درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران
سلام
بنده چند روزی نبودم ولی امشب احتمالا خیلی مطالب بذارم البته اگه بشه!
واسه این کار اول آمار کتاب گینس کنترل بشه بعدش یک نمونه ماده مقاوم کننده شناخته بشه و همچنین ارزششو داره که حتی ماکارونی سفارشی هم ساخته بشه و بعد از اون توم دوستان با هم یک جا جمع بشن و سازه رو به صورت چند تکه(پیش ساخته)آماده کنند و بعد سر هم کنند و بعد هم در یک موزه بذارن نگهداری بشه طبیعتا وقتی حرف از علم و گینس و موزه در کار باشه اسپانسرهای طرح هم مشخص میشن و همچنین اون نام درخشانی که باهاش به ارمغان میاریم یک هدف و قوت قلب برای سازندگان و اسپانسرها میشه
نظر من اینه که یک سازه به عنوان بزرگترین باشه و یک سازه هم طوری باشه که مثلا یک ژیمناستیک کار بیاد و باهاش فرضا 20 تا بارفیکس بزنه که همه بینندگان قدرت و تاثیر علم سازه رو در واقعیت ببینند که یک ماکارونی میتونه طوری چیده بشه که کار یک فولاد رو انجام بده!!!!!
من همه جورش پایه هستم
یا علی
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، فاطمه جنگی زهان
سلام. اقای مهندس
من با نظرتون موافقم. ایده خوبیه
......................................................................
سلام ببخشید هااا به کسی بر نخوره ولی همه شما فقط حرف میزنید و هیچ کس عمل نمیکنه همه میگن باید این کارو بکنی باید اون کارو نکنی ولی هیچکس نمیگه من این کار رو کردم. UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

تا حالا کسی تحقیق کرده ببینه تو کتاب گینس تا الآن کسی یه همچین پلی ساخته یا نه ؟؟؟؟؟
من این کار رو کردم
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .
-------------------------------------------------------------

هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند،

و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را.
---------------------------------------------------------

مردی که کوه را برداشت،کسی بود که شروع به برداشتن سنگریزه ها کرد.

---------------------------------------------------------------------------
http://www.niktarahan.blogfa.com
niktarahan@gmail.com
خب نتیجه جستجوی شما در گینس چی شد مهندس نظری ( علامتیان ) عزیز ما ؟
بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط احسان نظری
باید بهتون عرض کنم که ... Wink
مردان عمل هیچگاه شکوه و ناله سر نمی دهند، به ویژه از سخت بودن صخره ها ، ابری بودن آسمان یا سرد بودن یخ هرگز شکایت نمی کنند .

niktarahan@gmail.com
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری
من تو اینترنت تحقیق کردم
البته به چند زبان
ولی چیزی به عنوان بزرگترین سازه ماکارونی پیدا نکردم
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
آفرین مهندس رضایی تحقیقاتت درست بوده منم تو سایت گینس چیزی پیدا نکردم.
میتونم خدمتتون عرض کنم که رکوردی ثبت نشدهههههههههههههههههههههههههههههههه

حالا چرا ثبت نشده ؟!!!؟؟!!!Huh
یا کسی یه همچین ایده ای نداشته یا بنا به دلایلی مجهول، گینس جواز ثبتشو نداشته ؟؟!!! نمی دونم Huh

niktarahan@gmail.com
مهندسین این سایت رکورد های کتاب گینس اگر تونستین چیزی پیدا کنید به ماهم خبر بدین :

http://www.guinnessworldrecords.com/Sear...ross+pasta

niktarahan@gmail.com
سلام
ابتدا از آقایان:
احسان نظری ، محمد جواد رضایی ، حمیدپورملک ، حسین ترکی ، سید ادریس عطاران حسن شیخ ، حسین ترکی ، رسول علیزاده ، علی رنود و حمیدرضا نظری
و خانم ها :
فاطمه اسمعیلی سوره ، مرضیه شریعتی
بابت اعلام آمادگی و ارائه نظرات متنوع تشکر می کنم. بخصوص از جناب مهندس احسان نظری و مهندس رضایی خودمون.

فاز اول این کار این بود که آیا اصلا این کار در کتاب رکوردهای جهان، گینس ثبت شده یا نه !؟ که خوشبختانه چنین رکوردی در این کتاب وجود ندارد.
مسئله دوم برای این پروژه هدف گذاری است. آیا فقط به ثبت این رکورد بسنده باید کرد یا در کنار این امر اهداف دیگری را نیز بیان نمود!؟
ببینید در سال های اخیر سازه ماکارونی در دیده گان مسئولان محترم وزارت علوم کشور، کار کوچک و گاهی کوچکتر در حد کاردستی بوده است. لذا این کار سمبلیک را باید به فرصتی جهت اثبات علمی بودن این کار تبدیل کنیم.
از طرفی می توانیم کارهای خیریه ای در کنار این امر داشته باشیم مثلا با جذب برخی کارخانجات صنعتی بخصوص کارخانجات تولید ماکارونی و شرکت های فنی و مهندسی بزرگ صحبت بکنیم و اسامی این شرکت ها را به ازای گرفتن مبالغ معقول، بعنوان اسپانسر های این پروژه بنویسیم. و هزینه های جمع شده را به موسسه هایی مثل مهک و .. اعطا کنیم.
مصالح این کار نیز دوباره می تواند توسط برخی کارخانه های ماکارونی مثل "ماکارونی تک" تامین گردد.
لذا برای گام دوم بهتره دوستان عزیز در شهر های مختلف با شرکت های فنی و مهندسی و کارخانه های معروف اون شهر ها مکاتبه بکنند و پاسخ را به بنده و یا اینکه در همین تاپیک مطرح فرمایند.
به نظر من ما بسته به مبلغ کمک، در چهار رتبه و درجه اسپانسر داشته باشیم:
اسپانسر های درجه اول: مثلا 5 میلیون تومان و به بالا
اسپانسرهای درجه دوم: مثلا 3 میلیون تا زیر 5 میلیون
اسپانسرهای درجه سوم: مثلا 1 میلیون تا زیر 3 میلیون
اسپانسرهای درجه چهارم: مثلا پانصد هزار تومان تا زیر یک میلیون

خدا رو شکر اگر این کار به همت همه دوستان عملی بشود (که ان شاءالله می شود) اولین گردهمایی علاقمندان سازه ماکارونی کشور می شود که به غیر از دلیل مسابقه، دور هم جمع می شوند.

مراحل بعدی پروژه را می توان چنین مطرح کرد:
- ثبت نام از علاقمندان و کسانی که دوست دارند در این پروژه در کنار ما باشند.
(این کار توسط سایت خودمان و تا چند روز آینده لینک مورد نظر در پورتال سایت در کنار سایر تغییراتی که قراره در پورتال انجام بشه، گذاشته خواهد شد)
- انتخاب محل مناسب برای این کار در تهران (یا در یکی از مراکز استان ها با اتفاق نظر دوستان)، از طرفی زمان اجرای این پروژه نیز مهم است و می تواند در سه الی 5 روز متغیر باشد که باید اسکان و پذیرائی این عزیزان نیز تامین گردد. لذا در انتخاب مکان این پروژه باید این مدت چند روزه هم لحاظ شود. (البته میتوانیم موقع ثبت نام مبلغی را بعنوان مبلغ ثبت نام جهت هزینه در موارد اسکان و تغذیه شخص ثبت نام کننده دریافت کنیم)
- انتخاب سازه مورد نظر: یعنی اینکه آیا سازه به یکی از حالت های زیر باشد: پل، سازه گنبدی شکل(مثل بار ضربه ای)، تیر خمشی، یا یک پناهگاه و ...
- اعلام دقیق تاریخ انجام این پروژه و اطلاع و دعوت از مسئولان کتاب گینس. (بایستی در این مورد وزارت امور خارجه کشور هم مطلع باشند و احتمالا این وزارتخانه بدلیل خیریه بودن این کار، بخواهد با ما همکاری داشته باشد.)
- دعوت از مسئولان وزارت علوم کشور، کمسیون عمران ، کمسیون اجتماعی و کمسیون سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی کشور، وزیر مسکن و راه و معدن، جهت حضور در مراسم اختتامیه این پروژه.

فعلا به همین ها اکتفا میکنم، تا ببینیم در چند روز آینده دوستان آیا خبرهای خوشحال کننده ای در مورد اسپانسرها برامون میارن یا نه!!؟

تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، Hamed.A ، محمد جواد رضایی ، فاطمه جنگی زهان ، حامد احمدپور
Rainbow 
با سلام به همگی
کار فوق العاده ای میشه، امیدوارم یه روزی رو ببینیم که همه تیم های سازه ماکارونی ایران در قالب یه تیم و با یک هدف مشترک و بدون رقابت باهم کار کنند.
مطمئن باشید تو این موقیعت می تونید بهترین چیز ها رو از هم یاد بگیرید.
از دوستان می خوام بعد از جدی شدن موضوع برای اولین قدم یه جلسه حضوری و هماهنگی بذارن تا اهداف بهتر و تصمیمات جدی تر صورت بگیرد.
اگه از ما کمکی بر میاد همه جوره در خدمتیم...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان