درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران
كاربر محترم اقاي هفت اسمان.
عضويت ما در اين سايت و همچنين ساخت بزرگترين سازه بر مبناي اعتماد و اطمينانه.
همچنين اگه دقت كنين هر فرد در يك كميته اعلام همكاري كرده.مثلا بنده كه اعلام همكاري در كيته ساخت رو كردم.
پس بهتر و صحيحتر اينه كه در اين حوزه اظهار نظر كنم.و بحث طراحي رو بذارم به عهده كميته طراحي و بهشون اعتماد كنم.
چون مطمئنم براي همچين كار بزرگي كم كاري نميشه.و افرادي كه در حال پيگيري هستن كوتاهي نميكنن.
اين پست رو در جواب پست آخرتون زدم.
......................................................................
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، احسان نظری ، حمید رضا نظری ، فاطمه اسمعیلی سوره ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور
آقای هفت آسمان
شما کمی متعصبانه با این قضیه برخورد میکند.کمی هم ادبیاتتون ناشایسته.مثلا وقتی بنده چیزی از معماری سر در نمیارم فقط مجبورم از ظاهر طرحی که خوشم اومده رای بدم در صورتی که شاید طرح خوبی نباشه چون علمشو ندارم.بهتر و قشنگتره شما هم مثل ما اعتماد کنید.
ممنون

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، مرضیه شریعتی ، احسان نظری ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، ساجده نوروزی
سلام
دوستانی که در این سایت گرد هم آمده اند یک وجهه مشترک دارند و اون هم همدلی است اگه کسی احساس میکنه نمیتونه کار کنه خب نکنه
کسی رضایی رو مجبور نکرده بیاد توی این سایت
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط فاطمه اسمعیلی سوره ، سعید رضا جهانگیر مقدم ، مرضیه شریعتی ، حمید رضا نظری ، احسان نظری ، سعید قاسم پور ، مجید جلیلی
كاربر محترم اقاي هفت اسمان سلام
همانطور که در قوانین این سایت نوشته و جز شرایط ثبت نام دراین انجمنه کسی حق تخریب شخصیت کسی رو نداره حالا شما معلوم نیست از کجا خط میگیرید ولی مطمن باشید تمام کسانی که در این پروژه ملی اعلام آمادگی کردن با رضایت ومیل شخصی خود بوده وهمه یک هدف واحد دارن واونم سربلندی کشور عزیزمونه مهم نیست که در این پروژه کی سازنده است کی طراح کی کمیته اجرایی مهم اینکه ما بتونیم این کارو تمام کنیم ویک باردیگه به جهانیان ثابت کنیم ایرانی همیشه در صحنه بوده وهست و خواهد ماند امیدوارم شما هم به هدف کلی طرح فکر کنید و جزییات پیش وپا افتاده رو سعی نکنید بزرگ جلوه دهید دوست عزیز جناب آقای صفر پور
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حمید رضا نظری ، سعید قاسم پور ، محمد جواد رضایی
سلام دوباره
دوست عزی جناب نظری اگر شما ناظم سایت هستید باید در گفته ها دقت داشته باشید . این دوست ما حالا عضو نشده یعنی چی پستی نده ؟ این چه طرز برخورده ؟
ببخشید خواهشا به کسی برنخوره ها . دوست دارید همه از هم تعریف کنیم ؟
اینطور که پیشرفت نمیکنیم . حالا یکی پیدا شده داره نظر میده خیلی محترمانه حرف بزنید .
شما ناظم هستید . اگه قراره کسایی که شما دلتون میخواد نظر بدن و حرف یزنن و تمجید کنن پس لطف کنید تاپیک رو برای بقیه دوستان ببندید تا مخالفی هم نباشه .
منم مثل این دوستمون از خیلی چیزا بی خبرم خوب سوال کردن و نظر گفتن دیگه چه بحثیه ؟
مهندس قاسم پور عزیز یک نفر مخالف پیدا شده شاید منظورو دقیق متوجه نشده از شما بعیده به جای منطقی برخورد کردن زیر تمام پست ها سپاس میزنید و سکوت میکنید .
این رویکرد سایته ؟
مگه ما جمع شدیم دعوا کنیم سعید جان ؟ شاسد نظر من مخالف باشه شاید بگم چرا فقط مهندس شفقی و قاسم پور دارن تصمیم میگیرن ؟ بعد این باید به شما بربخوره ؟
آیا بهتر نیست اگه این کار ملی هست از همه جا دوستان نظر بدن ؟
تجربه شما قابل قبول ولی خیلی از دوستان دیگه هم تجربه دارن . البته اگه این کار ملی هست .
من واقعا تعجب کردم از سپاس های دوستان . یک نفر مخالف رو نمیشه منطقی قانع کرد ؟ با تلفن زدن بهش . با پیام خصوصی .
اگه کار شما منطقیه باید بشه مگه اینکه ....
برادر عزیز مهندس نظری شما ناظم سایت شما همه کاره من فلان کار رو میکنم کمیته اینو گفته و همینه که هست که نمیشه .
من وش ما خوب همو میشناسیم .
توقع اینه که مهندس قاسم پور و شفقی پیش بینی این افکار رو داشته باشن .
ببخشید زیاد شد . حرف دلم بود .
 سپاس شده توسط احسان نظری ، حمید رضا نظری
جناب مهندس جاودانیان فکر کنم تمامی بچه ها این مطلب رو توضیح دادن ،مهندس قاسم پور ومهندس شفقی طراح اصلی سازه نیستند بلکه همانطور که اقای نظری گفتند کمیته علمی که اعضای اونم مهندس قاسم پور در انجمن گذاشتن طرح سازه رو طراحی میکنن ولی به دلیل آشنای نداشتن کامل کمیته علمی باسازه های ماکارانی مهندس قاسم پور ومهندس شفقی به عنوان نمایندهاز طرف انجمن با کمیته علمی در ارتباط باشن نمیشه که تمام اعضای انجمن با کمیته علمی در ارتباط باشن دلخوری بچه های انجمن از کاربر هفت اسمان تخریب شخصیت دوستان است چون این انجمن یک فضای دوستانه وعلمی است با چاله میدون فرق داره،اگه من چیزی رو متوجه نمیشم نباید که به دیگران توهین کنم مطمن باشید اگه کسی تایپیک رو از اول بخونه کاملا متوجه میشه البته اگه از روی احساسات عمل نکنه
شريف ترين دلها دلي است كه انديشه ي آزار كسان درآن نباشد. زرتشت/
 سپاس شده توسط سعید قاسم پور ، ساجده نوروزی
سلام
بنده اصلا میگم ایشون توهین کرده که ندیدم آیا ما هم باید توهین کنیم ؟ در صورتی که من هیچ توهینی نمیبینم . فقط مخالفت بوده .
کسی شخصیت کسی رو تخریب نکرده .
سلام
این کاربری که شما دوستان به اسم هفت آسمان میشناسید همون حجت صفرپور از بچه های دانشگاه آزاد شهرکرد هست همین اواخر هم در گرایش راندمانی با راندمان بالای 500 مقام آوردن و از افراد با تجربه هستن صلاح نیست اینطوری باهاش برخورد بشه لطفا دوستان زود موضع گیری نکنید خط گرفتن دیگه چه صیغه ای هست؟؟ فکر نکنم حجت اهل این حرفا باشه ایشون فقط نظرشون رو گفتن همین و نظر هر شخصی برا خودش محترمه
اینجا که خط مقدم جبهه نیست
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط احسان نظری ، علیرضا جاودانیان ، ابوذر عظیمی
دوست عزیزم مهندس جاودانیان عزیز

من با مهندس قاسم پور روزانه نزدیک به یک ساعت تلفنی صحبت می کنیم و نزدیک به 50 پیامک به همدیگه می فرستیم
این رقم برای مهندس شفقی عزیز کمتر هستش ولی به همان میزان که مهندس قاسم پور با من ارتباط دارند به همان اندازه مهندس قاسم پور با مهندس شفقی در مکالمه و ارتباط هستند.
بماند که چقدر پیام خصوصی به هم می فرستیم
وقتی بنده پستی می زنم انگار کل تیم مدیریتی پست زده
و وقتی مهندس شفقی عزیز پست میزنه انگار دیگر اعضای تیم مدیریت پست میزنه
این وضعیت برای مهندس قاسم پور هم صدق میکنه

قرار نیست که یک نفر پست زد نفر 2 نفر دیگه هم بیان همون رو بزنن
ما همگی حرفمون یکیه و انتظار تکرار حرفها رو نداشته باشین
و از ژاوی و اینیستا و مسی هماهنگ تریم Heart

آقای جاودانیان عزیز ما مخالف انتقاد نیستیم
این انتقاد ها هستند که نواقص یک پروژه رو برطرف می کنند
و ما هر گونه انتقاد رو پذیرا هستیم
شما در میانه های این تاپیک تشریف نداشتید
دوستانی مثل مهندس احسان نظری از بزرگترین منتقدان برخی سیاست های این پروژه بودند
آیا مهندس نظری از این سایت اخراج شد ؟
آیا پستی از ایشون حذف شد ؟
آیا ما به ایشون گفتیم پستی نزن ؟
نخیر ! بلکه نشستیم و یک سری مسائل رو ما توجیح شدیم و یک سری مسائل رو ایشون توجیح شدند و بدون شک یکی از 3 نفر اعضای فعال کمیته اجرائی هستند
و همچنان دوست داریم از انتقادات مهندس نظری ، شما و دیگر دوستان در دیگر کمیته ها استفاده کنیم
دوست عزیزم جناب آقای صفر پور چند مشکل در این تاپیک داشتند که باید حل میشد و بزرگترین آنها این بود که در هیچ کدام از کمیته ها عضو نیستن و نوع فعالیتشون برای ما مشخص نیست
دوما وقتی چند نفر از اعضای فعال کمیته اجرائی که از اعضای فعال در این تاپیک از آغاز بودند تیم طراحی رو به رسمیت میشناسند پس چطور آقای صفرپور می گویند که ما داریم همه چی رو به اسم خودمون میزنیم
آیا نظری می خواد برای پدربزرگ مرحومش مقبره بسازه با ماکارونی ؟
آیا شفقی می خواد یک ملت رو جمع کنه برند محبوبش رو با ماکارونی بسازن ؟
آیا قاسم پور میخواد یک ملت رو جمع کنه لوگوی تیم محبوبش رو یسازن ؟
خیر عزیز دل ! ما درست داریم به سمتی می رویم که شرمنده کاربرانمون نشیم و مقدمات این پروژه عظیم رو برای فعالین سازه ماکارونی فراهم می کنیم
ما داریم از شما درخواست می کنیم که جناب جاودانیان عزیز لطفا اگر می توانید کمکی به کمیته طراحی بکنید ، بکنید . نوع همکاری رو هم مشخص کردیم
شرایط ورود به تیم طراحی رو هم ذکر کردیم
آقای صفرپور هم چنانچه می خواهند در خدمتشون باشیم نوع همکاریشون رو به ما بگویند که میخوان در کدام کمیته باشند و چه کمک هایی هم از دستشون بر میاد تا گوشه ای از این پروژه عظیم رو بچسبن
مگرنه من که هیچ یک کودک هم به این موضوع میخنده که آقای صفرپور بدون هیچ سمتی اینجا یک ملت رو دارن به باز کردن دکان متهم می کنند . آیا ایشون غیر از تهمت زدن و دلسوزی برای افرادی که عقل و شعور دارن
لطفا من رو انقدر ناظم خطاب نکنید . اینجور فکر می کنم دارم با این نام دل دوستان رو میشکنم
دوست عزیزم جناب جاودانیان شما عضو کمیته ساخت هستید و در کناراون اعلام نموده اید که قادر به جذب اسپانسر از استان خراسان هستید
شما و دیگر دوستان برای این پروژه زحمت کشیده اید از آغاز تا به الآن و انتقاد شما برای من و دیگر دوستان ارزش داره
ولی تاکید میکنم حرف هر از راه تازه رسیده ای که هنوز هدفش و نوع فعالیتش برای ما مشخص نیست جز بهانه ای برای لطیفه و شادی برای دیگر دوستان در این شب عید ارزشی نداره

کلیه افرادی که در این تاپیک پست میزنند باید عضو یکی از کمیته های زیر باشند . در غیر اینصورت پستشان حذف می گردد :

اعضای کمیته علمی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"
اعضای کمیته اجرائی "پروژه ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان"
اعضای کمیته ساخت بزرگترین سازه ماکارونی جهان

بیردا گوزل خاطیره لر یاتیپدی !
خداحافظ
Heart

این طرفها کمتر میام . کاری داشتید :
sabz_daar_sabz@yahoo.com
www.facebook.com/hamidreza.nazari.775
 سپاس شده توسط مجید جلیلی ، احسان نظری ، محمد جواد رضایی ، سعید قاسم پور ، حسین ترکی
با سلام و احترام خدمت کاریران گرامی

در مورد مباحث اخیر لازم نمیدانم مطلبی بنویسم چرا که کاربران فعال و با شعور سایت و مشاور عالی و ناظم عزیز سایت حق مطلب را ادا کردند و مطلبی برای من باقی نگذاشتند.
با عرض معذرت از اعضای کمیته علمی، اجرائی و ساخت، از کلیه عزیزانی که علاقه اظهار نظر در این خصوص دارند، خواستارم ابتدا در یکی از این سه کمیته اعلام همکاری نموده و بعد در جایگاه خود، اظهار نظر فرمایند.

از تمام کسانی که با اخلاص کامل در این تاپیک تبادل نظر نموده و به بحث و گفتگو پرداختند، تشکر مینمایم و امیدوارم با همدلی و اتحاد همدیگه این کار بزرگ را عملی کنیم.
بدلیل طولانی شدن این تاپیک و بدلیل وجود مسائلی که به مراحل ابتدائی پروژه مربوط می شد، و نیز بدلیل وجود برخی پست های حاشیه ای این تاپیک بسته می شود و همزمان با ورود سال جدید، تاپیک جدیدی با همین عنوان ایجاد می گردد.

برای ادامکه بحث "بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران" به لینک زیر مراجعه نمایید: بزرگترین سازه ماکارونی جهان - قسمت دوم
پیشاپیش عید باستانی رو خدمت کاربران عزیز تبریک می گویم.

یا حق
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط حامد احمدپور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان