درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی عملکرد چوب در برابر انواع بار(استاتیکی،دینامیکی،نامنظم و...)
سلام
با یک موضوع دیگه میخوام به عنوان یک مبتدی و دانشجوی علاقه مند از بزرگان درخواست کنم اطلاعات مفید و پایه در مورد عملکرد چوب در برابر بارهای مختلف(استاتیکی،دینامیکی،نامنظم و ...)بیان کنند تا آشنایی و دید خوبی نسبت به چوب و سازه های چوبی پیدا کنیم
بالاخره چوب یکی از منابع طبیعی هست که کاملا تجدید پذیره و میشه با برنامه ریزی چوب های اصلاح شده و با مقاومت بالا طی سالیان سال تولید و مصرف کرد و علاوه بر این سبک بودن چوب نسبت به فولاد و همچنین قابلیت تجزیه شدن نسبتا سریع در محیط و حتی تبدیل به مواد دیگر شدن در این ترکیب طبیعی باعث میشه که مورد اهمیت خاصی قرار بگیره و همونطور که مستحضرید در ژاپن برخی خانه ها با چوب ساخته شده اند زیرا که به دلیل سبک بودن در برابر زلزله دچار تخریب کمتری میشوند و زیان جانی و مالی کمتری وارد میکنند و همچنین بسیار آسان قابل تعمیر هستند
منتظر توضیحات علمی و دقیق عزیزان هستیم...
یا حسین(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
با سلام
این تاپیک از موضوعات خوبی هستش که 4 ماهیه که داره خاک میخوره. بهتره کاربران فعال سایت یه همتی کنند و در کنار ارائه مطالب جدید، به تکمیل موضوعات قبلی نیز بپردازند. بنده خودم بحث سازه های چوبی رو خیلی دوست دارم که بتونیم در موردش بیشتر اطلاعات جمع کنیم و بیشتر مطالعه نماییم.
تماس با من:
E_mail:  s.ghasempoor@live.com

Mobile, Telegram, WhatsApp:  09363778575

جهت عضویت در کانال انجمن ITSSA در تلگرام، لطفا اینجـا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان