درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزرگترین سازه ماکارونی جهان در ایران
با سلام
ابتدا بابت نظراتی که دوستان در این مورد ارئه دادن، تشکر می کنم و باید عرض کنم این کار میتونه آغاز یک دوره جدید در زمینه سازه ماکارونی باشه.
ببینید برای این چنین کارهایی ابتدا باید هدفگذاری بشه و نهایت بهره برداری از این کار سمبلیک انجام بشه. بطور مثال از زمانی که پل میانگذر دریاچه ارومیه افتتاح گردید، بنده یکی از منتقدین اساسی این پروژه مرده بوده و هستم و لذا از بدو افتتاح این پروژه میخواستم گروهی از کسانی که از استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل در زمینه سازه ماکارونی با من کار کردن رو گرد هم بیارم و به نشانه اعتراض ب این پروژه و اینکه ما ایرانی ها میتوانیم ، از ماکارونی پلی سازه ای(نه فقط یک بنای معماری) بسازیم و از عرشه پل عبور کنیم. و حدود 20 نفری که با من در گذشته کار کرده بودن، کم کم داشتم ارتباط می گرفتم تا این کار بزرگ رو عملی کنیم.
ولی با توجه به پیشنهادی که دوستان و کاربران فعال سایت دادند، می توان به کمک تمام فعالان در عرصه سازه ماکارونی، تاریخی را معین کرد و در اون تاریخ همه این دوستان رو جمع کرد و بزرگترین سازه ماکارونی جهان رو ساخت.
اما قبل از این کار لازم است ابتدا برای این کار هدفگذاری انجام شود و همچنین برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.
از کاربران سایت درخواست میکنم ابتدا پیشنهادات خودشونو حداکثر تا آخر این هفته، در این مورد ارائه بدن و من هم در این بازه زمانی روی دیگر بخش های این پروژه کار میکنم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی ، رسول عليزاده ، حامد احمدپور
از آقای مهندس قاسمپور تشکر میکنم بابت راهنمایی ها
من پیشنهاد میکنم به عنوان اولین گام دوستان جستجو بکنند و مشخص بشه در حال حاضر بزرگترین سازه ماکارونی در کتاب گینس ثبت شده یا نه
اگه جواب مثبته که وزن و ابعاد اون رو اعلام کنند

دوستان عزیز به سایر علاقه مندان همچنین دانشگاهها و پژوهش سراها خبر بدهید که در صورت تمایل به همکاری در این پروژه اعلام آمادگی و در صورت نیاز اظهار نظر نمایند
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، علی رنود
ایده ی بسیار عالی هست .من کاملا موافقم با انجام این کار .رو من می تونید حساب کنید مهندس
تمام سال من بی تو پر از سوز زمستونه
صدای خنده رو هیچکس نمی شنوه از این خونه
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی ، علی رنود
سلام
بنظرم ایده فوق العاده جالبی هست.
رو من و دانشگاهمون هم حساب کنید.خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی ، علی رنود
سلام.
فاطمه جان منم با نظرت موافقم. با هم میسازییییییییییییییییییییمش.
......................................................................
 سپاس شده توسط محمد جواد رضایی ، مسعود شفقی ، فاطمه اسمعیلی سوره ، علی رنود
سلام , مهندس قاسمپور روی بچه های شهرکرد هم حساب کنید , ما کنار همه ی بچه های پل ماکارونی کشور با هم میسازیمش
خدایا یاری ام کن اگر چیزی شکستم , دل نباشد
 سپاس شده توسط حمید رضا نظری ، رسول عليزاده ، علی رنود ، سعید قاسم پور ، حجت الله صفرپور
آقا عملی نیست. آخه چطور میخواید اجراش کنید؟
یه راهکار برای مهندس رضایی. یدونه مسابقه بذاریم هر دانشگاهی که تونست بزرگترین سازه رو بسازه برندس.
اگه مسابقه بذارن باید سازه تو همون محل ساخته بشه.حمل ونقلش سخته.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
بله
درسته خانم مهندس
در یک مکان ساخته خواهد شد
با حضور تیمها و علاقه مندان
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، رسول عليزاده ، علی رنود
سلام
مهندس همون طور كه قبلا هم در اين مورد با هم صحبت كردي روي ما هم ميتوني حساب كني
دوستان اگر كسي از گينس خبري داره بگه تا دو برابرشو با همكاري هم بسازيم البته فكر ميكنم براي تحقيق در اين مورد مهندس شفقي بهترين گزينه باشه مهندس ميشه آمارشو در بياريدHeart
r.alizade@live.com

من مسئول گفتار خود هستم اما مسئول برداشت اشتباه نیستم
Big Grin
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان