درود مهمان گرامی! ثبت نام

اولين دوره مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني کاپ آذربايجان

کاپ آذربايجان

ثبت نام کارگاه ثبت نام مسايقات پوستر

>بستن اين پنجره<

این یک اطلاعیه همگانی است!

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه تصاویر عمرانی
سلام میخوام براتون مجموعه ای از تصاویر عمرانی بذارم.
امیدوارم خوشتون بیاد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مسعود شفقی ، Hamed.A ، حمید رضا نظری ، ساجده نوروزی ، علی رنود ، سجاد مقدس پور
سلام
خانم اسمعيلي سوره خودتون هم توي پروزه هاي عمراني فعاليت داريد؟
ترجیح می دهم با کفش هایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم

تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم.
پاسخ
سلام آقای عظیمی
من فقط به عنوان کارآموز تو پروژه مسکن مهر هستم.

اگر دریابی که در وجود هر انسانی روح خداوند نهفته است آیا باز هم حاضر خواهی شد به کسی توهین کنی؟
پاسخ
ممنون...خیلی جالب بووووووووووووووود
.

+در هر 3 ثانیه یکی تو دنیا می میره ...

1،2،3 الان یکی مرد!!!

یادت باشه یکی از این سه ثانیه ها سهم ماست !!!

پس قبل از اینکه به 3 برسی قدر همه اون چیزایی که تو زندگیت داری و بدون"

یک . . . دو . . . سه . . .

.
پاسخ
این عکسها مربوط به پروژه های مهر هست؟؟؟؟؟؟
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
سلام مهندس رضایی
بیشتر این عکسها سازه های بتنی هستند در صورتی که پروژه ی مسکن مهر فولادی هست.

پاسخ
سلام
گفتم حتماً از اجرای پروژه هایی که کار آموزی داشتید عکس گرفتید
.........................

-----
[تصویر:  75k8xop250b66zgzurqs.jpg]
پاسخ
سلام
خانم اسمعیلی سوره اگه امکانش هست در مورد سازه های فولادی مسکن مهر(در منطقه خودتون)یک توضیحی بدید که چند طبقه طراحی شدن و در برابر زلزله چه عکس العملی دارن و همچنین چه پروفیلهایی در سازه استفاده میشه و اینکه آیا کار خاصی (با توجه به رطوبت بالای زمین در اون مناطق)در این ساختمان ها انجام شده که در ساختمانهای عادی که قبلا ساخته شده وجود نداشته؟
هر قدر از این اطلاعات رو که در اختیار دارید خوبه ممنون میشم اگه در اختیار کاربران بذارید
یا حسین(ع)
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ
سلام آقای رنود
در مورد پروژه مسکن باید خدمتتون عرض کنم زمینی به مساحت 4هکتاررو در نظر گرفتند.
هربلوک مشتمل بر7طبقه است که 6طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ.هرطبقه شامل4واحدبافضای مفید95متر.اسکلت سازه به صورت فلزی با قاب مفصلی جهت باربری ثقلی طراحی شده.باربری جانبی سازه توسط دیواربرشی بتنی صورت گرفته.تعداددیواربرشی بکاررفته درهرطبقه 6پانل هست.دورتادورطبقه پارکینگ دیوارحائل بتنی کارشده.سیستم سقف از نوع کامپوزیت میباشد.اتصال تیر به ستون بصورت پیچ پرمقاومت 8.8rkg/cm^2 کارشده.برای پرکردن وتنظیم ارتفاع صفحات از گروت یا بتن منبسط شونده استفاده شده.اتصال پای ستونها گیرداربوده واین گیرداری توسط8استیفنر تأمین گردیده است.
ببخشید یکم طولانی شد.
فعلا همینا به ذهنم رسید.بازم اگه سوالی هست در خدمتم.

پاسخ
 سپاس شده توسط علی رنود ، مسعود شفقی
خیلی عالی بود ممنون فقط یک چیزی رو یادتون رفت
واسه عوامل محیطی کار خاصی در این ساختمان ها شده که واسه اولین بار در اون منطقه باشه؟
دنیای من در شجاعتم غرق شده...کاش من هم کمی میترسیدم تا دیگران زیبایی های دنیایم را میدیدند...Idea
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان