درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه طراحی معماری کاربران سایت
دقیقا منم مشکل جناب مهندس نظری رو دارم.وقتی تاپیک رو باز میکنم انتی ویروسم فعال میشه.
......................................................................
پاسخ
سلام جتاب مهندس نظری خسته نباشید طرحتون عالی بود.همونطور که واستون توضیح دادم فضاهایی که شما به انها اشاره کردید که از نور کمی برخوردار هستند اتلیه عکس هستند نه فضای اموزشی وکلاس،ونکته دیگه هم اینکه کرکسیون اصلی من شیتی هستش که مشاهده میکنید نه طرحها ومتریالهایی که ضمیمه شده بود، من قبلا هم واسه دوستان توضیح دادم که انها در طول ترم کار شده ودر پایان وبرای تحویل اصلاح شده ومن انهارا صرفا برای کرکسیون وکار کلاسی ارائه دادم وایراداتی داشته که در ارائه اصلی اصلاح شده،وفکر هم میکنم همه ی ارائه ها در ابتدا با خطاهایی روبه رو هستند که ما برای از بین بردن همین خطاها ویادگیریهاست که لقب دانشجورو به خودمون اختصاص دادیم.ممنون از نظرات همه ی دوستان.
روزگارا:
تو اگر سخت به من میگیری،
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ساجده نوروزی ، حمید رضا نظری
اگه امکان داره بچه هایی که طرحشون رو گذاشتند توی سایت , نوع نرم افزار و چگونگی کار با اون رو هم شرح بدهند و بهتره مراحل کارشون رو هم توضیح بدهند
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور
با سلام
در مورد پروژه طراحی جناب نظری:
باید بهتون تبریک بگم که در رشته خودتون بسیار خلاق و ماهر هستید. استفاده از اشکال هندسی گرد گوشه، استفاده از رنگ های آرامش بخش و در نظر گرفتن اصول حاکم بر نورپردازی برای داخل بنا از آیتم هایی هستش که این طرح رو از سایر طرح ها متمایز میکنه.
بنظرم آمد که در نمای بالا از بنا، کل طرح یک نوشته ای رو در خودش پنهان کرده که اینو باید جناب نظری بگن.
طرح محوطه سازی بنا هم به نوبه خود قابل تحسین است. من نقد خاصی از دید معمارانه برای این طرح ندارم. شاید مهندسین معمار سایت بهتر بتونن این طرح رو نقد کنن.

شاید اگر این نوع طرح ها رو به برخی مهندسین عمران جهت محاسبه بدن، از اولین سئوالات و انتقادهایی که بخوان بکنن، سیستم طراحی کلی بنا از لحاظ اثر بارهای جانبی باد و زلزله باشد. چرا که این طرح از چهار طرف باز و به داخل زاویه دارد که منجربه شدت گرفتن اثر نیروی باد بر سیستم سازه بنا می گردد.

به هر حال مهندسین عمران برای طراحی چنین سازه هایی آموخته شده اند.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، محمد جواد رضایی ، حامد احمدپور
مهندس نظری خدا قووت ...کارتون خوبه،مخصوصآ توی کار با نرم افزار
ولی یه چیزی که تو نگاه اول خیلی تو دید بصریم تآثیر داشت!تقارن تو پلان،شلوغی در ترکیب بندی المانها...
که این2 قضیه تو دید شخصی من اگه کمرنگ تر نشون داده میشد،شاهد کار قوی تری بودیم"
بهرحال با وجود طرح (کمی انتزاعی)، ایده جالبی واسه طراحیه!!!
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
کاراتم مثل خوت خواستنیه
عالی 20
اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان