیل نیستیم و اون روز نزدیکه
اما لااقل فیلمهای بارگزاری سه تیم اول رو بزار ملت ببینن با اون بالا پائین پریدن جناب افخمی چطور سازه تا 570 کیلو رفت و همه رو شگفت زده کرد هنوز شوکش از بدنم خارج نشده
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی
سلام
به نظر من این مسابقات خیلی وقته تموم شده و چون روز مسابقات هم کسی توجهی به رکوردا نکرد الان دلیل اوردن و رد رکورد بیفایدست و میشه گفت این رکورد در حال حاظر زده شده پس ادامه این بحثها هیچ نتیجه ای نداره و بی ارزشه .و اگر در اینده این رکورد زده بشه برای همه ثابت میشه که دستگاه درست کار میکرده یا نه .چون در مورد سازه هیچ مشکل ایین نامه ای وجود نداشت .و به نظر من اگر تیم های مشهدی میخوان در اینده مسابقات خوبی داشته باشن بهترین راه اینه بخش خروجی کامپیوتری دستگاه رو حذف کنن و یه نمایشگر فابریک خود لودسلو بخرن و به دستگاه وصل کنن با این کار تیم ها راحتتر به کار دستگاه اعتماد میکنن .
 سپاس شده توسط علی رنود ، رسول عليزاده
سلام
جناب نظری حرفای جالب زیاده . اون مسابقات دانشگاه ازاد رو بنده شرکت نکردم . اینکه که شما از کجا مطلب میاری زیاد اهمیت نداره . چون حقیقت نیست . در ضمن من اصلا مسئولیتی هم در انجمن علمی نداشتم که بخوام ادامه بدم . فقط برگزاری مسابقات بوده . در ضمن مهندس جان هر کسی یک سری حرفا داره بهتره زده نشه چون بقیه احساس خطر میکنن . مخصوصا راجع به همون شبی که شما میگی .
رفتار من به خود من مربوطه و دلایلشم واسه خودم اهمیت داره . چوت اهل پاچه خواری نبودم . همه چیزو صریح گفتم و همچنان هم پایبنده اخلاق خودم هستم . البته مسلما عده ای ناراحت میشن .
بالاخره مسابقات زنجان رو شما باید حتما تعریف کنی چون شهر شما برگزارش کرده . منم گله ای ندارم از مسابقات مثالی زدم . چیزی که دست من نبوده شما میتونی هر فکری بکنی . ببخشید که من از شما اجازه ای واسه سفرم نگرفتم .
اینکه اخلاق و رفتار من در حد رکوردم هست یا نه شما جایگاه تصمیم گیری ندارید . ولی مطمئنم ناظم سایت که بیاد اینقدر راحت توهین کنه دیگه ....
کی میاد پست شما رو ببینه ؟ نمره مثبت هم میگیرید . زمان همه چیزو ثابت میکنه که آیا دوباره گروهی میتونه با این سایت همکاری کنه ؟ موفق باشه ؟
به زودی مشخص میشه . اون موقع میتونی مقایسه کنی دلایل اخلاق من چی بوده .
تو مسابقات بعدی حتما زیارتتون میکنیم . امیدوارم اطلاعاتتون رو از منابع دقیق تری بگیرید از این به بعد . ما هیچ وقت پشت یک رکورد قایم نمیشیم و ادعایی هم نداریم . جناب شارعی شاهدین که در همین مسابقات استانداری هم من شرکت کردم چون واسم رکورد اصلا ارزش نداره و متاسفانه هم سازه رطوبت داشت . همین .
امیدوارم اقای نظری ادما بی دلیل حرفی نزنن که بعدا پشیمون بشن . ما همچنان شما رو دوست داریم . اما گاهی اوقات لازمه که انسانها سکوت کنن که اگه حرفها همه زده بشه خیلیها دیگه نمیتونن کار کنن و موفق باشن .
خدانگهدار [/php]
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد رضا شارعی
با سلام خدمت مهندس جاودانیان عزیز
قصد من از متن بالا یک جمله بود که شما متوجهش نشدی :
اینکه بجای رجز خوندن این چند تا کار نا تمومت رو انجام بدی !
من با نمایش فیلم و تایید و یا تکذیب رکورد 572 موافق نیستم . چونکه اگر هم تخلفی بوده باید اونجا مشاهده میشده . از رسول عزیز هم می خوام که بحثش را با مهندس جاودانیان بصورت تلفنی و یا پ خ حل کنه .
از همه دوستان خواهشمندم که بحث 572 رو ادامه ندن !
مسابقات خاوران رو به مثال خاطره ای میبینم که افتاد زمین و مرد !
و هر چقدر بیشتر به این مرده لگد بزنیم نه تنها فایده نداره بلکه ممکنه قضیه خرابتر بشه ( امیدوارم منظورم رو بفهمید )
گرچه زیاد مایل به گفتن این جمله نیستم و اعتقادی هم بهش ندارم که یک تیم باید رکوردش رو تکرار کنه ولی حالا که مهندس جاودانیان راجع به قضاوت گذر زمان حرف می زنن ما هم منتظر می مانیم تا این رکورد در زمان آینده تکرار بشه .

مهندس جاودانیان عزیز تیم itssa چیزی برای از دست دادن نداره که پیش شما باشه و بترسه .
لطفا اگر چیزی می دونید اینجا اعلام کنید : هر کس ندونه فکر می کنه از دیوار خاوران بالا رفتیم .
روی خیلی چیز ها چشمامون رو بستیم و امیدوارم زبون به ناحق نچرخونیم .
من این چند تا خط بالایی رو جواب صحبت هام نمی بینم و بیشتر انکار مسئولیت بود تا جواب
اینکه شما تو انجمن علمی نبودید و فعل گذشته شما در آخر جمله : (( برگزاری مسابقه بوده )) جواب ابهامات دوستان رو میده .
وقتی اسم مسابقات زنجان رو میاریم دلم میگیره و دلتنگ اون روزها میشم . روزهایی که دبیر اجرائی بعد از مسابقات پاسخگوی اجرا بود نه مدافع رکوردش !
یادمه یک بار تلفنی بهم گفتی هر چی اغده ای هستش جمع شدن غرب کشور ! علیرضا جان هنوز پرچم این غرب کشور بالاست و هنوز دانشگاههای زیادی هستند که درخواست برگزاری مسابقه دارند و اسمشون رو تو سایت ذکر نمی کنیم تا بتونن تو این فضای بد فعلی سازه ماکارونی واسه مسابقاتشون برنامه ریزی کنن . و دلیل اینکه هنوز دانشگاهی مورد تایید ما نیست بخاطر اینه که نمی خواهیم خاوران دومی برای ملت بسازیم . منتظر باش خبر های جدید خواهد رسید
اگر وارد محیط شخصی شما شدم عدر می خوام و اشتباه بنده این بود که زمان فعل و فاعل رو تو عناوین شما قاطی کردم
لطفا اگر ناگفته ای دارید بگید از اون شب و یا دیگر شب ها تا ملت ما رو سارق فرض نکنن . اونقدر پایه های محکم داریم که با این بادها نمی لرزیم
و شاید اون که باید بترسه کس دیگه ای باشه که شما و ما متوجهش نیستیم
من هم امیدوارم در مسابقات بعدی شما رو ببینم و هنوز هم شما رو علیرضا جاودانیان دوست داشتنی می دونم .
موفق باشی دوست عزیز

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

خداحافظ
Heart

sabz_daar_sabz@yahoo.com
 سپاس شده توسط حسین ترکی ، سعید قاسم پور ، رسول عليزاده
جناب نظری
در جوابتون دوباره متذکر میشم که من مسئولیتمو بهتر میدونم از شما و نا به اینجا انجام دادم . همین . دفاع از رکوردم حق منه .
صحبت راجع به تیم سایت هم در حیطه اختیارات من نیست و موفق باشید . من به خودم مثل سایر دوستان اجازه نمیدم در مورد هر مسئله ای که صلاحیت ندارم نظر بدم وقتی دوستان شرکت کننده داوری میکنن .
کسی منکر زحمات ارش اتشنما نیست . ما منتظر برگزاری مسابقات هستیم دوباره .
ناگفته های اون شب هم برمیگرده به دعوای دوستان . یکم برگردی گذشته یادت میاد . سکوت بهترین کاره .
قضیه ما هم عین دوستی خاله خرسه شده . این عکس و اون حرفا . بازم ممنون .
بسمه تعالی

-2 اعتبار برای آقایان جاودانیان و علیزاده بخاطر ادبیات ناشایست
من تذکر داده بودم که چنانچه بخواهید بحث هاتون رو 2 طرفه ادامه بدید بهتره در پیام خصوصی و تلفنی دنبال کنید

خجالت آوره ! احترام عنوان مهندس نامتون و چند دوستی که حداقل 9-8 سال ازتون بزرگتره رو هم نگه نمی دارید که هیچ . لااقل احترام نام چند استادی که اینجا به عنوان شورای راهبردی اسمشون رو ذکر کردیم نگه دارید
مهندس رضایی با این سن و مشغله میان چند تا مطلب ناب رو برای استفاده من و شما میزارن و بجاش شما هر چی دهنتون میاد میگید
نا سلامتی چند تا بزرگتر و کاربر خانم اینجا داریم
اگر می خواهید اینجوری ادامه بدید یا بگین عنوان سایت رو به کل کل و فان عوض کنیم یا من عنوانم رو عوض کنم تا نگن نظری چجور ناظم سایتی هستش که عرضه چرخوندن نداره

بنده از اول مخالف این تاپیک بودم چون می دونم تا هزار سال دیگه قضیه همینه .
از مدیر کل محترم سایت خواسته بودم موافقت کنند و تاپیک رو ببندند . ظاهرا فراموش کردن
منتظر نظر نهایی مهندس قاسمپور راجع به 572 کیلو هستیم

تاپیک بسته شدHeart

خداحافظ
Heart

sabz_daar_sabz@yahoo.com
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز
لازم دانستم پاسخی کامل به برخی مطالب بعضی دوستان عرض کنم و تاپیک رو دوباره ببیندم.
اگر در مواردی برخی پست ها حذف یا ویرایش می شود دلیلش قوانین فروم داری است و بدلیل اینکه ما نسبت به کارمان تعهد داریم لذا استفاده از ادبیاتی که در شان دانشجویان ایران اسلامی نیست را اصلا برنمی تابیم.
در این تاپیک بحث این بود که سرعت دستگاه بارگذاری چطور محاسبه میشه!؟
پاسخ: هر کسی به قوانین نیوتن آشنایی داشته باشه محاسبات این امر رو هم خواهد دانست و من لازم نمیدانم محاسبات مربوط به آن را در اینجا بیاورم. ولی هر کسی ، هر کسی دوست داشت میتونه باهام تماس بگیره و من در خدمتش هستم.
(همچنانکه با جناب علیزاده و جاودانیان بصورت شفاهی با هم حرف زدیم و قضیه حل شد)
اما آنچه موجب برخی حواشی شد، بحث روی یک سازه بود و اون هم سازه تیم اول (که از دانشگاه خاوران بود).
آهنگ اعمال نیرو(نه سرعت بارگذاری) برای این سازه 11.1 کیلوگرم در ثانیه بوده ولی برای کلیه سازه ها آهنگ متوسط اعمال نیرو 7.1 کیلوگرم در ثانیه. همه ما این اختلاف 4 کیلو بر ثانیه رو قبول داریم. و این امر میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه که در پستهای قبلیم توضیح دادم. ولی هر چه باشه یک اتفاق غیر متعارف است.
هیچ پیش داوری نمیشه در این امر انجام داد و باید بعد از بررسی فیلم بارگذاری سازه ها نظر قطعی بدیم.
از طرفی میدونیم که سازه دیگری از موسسه خاوران 395 کیلو رو تحمل کرد که در بارگذاری دوم این اتفاق افتاد. شاید هم اگر بارگذاری دومی در کار نبود، این سازه رکوردش بالاتر از 395 کیلو می شد.
به هر حال در کل مسابقات فقط و فقط یک سازه آهنگ اعمال نیروش بالاتر از بقیه بوده و اون هم سازه 572 کیلویی بوده. و در این مورد هم کمیته داوری تصمیم گیرنده است نه کس دیگه.
سازه فوق، این مقدار نیرو رو تحمل کرده ولی آهنگ اعمال نیرو برای آن بیشتر از بقیه بوده که کاملا به نفع سازه بوده است.
من دیروز با دکتر گل نرگسی(عضو کمیته داوری) حرف زدم و ایشون هم نظرشون این بود که این امر اتفاقی رخ داده و ممکن بود برای هر سازه ای اتفاق افتاده باشه. من نظرم رو بعد از مشاهده فیلم بارگذاری اعلام خواهم کرد. با جناب شفقی(عضو کمیته داوری) هم تماس گرفتم و لی نتونستم باهاشون حرف بزنم.

لازم هستش یک نکته رو خدمت دوستان عرض کنم. تمام سعی و تلاش بنده و همکارانم در کمیته داوری این بوده که عدالت رعایت بشه و اگر امروز بعد از گذشت 80 روز از مسابقات هنوز تنور این قضیه داغه، نشانگر جدیت ماست، چونکه نمیخواهیم به کسی ظلم بشه.

علارغم برخی اختلاف نظر هایی که با جناب جاودانیان دارم، ولی به همه دوستان شرکت کننده از خاوران احترام قائلم و براشون آرزوی توفیق دارم.

از همه دلسوزان سایت هم خواهش میکنم تا این امر رو به بسپارند تا ما خودمون در موردش تصمیم بگیریم چرا که به وظیفه مان بیشتر از هر کس دیگه ای واقفیم.

اگر هم برخی دوستان با هم مشکل دارند میتوانند با هم خیلی دوستانه اختلافاتشون رو حل کنند با اینکه در سایت ما همه باهم رفیق و صمیمی هستند و به نظرات همدیگر احترام قائلند.

در پایان از ناظم فعال و زحمت کش سایت، تشکر میکنم و امیدوارم موفق و پیروز باشند.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، حسن شیخ ، علی رنود ، حامد احمدپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان