درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران
آقای مهندس
من پیشنهاد دادم که هسته مرکزی اول تشکیل بشه
من که همون اول گفتم
اگه بچه ها ایده دارند اعلام کنند
مطمئن باشید که استقبال میشه
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
من که هیچ کارم
فعلاً که آقای مهندس شفقی دارند کارهاش رو انجام میدهند
آقای مهندس قاسمپور هم همینطور

-----
با سلام به تمامی کاربران عزیز
در پاسخ های قبلی عرض کردم هر کسی توانایی این کار رو داره یا علی.
بینهایت خوشحال می شم که هر کمکی بتونم برای این موضوع انجام بدم.
بنده مسئولیت این پروژه بزرگ رو به هیچ عنوان به عهده نگرفته و نمی گیرم و اگه کاری هم انجام دادم تا این لحظه به حرمت کلماتی بوده که کاربران همین سایت بیان کردند و اساتید بنده از من خواستن.
از این به بعد هرکسی توانایی داره بیاد و سر این کلاف رو بگیره و بازه زمانی مشخص کنه و ... و به قول دوستان به رای گذاشته بشه تا مسئول این پروژه مشخص بشه.
بنده هم مثل همیشه تا جایی که در توانم باشه قول می دم انجام وظیفه کنم و از هیچ کمکی هم دریغ نکم.
این کنار ایستادن بنده ربطی به صحبت های هیچ شخصی نداره و تنها مشغله های زیاد کاریم باعث این تصمیم گیری از جانب بنده شده و امیدوار هستم عزیزان این کار رو به سرانجام خیر برسونن.
در آخر می خوام عرض کنم سیستم مدیریتی موفق فعلی کشورهای پیشرفته، سازمان های موفق دنیا و حتی افراد موفق دیگه به صورت هرمی نیست که یک نفر بشه مسئول و بقیه حرف اون رو گوش کنند، الان زمان مدیریت توسعه دهندگان DEVELOPER ها هستش و مدیریت کار به این موضوع توجه دارند که پیروزی مجموعه یعنی پیروزی خودشون و این یعنی پیشرفت مجموعه یا سازمان یا سایت و یا مبحث سازه های ماکارونی.

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط محمد جواد رضایی
من چند تا نکته با اجازه مدیران عرض کنم
اول اینکه چه کسانی قراره رای بدهند؟
در ثانی چه جوری رای بدهند؟
به چه کسانی رای بدهند؟
کسانی که واقعاً برش و ایده دارند چه کسانی هستند؟
کجا رای گیری بشه؟
اصلاً چند نفر تا الان اعلام آمادگی کرده اند؟

من که اصلاً هیچ کار یا اقدامی انجام نداده ام ولی کلاً میگم همه کسانی رو که تا الان داشتند واسه این کار از خودشون مایه میگذاشتند رو با این بحثها پشیمون کردید
من که کلاً از پیشنهاد دادن این موضوع پشیمون شدم
دیگه هم پیگیری نمیکنم
نمیگم کمک نمیکنم
اگه در آینده کمکی از دست بنده بر بیاد مضایقه نمیکنم
والسلام

-----
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
جناب آقایان مهندس رضایی عزیز کاربر فعال با دو ستاره و اعتبار 23 و جناب مهندس شفقی عزیز با افتخارات جهانی
مثل اینکه منظور بنده را درست متوجه نشده اید. منظور بنده این است که وقتی کاری با این عظمت و بزرگی تعداد نفرات در سطح کشور برگزار می شود نیاز به کسانی دارد که این پروژه ملی را رهبری و هدایت کنند.
یک مثال کوچک هم برای مهندسین عزیر میزنم که منظور بنده را متوجه بشوند.
همین انجمن تا یک مدیر، یک ناظم سایت، یک مشاور عالی سایت و ... نداشته باشد نمی تواند به این نظم و انضباط کاری به کار خود ادامه بدهد و دچار اختلال و بی هماهنگی در سایت می شود.
اگر مسئولیت ها به اشخاصی که تمایل به همکاری با این پروژه را دارند بنا به تصمیم سایت تقسیم بندی بشود کارها سریعتر پیش می رود و تمام دوستان در این امر همکاری می کنند.
این فقط یک ایده و نظر است برای پیشرفت این پروژه
جناب مهندس رضایی شمایی که دم از ایده می زنید چطور حالا به ایده ها می خندید و مسخره می کنید ؟؟!! چطور با هر صحبتی که می شود رنگ شما هم عوض می شود.

من از لفظ ادبی استفاده کردم امیدوارم مهندسین عزیز متوجه منظور بنده شده باشند.

مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
آقای مهندس نظری عزیز
اولاً ستاره های بنده قابل شمارو نداره
همچنین اعتبار 23 تا
دوستی با شما و امثال شما دوستان هست که واسه من اعتبار میاره

ایده شما ایده بسیار خوبیه ولی نه واسه این شرایط
به عرایض بنده دقت کنید
و یکبار دیگه بخونید
منظور من از ایده دادن طرح اولیه و چگونگی ساخت و ... بود

من با ارایه این پیشنهاد در حقیقت میخواستم بچه های سازه ساز رو یکبار جمع کنم به دور از جو مسابقات Blush

خدا رو شکر مسابقات مشهد احتمالاً آخرین سری بود که من شرکت میکردم و دیگه این جور مطالب و صحنه هایی از قبیل توهین و افترا به همدیگه رو نمیبینم

این پروژه قرار بود در حمایت از یک قشر یه کاری در سطح بین المللی انجام بشه و تا حدود زیادی هم انجام شد
و آقای مهندس شفقی گزارش اون رو طی چند مرحله داد

من خدایی ناکرده نمیخوام خاطر دوستان را مکدر کرده باشم
اگه هم این کار رو کردم همین جا معذرت میخوام

-----
بنده از اینکه منظور خودم رو در پست اول (یک نفر باید مسئولیت و مدیریت این پروژه بزرگ رو عهده دار بشه.با نظر جمع یک نفر معرفی بشه و تمامی اعضا هم رای بدن ) درست ادا نکردم معذرت می خوام باید کامل توضیح میدادم.

منظورم از رای، نظرخواهی از اعضای سایت بود. اصلاح می کنم.
بنده در جریان نبودم در جریان قرار گرفتم.
مهندس شفقی عزیز اگه مطلب طوری بوده که به شما بی احترامی شده از شما معذرت می خواهم. و همچنین از مهندس رضایی که خیلی دوسش دارم Heart
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
ایده خیلی جالبیه،البته اگه عملی کردنش به راحتیه فکر کردن دربارش،باشــــــــه...
رو کمک تیم رایا میتونید حساب کنید.

امیدوارم بتونیم به ثمر رسوندن این پروژه رو ببینیم،باکمک همه ،اونروز خیــــــــــــلی نزدیکه..."

جاداره که به تیم قوی دانشگاه فردوسی مشهد،بخاطر ساخت سازه جالبشون احسنت گفت.ایشاله موفق باشن

http://5ncce.um.ac.ir/uploading/5ncce.um...s/pol1.JPG
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
10 درصد کار که هماهنگی با دستگاهها بوده در مراحل پایانی است
انشاءالله که در مراحل بعدی نیز به همین روال کار ها پیش بره

-----
 سپاس شده توسط مسعود شفقی
دوست عزیزم جناب آقای احسان نظری و سایر کاربران محترم

من قبلا هم عرض کردم و شاید دوستانی که بیشتر با بنده در ارتباط هستند و این افتخار رو نصیب بنده کردن که به عنوان دوست به این بزرگواران نگاه می کنم اطلاع دارند از تفکرات شخصی من.
کلا آدمی نیستم که ناراحت بشوم و فرمایش شما هم منطقی هستش.
اگر دوستان تمامی پست ها رو با دقت مطالعه بفرمایید نوشته شده که جلسه قراره هفته ی آینده تشکیل بشه، حتی عزیزان در جریان هستند که من برای حضور این عزیزان هماهنگی کردم و قرار شده لابی هتل المپیک در اختیار ما برای این جلسه ی چند نفره قرار بگیریه.
شاید دوستان الان دارند مو رو نگاه می کنند و من و سایر دوستان پیچش مو.
شما دارید از دید یک سازنده نگاه می کنید و من از چشم یک خادم و برقرار کننده این روابط.
متاسفانه و یا خوشبختانه در کشور ما هر گونه تجمع نیازمند دریافت مجوز هستش اون هم توی کلان شهر تهران یا تمام موقعیت های ژئوپلتیک و سیاسی خاص خودش.
آقایان رضایی و قاسمپور در جریان هستند مو به موی فعالیت ها رو و حتی بنده دیشب آخر وقت بعد از ساعت اداری با معاون امنیتی و سیاسی استان تهران جلسه ای داشتم و به شرح موضع پرداختم برای ایشون.
شاید برای شما جالب باشه و شاید اصلا به ایم موارد از دیده بنده نتونید نگاه کنید و این طبیعی هستش چون درگیری با این مسائل نداشتید و ان شاء الله هم نداشته باشید.
به نظر شما هماهنگی حدود حداقل 1000 نفر کار راحتیه؟
به نظر شما هماهنگی برنامه صبحانه، نهار و شام این عزیزان با این جمعیت کار آسونی هستش؟
ایا شما می دونستید که مبلغ 6 میلیون تومان حداقل برای ثبت این موضوع و دعوت از ناظر گینس نیاز هستش و ما باید تامین مالی رو مدنظر قرار بدهیم و تازه این هزینه جدا از هزینه سفر این نماینده هستش و من حتی با مسئول رکوردهای گینس 2 تا ایمیل فرستادم و ایشون پاسخگو بودم و عرض کردم که این موضوع به صورت خودجوش و انسان دوستانه هستش و منتظر جواب اونها هستم که توی هزینه های اعلامی این موارد مدنظر قرار بگیره.
به نظر شما هماهنگی با اشخاصی همچون رئیس مجس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، استاندار استان تهران، رئیس سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد در ایران، رئیس سازمان فرهنگی اکو، رئیس سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران، رئیس سازمان صندوق ملل متحد برای مشارکت جهانی، رئیس موسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد در ایران و خیلی از کسانی که باید در این مراسم حضور داشته باشند واقعا کار آسون و راحتیه؟
به نظر شما هماهنگی برای اینکه خدایی نکرده کسی خارج از جمع خودمون وارد سیستم کاری نشه در روز ساخت کار آسونیه و کنترل جمعیتی که ان شاء اله حضور پیدا کنند برای مساهده فعالیت دوستان سازنده؟
قرار نیس شفقی، رضایی و یا قاسمپور یا X یا Y این کار رو انجام بدهند، ایت کار توسط شما عزیزان هستش و اگر ما هم از کنار حواسمون هستش به خاطر عشق و علاقه هست و اگر اینکه مهندس رضایی که مسئولیت کلی پروژه به عهده دارند در اصفهان که بنده در جریان اون هستم پس چیزی به عنوان عشق به این کار پشت سر هست و مطمئن باشند دوستان ما نه دنبال اسم و رسم هستیم و نه چیزه دیگه .

من واقعا پیشنهاد می دم همین جا هر کس که واقعا احساس می کنه می تونه بسم الله فضا، امکانات، روابط و هرچیزی که بخواد ما در اختیارش می زاریم، بیاد و کار رو ادامه بده فقط این رو بدونین اگر قرار باشه کاری انجام بشه که کوچیک باشه و اون اهداف ما رو میسر نکنه نه بنده به عنوان کوچیکترین عوض این جامعه مجازی و نه هیچ کس دیگه حاضر به فعالیت نخواهد بود.

متاسفانه جو بد و سنگینی بر سازههای ماکارونی کشور نشسته و نمی دونم چرا هیچ یک از دوستان نمی خواهد تکانی به این موضوع بده و اول از همه خودم رو میگم.

ما دوست داریم تمام کسانی که علاقه مند هستند به این وضوع بیان و توی یک فضای صمیمانه و دوستانه مشارکت کنند و دست از این مقام و رکورد و لوح و تندیس و اینا بر دارند و سعی کنند توی رفاقت و انسانیت و برادری لوح و مدال و تندیس بگیرند و تا آخر عمر با برکتشون از این موضوع لذت ببرند و به این موضوع افتخار کنند نه چیزه دیگه.

در آخر هم مدر همه ی دوستانی که اعلام آمادگی خودوشن و دانشگاه و تیمشون رو اعلام کردند کمال تشکر و سپاس رو از طرف خودم و مدیریت سایت و سایر کاربران محترم دارم و مطمئن باشید تمام کوشش ما برای رسیدن به اهداف عالیه علمی ایران هستش هرچند در این دریای باعظمت و باشکوه دیگر جوانان ایرانی مثل قطره های باشه در دریا.

تماس با بنده از طریق:

http://www.masoudshafaghi.com
http://www.facebook.com/masoud.shafaghi.1
masoudshafaghi@gmail.com
info@masoudshafaghi.com

سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حمید پورملک ، احسان نظری ، علی رنود ، ساجده نوروزی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان